Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на резултати 101 до 113 от 113

Тема: WARLORD VS LAW

Сенатор

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил UtherX Преглед на мнение
    Toй не е влизал никога с парола там :)
    Пък за изписването - никъде не съм казал че не съм влизал - просто не са ме хванали :)
    А за това вие къде сте влизали и това се знае :)
    Дори когато го регнаха да играят заедно ли?
    Не знам какво имаш предвид под "вие", но кажи - аз съм малко далеч от повечето неща тоя спийд.
    Еднократен победител на бг спЕЕд и com10

http://www.vbox7.com/play:fab23d8d

Цитат Първоначално Добавил ака
    Малко са тараните все пак.
    С толкова градове и развита 15-ка... лесно!
    Аз имам подобна армия и не касирам, че ме мързи вече.

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Mapuo Преглед на мнение
    Е, никой не говори за съюзнически. Наистина много се изписа по темата, и все се отрича, което е глупаво.
    Сега остава и ванката да си каже официално за сайван, та нещата да си дойдат на мястото - всички така или иначе ги знаем.
    Марио, знаем, че всичко знаеш и си някакъв вездесъщ, но колко по официално искаш да ти се каже, че SaiVan си беше акаунт на Сайков и че цял сървър нито съм влизал с пас, нито съм имал намерение да влизам с пас...

Не мога да схвана в каква роля си се вживал тук, като някакъв съдник или нещо подобно???
    Ние можещите, водени от незнаещите, правим и невъзможното, за кефа на неблагодарниците...

Сенатор

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Ванката Преглед на мнение
    Марио, знаем, че всичко знаеш и си някакъв вездесъщ, но колко по официално искаш да ти се каже, че SaiVan си беше акаунт на Сайков и че цял сървър нито съм влизал с пас, нито съм имал намерение да влизам с пас...

Не мога да схвана в каква роля си се вживал тук, като някакъв съдник или нещо подобно???
    В нищо не съм се вживял. Интересувам се от истината. И я харесвам. За съжаление твоя пост е далеч от нея.
    Виж UtherX как си каза. Мислиш ли че го заболя? Аз не мисля. Не хапе, спокойно.

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

В нищо не съм се вживял. Интересувам се от истината. И я харесвам. За съжаление твоя пост е далеч от нея.
    Виж UtherX как си каза. Мислиш ли че го заболя? Аз не мисля. Не хапе, спокойно.
    Виж, за последно ти го казвам. Играх си с моя акаунт и като ситър на Сайков. Моля те, повече не ни занимавай с истините които витаят единствено в главичката ти. Вторник ако желаеш мога и в държавен весник да го публикувам.

Истината казваш, ами кажи тогава от къде знаеш тази "Истина" аз в кой акаунт съм влизал?
    Нали знаеш има един лаф - Сестра ти какво работи?
    Ние можещите, водени от незнаещите, правим и невъзможното, за кефа на неблагодарниците...

Сенатор

По подразбиране

Ми говорят хората - ван не било често срещано име във Виетнам.

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

Ми говорят хората - ван не било често срещано име във Виетнам.
    Разбирам нуждата ти да си оригинален и така да се каже "Борец за правда", но си сбъркал адреса който да обвиняваш. Мисля, че си наясно колко често ми е проверяван акаунта (включително и по твои оплаквания), също така мисля, че пак така добре знаеш, че ако имаше дори и най малко съмнение за нарушение на правилата от моя страна акаунта ми щеше да бъде изтрит на момента. За това спри да се правиш на нещо което няма как да си дори и с гъза си тавана да удариш.

Хайде сполай ти и да си знаеш "Под вола няма телета, освен такива, като теб които бъркат от къде да бозаят" ;)

Сенатор

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Ванката Преглед на мнение
    Мисля, че си наясно колко често ми е проверяван акаунта (включително и по твои оплаквания), също така мисля, че пак така добре знаеш, че ако имаше дори и най малко съмнение за нарушение на правилата от моя страна акаунта ми щеше да бъде изтрит на момента.
    Леле, не знаех че съм се оплаквал, но щом казваш сигурно е така.
    Не съм наясно, също и не се оплаквам дори когато играя. Още по-малко по скайпа на мултихънтъра.
    Но като трябва да си спасяваш буферите, всички средства са позволени.
    А за последното оправдание, май отиваш в посока да кажеш - да, регна се акаунта да играем заедно, но после се разделихме, и си регнах мой акаунт. И не съм нарушавал правилата.

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Cool

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Повечето играчи на Дестини сега са лордове :) Иначе по темата - почти 100% съм сигурен кой ще е победителят, но за да не ме обвините в пристрастие, ще си замълча
    Та Ванка кажи за кой залагаше тия пристрастни 100 % ???
    Последна промяна ZmIeNoSeZ; 11-03-11 в 16:05
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение
    Та Ванка кажи за кой залагаше тия пристрастни 100 % ???
    Пропуснах последните дни от сървъра и когато ситърите ми се обадиха с новината, че сме загубили, останах бая изненадан. Знаех, че имате повече офенз армии от нас, но не вярвах, че ще успеете да свалите 3 нива от чудото на Деси.. и то с 30 милиона кроп дефенз в него. Сгрешил съм в прогнозата си

Хедуан

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Пропуснах последните дни от сървъра и когато ситърите ми се обадиха с новината, че сме загубили, останах бая изненадан. Знаех, че имате повече офенз армии от нас, но не вярвах, че ще успеете да свалите 3 нива от чудото на Деси.. и то с 30 милиона кроп дефенз в него. Сгрешил съм в прогнозата си
    Оказа се, че маса хора от вашия алианс не са играли на края на спийда, направо недоумявам как така сте учудени, че загубихте при тази активност?

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил assen Преглед на мнение
    Оказа се, че маса хора от вашия алианс не са играли на края на спийда, направо недоумявам как така сте учудени, че загубихте при тази активност?
    Играхме си сериозно и без отпускане, но бройката на противниците ни дойде в повече.. съотношението на играчите беше 2:3, а чудесата 3:9 :) мега-алиансът беше много правилно решение срещу нас

Сенатор

По подразбиране

Да, и той беше следствие от вашите съюзи.
    И въпреки че поздравих Зукито за победата, не му прави чест, че в този пост - http://forum.travian.bg/showpost.php...63&postcount=2 - някак си забрави да спомене LAW и Приятели. Щото като се вземат предвид над 10-те милиона деф точки които имат, и от кой точно са те, май са с основен принос за победата му. Но може и да се бъркам...

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

Wink

някак си забрави да спомене LAW и Приятели
    Не сме ги забравили
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •