Страница 69 от 176 ПърваПърва ... 1959676869707179119169 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 1,361 до 1,380 от 3507

Тема: Развитие на с1

Преторианец

По подразбиране

МАРИ- койчо, травиан никога не съм играл , за звяр знам че имат чудесни лидери който водят отбора към легендарни победи , паметник ще ви вдигнат след време да знаеш. стига сте ривали като обрани попове тука , влизам да видя какво става в във форума на с1 и само вашите глупости чета и то само държите сметка какво правели ЕФ , знаем че ви е мъчно за раздялата въпреки хулите и обидите които сипете по тях

Тевтонски рицар spinefarm's Avatar
    Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил frodo76 Преглед на мнение
    djigita пак се подкара с неговите умопомрачителни лекций. теб какво те интересува кво правят лидерите на другите алианци?, звяр се опитват да стават фактор във изключително смешен и слаб сървър , що не бяхте нещо до миналия сезон или по миналия , или още по миналия когато имаше играчи и алианси ? сетила се Мара да яде попара е вашето;)
    Палякин Звяр са фактор 4ти сезон на сървър 1 и бяха фактор 2 сезона на сървър 2. Достатъчно хора има,които могат да ти го кажат. Но ти явно заслепен от злоба си решил да си почесваш клавиатурата ;)

Сезон 1 - Създаване на Звяр - до последният ден водещо чудо... подарена победа от Kayso на UBG с удар по Звяр
    Сезон 2 - Звяр с 5 чудостроители се изтри,заради постоянните мизерии на МХ и Админа
    Сезон 3 - Звяр мачка и гази цял сървър и в ендгейма реши играта
    Сезон 4 - По-горе Захари ти го каза ;)

Сървър 2
    Сезон 2 - Прехвърляне на част от Звяр - Победа заедно с ЕФ и УФ
    Сезон 3 - Битка до края с КГБ

Я да те чуя палякин коя Мара се е сетила за попара?

п.с. Някой ако има възражения за горното може да заповяда с факти ;)
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Паладин medev's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил spinefarm Преглед на мнение
    Палякин Звяр са фактор 4ти сезон на сървър 1 и бяха фактор 2 сезона на сървър 2. Достатъчно хора има,които могат да ти го кажат. Но ти явно заслепен от злоба си решил да си почесваш клавиатурата ;)

Сезон 1 - Създаване на Звяр - до последният ден водещо чудо... подарена победа от Kayso на UBG с удар по Звяр
    Сезон 2 - Звяр с 5 чудостроители се изтри,заради постоянните мизерии на МХ и Админа

Сървър 2

Браво на вас, цена нямате. Пък ако бяхте построили и Чудо, сигурно щеше да пишеш само с големи букви.
    Като свърши сървър5, да не забравиш да напишеш и за представянето ви там.

Легионер

По подразбиране

Сървър 2

Приятелю единствено ще ти кажа, че на първия с1 Кайсо удари по чудото на Пламен, но бутна няколко нива на чудото, а не Голям склад, както всъщност трябваше да направи, чудото на ЗВЯР не бе ударено от него и не водеше до края, да не говорим за Венко катапулта, че не си беше пуснал офенса, защото чудото на УБГ печелеше така или иначе:) Това е единствената неточност в поста ти.
    първи с1 Avgust - UNITED
    втори с1 Avgust - BG
    втори с3 ACDC - K & L 24
    трети с1 dust - _F&F_
    трети с3 blackie - SТЕАM
    четвърти с1 Blizzard - F&F
    първи с6 nevermind - FREAKS

Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил zdraviia razum Преглед на мнение
    Приятелю единствено ще ти кажа, че на първия с1 Кайсо удари по чудото на Пламен, но бутна няколко нива на чудото, а не Голям склад, както всъщност трябваше да направи, чудото на ЗВЯР не бе ударено от него и не водеше до края, да не говорим за Венко катапулта, че не си беше пуснал офенса, защото чудото на УБГ печелеше така или иначе:) Това е единствената неточност в поста ти.
    Я питай Кайсо дали не пусна на Иво армията по нащо чудо ;) И защо не беше пусната тя армия по УБГ ;)
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Легионер

По подразбиране

Аз за армията на Кайсо говоря, но това са вече отдавна минали сървъри, разликата от тогава и сега е, че тогава наистина човек се кефеше на самата игра:)
    първи с1 Avgust - UNITED
    втори с1 Avgust - BG
    втори с3 ACDC - K & L 24
    трети с1 dust - _F&F_
    трети с3 blackie - SТЕАM
    четвърти с1 Blizzard - F&F
    първи с6 nevermind - FREAKS

Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил zdraviia razum Преглед на мнение
    Аз за армията на Кайсо говоря, но това са вече отдавна минали сървъри, разликата от тогава и сега е, че тогава наистина човек се кефеше на самата игра:)
    Ммм дам кефа умря на сезон 2 ;) Сега всеки е за малко и с нежелание ;)

А.Айнщайн

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Оставете фродо на мира бе, човека 2 пъти се ръгва и се изтри от нямане на време Вие очаквате да каже с кой акаунт е сега.
    Едно ще кажа за критиците, Звяр си го има още нали Де са тия славни алианси, дето са го дигали толкоз, или вече от старост немогат
    Скъпи Дядо Коледа ....... Пиша ти, за да ти кажа, че бях лошо момче , но пък си струваше! :)

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

E що не, езикознанието е интересна област... Днес научих и ново значение на "палячо", денят ми придоби смисъл, някак семантично се обогатих... :)

Фродо, случайно да знаеш думата "клоун" за кое малцинство се използва? Или е нещо хомофобско? Да знам какво мога да пиша, че току виж ме наказали пак, отдавна не са го правили...

А ако може да вляза сега в ролята на котарака Леополд и да кажа: момчета и момичета, айде да не се ядем по форума.... Дайте да се сбием с катапулти, пък после може и да попием като хора - пак ви напомням, че идват натари и играта съвсем ще се сдуха....
    Дуо акаунт! 24/7

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил avtojigit Преглед на мнение
    Майче си пропуснал първите няколко класа в училище, щом жаргон и книжовен език за теб са едно и също.
    Паляк в Хасковския регион казват на "шалварестите", но много рядко и то ако са живяли преди това по Варна, Шумен, Бургас и региона. Цялата черноморска част паляк се ползва за неграмотник, палячо, смешник...
    Не вярвам спайнферм да е един от изброените хасковлии
    До тук нещо неясно има ли?!? Имаш ли да допълваш още?
    ахам, не съм толкова тъп на колкото ме оприличаваш ,но не съм живял в Хасково . налагало ми се е по работа да живея из провадийско и там турците и ромите я ползват тази дума . на запитванията ми точно какво означава са ми казвали друго , но не и че значи палячо ;) явно ми е грешен превода точно за тази думичка :)

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил койчо Преглед на мнение
    За информация на всички които тук се забавляват и четат ,ще споделя,че и двамата ударени от клана ми коментирахме в чата ,че заминават на море - и хоп след два дни - еф четата там...
    Ау, и при вас ли отпускари удариха? Какво съвпадение :)
    Не се ядосвай - все пак 6 офенса имат, не могат да ги разхищават. Аз даже мисля да пусна един ММ и да спретнем организация, който ще отива на море - да драсва на Галя и да го включат в графика, да не стане някое недоразумения с тоя развален телефон по чатовете.
    Отсега да си кажа, щото не пиша много в нашия чат: от 18.08 ме няма - заповядайте!
    Дуо акаунт! 24/7

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hitch Преглед на мнение
    Ау, и при вас ли отпускари удариха? Какво съвпадение :)
    Не се ядосвай - все пак 6 офенса имат, не могат да ги разхищават. Аз даже мисля да пусна един ММ и да спретнем организация, който ще отива на море - да драсва на Галя и да го включат в графика, да не стане някое недоразумения с тоя развален телефон по чатовете.
    Отсега да си кажа, щото не пиша много в нашия чат: от 18.08 ме няма - заповядайте!
    За сведение ние много добре знаехме например за сбирката която си спретнаха EF на 22-24юли и ако бяхме решили можеше да им спретнем една такава хубава масовка ,която да им вгорчи джумбуша но за разлика от някои не сме опрели дъното, че и да копаем под него,Сигурен съм вече ,че при разменени роли някои изобщо нямаше да се замислят по въпроса да не говорим за останалото .

Легионер
    Местонахождение
    София

По подразбиране

бля бля .... звяр това звяр онова ... звяр в тоя си състав спечели минали с1 , да вярно чудото беше построено от еф , но малко или много беше реулатат от общи дейтсвия и носеше общоато име еф =звяр - но явно докато на други сървъри е достатъчно тук не .
    За съжаление този съюз не оцеля на този сървър , но това е дъфкана и предъфкана тема , но резултата е че еф и звяр направиха този фермерски сървър интересен . И ще припомня не е важно кой какво говори - човек се припознава по делата - щом всичко се върти като цифри - офф, деф всичко е около звяр ,има ли смиъл да говорим - и ако колегите от еф още се бият в гърдите за упорството в атаките (за което залужават моетo уважение ) , нека се замислят колко сериозни атакера реално успяха да ударят , или хамъра - там въобще няма какво да коментираме .
    Приятна игра и това ми е последното писание във форума :)

Легионер ...'s Avatar

По подразбиране

тия меги се сетиха да тръгнат по някой ,ама да вземат да си оправят арените ,че са смешни

Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

http://travian-reports.net/bg/report...a6,2686623d9c6

Абе тея клечки за зъби толкова ли не ви трябват.... не ми стана ясно :)

А.Айнщайн

Сенатор luckye's Avatar

По подразбиране

http://travian-reports.net/bg/report...a6,2686623d9c6

Абе тея клечки за зъби толкова ли не ви трябват.... не ми стана ясно :)
    Ако това са ти всичките ТТ, най-добре се изтрии, чесно ти го казвам! Няма ирония, няма заяждане, за завиждане и дума да не става....

(Просто сравнявам с мен, дето викаш, че съм слаб играч, а на тс5 имам доста повече цезари, хем са доста по-скъпи, правят се доста по-бавно и сървъра започна месеци след с1!)
    Eто защо ме мразят:
    http://vbox7.com/play:8f6be9f8&al=1&vid=865639

TWO BEER OR NOT TWO BEER

Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил luckye Преглед на мнение
    Ако това са ти всичките ТТ, най-добре се изтрии, чесно ти го казвам! Няма ирония, няма заяждане, за завиждане и дума да не става....

(Просто сравнявам с мен, дето викаш, че съм слаб играч, а на тс5 имам доста повече цезари, хем са доста по-скъпи, правят се доста по-бавно и сървъра започна месеци след с1!)
    Айде пускам се да се трия...да ти угодя :)
    п.с. Запознатите знаят защо е такава бройката ;) Ти като си от незнаещите не се обаждай ;)
    Последна промяна spinefarm; 09-08-11 в 17:26

А.Айнщайн

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил luckye Преглед на мнение

По-важно е как се ползват :).

Тевтонски рицар losc's Avatar

По подразбиране

280. spinefarm 8224 14 11753

май не се.
    [SIGPIC]

Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил losc Преглед на мнение
    280. spinefarm 8224 14 11753

май не се.
    Тъй тъй... кво да правиш...бота забива и не ще да бие :)

А.Айнщайн

Страница 69 от 176 ПърваПърва ... 1959676869707179119169 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •