Страница 63 от 176 ПърваПърва ... 1353616263646573113163 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 1,241 до 1,260 от 3507

Тема: Развитие на с1

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил JJJ Преглед на мнение
    Момче...
    Благодаря! :)

И, с риск да ти разваля мнението за мен, продължавам да смятам, че отношенията между двама души не са работа ни на Зайо(н), ни на някой друг от нас ;)
    Дуо акаунт! 24/7

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил frodo76 Преглед на мнение
    след като е нацелил скривалището , значи е имало смисъл от това построяване,габазина ми трябва , не ти , нека той да обясни как така катапулта е уцелил безмислената сграда а не е повалил още нещо от инфраструктурата на града
    Мисля, че в случая мога и аз да ти обясня - имал си по-малко складове, отколкото са били зададени на катапултите. Не ме питай откъде знам. :)
    Дуо акаунт! 24/7

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hitch Преглед на мнение
    Благодаря! :)

И, с риск да ти разваля мнението за мен, продължавам да смятам, че отношенията между двама души не са работа ни на Зайо(н), ни на някой друг от нас ;)
    НЕ е Зайон ;) Хичи,щом е в публичното пространство може да е работа на всеки ;)

Преторианец avtojigit's Avatar

По подразбиране

Фродо, все си мислех, че си по-висок (интелекнуално) от съименника си от едноименния роман (а за теб филм), че ми се струва имаш проблеми не само с кръвното и нервите, но и с четенето.
    Скривалище се удря само и единствено на произволна цел, демек са ти съборили всичко, което е трябвало и вече се е събаряло на ред. Ако и за столицата си се грижиш както за въпросния ресурсен град, сигурно е заприличала на Амазонските гори.
    Относно Ели - не мисля, че зелника, доматения фермер или онзи дето ника му много прилича като едни евтини натурални сокове със съмнително качество, има право да обсъжда личния ни семеен живот.
    Травиан все пак е само игра. Дали ще имаш или не игрови приятели, любовници и врагове си е въпрос на личен избор. Бира с тиквеници не пия. Предпочитам мастика с мента под климатика.

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил avtojigit Преглед на мнение
    Фродо, все си мислех, че си по-висок (интелекнуално) от съименника си от едноименния роман (а за теб филм), че ми се струва имаш проблеми не само с кръвното и нервите, но и с четенето.
    Скривалище се удря само и единствено на произволна цел, демек са ти съборили всичко, което е трябвало и вече се е събаряло на ред. Ако и за столицата си се грижиш както за въпросния ресурсен град, сигурно е заприличала на Амазонските гори.
    Относно Ели - не мисля, че зелника, доматения фермер или онзи дето ника му много прилича като едни евтини натурални сокове със съмнително качество, има право да обсъжда личния ни семеен живот.
    Травиан все пак е само игра. Дали ще имаш или не игрови приятели, любовници и врагове си е въпрос на личен избор. Бира с тиквеници не пия. Предпочитам мастика с мента под климатика.
    Ха ха колко си забавен :) ... Тия йодни пари май не ти понасят...Мастиката с мента се нарича облак ;) ...

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

http://s1.travian.bg/spieler.php?uid=1132
    и
    http://s1.travian.bg/spieler.php?uid=1804
    се играят от един и същи човек
    За непросветените това е Митаче който играе със мултихънтърско злато в неограничени количества.
    След съмненията за близки контакти от трети вид между лидерите на ЕФ и организаторите на БГ травиан, и явно топлите отношения на част от Каръците и същите организатори, се оказва колкото и да не е приятно да се каже, че май само звяр играят без допълнителни бонуси.
    Оказа се че и приказките на Каръците са само въздух под налягане и топлата връзка ЕФ-Каръци се вижда от самолет дори и с оглед на това, че си хранят офенсите при хранилката на ЕФ, както и непрестанното менкане на артефакти помежду им.
    Честито на младоженците и горчиво.
    Понеже е явно вече за какво иде реч, нищо чудно целия алианс ЗВЯР да направи това което истинските играчи от преди няколко сезона направиха, а именно масово триене на всички акаунти и подарък на младоженците - статуетка за ЧУДО и приказ.
    Наздраве!

Тевтонски рицар spinefarm's Avatar
    Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Е като се обичат младите да се вземат де :)

@JJJ
    Калин в случая е много прав... личният живот не е тема за разговор тук... Особенно,като не познаваш и човека за който говориш ;)

п.с. Интересна работа е тоя акаунт Tom&Jerry... бухалките ли са му много ...какво не знам...ама да вземе си спре бота....че утрепа сума ти бухалки за здраве :)
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

Казах ти, че това е ТМbot /Това е Митаче с бот/
    Играе с акаунт в каръците, сега вече и в ЕФ. От там още една топла връзка (ЕФ+K&R), слагам ги в скобки, всеки завършил математика 5 клас знае за какво става дума.
    Всъщност май става формула (ЕФ+Мегадуло&CO) х (K&R+ТКЗС) = коалиция Анти звяр
    Не се оплаквам, радвам се
    Последна промяна evalain; 05-08-11 в 18:28

Легионер

По подразбиране

от рано ,рано почнахте с оправданията за поредния загубен сървър,нали сте НАЙ,НАЙ,НАЙ давайте
    докажете се като отбор ,ВМРО спечели срещу цял сървър.КГБ спечели срещу цял сървър.
    Май не ви е по силите,а силите ви опират до това да бълват празни приказки:).Успех в поредната ви загуба:)

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил bartolomei Преглед на мнение
    от рано ,рано почнахте с оправданията за поредния загубен сървър,нали сте НАЙ,НАЙ,НАЙ давайте
    докажете се като отбор ,ВМРО спечели срещу цял сървър.КГБ спечели срещу цял сървър.
    Май не ви е по силите,а силите ви опират до това да бълват празни приказки:).Успех в поредната ви загуба:)
    Сложи си очилата и виж последното изречение на поста ми.
    "Не се оплаквам, радвам се."
    ЗВЯР са доказани като отбор.
    КГБ и ВМРО не бяха сами, нещо си в грешка. Играл съм и в двата сървъра.

Легионер

По подразбиране

не само ти,но и звяр сега не са сами ,имат не малко напове:),а иначе наистина сте доказани или като
    вечния съпорт ,или като вечния губещ.Не е заяждане а факт.Има една поговорка свързана с травиян че
    когато ЗВЯР вземат сървър щели да закрият БГ.ТРАВИЯН:)

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

Не се заяждам , и за това не случайно ти казах да си сложиш очилата. Виж ми постовете малко по нагоре за НАП-а на Звяр.
    Звяр съпорт никога не е бил, с изключение на свят 3 където бяха съпорт на ВМРО. Там бяха обаче само един клан на Борката Кьосев, а като цяло Звяр не играха.
    По точното определение е, че винаги сме имали паразити прикрепени към организма ни, които са се хранели от нас и са израснали благодарение на нас.
    Мислехме да печелим тоя сървър, ама ако цената е закриване на БГ травиан, няма смисъл да се напъваме.
    Той БГ травиана отдавна е закрит.

Легионер

По подразбиране

Ева, добре ли си момко?
    Морковче, приятелю що така ? Гледам много зверски офенси се зануляват... някои докато си спат у дома, други в съпортни градове... Сашинка, ко напрай ти бе... O.O
    kaf-kef

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Абе не те познавам, явно си от форумните герой.

Така малко факти, че май ти обягват на тебе, или гледаш само какво ти изнася:

ВМРО- съюз с Варвари до края на сървара, съюз с К & Л докато им бяха нужни. Не че искам да се заяждам с ВМРО (имам много близки хора там) , но този сървар дето мина бяха почти сами, видяхмего докаде го докараха

КГБ-съюз с +/- :) Ще приключа за тях дотука, защото съм играл срещу тях и мога само да кажа РЕСПЕКТ. Един от най-добрите алианси по бг. сърварите

Едно мога да кажа за този с1 дотука, ЗВЯР никога не са били мишки да се крият , изводите сам си ги направи
    Скъпи Дядо Коледа ....... Пиша ти, за да ти кажа, че бях лошо момче , но пък си струваше! :)

Легионер ...'s Avatar

По подразбиране

много се зануляват ама и много остават

Легионер

По подразбиране

Да си припомним какво си дрънкал преди известно време за КГБ, които сега даваш за пример:

Цитат Първоначално Добавил bartolomei
    аз като гледам алианса КГБ са се сабрали яко отбор свикнали да губят сарвара като самото кгб с притурки от SW от 4ти сървър и SPARTA от 3ти май тук се очертава всички вкупом да загубят един и същи сървър поне взаимно да си плачат на рамената
    По-добре не ги споменавай повече, че такъв като теб няма право да ги коментира :)

После изглежда си се наврял в миша дупка. За всеки случай засега спри да пишеш тук, че рискуваш да се изложиш още повече.
    Последна промяна Hohi; 05-08-11 в 21:02

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

Хехехехе, от къде го извади тоя пост браво. Типично по Български. Обръща си задника / мнението / веднага след като се смени посоката на вятъра.
    Що ли не съм изненадан.

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил sa6ko_86 Преглед на мнение
    Абе не те познавам, явно си от форумните герой.

Така малко факти, че май ти обягват на тебе, или гледаш само какво ти изнася:

ВМРО- съюз с Варвари до края на сървара, съюз с К & Л докато им бяха нужни. Не че искам да се заяждам с ВМРО (имам много близки хора там) , но този сървар дето мина бяха почти сами, видяхмего докаде го докараха

КГБ-съюз с +/- :) Ще приключа за тях дотука, защото съм играл срещу тях и мога само да кажа РЕСПЕКТ. Един от най-добрите алианси по бг. сърварите

Едно мога да кажа за този с1 дотука, ЗВЯР никога не са били мишки да се крият , изводите сам си ги направи
    Наздраве и успех в с1

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил evalain Преглед на мнение
    Звяр съпорт никога не е бил, с изключение на свят 3 където бяха съпорт на ВМРО. Там бяха обаче само един клан на Борката Кьосев, а като цяло Звяр не играха.
    По точното определение е, че винаги сме имали паразити прикрепени към организма ни, които са се хранели от нас и са израснали благодарение на нас.
    Май нещо грешиш. Просто този път като изключение от правилото ВМРО не взехме сървъра. Ерго, оттам тези изказвания. Звяр съпорт? Във всички сървъри, в които съм играла, а повярвай ми, не са никак малко.

Легионер

По подразбиране

Бе, може. Всичко може. Ама добре, че има статистики и доклади в тая игра, та всеки да не си говори каквото му е удобно. И още по-добре, че игра, игра, но все има нещо общо с рийла, та бързо се усеща кой какъв е и за какво се бори. Ще давате ли доклади от днес или ние да даваме? А за другото... Ми, има хора, които играят и хора, занимаващи се с бистрене на политика, но само из форумите им стиска...

Страница 63 от 176 ПърваПърва ... 1353616263646573113163 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •