Страница 148 от 176 ПърваПърва ... 4898138146147148149150158 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 2,941 до 2,960 от 3507

Тема: Развитие на с1

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил dixi Преглед на мнение
    Отговорът се съдържа във въпросите ти. Казах да убедиш. Не да накараш. Тънката разлика като схванеш, ще станеш играч. В началото на играта започват хиляди хора. Някои от "изявените стойностни играчи" без "формално да нарушават правилата" започват 24-часово касиране с ботове на околиите си. На по-меките играчи им писва и се затриват. Голяма част обаче почват да се молят и накрая им се предлага закрила от клана на "стойностния играч". Малко по-късно същите играчи биват ползвани (а не убедени) за хранилнки, защото те нямат друг избор - или ще хранят, или ще бъдат затрити от ония, стойностните. На мен това ми звучи като използвачество, дикатат от позиция на силата, при това, налагана с "формално ненарушаване на правилата".

Що не вземеш да направиш мотивирано предложение до немците да забранят райда, а най добре да забранят и правенето на армии по-големи от кроп лимита на селото, а сървърите да ги решаваме на ДондуковЪ, я с шамари, я с надпиване.

Паладин

По подразбиране

На по-меките играчи им писва и се затриват. Голяма част обаче почват да се молят и накрая им се предлага закрила от клана на "стойностния играч". .
    Твоя случай какъв е :)

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Отговорът се съдържа във въпросите ти. Казах да убедиш. Не да накараш. Тънката разлика като схванеш, ще станеш играч. В началото на играта започват хиляди хора. Някои от "изявените стойностни играчи" без "формално да нарушават правилата" започват 24-часово касиране с ботове на околиите си. На по-меките играчи им писва и се затриват. Голяма част обаче почват да се молят и накрая им се предлага закрила от клана на "стойностния играч". Малко по-късно същите играчи биват ползвани (а не убедени) за хранилнки, защото те нямат друг избор - или ще хранят, или ще бъдат затрити от ония, стойностните. На мен това ми звучи като използвачество, дикатат от позиция на силата, при това, налагана с "формално ненарушаване на правилата".
    Никой не е правен насила хранилка :) И не можеш да направиш някого РОБ със заплаха от изтриване. Ако една игра не ти доставя удоволствие - няма смисъл от нея :) И мога да гарантирам, че никой от хората които играят в ЗВЯР не са правени насила хранилки :) Ако говориш за вашия квадрант - ОК, ама при нас няма такова нещо :) И разликата да храниш 40к офенс на хранилка и да грабиш по 7кк на седмица е никаква :) Само при грабенето трябва да въртиш със злато реса за жито. И стига си се пенил тая вечер у форума. Ходи да спиш.

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

В началото на играта започват хиляди хора...
    Я вземи се осъзнай... Къде ги видя тия хиляди хора? Почват 1-2к акаунти, собственост на 5-600 играча. И каква чест, какви правила? Мултитата и ботовете за забранени от правилата и съвсем ясно толерирани и стимулирани от екипа. На всички е ясно, че на сървър с 2к акаунти се купува повече повече злато, от такива с по 500. Стига сте се дракали за мултита, казвам го и на двете страни. Играта е създадена за мултаците, какво се правим на ощипани?
    Дуо акаунт! 24/7

Преторианец

По подразбиране

мдам разликата е дали 5 човека ще играят един акаунт или 5 акаунта ще играят за един акаунт - въпрос на преценка и договорка с хората според мен. сам човек е само за у кенефа са казали хората :)

Легионер ...'s Avatar

По подразбиране

Ха ха ха гледам ,на нашите им трият постовете ,все едно правят световна конспирация,защо? Блокират ни за глупости ,трият постове ,бяхме равни пред закона и правилата, едва ли!

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

емм... поста за златото болеше :) за тва го делнаха :) ся и тоя ще делнат :) ама те го видяха хората :)

Местонахождение

По подразбиране

То пък и да не са го видели - все едно си нямаме скайповете. 500 човека я играем тая игра и повечето се знаем - от кого се крият не разбирам... Но не мога да им отрека - успяват да ме разсмеят...
    Дуо акаунт! 24/7

Тевтонски рицар losc's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hitch Преглед на мнение
    Играта е създадена за мултаците, какво се правим на ощипани?
    и все пак се изтъкват единични акаунти, които трябва да вървят в скоби с още 10. знаем, че играта е за мултаците - говорим колко му отива 'тъпото' . силен фарм лист спестява многото пароли. другите са ясни.

П.С. отделете нещо за вечерницата. силна кауза има.
    Последна промяна losc; 03-10-11 в 01:12
    [SIGPIC]

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Ехх тая ЗВEЗДА ти излезе на задника :)

По подразбиране

точно там е прав си.
    [SIGPIC]

Местонахождение

По подразбиране

Митко, бре... какво ви бърка човека, нали си бие по оазиси цял сървър, какво има да делите?
    Точките в атака ли му гледаш? Да не ти дреме за тиквените медали и стената на славата? Или търсите да се дракате като със Сашко? Отсега да ти кажа - няма да ви върже, човека е много над тия неща ;)

И като казах Сашко - гледах едни снимки ви е закачил в другата тема. Сега разбра ли що не смени столицата или да обясня?
    Дуо акаунт! 24/7

По подразбиране

обясни, още няма да спа. не е заради добива на столицата с хранилка нали и има чужди армии. шегуваш се.
    Последна промяна losc; 03-10-11 в 01:32
    [SIGPIC]

Местонахождение

По подразбиране

Ми явно трябва.... Ще пиша бавно:
    И с най-големия хамър на сървъра ще дръннеш... една цел. Верно, ще сейвнеш няколко скрийншота и ще се биеш в гърдите из форума и пред огледалото, ама... една цел. Тия дето столицата му ги изхрани, макар и не толкова големи, бутнаха или ще бутнат... към 8 цели ;) И кое е по-важно за отбора според теб? Знам, че е трудно някой дето играе, за да си почеше егото да схване... ама пробвай - мислиш и имаш поглед върху играта. После ми кажи колко играчи знаеш, дето са способни да пожертват едногодишно блъскане за един алианс, който втори сървър поред не ги оценява и не може да събере 100-150к деф отгоре, щото има по-важни цели за дефене... като например оперативни атакери ;)
    Дуо акаунт! 24/7

Легионер ...'s Avatar

По подразбиране

Калине ,болни хора ве ,то никой ,за 5 пари не ги смята ,те си мислят ,че струват милиони.

По подразбиране

стига бе човек. за има няма 100k добив Х2 в хранилка да оставиш да си замине такъв офенс. и няма да успеете да храните 1 ден докато се се наместят нещата? или се бъзикаш с мен или някой хора да се правят на герои, правят глупости :)) аз бих сменил столицата и бих хранил пак. не ми казвай, че 200к на час е цифра в ендгейм. за ден го сваля до 100к.
    [SIGPIC]

Местонахождение

По подразбиране

Да храниМ? Ако бяхме множествено число - щяхме да задефиМ, идея нямаш колко деф имаше свободен или заврян не където трябва... :)
    Вярвай ми - имаше доста хамъри там и всички щяха да пострадат сериозно. Сашко не се е правил на герой, имаше два варианта - да помисли за себе си или за отбора, пресметнал е, решил е... Айде да не говорим повече за това, щото на знам за него, ама мен ме е яд... А не обичам да хабя нерви - играта не го заслужава :)
    Дуо акаунт! 24/7

По подразбиране

изобщо не спорим. като спорим има шанс да ме убедиш.
    [SIGPIC]

Легионер

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hitch Преглед на мнение
    Да храниМ? Ако бяхме множествено число - щяхме да задефиМ, идея нямаш колко деф имаше свободен или заврян не където трябва... :)
    Вярвай ми - имаше доста хамъри там и всички щяха да пострадат сериозно. Сашко не се е правил на герой, имаше два варианта - да помисли за себе си или за отбора, пресметнал е, решил е... Айде да не говорим повече за това, щото на знам за него, ама мен ме е яд... А не обичам да хабя нерви - играта не го заслужава :)
    А защо ли из потайните зверски кътчета се изказва друга теза"защо не е сменена столицата" ?Говори се нещо,че го било страх да не му изтрият офф селото след като го превземат ,както се е случило на ц2,а също така,че чакал още някакъв атакер в режим "стелт" да се включи в акцията,който така и недочакал?
    Само питам :)

Страница 148 от 176 ПърваПърва ... 4898138146147148149150158 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •