Страница 164 от 176 ПърваПърва ... 64114154162163164165166174 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 3,261 до 3,280 от 3507

Тема: Развитие на с1

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил rios Преглед на мнение
    Преговорите пропаднаха далеч преди да решим да установяваме контакти с ТКЗС и то не бяха преговори а разговори с представителя на брадвите като Мегадуло мълчаха като комунисти на разпит даже по едно време аз се запитах дали тия не си глътнаха езиците .Идеята беше да се обединят два квадранта -/- и -/+ тъй като имахме доста акаунти там да се спре войната и да се извлече максимума от това Уви ! Мегадуло си останаха креатурките изпълнени с омраза /те бяха и първите които ни обявиха война този сървър още в началото/обявиха се за секта и си останаха с това Предния сървър имаше подобен случай с Алианс но лидерите му се оказаха на ниво и загърбиха омразата тогава

това което казваш в никакъв случай не противоречи на казаното от мен, макар че имам малко по различно виждане относно разговорите. и не се срамувам да го кажа.разговорите не доведоха до съюз благодарение тъпотията на койчо и застъпничеството и за убитите от бои акаунти които като наи-долните мишки се скриха в звяр с надеждата да не бъдат бити. уви не им се отвори парашута и накрая с гръмки слова ви напуснаха. все пак от тях имахте съвсем малко повече полза, от съюза си с ткзс които ви доведе само негативи.

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил chuchu Преглед на мнение
    Наистина сте болни мозъци момчета... Нямам думи... дрън дрън ерина
    Но не говорете глупости защото ставате още по-смешни...
    На кого трябваше да се предадете в началото на сървъра не разбрах По едно време в средата на сървъра чух някакви песни че няма да стоите чудо но в края на сървъра.........а чудо след края вой до небесата, че други го построили а вашето порутили Великите душици те не се поддали под мръсния натиск на победителите /как звучи само/ и жестоко наскърбени сега как други го били сторили .Ами тия които визираш ви опляскаха чудото за ваша изненада и извадиха аргументи които вие за цял сървър не можахте да извадите затова сте на дъното по милостта на Румен пред брадвите,краско и петуфана за да има кой да озвучава форума

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hitch Преглед на мнение
    'Начиии деф медала трябвало да се вземе, баси тия зверчета и фермерчета за какво се пънаха цял сървър? Как не се сетих, бе - ми то очевадно - именно деф медала показва, че си взел чудо, че цял месец по теб са се разбивали натарските профита, дето нападат едно временно с офф и деф. Че цял алианс си е стоварил дефа при теб и си го е хранил, докато "бития ти г.з" (цитирам те по памет) се развява да разпуска по околовръстното... Играчор си от класа! И идол на поколения! Само не знам дали щеше да грабнеш лелеяния тиквен медал, ако ЕФ и каръците имаха поне един хамър да пуснат по нас? Ама то и това си е стратегия, де... не правите хамъри - грабвате най-важния медал в играта :))
    Ще го пробвам, ако играя пак... И друго ще пробвам (понеже все на Чест ни учиш) - другия път ще регна един акаунт в ЕФ и ще ти се умилквам, докато правя деф за противника - яко е, само голям Мъж можел да го направи...

Сериозно, Чучи... деф-медал? Верно ли? Май си като оня, дето забива стрели в дървото, после търчи да рисува мишенки около тях :))) От цялото многомесечно лалане се видя едно - не умееш да губиш с чест. Не е зле да се научиш, щото явно не си от тия дето не губят ;)
    Съжалявам че не мога да се включа в просташкия ти тон, може би затова не ме разбираш...
    Казах го ясно - "след като не можем да вземем купата, поне да оберем медалите". Каквото искахме постигнахме го. Ако искахме и победата, не се съмнявай щяхме да я имаме. Просто този път нямаше вече желание. Ще видиш и при вас - след 3-4 години като спечелите още един сървър, ще ви се изпари желанието за още победи.

А относно закачките, че предния сървър съм бил в Команда, а съм правил деф на Еф ще ви припомня на всички късопаметници как стояха нещата. Започнах сървъра в Команда - там бяха комшиите ми от УФ от предния С2. ЕФ въобще не се знаеше дали ще се прави клан и колко хора са се регнали и т.н. Играх си в Команда ( крило, не главния) известно време и съвестно им помагах - 90% от клана извади заселници с мой ресурс. След това "лидерите" на Команда решиха че ще се бият с Еф. И аз им казах "чао". Бях доста време без клан и на никого не съм се "умилквал". Но всички команди, ткзста, разрухи и т.н. ми се умилкваха да ме канят при тях. Писна ми да отказвам ( учтиво ) по няколко покани на ден и затова си направих клан. Сам. Всички знаеха че помагам на ЕФ. Никой не ме нападна цял сървър - страх. Това е.

Паладин

По подразбиране

На кого трябваше да се предадете в началото на сървъра не разбрах По едно време в средата на сървъра чух някакви песни че няма да стоите чудо но в края на сървъра.........а чудо след края вой до небесата, че други го построили а вашето порутили Великите душици те не се поддали под мръсния натиск на победителите /как звучи само/ и жестоко наскърбени сега как други го били сторили .Ами тия които визираш ви опляскаха чудото за ваша изненада и извадиха аргументи които вие за цял сървър не можахте да извадите затова сте на дъното по милостта на Румен пред брадвите,краско и петуфана за да има кой да озвучава форума
    Напомняш ме нещо, което май бях забравил... Предния сървър зверовете пак се "молиха" накрая да поспрем строежа на чудото за могат да спечелят, но тогава не бяха познали съюзника. Затова този сървър скъсаха съюзите рано, рано. И се сетиха, че ако искаш да е..ш отзад, по-добре е да си намериш партньор на който това му харесва...

P.S. Ако беше сложил някой препинателен знак, можеше да схвана и повече от несвързаната ти реч.

Паладин

По подразбиране

Наистина сте болни мозъци момчета... Нямам думи...
    Ако ги приказвате тези глупости за да се дракате или да палите ентусиазма на младите зверчета, на които обяснявате, че ако не вкарват злато, единствената им роля в играта е да наливат ресурс на "големите" - добре, разбирам ви.
    Но ако наистина си вярвате, значи сте много ,много, много прости хора. Не искам да обиждам - аз лично не вярвам, че човек над 14 години може да си помисли подобно нещо.
    Както и в другите кланове има хора с пари и хора без пари. Тези за които 30-40 лева на месец са много, просто си играят мирно и тихо без злато и никой не ги обвинява за това. Останалите дават пари. Реални пари. И не само за себе си. Аз лично съм зареждал злато в няколко акаунта. Винаги когато се е налагало да ситвам някого, първата ми работа е била да вкарам злато ако няма, просто защото не мога да играя без плюс.

Обвинявайте ни затова, че не се предадохме още в началото на сървъра. Обвинявайте ни че се осмелихме да строим чудо и след това не ви позволихме да го съборите до 0. Обвинявайте ни, че не си затворихме очите пред мръсния натиск на победителите и невижданата дупедавщина на текезесарите.

Но не говорете глупости защото ставате още по-смешни...

Да верно Вие и пасове не събирахте,но тук във форума се показа,че ТАня е вземала пасове,да не се окаже,че е зареждано злато от МХ,че тогава повярвай определено не аз ще съм за смях.... Колкото и да ми говориш,обществена тайна е че МХ зарежда злато наред във ЕФ и то именно заради Кирил....

ПС: Я пак си помисли,за предната ера,аз имам спомени,че яко се беше покрил когато валяха атаки и от двете страни.... Лично съм ти писал,но не си спомням да си се определил като човек който играе с ЕФ Определено страхът е бил от наша страна

Паладин

По подразбиране

Напомняш ме нещо, което май бях забравил... Предния сървър зверовете пак се "молиха" накрая да поспрем строежа на чудото за могат да спечелят, но тогава не бяха познали съюзника. Затова този сървър скъсаха съюзите рано, рано. И се сетиха, че ако искаш да е..ш отзад, по-добре е да си намериш партньор на който това му харесва...

P.S. Ако беше сложил някой препинателен знак, можеше да схвана и повече от несвързаната ти реч.
    Вървете да капете другаде тези тъпотии колега никой не е молил EF да спира строежите но пък след като опуцаха бомбите никой от нас не му и мина през ума да вземе да тресне поне един хамър към тях а можеше. При аналогична ситуация с разменени места обаче не съм сигурен дали те нямаше да го сторят а като слушам такива като тебе ставам сигурен А кол
    кото до скъсването на съюзите след като не си бил в кухнята на нещата ходи се скрий някъде да не взема да постна цялата информация от ония два дена и всички да видят о чем едет реч

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил peychev Преглед на мнение
    Да верно Вие и пасове не събирахте,но тук във форума се показа,че ТАня е вземала пасове,да не се окаже,че е зареждано злато от МХ,че тогава повярвай определено не аз ще съм за смях.... Колкото и да ми говориш,обществена тайна е че МХ зарежда злато наред във ЕФ и то именно заради Кирил....

ПС: Я пак си помисли,за предната ера,аз имам спомени,че яко се беше покрил когато валяха атаки и от двете страни.... Лично съм ти писал,но не си спомням да си се определил като човек който играе с ЕФ Определено страхът е бил от наша страна
    "Обществената тайна" сигурно си я чул от някой "обществен гей" в някоя "обществена тоалетна".
    Не си спомням кой първи измисли тази глупост, но съм сигурен че беше педераст :-)
    Както и да е - ти не си - само му вярваш безрезервно.

Предната ера - да и ти беше от онези които много искаха да съм в клана им. Определил съм се пред когото трябва. На момчетата с които почнах сървъра обясних, че излизам от клана защото съм ЕФ, но не искам да ги шпионирам и че няма да вляза в ЕФ клана защото не искам да ми се налага да ги бия. Не съм ги докоснал до края на сървъра.

Паладин

По подразбиране

"Обществената тайна" сигурно си я чул от някой "обществен гей" в някоя "обществена тоалетна".
    Не си спомням кой първи измисли тази глупост, но съм сигурен че беше педераст :-)
    Както и да е - ти не си - само му вярваш безрезервно.

Предната ера - да и ти беше от онези които много искаха да съм в клана им. Определил съм се пред когото трябва. На момчетата с които почнах сървъра обясних, че излизам от клана защото съм ЕФ, но не искам да ги шпионирам и че няма да вляза в ЕФ клана защото не искам да ми се налага да ги бия. Не съм ги докоснал до края на сървъра.

На мен друго са ми казвали и показвали,за това каквото и да кажеш не можеш да ме убедиш,сега ще питам човека който ми каза,че при вас се зарежда злато от МХ и ще му копирам думите....да се останеш изненадан както остана и ТАня и как не е влизала с пароли...

Ха,че ти беше дефф,или си бил офф без нито една атака пусната по КОМАНДА и прочие.... клана в който беше се унищожи,явно си казал на себе си,че играеш със ЕФ.... Определено е имало страх,веднъж беше във фейк листа(дадена от Рени) и прописа.... Стига си ме връщал към минали неща и не извъртай истината....

ПС: Защо нямам спомени и в тази ера да си казвал кой си играта....надявам се да греша,но едва ли ??? сигурно и това е било,за да не се страхуват опонентите ти от теб

Легионер

По подразбиране

Вървете да капете другаде тези тъпотии колега никой не е молил EF да спира строежите но пък след като опуцаха бомбите никой от нас не му и мина през ума да вземе да тресне поне един хамър към тях а можеше. ......
    Явно тоя сървар сте събрали смелост да заплашите съюзниците си, чудя се само защо някои от тях не си ги прибрахте заедно с първата чистка, преди да опетнят името на целия алианс ;)
    Последна промяна opsa; 05-10-11 в 20:22

Паладин

По подразбиране

Такам профи за последно пиша с теб по тая тема :) Кирил НЕ Е МХ ОТ МНОГО ВРЕМЕ ! . Но това много малко хора го знаят, че не е ! Само вашите болни мозъци раждат тия работи с златото. Ще ме прощаваш, ама как МХ примерно в спийд ще ти зареди злато на с1 ? Задай си въпроса и сам си отговори. То моя акаунта се игра с черно злато, сега се е играл със злато зареждано от МХ :) Ще ти отговоря и защо ЕФ нямат хамъри, защото не са толкова болни хора да дават луди пари за някакво виртуално злато и да правят хамъри с него (тоест да го издържат тоя хамър ) Та още разяснения да ти давам ли ?

Ааааа пасовете таня дето е имала хаха .... чата е между мен и таня в един от общите чатове на ЕФ. Таня ви го каза тука, ама и аз да го повторя, може ме разберете :) Акаунтите за които става въпрос са сийтвани от Таня и това са never и The Princess, защото бяха близко до града с ботушките, а там дефа се хранеше от тия два акаунта и акк сашо :) И затова Таня каза, че е изпразнила всички градове на акаунтите, ама вашите болни мозъци какво ли нераждат :D :D :D Направо ме разбиваш с твойте професорски изцепки. Ако не вярваш питай твоята приятелка Дими кои я сийтва цял рунд и точно това я питай тя ще ти отговори :D

П.с Благодаря, че сте си сейфнали точно тоя чат в записките :D :D :D До какво ли не води травианската злоба и завижданията :)
    Хайде г-н Краси Пейчев, желая ви само успехи както в играта така и в живота :)

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил cangi Преглед на мнение
    Такам профи за последно пиша с теб по тая тема :) Кирил НЕ Е МХ ОТ МНОГО ВРЕМЕ ! . Но това много малко хора го знаят, че не е ! Само вашите болни мозъци раждат тия работи с златото. Ще ме прощаваш, ама как МХ примерно в спийд ще ти зареди злато на с1 ? Задай си въпроса и сам си отговори. То моя акаунта се игра с черно злато, сега се е играл със злато зареждано от МХ :) Ще ти отговоря и защо ЕФ нямат хамъри, защото не са толкова болни хора да дават луди пари за някакво виртуално злато и да правят хамъри с него (тоест да го издържат тоя хамър ) Та още разяснения да ти давам ли ?

Ааааа пасовете таня дето е имала хаха .... чата е между мен и таня в един от общите чатове на ЕФ. Таня ви го каза тука, ама и аз да го повторя, може ме разберете :) Акаунтите за които става въпрос са сийтвани от Таня и това са never и The Princess, защото бяха близко до града с ботушките, а там дефа се хранеше от тия два акаунта и акк сашо :) И затова Таня каза, че е изпразнила всички градове на акаунтите, ама вашите болни мозъци какво ли нераждат :D :D :D Направо ме разбиваш с твойте професорски изцепки. Ако не вярваш питай твоята приятелка Дими кои я сийтва цял рунд и точно това я питай тя ще ти отговори :D

П.с Благодаря, че сте си сейфнали точно тоя чат в записките :D :D :D До какво ли не води травианската злоба и завижданията :)
    Хайде г-н Краси Пейчев, желая ви само успехи както в играта така и в живота :)

Това ми дадоха това записах,дадоха ми и друг,ако искаш да го постна,може и да е изваден от контекста,няма как да знам....каквото ми покажат на него вярвам

Няма злоба,има безочие как на черното казвате бяло,веднъж не излезнахте да кажете...акаунта на Таня играе със служебно злато...и темата щеше да е приключила....но не го правите,защото явно не е така...
    АЗ на какво да вярвам на това което ми копират или на това което казвате....на първото е по-логично да повярвам
    ДА каже някой,че играе със злато което не е плащано с реални пари и темата ще се загърби веднъж завинаги....,но с това яростно отричане по-скоро вярвам на това което прочета

ПС:Мислиш ли,че не знам кой и е ситър,я кажи копира ли ни последния разговор(както предишните),че ми е интересно
    Последна промяна peychev; 05-10-11 в 19:39

Паладин

По подразбиране

btw... Краси, другия път когато говориш глупости от 1001 нощи се чукни по главата и се замисли дали наистина тия смехурийки дето ви раждат главите може да са реалност. Наистина вземи се замисли над това, винаги съм те уважал като човек и играч, и ако съм те убидил нещо с някой пост извинявай, но несъм го направил с някаква цел. Ти си първия човек с който съм имал най-добри отношения в тоя травиан. Изобщо ама наистина не ти приляга да говориш точно такива неща, защото първо те не са реални !
    Хайде стига толкова :)

Легионер

По подразбиране

За последно може би искам и аз да вметна нещо. Не като реплика към драскачите, а защото Дан ме жегна с твърдението си, че няма как да се прави Чудо без пароли. Е, да, ама не. Не съм лъжкиня :) Имах честта да бъда част от ЕКИПА чудостроители и за себе си гарантирам, а за останалите колеги си залагам главата на дръвника, че не сме ползвали пароли. Дължим всичко на мотивацията на хората и на милонните складове и хамбари в съпортите, това е. Може да е било на магия, може да е мрял деф, но пароли не са събирани и не са ползвани. (Да не говорим за мултихънтърско злато, както там го наричате.) Давам дума, а който ме познава, знае, че държа на нея.

За останалото, казано от Дан - респект. Винаги съм го уважавала, но да си призная, нямам идея как бих постъпила на негово място. Кое е по-доброто - да удариш съюзник, за да си отвоюваш победата или да го молиш да ти я подари в името на здравите междусъюзнически отношения?

Паладин

По подразбиране

Къде го видя,да отида и аз
    Ей го! И ти си се включил...:D:D:D
    Аман с това злато! Имам останало някъде от акаунти, дай да го прехвърля на някой, че да стане толкова добър, колкото са всички с безплатно злато...:D:D:D
    Намирам се в приказка

Легионер

По подразбиране

Света свърши . Има победители има и загубили и поредните ЛАЛАфорумни герои си драскат тук > Оплювайки труда на доста играчи. И си плюят ..

Затова задавам прост въпрос за да могат да видят всички които са плюти
    С кои никове играхте Вие :
    cangi >
    chuchu>

Знаем Кои сте , но нека и неЛАЛАещите да видят кои сте ..

п. с .. няма да Ви коментирам .. За да Ви ..трябва да падна до Вашето ниво.. Не извинете ..

Румен

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил evalain Преглед на мнение
    Найстина се радвам, че мога да поговоря с противник нормално във форума.
    Ето и анализа ми:
    ...
    Прав си за цитатите, но нека върнем дискусията не само 2-3 поста, а малко повече назад, за да хванеш от къде идва проблема ;)

По време на НАП-а ни с ТКЗС и каръците, ЕФ правиха операциите на мегадуло, а каръците си храниха офенсите при тях, също и помагаха с деф при атаки на звяр, явно това е било част от уговорката.
    Да не говорим за подарените артефакти,за които НАП-аджиите се чудеха какво да обясняват :))))
    Отделно ЕФ висяха с готова оферта за съюзи пед вратата на ТКЗС и чакаха тяхното решение преди ендгейма. Какво да кажем за почти насилственото примъкване на клановете от +/+ които дефеха ЕФ но поради това че ни бяха на сърцето, не махнахме съюзите почти до натарите и ги оставихме да се развиват на спокоиствие.
    Единствените с които сме нямали битки този сървър са ТКЗС, КОМАНДА и VD
    Единствените които извадиха хамъри бяха ТКЗС и ЗВЯР /изключая един САПУН/ тъй, че абсолютно закономерно победата ни приляга и на двата алианса.
    Само един малък анализ. Бях казал още на втория месец след битките с +са, че ЕФ си пуснаха хамърите по нас и това им помогна да оцелеят.
    Почти същото направиха и каръците с офенсите на краско и шок.
    Я си представете какво ли щеше да стане ако ЗВЯР бяха засилили освен 60те си оперативни офенса и 25те си хамъра към +/+
    Голям отбор били каръците, че изкараха от 3 акаунта, 3 прилични почти хамърски армии + няколко по малки.
    Ми само в нашия клан имаше 5 хамъра и 13 оперативни атакера.
    Само тези 5 хамъра ако бяхме пуснали да чистят преди оперативните, нямаше отдавна да има ни ЕФ ни деф, ни КЕФ.
    Цитат Първоначално Добавил Aazim Преглед на мнение
    хаха само дето разликата е че вашия клан е 1/10 от звяр а нашия клан е 1/1 от К&Р - стига плямпахте глупости
    научете се да биете с достойнство и да падате с достойнство - ще сте по-интересни
    Разликата е че вие направихте 3 операции целия сървър, с изключение на операциите по звяр в края, а само аз до средата на сървъра имах 14 влизания в столици на +/+ със столичния оф. Не знам някой да се е забивал във вас във десет от единадесетте месеца на сървъра. И не сте един клан а сте 3 по която логика излиза, че трябваше да имате 10 хамъра и 30 оперативни атакери.
    Стига, че е жалко вече.
    До тук става въпрос за ЗВЯР vs ЕФ (+ някои техни съюзници) ... става въпрос за атакери и хамъри от ЗВЯР ...
    И тук идва вече цитираното от теб като продължение ...

Цитат Първоначално Добавил UtherX Преглед на мнение
    Това хамъри ли му викате :D :D

Не се излагайте и не ги наричайте тея армийки хамъри. Има 3-4, които могат да се нарекат така - другите са оперативки ;)
    Може да ги наричаш както си искаш, ама тия оперативки свалиха 60 нива от чудо с 8 милиона деф и му потрошиха инфрата. Другите чуда почваха 2 до 3 пъти от 0. Имаше и други които за жалост не видяха бял свят. Едно от тях не му стигнаха 9 минути :(
    Освен ЗВЯР ТКЗС и САПУН друг не показа повече от 5к кати
    Не броя хамърите на брадвите и мегата с 10к пехота 5к коне и там някви катапулти.
    Може и да не си имал предвид, че хамъра на Дидо е ЗВЯР, но точно това излезна :)
    Сега разбираш ли, защо аз реагирах ;)

Колкото до с3, може и да те бъркам с някои от основните ви играчи на с1, които играеха и там ...
    но някои от вас определено се заби в Алекс ... това, го помня ...
    ще прегледам днес-утре хисторитата в скайп и ако съм грешал и не си ти ще ти се извиня тук ...
    ако съм прав, то ще пусна доклада ;)

А колкото до Сашко, репликата да се държи като голям, беше по повод следното:

Цитат Първоначално Добавил sa6ko_86 Преглед на мнение
    Бегай да ти бият една инджекция против бяс, скоро ще е късно...
    То това той го разбра де :)
    Нямаше нужда да ми копираш лична кореспонденция. :Р

Atlantis A.k.a CROSSBREED

P.S. Захари, извинявам се ... забилия се в Алекс не си бил ти ...
    Атаката по Алекс е от Даниел (Dunedan) ...

Но в случая това е все тая ... пак е един от лидерите ви тук в с1 ...
    Та и това беше една от причините, Дидо да не ви вярва и да чака до последно, преди да си пусне хамъра ...
    Последна промяна Зори; 05-10-11 в 21:12
    Още преди време съм го гледала тоя филм, май беше "Хайка за вълци" :D
    ......... по едноимения роман на Ивайло Петров.

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Съжалявам че не мога да се включа в просташкия ти тон, може би затова не ме разбираш...
    Моля???

...ако искаш да е..ш отзад, по-добре е да си намериш партньор на който това му харесва...
    Наистина сте болни мозъци момчета...
    ...
    Но ако наистина си вярвате, значи сте много ,много, много прости хора.
    ...Обвинявайте ни, че не си затворихме очите пред мръсния натиск на победителите и невижданата дупедавщина на текезесарите...
    ...А ТКЗС ги черпя по един виртуален вазелин :-)
    ...Никой не е луд, когато е на 1-ва позиция в строежа, да си разбие хамърите в средна ръка чудо и да си оголи задните части в посока настръхналите зверове...
    Големия купон е представлението "Полегнала е Тодора" в земеделско изпълнение.
    Аз си мислех, че Звяр ще изнасили ТКЗС след като те останаха със свалени гащи, но се оказа че земеделците не са корави селяни, а леки девойки чакащи с нетърпение едно подсвирване за да си вдигнат сами краката...
    А тук преди един друг малоумник даже се заканваше да го...
    Не знам какво пасете, но знам че то расте ниско и затова не можете да си вдигнете погледа извън вашата кочинка...
    Я! Ново плюещо зверче от разред злобни, клас неграмотни, семейство малоумни...
    Не ми се иска да ти квалифицирам умствения багаж, въпреки че много държиш да се изкараш дори и по тъп отколкото си...
    ...Да го кажа по друг начин.. Има жени дето предпочитат 3 минути х..й пред 3 часа дилдо.
    Толкова за включването ти! А сега сподели де е моя "просташки тон"? Ако визираш "бития г.з" - уточних, че те цитирам. По памет. Ей това ти самоопределение:
    ...нямаше да ми се налага да треперя до последно дали някой няма да ми отнеме скъпоценното медалче за най-бит гъз на сървъра :-)
    Жалък чичу, жалък...
    Дуо акаунт! 24/7

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

Последният свят 3 ВМРО бяха толкова силен тим в началото, че ако не бяха някой грешни управленски решения, щяха да отвеят всяка конкуренция още рано рано. Не ми е работа на мен да коментирам ръководството тъй като там бях обикновен войник. Все пак ако бяха потърсили съвет от някой от хората с опит нещата щяха да имат съвсем друга окраска.
    Само в нашият клан бяха събрани 15тина лидери от всякакви кланове които играеха като обикновенни воиници и много от тях се почувстваха предадени от собствените си лидери. Не лидерите на клана а лидерите на алианса. Няма смисъл да припомням изгонването на цял клан професионални дефендъри, игнорирането на доказани оперативни атакери и хамъри между които и Монаха&ко Да не говорим за уникалната капа, че там просто ми се приплаква. Лично аз бях принуден въпреки писаните правила на ВМРО да отстъпя 2 пъти на хора "близки" до ръководството. Както и да е :)))

Преторианец

По подразбиране Финални, без поздарави

Чудно е, как такива могъщи воини, великолепни дипломати и стратези, не можаха простичко да обяснят на нас, пребитите жертви, за какво иде реч. Те ли са прекалено умни (едва ли, като им гледаш писането), ние ли сме толкова пребити?...

Щях да пиша дълъг дипломатичен пост на тема "каква стана тя". Изпари ми се мерака. Разбрах, че в ЗВЯР играят много хора, които - за жалост - са водени от посредствени и тесногръди лидери. (Полека със засягането - обидите ли се, значи съм казал истина). Противникът ни имаше 2-3 прилични лидери, един върл раздавач на цели (браво!) и... толкова. Злата, пароли, кухи хранилки, ботове и скриптове - щом така умеете, така го правете, но запомнете, че това не е начинът. Някой ден ще се окажете без патерици и куцането, което сега си мислите, че не се вижда, ще лъсне. Толкова за звяр. Не съм бил ЗВЯР, няма и да бъда. Това е окончателното решение.

Бях ЕФ и ако някога пак играя, ще е само заради удоволствието да съм с тези хора. Защото на тях може да се разчита винаги; защото помощта им е безкористна и без онези перверзни елементи - или правиш каквото кажа, или ще ти скоча. Мерси :)
    Радвам се, че се запознах и с нещо ново - колегите от К§R. Да не ви е уроки, направо ми прибрахте гайките с уменията и показаното ;) От вас и бой да яде човек, поне ще се научи на нещо ;)

ТКЗС и КОМАНДА няма какво да ги обсъждаме. Те играха ли този сървър? А, да, играха ;) Игрички. На съюзници. Честита и на вас, щом сте казали :)

Пояснение за богатите на обща култура (пак полека със засягането, нали знаете?) Dixi. Така завършвали речите си ораторите на форума в древния Рим. Означава "Казах /каквото имах да казвам/"

Заселник
    Местонахождение
    Pernik

По подразбиране Скука

Може ли да дадете пасовете на ЧУДАТА , да видим какво има вътре ?

Страница 164 от 176 ПърваПърва ... 64114154162163164165166174 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •