Страница 78 от 176 ПърваПърва ... 2868767778798088128 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 1,541 до 1,560 от 3507

Тема: Развитие на с1

Преторианец тракториста's Avatar

По подразбиране

Аз знам кой е...ама си мислех,че ще е по приказлив:)

Тевтонски рицар losc's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил тракториста Преглед на мнение
    Този пък ми вдига нивото на героя с тарани?Що тъй бре„Миме?
    http://travian-reports.net/bg/report/270187400cc
    Нов съм тук и не знам има ли го у форуму
    не го ли вдигна за една година.
    [SIGPIC]

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил losc Преглед на мнение
    бла , бла , бла: настроих си бота да пише и във форума
    Абе пич довчера викаш Ели ти била дуо, днес я обвиняваш, че играе с ботове и скриптове. Съвет прочети преди да натискаш да пуснеш мнението, Явно действията са ти по-бързи от главата
    Скъпи Дядо Коледа ....... Пиша ти, за да ти кажа, че бях лошо момче , но пък си струваше! :)

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил luckye Преглед на мнение
    Това мама ли ти го каза? Изобщо не знаеш къде играя в момента!
    Абе нема равен на тебе, 1 000 мнения и ни един па доклад не пусна да се порадваме на твойта величествяена, космическа, умопромрачителна, божествена игра
    Скъпи Дядо Коледа ....... Пиша ти, за да ти кажа, че бях лошо момче , но пък си струваше! :)

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил losc Преглед на мнение
    не го ли вдигна за една година.
    Ти моя герой не го мисли...мисли си тараните,че те не вдигат нива в защита

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Танче, мани ги тез форумни лъвове. Лъки си остави акаунта след 2 месец, от нямане на време

Сенатор luckye's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил sa6ko_86 Преглед на мнение
    Танче, мани ги тез форумни лъвове. Лъки си остави акаунта след 2 месец, от нямане на време
    По-добре от колкото като свинефермата след 8 месеца да имам едва някакви смешни 8к ТТ! Аз имах толко кроп на втория месец, когато се изтрих!
    Eто защо ме мразят:
    http://vbox7.com/play:8f6be9f8&al=1&vid=865639

TWO BEER OR NOT TWO BEER

Преторианец avtojigit's Avatar

По подразбиране

По-добре от колкото като свинефермата след 8 месеца да имам едва някакви смешни 8к ТТ! Аз имах толко кроп на втория месец, когато се изтрих!
    Това от колко акаунта го калкулира?

Можеш си отскубна някое и друго листо преди бабите съвсем да са опоскали дървото

Последна промяна avtojigit; 15-08-11 в 22:55

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

То когато човек не може да каже нещо умно и почва да убижда :) Типична българска черта. И ти си същия :) Имаш да се учиш доста докато стигнеш нивото на Владо :) Айде лека и си пий преди лягане хапчетата "Антизлоба", че ти идва малко в повечко :)

По подразбиране

Регнал си се...влязъл си в клан...разчитали са на теб:" Аз имах толко кроп на втория месец, когато се изтрих!"
    И след това се триеш?Браво,страхотен играч на който да разчиташ!Такива като теб при нас не ги взимаме и за камион Ариана:)По добре мисли преди да пишеш а не показвай на всички с тия постове какъв мишок си всъщност!

Сенатор luckye's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил MOPKOB Преглед на мнение
    То когато човек не може да каже нещо умно и почва да убижда :)
    ТОЧНО на това мнение съм и аз! Видя ли свинефермата колко точки сложи в поста си?

Трактористе, не съм се изтрил! Така твърдят само няколко завистника! Ако играеш, чукни ник Lucky и ще видиш! ;)
    Eто защо ме мразят:

TWO BEER OR NOT TWO BEER

Сенатор luckye's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил kaloqn1207 Преглед на мнение
    luckye

Цитат

раздвоението на личността е пълно. и психолог не може да помогне. направо за психиатър е.
    Двете ми мнения нямат НИЩО общо, за да ги сравняваш! Едното е, че свинефермата се биеше в гърдите колко е "добър" играч, а за 8 месеца извади едва 8к тт, а другото, някои каза че съм обиждал, а тои е чел мнението на същата свинеферма! Не мое мнение!
    Eто защо ме мразят:

TWO BEER OR NOT TWO BEER

Легионер ...'s Avatar

По подразбиране

някой засегна темата за наркозависимите ,не помня кой е и няма да се връщам да чета глупости,говорете каквото си искате за играта ,но в личния живот на хората недейте да се ровите,всеки сам избира пътя си ,по добре го направете по приятен ,отколкото още по скапан

Тевтонски рицар spinefarm's Avatar
    Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Двете ми мнения нямат НИЩО общо, за да ги сравняваш! Едното е, че свинефермата се биеше в гърдите колко е "добър" играч, а за 8 месеца извади едва 8к тт, а другото, някои каза че съм обиждал, а тои е чел мнението на същата свинеферма! Не мое мнение!

Атака:
    155. spinefarm 8540 14 37497
    319. Lucky 6808 9 9078

Не разбрах само къде си имал и какво си имал? От 1 месец се включих по-сериозно...и съм те подминал...баси къв съм лош ши знаиш ;)
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Легионер ...'s Avatar

По подразбиране

то това сигурно му е единия от многото акаунти и той точно тоя не го смята за нищо

Паладин

По подразбиране

двете ти мнения наистина са взаимно изключващи се. хем си се изтрил, хем не си!!!!!!

Легионер

По подразбиране

Luckye, само информативно - Владо и 2к кроп да му е армията пак повече полза ще има от твоята(ако ще и 200к да сглобиш). И явно не си играл в 1 отбор с него та да знаеш, че ако му се иска за 2 седмици може да те направи разноглед и да те накара пак да се изтриеш(не разбрах дали вече си го направил).

Ама и ти голям герой бе...9 града си направил за 9 месеца...да не е някъв график това? И не знаех че е модерно столицата да е градът с най-ниска популация....започвам да си водя записки и да се уча :)
    Последна промяна tosheto; 16-08-11 в 07:26

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Трактористе, не съм се изтрил! Така твърдят само няколко завистника! Ако играеш, чукни ник Lucky и ще видиш!
    Успокоих се! Знаех, че Елвис е жив и сади краставици на самотен остров... знаех, че Кърт Кобейн е жив в имението си на обратната страна на Луната... И Снежанка знаех, че ще оживее, га дойде оня убабец принца... Ама друго си е да знам, че и Лиску е жив и броди по картата с легендарните 16к кроп от втория месец. Ми 13 000 заселника и 600 сенатора са това, бре! На втория месец!!! Що му е да играе повече - всякак е в правото си да се тръкне. Ама той - не, не се търка!!! Хвала на такЪви играчори! Владо ич и да не си помисля да се мери с тях...
    Дуо акаунт! 24/7

Легионер ...'s Avatar

По подразбиране

бе кви записки тия са на светлинни години от тебе и на обратно да ги смятат

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил becata Преглед на мнение
    Ама и ти голям герой бе...9 града си направил за 9 месеца...да не е някъв график това? И не знаех че е модерно столицата да е градът с най-ниска популация....започвам да си водя записки и да се уча :)
    учи се. наи вече номера дето хем си се изтрил хем не си. страшно объркващ е за врага, пък и за непосветените съотборници също. задължителен е за овладяване.

Страница 78 от 176 ПърваПърва ... 2868767778798088128 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •