Страница 65 от 176 ПърваПърва ... 1555636465666775115165 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 1,281 до 1,300 от 3507

Тема: Развитие на с1

Паладин

По подразбиране съботно безжитие

Леко изневерихме на традицията - няма сечен, само един занулен - за да угодим на всичи вкусове - три атакера и четири дефендъра в целите.
    Помията излята по наоре няма да коментирам, тя си се коментира сама, за хората които виждат по далече от носа си.
    Tom & Jerry/Rage http://travian-reports.net/bg/report/267378fab33 дежурния спящ офенс
    Буратино/PotHead http://www.travian-reports.net/bg/report/267783f1b43
    Bodill/Rusokoska http://travian-reports.net/bg/report/26779081e26
    didon4e/kappan http://travian-reports.net/bg/report/267793a5515
    warlord/uroda http://travian-reports.net/bg/report/2678007848f
    astigade/karan http://travian-reports.net/bg/report/267838c4cd9
    J&B/QU&NI http://travian-reports.net/bg/report/26784860afd
    BirD/Razer http://www.travian-reports.net/bg/report/26778650272 занулен
    Последна промяна mama_Galia_66; 06-08-11 в 19:29

Легионер
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Някой пак започна да играе с по 5-6 офф акаунта или на цялото ЕФ будилниците са навити по един и същ начин - всички атаки са пуснати в диапазон на от 12-ина часа в 3 интервала по 1 час - явно има полза от диспечерския опит :)

Паладин

По подразбиране

Дан, доколкото зная си с претенции за атакер, чети се преди да пуснеш поста, не се излагай.

Странно как трябва да се пускат атаките при подаден час на влизане на реалните - с едно влизане в акаунта всичко на юруш ли, че да е по лесно на деф координаторите ви :)

Между другото имам да допълвам още един доклад, за хванат противников офенс по пижама, за да е почти пълна традицията, чакам позволение да го пусна и ще си редактирам поста с докладите.

Легионер
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Да чета се - поиграхме си да сметнем на всички часовете на пускане - много добре знаеш , че атаките ви не влизаха в точен час , а диапазон от 2-3 часа и че всички атаки са пускани по едно и също време , няма нито една пусната атака между 00 и 04 часа на 05август и нито една атака между 05:20 и 9:00 - както казах Всички атакери имат еднакви будилници

Паладин

По подразбиране

Уха ще си искам цели за тия часови диапазони, а не да ме тероризират да пускам от 11 сутринта до вечерта като халипава /защо като:)/, след като съм била поредна нощна на работа.

Сега за неумението ви да хванете къде са реалните са ви криви будилниците на ЕФ - то на крива ракета космоса и пречи - ние ваште ботове си ги ловим и не мрънкаме, като не хванем - ремонтираме и пак не мрънкаме.

То и като ядеш бой трябва да го правиш с чест.

Преторианец

По подразбиране

Имам чувството, че единствената причина ЕФ да игрят все още в сървъра е за да се докажат пред ЗВЯР и да получат някакво признание, че от тях става клан. Сигурно се надяват пак да ги приемем за съюз в следващия рунд, та да видят поне натарите

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Айде стига сме се дъвкали по форума, кой каквото има да казва - да го каже с армии ;)
    За мен последните акции на ЕФ казват едно: "Нямаме потенциал за сериозна игра, но пък ще цъкаме за кеф, колкото да дразним зверчетата с тия 6-7 оцелели оперативки... Пък ако оцелеят... примерно шестте ни хамъра - може да им развалим плановете в края :)" Скоро я играх тази игра от тяхната позиция, честно казано - нито ми беше забавно, нито направихме кой знае какво. Но всеки има право на избор. От мен - поздравления, защото още са на картата след толкова бой и сборните ни продължават да светят така уютно.
    Дуо акаунт! 24/7

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране ...обаче не се сдържах! :)

Цитат Първоначално Добавил mama_Galia_66 Преглед на мнение
    Буратино, Дидонче... с тези армии... по тези акаунти???
    Кои сте вие и какво сторихте с Галя и Диана, които никога не са се страхували от зануляване ???
    Дуо акаунт! 24/7

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hitch Преглед на мнение
    Буратино, Дидонче... с тези армии... по тези акаунти???
    Кои сте вие и какво сторихте с Галя и Диана, които никога не са се страхували от зануляване ???
    Понякога не е водещ страха от зануляване,а желанието да оставиш на клана си 2 -3 добри оперативни армии които да плашат враго ;), а и така няма да ги чакате само в стратегически акк а и в по -малки,което пък от своя страна увеличава шансовете им да бъдат хванати на по -късен етап :)

Преторианец avtojigit's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил JJJ Преглед на мнение
    Понякога не е водещ страха от зануляване,а желанието да оставиш на клана си 2 -3 добри оперативни армии които да плашат враго ;), а и така няма да ги чакате само в стратегически акк а и в по -малки,което пък от своя страна увеличава шансовете им да бъдат хванати на по -късен етап :)
    Добре, че си ти да ни разясниш къде бил ключа от палатката. Аз се чудех 'що толкоз народ (атакери) се изтриха от ЕФ, па то каква била работата!

Легионер Pigsvil's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Bensbane Преглед на мнение
    Имам чувството, че единствената причина ЕФ да игрят все още в сървъра е за да се докажат пред ЗВЯР и да получат някакво признание, че от тях става клан. Сигурно се надяват пак да ги приемем за съюз в следващия рунд, та да видят поне натарите

Причината ЕФ да играят сървъра е че се забавляваме страхотно . Не разбирам какво точно те кара да си мислиш че искаме да се доказваме на някой или пък се бутаме за съюз със Звяр.

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил avtojigit Преглед на мнение
    Добре, че си ти да ни разясниш къде бил ключа от палатката. Аз се чудех 'що толкоз народ (атакери) се изтриха от ЕФ, па то каква била работата!
    Пак заповядай,ти определно има на какво да се учиш ОЩЕ :)..Едвали заради тебе са се изтрили :)

Преторианец avtojigit's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил JJJ Преглед на мнение
    Пак заповядай,ти определно има на какво да се учиш ОЩЕ :)..Едвали заради тебе са се изтрили :)
    Моя принос е друг - чисто образователен - и невежите прописаха, разбирай го като комплимент.

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил avtojigit Преглед на мнение
    Моя принос е друг - чисто образователен - и невежите прописаха, разбирай го като комплимент.
    Твоя принус всички знаем какъв е по принцип,в най-скоро време очакваме звяр да се разпадне благодарение на теб,вече имаш подобни примери в травианската си биография,не вярвам да избягаш и този път от съшноста си :) ;) ...

Тевтонски рицар spinefarm's Avatar
    Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Pigsvil Преглед на мнение
    Причината ЕФ да играят сървъра е че се забавляваме страхотно . Не разбирам какво точно те кара да си мислиш че искаме да се доказваме на някой или пък се бутаме за съюз със Звяр.
    Я сподели с обществеността защо се отказа Симо и защо Таня е готова да захвърли всичко,като е толкова забавно ;) Или можеш само да се перчиш Наденце ;)

@mama_Galia_66
    Ех ще си изям дипломата заради тебе бе Гале... Като ви нареди човек всичките атаки в една колонка и все едно сме ги дали на 1 човек да си играе да ги пуска... Не ми обяснявай,как не е правено това,защото и 2та знаем,че е лъжа...
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Паладин

По подразбиране

Предполагам, че щеше да ви е по уютно да вляза където ме чакате, но за мен свалянето на житата в атакуваща столица си е сваляне на житата и пречене на атакера, за да не вземете да ми се обяснявате атакер ли е или не, ще ви го припомня с доклад от 17 юли http://travian-reports.net/bg/report/2591472c53d

Владо, мога да говоря единствено за собственото си пускане на атаки и собствените си часове - мисля че няма човек в травиан който да не знае колко време все още мога да си позволя да отделям на играта и че съня ми практически е сведен до три пъти по един час в късметлийските дни /по причини нямащи нищо общо с травиан, което не пречи да се възползвам от това/

Защо са се изтрили хора - много са причините - и всеки има право да го направи - не им се играе а са мислели че им се играе, не им се играе в тоя състав, не им се играе на тази версия - абе в основата е не им се играе - уважавам решението им.

Защо Таня е готова да захвърли всичко /ако това е така/ може да ти каже само тя, от позицията н гадател с кристална топка в ръка мога само да ти кажа, че три мрънкала като мен в отбора са достатъчни да я откажат от травиан во веки веков :)

Травиан е игра, загуби ли се момента със забавлението трябва да си доста зарибен за да останеш и да обърнеш нещата така че пак да ти стане забавно. ЕФ са се доказали и като отбор и като индивидуални играчи, построяване на чудо е черешката на тортата, но май останаха само диабетиците с време за игра, така че ще наблегнем на забавлението.

Преторианец komunari's Avatar

По подразбиране

Владо, мога да говоря единствено за собственото си пускане на атаки и собствените си часове - мисля че няма човек в травиан който да не знае колко време все още мога да си позволя да отделям на играта и че съня ми практически е сведен до три пъти по един час в късметлийските дни /по причини нямащи нищо общо с травиан, което не пречи да се възползвам от това/
    Не те познавам и няма да те коментирам,но те съжалявам.

Тевтонски рицар spinefarm's Avatar
    Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Предполагам, че щеше да ви е по уютно да вляза където ме чакате, но за мен свалянето на житата в атакуваща столица си е сваляне на житата и пречене на атакера, за да не вземете да ми се обяснявате атакер ли е или не, ще ви го припомня с доклад от 17 юли http://travian-reports.net/bg/report/2591472c53d

Aз питам Надя в случая ...щот много добре знае причините ;)

За атаките...ми точно ...то не пречи ти да ги напускаш докато другите спят... 7 атакъра да са ставали с един будилник...не звучи реалистично ;)
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Легионер Pigsvil's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил spinefarm Преглед на мнение
    Я сподели с обществеността защо се отказа Симо и защо Таня е готова да захвърли всичко,като е толкова забавно ;) Или можеш само да се перчиш Наденце ;)

@mama_Galia_66
    Ех ще си изям дипломата заради тебе бе Гале... Като ви нареди човек всичките атаки в една колонка и все едно сме ги дали на 1 човек да си играе да ги пуска... Не ми обяснявай,как не е правено това,защото и 2та знаем,че е лъжа...
    Мони се отказа поради липса на време , аз се отказах по същата причина
    колкото до Танчето ще трябва да питаш нея . Нещо не схванах обаче с какво се перча .

Страница 65 от 176 ПърваПърва ... 1555636465666775115165 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •