Страница 26 от 28 ПърваПърва ... 162425262728 ПоследнаПоследна
Показване на резултати 501 до 520 от 550

Тема: Битки по чудесата

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение
    Иване и аз мога да извадя оффа на вашата "машинка" шаги .но да регвам или ангажирам още 2 акаунта да ми хранят оффа за мене е глупост .....по-добре да се използват по предназначение офф или дефф вместо за хранилка за някой си пък и аз съм активен атакер и затова не ми се занимава да ви покажа как се прави по-голям офф от шагиту
    Има си активни атакери и атакери за чудо. Те се справят перфектно със задача си, даже жертваха много армия, за да отнемат уникалните ботуши от Вал, а не бяха длъжни. А колкото до това дали Шаги и Ива регват съпортни акаунти, от значение ли е, щом е по правилата?

Цитат Първоначално Добавил Seven Преглед на мнение
    Don't hate the player, hate the game.

Тевтонски рицар losc's Avatar

По подразбиране

Иване и аз мога да извадя оффа на вашата "машинка" шаги .но да регвам или ангажирам още 2 акаунта да ми хранят оффа за мене е глупост .....по-добре да се използват по предназначение офф или дефф вместо за хранилка за някой си пък и аз съм активен атакер и затова не ми се занимава да ви покажа как се прави по-голям офф от шагиту
    целия следващ спийд е пред теб. ама остави, то не ти се занимава. за справка ShagIva имаха хранилка. даже храниха чужд деф. ситър бях ;)

П.С. като гледам тука за 2-3 дни доста хора искарахте по 1 милион бухи във форума . Незнам ванката как ще храни всичко :S

да се регнем една дружинка в форума за новия сезон на ком да ги бием там ?
    Последна промяна losc; 11-03-11 в 17:07
    [SIGPIC]

Тевтонски рицар

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Има си активни атакери и атакери за чудо. Те се справят перфектно със задача си, даже жертваха много армия, за да отнемат уникалните ботуши от Вал, а не бяха длъжни. А колкото до това дали Шаги и Ива регват съпортни акаунти, от значение ли е, щом е по правилата?
    В случая не ти говорят за това дали е нарушено правило или не. В случая става дума за това какво би било по-полезно - да имаш един много силен акаунт или да имаш 5 силни акаунта.

И тук пак се връщаме на темата, дето с Марио сме много лоши, че я повдигаме, но реално съвсем ясно обяснява защо ситуацията на спийда е такава. Много "топ" играчи имат за самоцел да бъдат такива. И жертва на това стават обикновените играчи, на чийто гръб "топ" играчите правят подвизи.

П.С. Много забавно е да ползваш якия израз дон'т хейт дъ плейър, хейт дъ гейм, ама ако преди това си изкарал няколко месеца в оплакване от това, че противникът има шпиони, you're losing cred

(и аз поназнайвам английски)

По подразбиране

като гледам все едно глобално и принципно говориш, че да ти кажа и аз принципно. споменатите от теб ощетени играчи, могат да са акаунти и на същия човек, който го ощетява(според теб). еми пак се връщаме на хейт дъ гейм. мултиакаунтинга отдавна е позволен с неписано правило. най малкото, защото и злато се иска повече. като един мултихънтър само не ми отричай, че не виждаш хората с повече от един акк (с1 ли беше в момента). ако не ги виждаш да ти ги кажа аз и да слизаш от поста МХ ? пък ако ги виждаш и се прайш на клоун още по зле. мога и по друг начин да ти обясня същата теза. говориш само за правила и принципи. хората в сървъра, който да приемем, че следиш има не малко мултиакаунти. ти или не ставаш за МХ или мултиакаунтинга е позволен и се прайш на клоун тука.. хейт дъ гейм е схемата. повярвай ми :) нещо друго - не се заяждам, говоря принципно.
    Последна промяна losc; 11-03-11 в 19:19
    [SIGPIC]

Тевтонски рицар

По подразбиране

В случая не каза нищо, но за сметка на това го каза 5 или 6 пъти. Не смятам да чета пак поста ти за да ги преброя :)

Ако имаш съмнения/убеждение/информация за когото и да е, че е мулти, пиши на МХ на съответния сървър :)

По подразбиране

говори ми, говори ми ;) ако имам все пак съмнения/убеждение/информация , работата на клоуна приключва с прочитане на съобщението. аз ли да те уча?
    Последна промяна losc; 11-03-11 в 22:14
    [SIGPIC]

Сенатор

По подразбиране

Това беше една от големите грешки на уорлорд- местенето на тези ботуши при занулен атакър.
    Имах един пост, преди пускането на плановете, защо е грешка.
    Сега ще ви дам жокер - ако бяхте взели с тия патъци, и с малките по един план от другите квадранти, дали играта щеше да завърши по този начин?
    Отговора е - да, но вероятно доста по-късно.
    P.S. ганадоре, извинявай че дадох линка за 3 милиона точки тук Трябваше да го постна в темата "малко смях", дето е в раздела за общи приказки.
    Еднократен победител на бг спЕЕд и com10

http://www.vbox7.com/play:fab23d8d

Цитат Първоначално Добавил ака
    Малко са тараните все пак.
    С толкова градове и развита 15-ка... лесно!
    Аз имам подобна армия и не касирам, че ме мързи вече.

Легионер Chris...'s Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Mapuo Преглед на мнение
    Това беше една от големите грешки на уорлорд- местенето на тези ботуши при занулен атакър.
    Имах един пост, преди пускането на плановете, защо е грешка.
    Сега ще ви дам жокер - ако бяхте взели с тия патъци, и с малките по един план от другите квадранти, дали играта щеше да завърши по този начин?
    Отговора е - да, но вероятно доста по-късно.
    P.S. ганадоре, извинявай че дадох линка за 3 милиона точки тук Трябваше да го постна в темата "малко смях", дето е в раздела за общи приказки.

Според мен не е грешка като един атакер се занули и има хранилка да се прехвърли на следващия.. Защо да е грешка?

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Cool

Имате си доста мултаци в алианса ........явно е позволено или тъй нареченото "по правилата"
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

Smile

А колкото до това дали Шаги и Ива регват съпортни акаунти, от значение ли е, щом е по правилата?
    От кога мулти акаунтинга е по правилата?
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Molitva Преглед на мнение
    От кога мулти акаунтинга е по правилата?
    Миналата ера май видях два доклада как ти не можеш да превземеш град, защото си влизал в другия акаунт с парола. Същата история видях и тази ера при ACE. За никой не е тайна, че точно това правило може да се заобиколи. Както БугаТТи каза
    Цитат Първоначално Добавил losc Преглед на мнение
    за справка ShagIva имаха хранилка. даже храниха чужд деф. ситър бях ;)

Преторианец vursi's Avatar

По подразбиране

Виждам само как умаловажаваш труда на дуото от този акаунт ,друго не виждам.Типично селски манталитет

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lio Преглед на мнение
    Не знам само вие ли имате, но май тая игра само вие ще си я играете . Следващия сървър ще има доклади "как хванах офф-а на мултито си"
    Грешиш, ако си мислиш, че алианса ще играе. :)

По подразбиране

А на бас?
    Казах алианса, а не всички играчи.
    Няма какво да ми спориш, замълчи си тоя път.

Цитат Първоначално Добавил lio Преглед на мнение
    Не много хора ги интересува
    Излизай и разпускай по-често. Много злоба таиш в теб.

Сенатор

По подразбиране

Казах алианса, а не всички играчи.
    Няма какво да ми спориш, замълчи си тоя път.
    Да бе, ясно. Шефа пак ще играе неофициално, и не дава името татьово. Та алианса ще се казва пак другояче. Но ще си е все тоя алианс.

По подразбиране

Да бе, ясно. Шефа пак ще играе неофициално, и не дава името татьово. Та алианса ще се казва пак другояче. Но ще си е все тоя алианс.
    Добре, все още не даваш на алианса да спре да съществува
    Би ли казал кога ще ни разрешиш да спрем да играем? Ние ще се подчиним, разбира се. :)

Преторианец bluelyly's Avatar
    Местонахождение
    wonderland

По подразбиране

Добре, все още не даваш на алианса да спре да съществува
    Би ли казал кога ще ни разрешиш да спрем да играем? Ние ще се подчиним, разбира се. :)
    ами ако се регнем с Тони да играем даваш ли да си кръстим алианса Warlord?
    Без малко Осемкратен победител на БГ спеед !!!

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил bluelyly Преглед на мнение
    ами ако се регнем с Тони да играем даваш ли да си кръстим алианса Warlord?
    По принцип аз такива разрешения не мога да давам, нито представлявате WL, но не виждам какво ви пречи да си изберете каквото и да е име.

Сенатор

По подразбиране

По принцип аз такива разрешения не мога да давам, нито представлявате WL, но не виждам какво ви пречи да си изберете каквото и да е име.
    Хахаха, е ти ли представЛяваш уорлорд бе? Имаше се предвид, не да си избират каквото и да е име, а да си ползват тяхното. Май е време да се скриеш.

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Хахаха, е ти ли представЛяваш уорлорд бе? Имаше се предвид, не да си избират каквото и да е име, а да си ползват тяхното. Май е време да се скриеш.
    Той май си каза, че не представлява WL :) Иначе Warlord винаги ще има, въпросът е дали е истинският или поредният клан от имитатори. Лордовете се познават по лидерите си, ако те са в състава, то тогава това истинският Warlord.

... даже и мен ме помолиха да си отстъпя името

Страница 26 от 28 ПърваПърва ... 162425262728 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •