Страница 1 от 21 12311 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 1 до 20 от 414

Тема: Развитие на сървър 3

Преторианец
    Местонахождение
    София

По подразбиране Развитие на сървър 3

Моля спазвайте форумните правила :)

Легионер Godlike#'s Avatar

По подразбиране Хммм...

Ам то, аз за развитието няма много какво да кажа. Май всеки си се развива на своите си координати. Чувам обаче, че Вуду съборил някаква мелница, ама била скъпа 10 000 000 рес. Дуне... каквото е там, нямал 10 милиона и дал само 3, ама съборил... нищо!

Преторианец
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Пуснаха артефактите!
    Кой е доволен и кой не?
    Последна промяна Rob Zombie.; 14-01-11 в 00:26

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Rob Zombie. Преглед на мнение
    Пуснаха артефактите!
    Кой е доволен и кой не?
    Е то е ясно кой е доволен и в чия угода са пуснати по този начин... Вероятно на ВМРО уникалните артефакти дори са били изчистени преди това от админа, който така услужливо им ги пусна на супер удобни места...

Но и това няма да им помогне в тоз сървър. Поне веднъж коректните и достойните ще спечелят въпреки всички подаръци, които се правят на ВМРО...

Преторианец keara's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ънноун Преглед на мнение
    Е то е ясно кой е доволен и в чия угода са пуснати по този начин... Вероятно на ВМРО уникалните артефакти дори са били изчистени преди това от админа, който така услужливо им ги пусна на супер удобни места...

Но и това няма да им помогне в тоз сървър. Поне веднъж коректните и достойните ще спечелят въпреки всички подаръци, които се правят на ВМРО...

Ей, лай-куче.... първо се информирай после лай като подивял помияр...
    Не само бяха изчистени ми легнахме си като бели хора... и като станахме сутринта всички арти бяха вече по съкровищниците на ВМРО.... една армия не сме си счупили и ся ще ви гърбим дет ви докопаме. На ти са пукни от яд ама гледай да не си отрежеш вените от завист

Хайде със здраве и умната

Заселник

Talking

Що не спрете да си чешате пръстите по клавиатурата ,ами да набиете толкова злато колкото се набива във ВМРО да висите по 20 часа нон стоп на компа и където се играе сериозно пък после говорете.
    Специално за мен админа ми пусна 2 факта да не се мъча и бързите ботушки по 3 и стена по 5( в интерес на истината най-доброто),ама можеше да ми пусне и хранилка на 1/2 да се не мъча :D .И двата ми бяха на 2 часа единията си го взех другият дадох на приятел.
    Ако не знаеш кой съм значи въобще мястото не ти е в тая игра.
    Tака ,че спрете с тея глупости за толериране на даден алианс.На админа му е все тая кое къде ще се падне има си там рандом и пуска квото дойде.Човека си взима заплатата и няма да си ритне сам трудовата книжка.
    Застраховки гражданска отговорност и автокаско www.onlineins.bg
    Не карай пил ,шофирай разумно!
    Моят блог www.motorbrad.log.bg

Преторианец

По подразбиране

Изумително е как някои държат да привличат внимание като се правят на клоуни...
    Айде сега да ви светна, не е админа, имаме връзки у Швабия, от там ни оправиха играта!
    Кучетата си лаят, керванЪт си върви.
    (Ако случайно, поради някаква причниа някой асоциира травиан по някакъв начин с тази картинка, то е частен случай, за което не мога да бъда подведен под отговорност, защото е плод на лични разсъждения.)

По подразбиране

Според мен не е важно къде и кой е вземал артефактите, важното е да се опапзят тия артефакти... тва, че някой са имали късмет е отделен въпрос... супер тъпи изказвания с тва, че админа помогнал на ВМРО

п.с играя при вълците

Паладин Kure Bledi's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил MakapoH Преглед на мнение
    Според мен не е важно къде и кой е вземал артефактите, важното е да се опапзят тия артефакти... тва, че някой са имали късмет е отделен въпрос... супер тъпи изказвания с тва, че админа помогнал на ВМРО

п.с играя при вълците
    Абсолютно правилно!!! Пазенето е трудното - цля сървър време има още и възможностите за грешки ще са много :) Взимането им е въпрос на късмет от гледна точка на местоположение, но другото е въпрос на тактика и мнооооого пазене.
    Искам да поздравя всички взели артове, без значение отбора им

Легионер

По подразбиране

Айде пак се разлаяха паленцата от ВМРО, хехе. Да ви е сладко, но дори и с помощта на админа, пак се окъкахте. На Теменужката арта, дали успя да се активира поне??? ;)

Заселник

По подразбиране

Айде пак се разлаяха паленцата от ВМРО, хехе. Да ви е сладко, но дори и с помощта на админа, пак се окъкахте. На Теменужката арта, дали успя да се активира поне??? ;)

Не те знам кой си ,ама явно да плюете по ви бива отколкото да играете.Имам 5 големи съкровищници пазете си фактите всички ще са за мен.Утре ви почвам.
    Застраховки гражданска отговорност и автокаско www.onlineins.bg
    Не карай пил ,шофирай разумно!
    Моят блог www.motorbrad.log.bg

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил MOTORBRAD Преглед на мнение
    Не те знам кой си ,ама явно да плюете по ви бива отколкото да играете.Имам 5 големи съкровищници пазете си фактите всички ще са за мен.Утре ви почвам.
    То това твоето е като отказването на цигарите. Все от утре. :lol:

Паладин Kure Bledi's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

На Теменужката арта, дали успя да се активира поне??? ;)
    Тц, даже не успя да влезе в съкровищницата му...

Легионер

По подразбиране

Днес си говорих с админа във фармвил и ме открехна кой ще вземе следващите 10 сървъра.:) Няма да споменавам имена на алианси, те са ясни, но освен това сподели и някои нововъведения, които скоро се очаква да пуснат:

1. По молба на Гаду се пуска нова реколта - тикви-гадулки, за да може да дялка медали от тях и да си кичи егото. Същият, по непреклонното желание на АЛИНСА ПРЕДСРОЧЕН ПОБЕДИТЕЛ, се назначава за МХ и има пълното право да раздава медали на своите хора!

2. Специално за Алексбо ще се пробва нова система за поливане (наливане) и експериментален модел градинарски ботуши, в случай че стане много кално...

3. В отговор на горещите молби на ЖеПеТо, се въвеждат шаблонни съобщения: Дай доклад!, за да не си троши пръстите да пише все едно и също.

4. На АдминчУ се дават безпрекословни права да определя монополно изкупната цена на крайната продукция. Всички цени ще са в полза на АЛИАНСА ПРЕДСРОЧЕН ПОБЕДИТЕЛ, което, разбира се, не трябва да отказва желаещите да поиграят за кеф!

Засега други нововъведения не се споменават, но организаторите обещават много изненади в опита си да гарантират победата на АЛИАНСА ПРЕДСРОЧЕН ПОБЕДИТЕЛ!:)

Единственото съмнение е, че ако не успеят пак да измислят някоя интрига, въпросните индивиди, които не са направили нито един достоен сървър, ще се изтрият, обладани физически и духовно от характерната им липса на морални сили и склонност да се борят до край. Пожелаваме им късмет и много успехи в начинанието!:)

Легионер

По подразбиране

Майтапа на страна; ето една прогноза от мен:

Минимум 50% от лидерите на ВМРО няма да завършат сървъра, когато видят, че циганските им номера вече не минават. Ако на предният сървър използваха адски кални номера, за да откажат някои хора и да накажат други, то сега ще са първият пример в исторята, на масово самоизтрити лидери поради некадърност.:)

Легионер

По подразбиране

Не те разбрах, Незнайни... Един път ревеш, че админа служи на ВМРО, после обясняваш как вече не им минавали номерата... Последно какво правим? Не съм от лидерите, но ако кажеш - да се пускам за триене... Ще ти олекне ли на душата?
    Само една забележка имам - от два дни хвърляш плюнки и епитети из форума, научих, че ВМРО били недостойни и с недостойни номера недостойно спечелили един-два недостойни сървъра, подкрепяни от недостойния админ... Може ли да излезеш от достойната си анонимност и да ни светнеш къде игра достойно предната ера и къде е огряло достойнството ти през настоящата?
    Прости недостойното ми любопитство, моля...

Легионер

По подразбиране

Aнонимни президенте, не си достоен, за да получиш подобен отговор!:) Пък и да го получиш, това с нищо няма да промени фактите! Разликата е, че този път сте се подрискали от страх, хехе, че даже и по форума не ви стиска да пишете нещо по- смислено от обичайните глупости, с които сте известни.

Направи една справка и намери мнение на член на ВМРО, което да не се свежда в прав текст до: Нидей риуа уаааа... Много ще ме изненадаш, ако успееш. Просто толкова ви е багажа.;)

Паладин ROBOCOP's Avatar

По подразбиране

даже и по форума не ви стиска да пишете
    никой не иска да падне до твоето ниво , но ти не си виновен , че това не го разбираш .

Легионер

По подразбиране

нали сме с връзки при админите, и го е страх да не му заключи акаунта някой :)

Преторианец keara's Avatar

По подразбиране

Днес си говорих с админа във фармвил и ме открехна кой ще вземе следващите 10 сървъра.:) Няма да споменавам имена на алианси, те са ясни, но освен това сподели и някои нововъведения, които скоро се очаква да пуснат:

1. По молба на Гаду се пуска нова реколта - тикви-гадулки, за да може да дялка медали от тях и да си кичи егото. Същият, по непреклонното желание на АЛИНСА ПРЕДСРОЧЕН ПОБЕДИТЕЛ, се назначава за МХ и има пълното право да раздава медали на своите хора!

2. Специално за Алексбо ще се пробва нова система за поливане (наливане) и експериментален модел градинарски ботуши, в случай че стане много кално...

3. В отговор на горещите молби на ЖеПеТо, се въвеждат шаблонни съобщения: Дай доклад!, за да не си троши пръстите да пише все едно и също.

4. На АдминчУ се дават безпрекословни права да определя монополно изкупната цена на крайната продукция. Всички цени ще са в полза на АЛИАНСА ПРЕДСРОЧЕН ПОБЕДИТЕЛ, което, разбира се, не трябва да отказва желаещите да поиграят за кеф!

Засега други нововъведения не се споменават, но организаторите обещават много изненади в опита си да гарантират победата на АЛИАНСА ПРЕДСРОЧЕН ПОБЕДИТЕЛ!:)

Единственото съмнение е, че ако не успеят пак да измислят някоя интрига, въпросните индивиди, които не са направили нито един достоен сървър, ще се изтрият, обладани физически и духовно от характерната им липса на морални сили и склонност да се борят до край. Пожелаваме им късмет и много успехи в начинанието!:)

Милостиви БОЖЕ няма ли кой да му даде хапчетата на това момче....
    моля бърза помощ да си свършат на време работата, че го виждам как му излиза пяна от устата

Няма да ти коментирам плиткоумните точки, че не знам да се смея ли да плача ли....

Имам само 1 да кажа......
    ти за тия 3 мускетари Gadu, alexbo и Jepeto не можеш и на малкия пръст да стъпнеш пък и не знам от кого си искал разрешение да ги споменаваш....

Най ме радват е такива форумни геройчета като тебе дето не могат да играят и търсят популярност по форумите....да дано някой ги забележи.... То бива завист, завист ама твоето граница няма...

Кой знай какъв бой си ял.... та сега под измислени самоличности ти идва мерака да плюеш и да сипеш жлъч....

Ако случайно си си изгубил рецептата за лекарствата обади се... имаме медицински лица, който могат да ти оредят някой и друг медикамент ;)

Сега иди вземи 1 студен душ, че да не получиш гърч след малко
    Последна промяна keara; 17-01-11 в 21:51

Страница 1 от 21 12311 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •