Страница 22 от 28 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 421 до 440 от 550

Тема: Битки по чудесата

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране

то с фермене и един милион ще изкараме
    2+2=5

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lambar Преглед на мнение
    то с фермене и един милион ще изкараме
    Като гледам, и с фермене не успяхте да изкарате толкова. :)

Легионер Chris...'s Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Shagy Преглед на мнение

Ммм браво .. наистина е рекорд (поне за бг сървърите, за другите не знам ) браво :)

Паладин muxaxanga's Avatar
    Местонахождение
    Раднево

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил mat Преглед на мнение
    като се обединихте отново с алианси които .......
    Не те знам доколко си играл, ама май не знаеш, че без да имаш съюзи не можеш да играеш. Солова игра - някъде другаде - в травиан се играе групово. Като победи сам клан без съюзници ела да ти стисна ръката.

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Cool

като се обединихте отново с алианси които ви мачкаха,правиха ви за една стотинка и обиждаха,когато ми дадеш пример в който уарлорд е имал съюз с кингз ще те черпя м.....и
    Вие с Респект все едно не сте се обиждали пък сте заедно а ?!?
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Сенатор

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Shagy Преглед на мнение
    E какво направи ти ,по -твоята логика трябва да притежавам артефакта от самото начало ,да знаеш ,че с Ива може да го постигнем ,но според мен за БГ сървърите не си струва ,по-добре 2 малки отколкото една голяма армия.
    И доколкото знам държим рекорда за най-голяма таранска армия ,ако ни мине някой може се постараем :)

И искам да честитя победителите ,най-накрая разбрахте как да победите WARLORD :)
    Не по моята, по вашата. Имате го отначало, и би трябвало да сте заредили до след края на сървъра. :) Иначе на мен ми е пределно ясно, че няма как да стане. Само ганадор го може - за два дни зарежда 5 казарми за два месеца напред. Това исках да кажа, не че ви е малка армията.
    А иначе, много ви надцених като алианс. Казах 20- свестни армии, те излязоха 10-. А когато говорех че имате 5, някои хора тук ми разправяха, че говоря глупости. Единия даже не смее да се обади.
    Последна промяна Mapuo; 06-03-11 в 17:50
    Еднократен победител на бг спЕЕд и com10

http://www.vbox7.com/play:fab23d8d

Цитат Първоначално Добавил ака
    Малко са тараните все пак.
    Цитат Първоначално Добавил ака
    С толкова градове и развита 15-ка... лесно!
    Аз имам подобна армия и не касирам, че ме мързи вече.

Легионер Chris...'s Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил muxaxanga Преглед на мнение
    Не те знам доколко си играл, ама май не знаеш, че без да имаш съюзи не можеш да играеш. Солова игра - някъде другаде - в травиан се играе групово. Като победи сам клан без съюзници ела да ти стисна ръката.

какво стана миналия сървър с FREAKS .. всяка седмица в нападатели, грабители и то първи .. в строители влизаха също всяка седмица но не бяха винаги първи, както и в защитници успяваха ..
    кажи ми кой друг беше с тях ... без съюз, без други кланове, които да им помагат ..

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Chris... Преглед на мнение
    какво стана миналия сървър с FREAKS .. всяка седмица в нападатели, грабители и то първи .. в строители влизаха също всяка седмица но не бяха винаги първи, както и в защитници успяваха ..
    кажи ми кой друг беше с тях ... без съюз, без други кланове, които да им помагат ..
    Това не е напълно вярно. SPQR им помагаха.

mat
    Guest

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение
    Вие с Респект все едно не сте се обиждали пък сте заедно а ?!?
    Явно толкова си следил играта,WARLORD играе с респект 3 ери,първа,пета и тази е ера ти пак си плямкай,ако играеха всичките основни играчи на респект който си ги знаем щеше да е по различно,за тези три ери се доказаха като лоялни играчи в моите очи

Цитат Първоначално Добавил muxaxanga Преглед на мнение
    изиграл съм почти всички ери на травиан спиидх,не броя 7 спиид защото не го играх а само присъствах в един от акаунтите,но по добре сам отколкото с тези които са ме плюли

Хедуан

По подразбиране

Явно толкова си следил играта,WARLORD играе с респект 3 ери,първа,пета и тази е ера ти пак си плямкай,ако играеха всичките основни играчи на респект който си ги знаем щеше да е по различно,за тези три ери се доказаха като лоялни играчи в моите очи
    ся тва ли е оправданието на респект?? то всеки спиид на ски ходят :)
    99% от играчите им си играха.. ама май се изтриха :)
    и овсен това респект не показаха нито 1 армия за чудо... все такива съюзници ви пожелавам :)

Тевтонски рицар

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Mapuo Преглед на мнение
    Не по моята, по вашата. Имате го отначало, и би трябвало да сте заредили до след края на сървъра. :) Иначе на мен ми е пределно ясно, че няма как да стане. Само ганадор го може - за два дни зарежда 5 казарми за два месеца напред. Това исках да кажа, не че ви е малка армията.
    А иначе, много ви надцених като алианс. Казах 20- свестни армии, те излязоха 10-. А когато говорех че имате 5, някои хора тук ми разправяха, че говоря глупости. Единия даже не смее да се обади.
    аз още чакам да видя купищата армии с по 30к катапулти

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране

респект повече няма да ги видите ,имат забрана да пребивават на +- ,ако искате и 200 ери се съюзявайте с тях :)
    2+2=5

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

ако играеха всичките основни играчи на респект който си ги знаем щеше да е по различно
    След ера 3 3/4 от основните играчи на респект играят за да бият респект
    Да предадеш хората си на едн гейма, а за следващата ера да им оставиш Стели за лидер си е меко казано "гарва с труп" ......
    90% от Куку са играчи играли за респект през ери 1-3.
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Паладин ganador's Avatar
    Местонахождение
    london

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Molitva Преглед на мнение
    След ера 3 3/4 от основните играчи на респект играят за да бият респект
    Да предадеш хората си на едн гейма, а за следващата ера да им оставиш Стели за лидер си е меко казано "гарва с труп" ......
    90% от Куку са играчи играли за респект през ери 1-3.

след ера 3 споменахме че 6те почиваме.... но има играчи които им се играеше -няма как да ги спрем...а че куку са 90% екс-респект ... е истина и вината е на тези дет сме водили респект по това време но лично за мен ера 2 и ера 3 са истинските хубави ери които станаха ...ера 1 не сам играл а и след това не сам бил толкоз активен както парвите две...като последната (тази) се делнах понеже меко казано жоржик ме изрина хем си бях над 10 часа активен ....

п.п. все пак РЕСПЕКТ го играха 5 човека целиа клан и тази ера за пореден пат... и винаги са си остоявали кординатите

Заселник

По подразбиране

като се обединихте отново с алианси които ви мачкаха,правиха ви за една стотинка и обиждаха,когато ми дадеш пример в който уарлорд е имал съюз с кингз ще те черпя м.....и
    Да, ВЛ никога не е имал съюз с Кингз, поради простата причина, че Кингз никога нямаше да приемат такъв съюз, а и в такъв случай спийда би бил безинтересен и с предизвестен край .....

Друг е случаят с Респект, в ера2 мисля, че беше, ВЛ и Респект бяха смъртни врагове и Гонадор тогава, сега Ганадор се биеха на живот и смърт :))), в следващите ери станаха съюзници и това мисля сложи край на Респект като силен алианс и го отпрати в графата поддържащи алианси / в този спийд се видя, че освен да правят деф, за друго не стават /.

Лично аз си мислех, че ВЛ - тройната коалиция ще изкарат доста повече на брой хамъри за Чудо ..., но при тези армии, които видяхме, те нямаха шанс, дори и останалите алианси да не бяха обединени
    / това обединение разбира се бе отговор на рано създадената тройна коалиция, която май бе и автоголът във вратата на ВЛ /.

mat
    Guest

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Perperikon Преглед на мнение
    Да, ВЛ никога не е имал съюз с Кингз, поради простата причина, че Кингз никога нямаше да приемат такъв съюз, а и в такъв случай спийда би бил безинтересен и с предизвестен край .....
    Нито пък WARLORD биха направили някога съюз с кингз,двата алианса са се били от началото на спиида и така е продължило

Друг е случаят с Респект, в ера2 мисля, че беше, ВЛ и Респект бяха смъртни врагове и Гонадор тогава, сега Ганадор се биеха на живот и смърт :))), в следващите ери станаха съюзници и това мисля сложи край на Респект като силен алианс и го отпрати в графата поддържащи алианси / в този спийд се видя, че освен да правят деф, за друго не стават /.
    Да,никак не се обичаха заради нападението от наша страна в/у един от клановоте на Респект.По скоро сложи края на Респект за това,че на 3 спиид не спечелиха и мисля,че обвиниха Респект тогава,но ако е заради това по скоро нека да търсят вината от страна на кингз

Лично аз си мислех, че ВЛ - тройната коалиция ще изкарат доста повече на брой хамъри за Чудо ..., но при тези армии, които видяхме, те нямаха шанс, дори и останалите алианси да не бяха обединени
    / това обединение разбира се бе отговор на рано създадената тройна коалиция, която май бе и автоголът във вратата на ВЛ /.
    Тук не си прав,за спечелването ако не бяха обединени всички алианси,печелихме
    Последна промяна mat; 06-03-11 в 23:33

Паладин hispano's Avatar
    Местонахождение
    Калифорния

Cool

Цитат Първоначално Добавил mimkins Преглед на мнение
    И аз се извинявам много, ти освен че броиш чуждия офф (особено сполучливо, както е видно) и спамиш по форумите, с друго можеш ли да се похвалиш...
    да ти дам пасса да видиш

Заселник

По подразбиране

Напротив, имахте само малък теоретичен шанс да спечелите, ако играехте сами, но с тройната коалиция не, при всяко излизане напред на Чудо на Джакал, щеше да бъде рутено, въпреки големия деф и арте 5х здравина, както се видя спасение за вас няма ...
    Другите алианси биха се рушили взаимно, само когато вие сте вече без никакви шансове и сте вън от играта и затова пак щеше да е причина съюза ви на 3 квадранта с който си мислехте, че си осигурявате победа на 100%, но това ви изигра лоша шега, другите алианси се обединиха срещу "Съюза по сметка" и края ви бе предопределен.
    Това всъщност вече няма значение, само коментираме енд гейма, поздравления за всички победители и победени.

Паладин muxaxanga's Avatar
    Местонахождение
    Раднево

По подразбиране

Тъй като аз не я разбирам много тая игра искам да попитам как така всички само това повтарят. Чувам го непрекъснато. Пък аз имам някаква друга представа, незнайно защо. Досега WL няколко спийда играха с нас и всички други бяха против нас. Този спийд WL играха с Респект и Брейкрс, ние бяхме от другата страна. Разлика с предните сървъри не виждам, просто съюзниците са заменени с други.

Паладин MAGNUM's Avatar

По подразбиране

Чудя се какви големи армии сте очаквали този спийд?
    Причина 1 - Кой спийд беше това? Хората им омръзна близо 3 години да зареждат казарми и конюшни, опитаха от всичко от играта и повечето последните спийдове играеха колкото за бройката и заради отборите си и приятелите си в тях.
    Причина 2 - Аз определено оставам на мнение, че въртенето на артове за трениране е по-добре от колкото да цикли цял спийд в един играч. А на въпросите къде са армиите с 30к кати ще отговоря с основната причина за мен - всеки е лакум и гледа да си зареди пехота и коне, въпреки че е взел арта само за машини, от както се помня машините са на задна линия за 90% от играчите.

П.С. > Вместо да беше един спокоен този спийд, като край за голяма част от спийд играчите защо вкарахте такива интрижки, защо не спряхте да се плюете? А все още немога да си отговоря на друг въпрос, който го задавам за н-ти път - Защо всяка ера намесвате предните?
    Последна промяна MAGNUM; 07-03-11 в 04:37

Страница 22 от 28 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •