Страница 1 от 35 12311 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 1 до 20 от 692

Тема: Култура, Администратори, Заселници,Дворец/Резиденция,Столица

Паладин danmama's Avatar
    Местонахождение
    In Natar's legends

По подразбиране Култура, Администратори, Заселници,Дворец/Резиденция,Столица

Ха познайте, тука за какво може да питате

Заселник

По подразбиране

на кой левъл може да се устрои голямо празненство в кметството и колко точки дава то? Колко ресурси ще ми коства?

Паладин danmama's Avatar
    Местонахождение
    In Natar's legends

По подразбиране

Трябва ти минимум 10-то ниво кметство
    great celebration (2000 culture points)
    29700|33250|32000|6700| 43:08:11

Това време е за ниво 10, взето е от .ком сървър, затова е на английски.
    При по-голямо ниво, времето на партито се редуцира.

Сухи цифри на английски

Легионер

По подразбиране

3мата заселника общо ли трябва да имат 750 ресурс от всеки вид, или всеки трябва да има по толкова за основаването на ново селце ? (предполагам, че общо тъй като в началото склада и хамбара побират по 800)

Легионер Skarlet's Avatar

По подразбиране

общо по 750 ресурси от всеки вид
    Някои си имат ум, казал Мечо Пух, други нямат и това е...

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил pho
    3мата заселника общо ли трябва да имат 750 ресурс от всеки вид, или всеки трябва да има по толкова за основаването на ново селце ? (предполагам, че общо тъй като в началото склада и хамбара побират по 800)
    ако щеш мисли го, че всеки от тримата мъкне 1000 - по 250 от всяко ;)
    Но удря ковачът със чука челичен
    и дъжд от искри той пилей,
    а там зад духалото бледо момиче
    ритмично се клати и пей.

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Goldie
    ако щеш мисли го, че всеки от тримата мъкне 1000 - по 250 от всяко ;)
    Абе не е точно така, защото и жито 750 иска, а те са трима, и макар тотала да е верен накрая, сравнението става объркано :)

8. 01-11-07, 09:58

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил yeaaaaaaa
    e spored men ako ne barkam zaselnicite iskat po 750 jito,a poneje sa 3-obshto=2250 jito
    да, ама бъркаш
    Но удря ковачът със чука челичен
    и дъжд от искри той пилей,
    а там зад духалото бледо момиче
    ритмично се клати и пей.

Заселник

По подразбиране

Основи нов град

Заселниците ще бъдат изпратени, за да основат нов град. За целта са необходими 750 единици дървесина, глина, желязо и жито.

Основаване на нов град (*.*|*.*)
    Войски 3ма Заселници
    Продължителност 0:24:00
    Ресурси 750 | 750 | 750 | 750

Заселник

По подразбиране

Интересен спор :roll: Този който пита по добре да погледне цената на заселника, и тогава тези по 750 ресурс ще му се сторят жълти стотинки :lol:

Легионер

По подразбиране

ако пратя сам заселник (1 брой) в приятел - гал, за да се хване в капана (знаете защо) има ли някакъв риск за скъпоцецнния му животтт? (без тъпизми ако може и по - бързичко :)

Заселник morpheus's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил pho
    ако пратя сам заселник (1 брой) в приятел - гал, за да се хване в капана (знаете защо) има ли някакъв риск за скъпоцецнния му животтт? (без тъпизми ако може и по - бързичко :)
    Това е едно от най-безопасните места за седене на заселници, в най-лошия случай ако има успешна атака към града, в който ти е пленен заселника ще се върне при теб :) само внимавай някой да не мине да му ги запълни капаните преди теб, че тогава лошо.

Легионер

По подразбиране

мерси morpheus,идята ми беше, че гадинки с такава малка атака понякога умират и в празен град ... но би трябвало да няма проблеми като се хване в капана ... в смисъл съвсем сам, без друга армия с него

Легионер

По подразбиране

Да допуснем, че съм се разселил от първото си село посредством Резиденция ниво 10. Ако реша да я бутна(чисто хипотетично), за да правя дворец вместо нея, ще ми изчезнат ли рекурсивно всички създадени села по веригата на разселване?

П.П.
    Сигурен съм че съм чел някъде по въпроса, но не го намерих.

Тефт:
    За да не оставя клана си в последния ден, ще те изтрая :)
    МХ:
    Ще ви помолим най-учтиво за последен път.

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил TFan
    Да допуснем, че съм се разселил от първото си село посредством Резиденция ниво 10. Ако реша да я бутна(чисто хипотетично), за да правя дворец вместо нея, ще ми изчезнат ли рекурсивно всички създадени села по веригата на разселване?
    Не, няма да изчезнат.

Обаче няма да можеш да правиш село от Двореца на ниво 10, а чак на ниво 15, т.е. бутането и престрояването не може да служи да минеш метър спрямо изискванията за разселване (от един град - макс два или три други, и то с нарастващи изисквания към ресурса)

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Kamo_Li_S_Mutra
    Цитат Първоначално Добавил TFan
    Не, няма да изчезнат.

Обаче няма да можеш да правиш село от Двореца на ниво 10, а чак на ниво 15, т.е. бутането и престрояването не може да служи да минеш метър спрямо изискванията за разселване (от един град - макс два или три други, и то с нарастващи изисквания към ресурса)
    Ясно, благодаря. То целта май не е тази... всъщност не знам каква е, но бях помолен да питам.

П.П.
    Липсват ми самостоятелните теми-въпроси, в които когато благодариш за отговор на зададен въпрос, не изглежда като офтопик. Но виновния Данмама да му мисли.
    Съвстта ми е чиста ^.^ dm

Тефт:
    За да не оставя клана си в последния ден, ще те изтрая :)
    МХ:
    Ще ви помолим най-учтиво за последен път.

Легионер sparto_'s Avatar

По подразбиране

мисля, че трябва да пратиш и др армия с него в града, макар и малка, понеже знаеш,че добре вдигната стена и резиденция (изобщо защита на града) понякога без никакви войници в него убива малка част от войската ти

Паладин danmama's Avatar
    Местонахождение
    In Natar's legends

По подразбиране

Това ако е във връзка с поста на pho е грешно.
    Там става дума за влизане в капани, не за самата атака.
    Ако прати повече войници и капаните се препълнят - заселника ще умре в оставащата извън капаните атака.

Легионер the_bone's Avatar
    Местонахождение
    В собствената си ограниченост

По подразбиране

Въпрос-как се завладява град-пращаш почистваща армия и след това админ или пращаш админа заедно с армията?
    Извинявам се ако има правописни грешки.Те са породени от умствената ми нищета и мизерно образование.

Спаминатор 6:Денят на страшния бан

Паладин danmama's Avatar
    Местонахождение
    In Natar's legends

По подразбиране

админа трябва да посети града при съборена резиденция/дворец, при което той "говори" на населението, да ги увещава да минат към твоята империя и т.н.

След всяко посещение на администратор над такъв незащитен град, лоялността намалява, докато накрая градът не стане твой.

При равни други условия (в най-добрия случай) са необходими 4 посещения от администратор.
    Но във формулата се намесват морален бонус в помощ на по-малката популация, намесват се шанс (+/- 2,5% лоялност), намесват се и вида на расата (римските сенатори свалят с до 5% повече)
    ако сенатора умре при акцията - нищо не постигате.
    Ако има построена резиденция/дворец - нищо не постигате.

За да възстановите лоялността е небходима резиденция/дворец а възстановената лоялност е около по процент на час за всяко ниво дворец/резиденция.

Та да взема накрая да ти отговоря:
    Администратора трябва задължително да е изпратен на "Атака" и ако няма достатъчно войски да прескочи стената, просто ще се гътне, щото няма точки атака.

Страница 1 от 35 12311 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •