Страница 20 от 21 ПърваПърва ... 1018192021 ПоследнаПоследна
Показване на резултати 381 до 400 от 414

Тема: Развитие на сървър 3

Паладин

По подразбиране

тия wolves разбиха сички,добра победа

Преторианец
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране

Първо искам да се дистанцирам (както и доста други преди мен) от цялата помия която се изсипва.

Аз преценявам сървъра като чудесем и не съм съгласен с тезата че ВМРО не са играли. Играха и то не малко , но в един момент се пречупиха. Това обаче ни бе целта. Лично аз бях възмутен от това че не строиха - безотговорно отношение на ръководството им спрямо играчите си и спрямо противниците.

Поздравявам ръководството на Вълците!. И атаки и деф (11 милиона в чудото накрая) и политика бяха на ниво.
    Благодаря и на Стийм, че направиха победата по-сладка. Колкото и приказки да се изприказваха тази победа е и тяхна , а и така сървъра завърши както се полага - играчите с хамъри оползотвориха труда си.

И искам да кажа 2 думи на Илия - Ти си като българските политици - не знаеш кога да спреш. И да приказваш, и да се бъркаш в работите на тези , които умеят нещо по-добре от теб. Лично аз се смях със сълзи на този твой договор - чудесен е, но точно в тази игра не му е мястото.

Пожелавам прекрасно лято на Всички играчи от С3 и успехи в живота и играта (за тези , които продължат да боледуват от тази треска)

Веселин Пенчев (Qwell)
    За всеки влак си има пътници

Паладин king nothing's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Sobieski2008 Преглед на мнение
    тия wolves разбиха сички,добра победа
    Победата е като шапката уникална, а иначе просто се случи логичното.

Паладин Джу's Avatar

По подразбиране

Честита победа Вълци
    Аз съм красива и здрава ,защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо !

Легионер tin-tin's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил SEZ Преглед на мнение
    Голямо заблуждение :)
    А ти искаш ли и аз да почна да цитирам Алеко и да те направя смешен ? :)
    Справедливостта е привилегия за слабите !

Паладин MAGNUM's Avatar

По подразбиране ЧЕСТИТА ПОБЕДА ВЪЛЦИ :)

Честита Ви победа, радвам се че спечелихте, защото бе заслужено.
    Страшно интересен сървър, дори бях на път да харесам ВАРВАРИ, но тяхната "лидерка", която мислех че уважавам взе че и тя си показа рогата, по-добре, защото окончателно приключвам с травина (така си мисля) иначе мислех да играя с тях :)

Празнувайте ВЪЛЦИ, живот и задраве като се прибера в София ще излезем :)

Кирчо ( Rob Zombie )

Легионер

По подразбиране

Честита победа, вълци! Радвам се, че играх в този отбор. Благодаря на лидерите и всеки един зает в организацията на този алианс, показахте какво е истинска всеотдайност и отборна игра. Това е отборът, без лични интереси, без интриги, в който даже и най-малкият е важен, където задачите и правилегиите са разпределени в интерес на алианса и групата. Благодарение на чудесните ни организатори дефът стигаше до всички, артефактите намираха точните си места и алиансът беше истинско цяло. Поклон, железни сте :) !!!

Легионер

По подразбиране

Честито на Вълците за победата !!!!!!!!
    Кирчо -Роб Зомби ми се сърди, защото махнах дефенса от чудото на Варвари :) Човек не може ти да имаш право на избор да си атакуваш където когато и който си искаш, а да се сърдиш когато ние проявим правото си за това дали да дефим или да не дефим. Ти си решил да атакуваш, е ние пък сме решили да не пазим. Ние не се сърдим че си атакувал, а ти ни се сърдиш че сме махнали дефенса и труда ти се обезмисли, да така е прав си обезмислих ти труда за една година, но ти искаше да обезмислиш труда на 80 човека за една година, като минеш събориш чудото и натрупаш точки в атака, а замислили ли се поне за момент че тия хора искаха да видят плода на своя труд от една година на някакво нормално и развито ниво/ при положение че чудото на варвари не зстрашаваше нито едно от водещите чудеса/ със сигурност не си , е да ама аз пък се замислих, махнах дефенса, дадохме пас за чудото и успяхме да покажем на хората за какво не са спали една година и са се лишавали от сума ти неща. Весело лято пожелавам на всички. Да си починете и веселите на воля, то при тая криза е малко трудно осъществимо де, ама важното е човек да има желанието :)

аааааааааааа Вълци ще дойдем на вашето парти заедно с девица да се запознаем, надявам се да излезем живи и здрави от там :)

Легионер

По подразбиране

Поздравления за всички вълци, бяхте алинса който знаеше какво иска и го преследва до край.
    Поздравления и за всички съкланници от ВМРО които доиграха този така тегав рунд.
    Наздраве на всички

Заселник

По подразбиране С3 свърши - ето как вижда нещата Иво - част 1

Ето, че завърши сървър 3. И заслужено спечелихме. Алиансът ни беше сплав между опитни играчи и новобранци. Силата ни беше в колективната игра. Бяхме като един юмрук. Винаги си помагахме един на друг и всеки друг завършек би бил неспреведлив. Аз се гордея с хората, с които играх. Такъв дух за победа, толкова силна воля, толкова безсънни нощи и себеотдаване имаше от страна на всички... Щастлив съм с победата, защото я изстрадахме... Въпреки всички пречки, интриги, малки камъчета, които заставаха на пътя ни, въпреки желанието на почти всички останали победителят да бъде друг.В началото на сървъра обещах да се боря докрай, до последната капчица сила, останала в мен и спазих обещанието си. Доста хора се опитват да омаловажат победата на ВЪЛЦИТЕ, но на тях ще кажа следното - с мотивацията, желанието и възможностите ни в този сървър нищо и никой не можеше да ни спре. Бяхме изгладнели, кръвожадни и разкъсващи всичко, през което преминем. Но следвахме нашия кодекс - да играем честно отначало докрай. Каквото и да се говори за нас или за мен конкретно, ше кажа следното - какво е щяло да се случи е без значение. Важно е какво се е случило. В живота, а и в играта няма "ако". Случило се е каквото е трябвало да се случи. На непрестанните подмятания за това какво е щяло да стане, ако Стийм не ни ударят първи ще кажа - каквото и да отговоря ще има хора, които се съмняват в истинността на думите ми.
    Много помия се изля от опредени хора по нашия алианс. Точно тези хора са причината ние да победим. Те мотивираха до крайна степен всички - накараха ни да им докажем, че един отбор не играе индивидуално, за да покаже този или онзи армия, един отбор играе за да победи целия отбор. Доказахме го.

Искам да напиша някои неща, които умишлено пропусках преди да свърши сървър, за да не разбунвам духовете. Мисля, че сега е подходящ момент да го направя. Всичко ще докажа с факти:

Всякакви твърдения, че има по-добри алианси в атака са неоснователни. Вълците имат тотална доминация по този показател: 16 107 764 точки за всички кланове на вълците. Дори след края на сървъра алиансът разполага с поне 25 армии, които се върнаха от последната акция.

В атакуващ план пометохме абсолютно всичко по пътя си. Изрутихме поне 400 столици, някои, от които по няколко пъти, изтрихме няколко, превзехме над 25 атак-села, откдарнахме над 20 артефакта и в почти всички случаи акциите бяха успешни.
    Доста хора се смеят на хамърите ни. ОК - след месец март огромна част от тях спряха да правят армии, защото нямаше реален противник, поради тази причина показателите не са толкова впечатляващи, но все пак ето малко цифри: имахме 26 офенса за чудо, от които 13 над 250 к кроп, а 6 над 300 к кроп. Няма да коментирам офенса на maggi, който беше умопомрачителен, особено за играч, играл оперативен атакер до март месец. От офенсите за чудо имаме офенс връщал се 2 пъти след удар по чудо (Joko) - не помня в историята на травиан да се е случвало подобно нещо.
    Алиансът на Вълците имаше на 50 оперативни атакери във всеки един момент от февруари до самия край. По-голямата част от тях часове преди финала удариха alexbo на финала - удар, за който съм упрекван от доста противници, но... Кажете ми кое му е грешното? За първи път дадох свобода на атакерите и те си избраха сами целта. Аз само окомплектовах нещата. Съжалявам, бо, но така стоят нещата.

В защитен план меко казано поставихме рекорди по % хванати офенси - имахме невероятна система за дефене - аз лично знаех всеки 1 офенс колко е голям и колко деф трябва да се вкара. Резултатът? Ще го напиша в точки: Алиансът WOLVES има 26 666 878 точки в защита - мисля, че е без коментар. За финалната част, въпреки постоянните удари на ВМРО,а в последствие и на СТИЙМ, в чудото събрахме 11 милиона деф, като имаше деф и по акаунтите, при евентуални атаки по шапката или по плановете. При условие, че цял сървър нон-стоп сме губили дефенс това е много силно постижение.

За чудеса. Всички армии на ВМРО и Стийм (изключвам играчите на клана ИМПЕРИЯ), се изсипаха по 3-те чудеса. По няколко пъти. Нашите армии удариха точно 2 пъти. И какво направиха? Решиха сървъра с още първия удар. Много хора се смеят за удара по шапката с общо 80 к тарани. Приятели, ние имахме 300 к тарани в атакерите - много агресивна игра на тевтонците, за която лично съм настоявал. За мен тевтонеца е таранаджия, защото по този начин може да ползва 10-те % от пивоварната. Дали сме сгрешили? При 1.2 милиона деф в шапката на Стийм, ако нямаше толкова силни атакери, всичко отиваше по дяволите. А с активна шапка складовете на Жоро (inkvizitor), човек, който безкрайно уважавам и мога да нарека приятел, нямаше да паднат и нещата щяха да са на кантар. Така, че моля, който мисли, че решението не е правилно, нека посмята малко на симулатора. Решението спечели сървъра и определено съм щастлив, че лично го взех. След този удар най-предното чудо на Стийм беше с 410 часа назад - само с 1 атака. А нас след по 5 атаки по всяко чудо ни бяха върнали с 2 пъти по-малко време. Това показва колко правилна е всяка атака, която се организира от Вълците. Относно това, че Стийм удариха първи. Колеги, каквото и да сме щели да направим, щяхме да обявим официално пред вас, а не като мишоците да тръгнем в 4 по нощите с артефакт уникални ботуши и за 7 часа да ударим едното чудо. Тръгнаха 3-те най-големи армии на Стийм почти по едно и също време. И после ми беше написано, че било решение в наша полза? Кое по-точно? Това, че нямахме никаква готовност за тези атаки или, че както се разбра Стийм няма нито 1 таранаджия (изключвам Свинска Тения) и всъщност катапултните офенси са обречени при серозен деф, защото със стена 20 реално нищо не постигат. И така, тези хроа показаха огромните си армии (факт е, че са наистина впечатляващи). Свариха ни неподготвени. Признавам, нямахме готовност да ударим Стийм. Но в този момент вече бях наясно, че ръкавицата е хвърлена. Събрахме всички офенси. В деня преди да се пуснат офенсите се видях с Жоро (inkvizitor) и говорихме над 5 часа, за да обсъдим какво да се прави. До последно не исках да се тръгва по вече бившите ни съюзници. Но Жоро нямаше думата за съжаление. И така стартирах операцията. В последствие това решение се оказа печелившото. Интересно е и че всички кланове на ВМРО бяха подготвени с масови веднага след тръгването на атаките, а Стийм бяха почнали да си местят предварително дефа - т.е. - те вече бяха подготвени за всичко и само ни чакаха да ударим след техния първи и изненадващ удар. Да, обаче не всичко беше подготвено. Акцията мина съвършено и сървърът беше решен след това. Искам да подчертая и друго. Освен атаките по чудесата имаше атаки и по 4-5 атак-села на Стийм. Които всъщност нямаше как да бъдат успешни, защото от прекратяването на съюзите не бяха изминали повече от 48 часа преди самия удар. Доста преди атаките казах на Жоро да не се притеснява за атак-селата, защото съм подготвил изненада там. непосредствено преди ударите му споделих, че няма как да бъдат взети съответните атак-села, защото играта не позволява, но нарочно изчаках непосредствено преди удара, за да може да се събира дефенс в тях или да бъдат обявени за столици, както се случи с повечето. И всички до 1 оперативни офенси се прибраха. Нашите атакери, не знаеха тази подробност, за което им се извинявам. Аз лично мисля, че нито 1 играч на Стийм няма вина за случилото се. Затова не сме фейквали повече никого от Стийм, освен планове, шапка или чудо. Изключвам случая, в който играч на Стийм пусна реална атака по едно от чудесата ни и наш играч го изтри точно 4 часа след пускането на атаката. Съжалявам, за което, но просто при възможност и реалната атака по чудесата, това е един от начините за спиране на офенса.
    С това спирам да коментриам атаките по чудесата. Акцията в последния ден беше просто утвърждаване на доминацията и уважение към последните останали атакери, които се справиха перфектно отново и свалиха 2 от чудесата на Стийм до ниво 0........

продължава в следващия пост...
    Последна промяна Crazyivo; 26-07-11 в 21:29

Заселник

По подразбиране С3 свърши - ето как вижда нещата Иво - част 2

........Продължение

Малко за политиката - не съм добър в нея - аз съм боец, но бях обвиняван за машинации и лъжи от определени хора - нямам намерение да копирам чатове или да се защитавам. Ще напиша само 1 - явно гущерите могат не само да скачат, ами и да правят презокеански полети - това е насочено към 1 определен човек, който е прекрасен играч, но сбърка много в отношението си към ВЪЛЦИТЕ. На още 1 играч, също прекрасен атакер и играч, бих написал следното - колкото и да се опитваш да се изкараш индеферентна и незаинтересована от играта и да обвиняваш другите, че са вманеачени, знам, че отвътре не можеш да преживееш случилото се и краха на личните ти интриги и подмолни лъжи. Аз ти имах доверие и ти споделих много неща, които се върнаха като бумеранг върху алианса ни. Споделих ти факта, че искаме да изтрием всички атак-села и столици на ВМРО и дадох конкретните имена. 2 дни след това всички те тръгнаха на реални атаки по чудесата ни. Ето това предателство накара целия алианс да се вдигне финално. Защото цял сървърцси имаме доверие, а ти го подведе и си го правила много отдавна. Мотивацията, скъпа ми "черна" госпожице, е най-силното оръжие във всичко, дори, когато нямаш сили за нищо друго.
    Благодарение на горепосочените хора и още няколко от тяхното обкръжение се развалиха отношенията между ВЪЛЦИТЕ и Стийм и страдаха прекрасни играчи, които цял сървър са искали да победят. Страдаха предани момчета и момичета, за които победата дали при Стийм или Вълците винаги би била сладка. Искам да поздравя двама от тях и то конкретно - Дани и Пламен - двама изключително честни, прями и истински хора. Върху техните плещи се стовари голяма част от недоволството на целия Стийм, а те бяха тези, които искаха нещата да бъдат оправение без бой. За съжаление не успяха.

Това е само една малка част от безкрайните интриги, които се разиграваха и ме отвращаваха дотолкова, че исках да се откажа на няколко пъти от строенето и самата игра. Аз съм човек, който обича да играе честно и праволинейно - за мен играта е проста и нешата стоят по този начин - винаги игреш рамо до рамо със съюзника си и се жертваш за него в името на 1 цел - победата. А противникът ти поема всички твои удари и се опитва да противодейства. За мен тази игра е изградена на рицарския принцип - победеният трябва честно да признае загубата, но трябва да се бори докрай. За съжаление тук нямаше такова нещо. Когато някой видеше накъде отиват нещата и вдигаше бялото знаме, поне привидно. За мен борбата е до самия край, дори при превъзходство на противника. Така разбирам и живота. За мен това е достойно поведение.
    С написаното не искам да обидя никого, просто имам нужда да напиша моя поглед над нещата, защото от непрекъснати некомпетентни и лъжливи мнения и обвинения, хората, които не са особено запознати с развитието на сървъра добиват впечатлението, че тук нещата са на едно долно и порочно ниво. Да, има и такива моменти, но има и много истински, искрени и силни емоции, които сплотяват хората, отборите и алиансите.....
    За мен този сървър беше една борба със самия мен - да успея да устискам докрая на нечовешкото темпо, на което се подложих от самото начало. Да, издържах. Много хора ме подкрепяха до последно и на тях дължим цялата победа. Аз бях просто лицето, чийто профил спечели, но до себе си имах верни приятели, верни играчи, страхотни лидери, хора с невероятен морал, хора с невероятен дух, култура, качества - човешки и игрови.

За мен този сървър е победа на отборния дух. Не знам дали бих играл отново, защото съм психически, емоционално и физически сринат. Но победата е толкова сладка и искрена, че всичко това си заслужаваше!

Искам да благодаря на лидерът на Алианс ВЪЛЦИТЕ – Gotin – прекрасен човек и мой баща и да му кажа, че едва ли може някой по-добре от него да контролира характерите на толкова много играчи и да извлече максималното от тях по своя невероятен начин.
    Искам да благодаря и на всички останали лидери, на всички, които ми помагаха при организирането на атаки и събирането на деф, няма да ви изброявам – вие си знаете кои сте, искам да благодаря на човекът, помагал ми за отглеждането на моя акаунт отначало докрая. Благодаря.
    Искам да благодаря на достойните съюзници от НАТО, Стражи, СТР и още няколко ужасно симпатични малки клана, на Киро, Валди и компания, на Жоро от Стийм за прекрасните ни отношение.
    Искам да поздравя всички достойни противници, които се бориха докрай, без значение от име, алианс и принадлежност – достойно е да се бориш – това е живота!
    За финал – нека бъдем единни във всичко, каквото правим, не само в играта, но и в реалността. Самата игра отразява до известна степен реалния живот и взаимноотношенията между хората. Дано успеем да победим природата и гена си, който ни дава безкрайно много талант, но и безкрайно много завист и егоистичен дух. Ако успеем да бъдем единни, ще преодолеем много неща...

Приятели - вълци, приятели - невълци (те си знаят кои са:)) - благодаря ви за всичко. прекланям се пред вас. Вие сте ВЕЛИКИ и заради вас си заслужаваше всичко това! Чакаме ви на сбирката!!!!!!!!!!!

Винаги ваш - Иво

P.S. паролата на акаунта е svimil - вижте как се държи 11 кк деф при хамбар 196 к :) и деф почти не е измирал! Браво на нас!

А тази песен е поздрав, за всички, които искат победата колкото мен!!!!!!!!! Поздрав за ВЪЛЦИТЕ!

http://vbox7.com/play:bb0e03a2
    Последна промяна Crazyivo; 26-07-11 в 21:21

Легионер TNT's Avatar

По подразбиране

Ето дойде времеето,когато завърши и с3.Свършихме този сървър,така както го и започнахме-с много хъс и желание за победа,и я постигнахме по неповторим начин!В алианса ни имаше невероятни хора и играчи,някои бяха много добри,други като мен бяха средно ниво,а имаше и хора,които играеха за 1-ви път,но така се сработихме,че размазахме всичко по пътя си.Фактите говорят сами за себе си!
    Crazyivo-човек,който с цялото си сърце и душа искаше победата и направи повече от възможното,за да я постигне.Показа завидни умения в организирането на атаките ни,по горе изложените факти са достатъчно ясни,невероятно дефене с изключително вискок процент на хванати чужди офенси.
    Gotin-също човек,който положи изключителен труд за тази победа.Този човек успя да сработи много и различни характери,така че да не се получват конфликти.Казвам това,защото аз бях един от хората,на който помогна да разбере,че трябва да загърби личните си дразги с играчи и да играем заедно за победата.
    Има и много други лидери,за които може да се кажат такива хубави думи,но аз лично искам и да благодаря на 1 момиче от нашия алианс с ник VANCHITA.Да всеки,който е играл при нас знае този ник,и всички много си я обичаме и ценим!Това момиче меко казано ни скри шапките и показа невероятен дух като изнесе не малка част от товара на този сървър!!Всеки,които смее да го отрече(ако въобще има такива индивиди) или не е играл при нас или е идиот.
    Та така един голям поклон пред всички,които помогнаха по някакъв начин за крайната победа,за всички хора,който са се лишили от много неща за да можем накрая да се наречем победители.Надявам се някой ден пак да имам късмета да попадна сред редиците ви и ви пожелавам едно хубаво,релаксиращо и изпълнено с положителни емоции лято!
    Последна промяна TNT; 26-07-11 в 22:00

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Crazyivo Преглед на мнение
    ........Продължение

Малко за политиката - не съм добър в нея - аз съм боец, но бях обвиняван за машинации и лъжи от определени хора - нямам намерение да копирам чатове или да се защитавам. Ще напиша само 1 - явно гущерите могат не само да скачат, ами и да правят презокеански полети - това е насочено към 1 определен човек, който е прекрасен играч, но сбърка много в отношението си към ВЪЛЦИТЕ. На още 1 играч, също прекрасен атакер и играч, бих написал следното - колкото и да се опитваш да се изкараш индеферентна и незаинтересована от играта и да обвиняваш другите, че са вманеачени, знам, че отвътре не можеш да преживееш случилото се и краха на личните ти интриги и подмолни лъжи. Аз ти имах доверие и ти споделих много неща, които се върнаха като бумеранг върху алианса ни. Споделих ти факта, че искаме да изтрием всички атак-села и столици на ВМРО и дадох конкретните имена. 2 дни след това всички те тръгнаха на реални атаки по чудесата ни. Ето това предателство накара целия алианс да се вдигне финално. Защото цял сървърцси имаме доверие, а ти го подведе и си го правила много отдавна. Мотивацията, скъпа ми "черна" госпожице, е най-силното оръжие във всичко, дори, когато нямаш сили за нищо друго.

Истината Иво, е някъде там :) много време се чудех дали да ти отговоря, но в крайна сметка след тези конкретни обвинения към "черната госпожица", защо пък не, темата е вече в архива, сървъра свърши. Мога да кажа какво мисля, и какво знам че е станало, а ти си провери източниците, и после си чакам извинението :) сигурна съм че ако си човека, който се изкарваш ще има такова, ако ли не .... ами здраве да е, значи все пак совите не са това което са ... или може би вълците пак са в овчи кожи, че да си защитят победата. Та факти кратко точно и ясно (и не се чуди, защо аз го пиша това, а не друг)... ммм (think) а май трябва да се зачудиш.....

1. От началото на сървъра стиим бяха ползвани за деф, нон-стоп, кога през лидера на алианса(никога) кога самосиндикално и повече второто.
    2. Общи атаки не е имало, само уговорка да се напада вмро през хикс време, т.е липса доверие и то отначало
    3. Тъй "черната" госпожица, никога не е била лидер на алианса, или сред лидерите, тя си води кланчето и то доста успешно допреди да решите че искате всеки номер 1, независимо клан или играч и в коя категория :) туй си го знаете, тъй че да не задълбаваме.
    4. Много успешно си прокарвахте политиката, така че стиим да не знаят че стиим дефи някъде, и да се правят грешни сметки, ама то тъй става... тия хора дето ги хвалиш Пламен и Даниела, цял сървър играха за вас, и срещу стиим дори и накрая, няма и аз какво да цитирам чатове :) чели сме ги, знаем, даже накрая си изкараха мултитата от нашия клан (24 часа преди края ако трябва да сме точни), дето ги молех да го направят преди 6 месеца, ама седяха че да знаят какво става и да шпионират..... и май вие да знаете :)
    5. Отношенията с вмро, ами ... айде питай с който си чатиш там, щото знам не са един и двама (и че все си ги подстрекавал да нападат нас, че ни скучно),че уговорки има след атаките на стиим по вас. Вярвам няма кой да те излъже,няма и защо. Само можеш ти да си твърдиш нещо, дето няма доказване, щото не е ставало :)
    6. 3ма наши играчи от страх за армиите си ги пуснах некоординирано, да лично мое мнение тотално глупаво и с огромна разлика във времената, което обезсмисли целия труд на клана, да на клана не на алианса, защото всички тези офенси не са правени от "алианса", а само от стиим 05.
    7. Колкото до кой на кого какво казал, за на вмро атак селата .. ами само на мен ли го каза или е удобно да обвиняваш мен :) щото .... ти си знаеш щото (смешно и жалко) ама бая жалко.
    8. Както пита Доди, кому беше нужно да се пускат хамъри по чудеса които няма да спечелят, пак идваме до момента с унижението и до желанието за обезсмислянето на труда на хората. Да, нямат шанс но нека ги бутнем до 0 :) ем...какво да кажа, печелиш и пак да покажеш че си най-най във всяко отношение :) а дали в живота е така.... или избиваме комплекси, щото .... сами се замислете

Иначе честито на всички овчици във вълчи кожи, показахте с играта че заслужавате победата, с интриги не, но те са приоритет на лидерите. А на играчите на стиим мога само да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ, че въпреки цялата скука, останахте.
    И специално за Стиим 05 (hug) ще играем пак някой друг сървър (защото зад всяко ацц без мултитата на някои има човече и така ще остане), където може би за разнообразие, някои от "лидерите" ще играят за ВАС, а не да си покажат офенса или да си мислят че милион деф в чудо, където Иво и сие са обещали да няма реални атаки и бива порутено всъщност е смислен, щото не е
    Последна промяна kalimira; 26-07-11 в 23:06

Заселник

По подразбиране За кервана и кучетата...

Явно колкото и честно, искрено и емоционално да се изразявам определени хора с определени интереси и определени начини за постигането им продължават да дълбаят в собствената си посредственост. След миналия ми пост мисля, че няма какво повече да добавям. Отговорът на някои определени хора с определени интереси и определени начини за постигането им показва определената им емоционална ограниченост. И тези определени хора с определени интереси и определени начини за постигането им се превръщат в неопределени хора, които се сливат със сивия цвят, губейки идентичността си. С това приключвам темата от мен!

Иво

Преторианец
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране Пак за кервана и кучетата

Бях казал , че ще се дистанцирам от помията , но явно няма да стане - ще се опитам да я отклоня с 2-3 фаянсови плочки, т.е . въпроса към написалата предния пост.

1. След като видяхте края на сървъра , намерението да вземете еднолично победата не ви ли се струва химера?
    2. След като Ви подариха шапката - това значеше ли за вас че сте спечелили сървъра?
    3. Как мислехте да победите, след като въпреки дефа от ВМРО , Въците щяхме да ви прегазим дефа в чудото и при шапката отново?
    4 Въобще знаехте ли за какво се играе тази игра и конкретно този сървър?

Ще отговоря на последния въпрос лично. Аз играх този сървър за да спечелим , играх го с хора на които вярвах че ще спечелим дори ВМРО да бяха в целия си бляскъв строй. Вие това не сте го знаели или сте се поддали на вечните шантажи на ВМРО и пуснахте няколко палета срещу единак (щях да използвам мечка,ама сме вълци все пак)

Сървъра се играе с месеци. Поне 9 месеца бяхте с нас - затова и казах че победата е и Ваша донякъде. Но мисля че този сървър дори да бяхте отначало срещу нас пак щеше да е тая (не се изхвърлям) Играчи имахте , но ръководство като нашето - не
    За всеки влак си има пътници

Паладин Kure Bledi's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Честита ни победа и от мен - безапелационна такава - толкова единност и мощ не бях виждал от началото до края на сървър - завършихме с маса останали офенси - можеше поне още една акция да се спретне, но на Иво силиците му не стигнаха за още едно брилянтно планиране

На първо място искам да поздравя противниците ни - бяхте толкова много бити, че малцина биха останали на картата - уважение към ината и желанието ви за игра - вие направихте интересен сървъра.
    Към предалите приятелството ни - желая ви да не изпитвате нашата горчивина като ви видяхме засилени към нас....никога. Ако мога да се изразя с метафора - прекрасен автомобил с лош шофьор...

Специални адмирации за Danidog - най красивият противников офенс - страхотен римски хамър - евала :)
    И на Кеара бе красив също - поздравления. :)

За на Вълците офенсите - показах на познати от спийда доклад от офенса на maggiи и ме попитаха от кой спийд е този доклад Монаха&Ко извадиха най красивият столичен офенс на сървъра - няма как да не получат поздравления и ръкопляскания (с гордост мога да заявя, че в началото бяха трио - Юри (Monaha), Неди (Hoioio) и аз). Изключително офанзивен Алианс Вълци - количеството на атакерите беше умопомрачително - то се и видя де. През цялто време имаше над 45-50 оперативни атакери, чакащи цели от Иво. За хамърите няма какво да се каже повече - винаги куца бройката на таранаджийте - тук бяха толкова много, че се прескачаха по атаките
    Ако един Алианс е офанзивно насочен, както нас, почти винаги му куца дефенса. Тук не се получи това - уникални дефендери. Винаги съм твърдял, че сървър се печели с добри дефендери, предимно с добри такива, а нашите бяха БОГОВЕ и заслужават поклони само. Преди време разказах една случка - сега пак ще я разкажа. В 3:00ч (по спомен) ми тръгва с кати към столицата Шарки (специални адмирации за този играч - хипер активен инат - респект човеко - ако повече бяха като тебе, щяхме да се озорим доста :) ), и на 1-вата мин пиша в чата на Wolves42 (без да очаквам да намеря някой онлайн) "Някой да има малко деф, че ми идва Шарки?". В следващите няколко минути не можех да кажа къде ми трябва - толкова много хора ми отговориха на въпроса - над 15 човека бяха будни в чата - ето за такава сърцата игра говоря.

Стигнах и до ръководството ни - НЕчовеци от всякъде - такъв синхрон имаше това ръководство, че може да му завидят от отбор по синхронно плуване
    Искам лично да благодаря на Иво и Теди - без вас нямаше да ме има на картата. Също така и на всички дефили и ситвали ми акаунта - уникални сте хора, даже и като "не ви пука" за мене

Стахотен сървър беше. Благодаря на всички ви за тръпката да го изиграем заедно

Иво спомена, но аз да уточня - ще направим сбирка за победата ни в този сървър, но каним всички ви - противници, съюзници, всички - като не можеше да сме от едната страна на барикадата в български сървър, то със сигурност може да сме единни на маса - това го умеем на 100%

Някой по горе спомена ком-ски сървър - айде бре хора, чакаме го този ком-ски да го играем заедно вече маса месеци - от края на миналият с2. Бяхме в едни чатове над 100 човека и чакахме да се разберем къде да се регваме и да покажем на всички и най вече на себе си, че българите можем и от едната страна, заедно да играем за победа някъде - без интриги, без караници, без бай ганювщини :)

До нови срещи по травианските бойни полета приятели :)
    "Който не вижда далечната опасност го заплашва близка беда. "
    孔夫子
    Зодия Вълк съм...

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Qwell Преглед на мнение
    Бях казал , че ще се дистанцирам от помията , но явно няма да стане - ще се опитам да я отклоня с 2-3 фаянсови плочки, т.е . въпроса към написалата предния пост.

1. След като видяхте края на сървъра , намерението да вземете еднолично победата не ви ли се струва химера?
    2. След като Ви подариха шапката - това значеше ли за вас че сте спечелили сървъра?
    3. Как мислехте да победите, след като въпреки дефа от ВМРО , Въците щяхме да ви прегазим дефа в чудото и при шапката отново?
    4 Въобще знаехте ли за какво се играе тази игра и конкретно този сървър?

Ще отговоря на последния въпрос лично. Аз играх този сървър за да спечелим , играх го с хора на които вярвах че ще спечелим дори ВМРО да бяха в целия си бляскъв строй. Вие това не сте го знаели или сте се поддали на вечните шантажи на ВМРО и пуснахте няколко палета срещу единак (щях да използвам мечка,ама сме вълци все пак)

Сървъра се играе с месеци. Поне 9 месеца бяхте с нас - затова и казах че победата е и Ваша донякъде. Но мисля че този сървър дори да бяхте отначало срещу нас пак щеше да е тая (не се изхвърлям) Играчи имахте , но ръководство като нашето - не
    Ето ги и отговорите :)
    1. Определено и преди да видим края на мене лично ми се струваше химера. След първите три атаки тръгнали по Иво на мен ми беше ясно, че сървъра за Стийм е загубен.
    2. Съвсем не :)
    3. Прочети точка 1, просто ми отне известно време пак казвам на мен лично да го осъзная и приема, след това единствения логичен ход, както бе обяснено и преди, беше поне да опитаме да минимизираме щетите именно с искането на деф от вмро.
    4. Мхм, знаехме до един момент, в който интригите дойдоха малко повече и последните месеци просто доигравахме, предимно със скандали по чатове, а не с истинска игра. Жалко, но факт.

За ръководството си много прав, чудесни организаторски умения от ваша страна, никой не го отрича :) липса на ръководен екип и лидери от наша страна, както и никаква координация при пускането на хамъри, общо взето накрая всеки си правеше каквото иска и както иска. Тъй наречената "акция" по вашата шапка беше просто дадено време на атакерите, с коментара ако имат желание да се разбиват, че да приключва по-бързо цялото мъчение.
    Та предния ми пост беше насочен не към редовите играчи на вълците, дори и не и към Иво като лидер и т.н., на черното бяло не мога да кажа справихте се блестящо и победата е абсолютно заслужена. Единствено ми се искаше да не се повтаря старата песен, за предаденото доверие, това мисля и сам знае към кого да го отнесе и че не съм аз човека. Това е от мен, весело лято и приятни емоции на моренце или планина, кой където е избрал да почива.

Легионер twigg's Avatar

По подразбиране

Миряна, а ако не бяха тръгнали тези тримата ( един от които бях аз), как щяхме да спечелим сървъра ?
    Може би с 5те катапултни хамъра, които ставаха за нещо или с 4 милиона деф в чудото ?

Или и на теб ти е угодно да стовариш вината за загубата върху някой друг ...

Истината е, че алианса не успя да реализира потенциала си и това беше ясно на всички в ръководството далеч преди тези прословути атаки... Причините няма смисъл да ги дискутираме сега.

За разлика от нас вълците подържаха едно стабилно ниво на игра през целия сървър, не мисля, че показаха нещо изключително и невиждано като например това, което направиха ВМРО предния с3, но беше напълно достатъчно да си заслужат победата. Нека им е честита. :)

Паладин Kure Bledi's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил dodolina Преглед на мнение

аааааааааааа Вълци ще дойдем на вашето парти заедно с девица да се запознаем, надявам се да излезем живи и здрави от там :)
    Хаххахах ние хапем виртуално само
    Виж девици няма как да излезнете обаче - хахахах шегувам се :)
    Вземи и Мила с вас и другите болярски Варвари :)

Забравих да поздравя Кирчо (Роб Зомби) за офенса - красив, много красив офенс - евала
    "Който не вижда далечната опасност го заплашва близка беда. "
    孔夫子
    Зодия Вълк съм...

Заселник ДУХ's Avatar
    Местонахождение
    малко тук,малко там

Браво Вълци,браво машини!!!Честита Ви победа!Дано и Стражи,Нато и всички техни крила и съюзи един ден могат да се докоснат до блясъка на славата!Покланям ви се за наистина добрата игра!
    ПРИЯТЕЛИТЕ ИДВАТ И СИ ОТИВАТ,А ВРАГОВЕТЕ СЕ ТРУПАТ

Страница 20 от 21 ПърваПърва ... 1018192021 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •