Страница 11 от 40 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 201 до 220 от 796

Тема: Развитие на 9 ера БГ спийд.

Преторианец bluelyly's Avatar
    Местонахождение
    wonderland

По подразбиране

Ко речи?
    Без малко Осемкратен победител на БГ спеед !!!

Тевтонски рицар

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ganador Преглед на мнение
    не ми се коментира ,а пък и не искам да отварям очите на про-ИГРАЧИТЕ ОТ БГ - само ще кажа:
    -.с 2 или 3 арта(пример -око(активно) 5х ,вражеска ) - врага си има на ум че когато пуска атаките и врага види реалните подредби .- целта трябва да е винаги чудо - щото ако пуснат вражеската не се знае какво ще цели ,едно на ръка второ с око- винаги има вариант противника ако има достачно време да пробва да превземе/изстрие поне парвите 1-2 атаки(тараните) което значи ,че пак внимателно трябва да се пускат атаките а да не говорим ,че може да превземат всички села-тва е познато от историята -да кажа само че превзеха/изстриха 6 оф-села преди да достигнат целта-като говорим на ниво 93 е чудото и след това го изпуснаха и спечели с 2 млн деф само (тва лично съм го наблудавал в португалския спеед) -ето дори може да се ползва за тактика за строене на чудо(с око само) - отделно има още куп неща за които спомагат тези артове като хранилката ,око-то и глупака(можеш да му менкаш ефекта докато ти застане квото ти трябва) са наи добри
    Ще оставя всички други врели-некипели настрана, но със сигурност артефактът за здрави сгради много повече ще ме накара да се целя в чудо отколкото вражеската бъркотия

И не мога да разбера:
    Вариант 1. Виждаш истинските атаки и казваш АХА!!! Сега го хванах и ще си сложа артефакта за здрави сгради.
    Вариант 2. Седиш с артефакта за здрави сгради и не ти пука.

Каква е разликата в резултата от двата варианта?
    Единствено може да се подлъжеш, че някои атаки са фалшиви, а те да се окажат истински.
    Последна промяна Heartbreak kid; 19-05-11 в 20:41

Местонахождение
    wonderland

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Heartbreak kid Преглед на мнение
    Ще оставя всички други врели-некипели настрана, но със сигурност артефактът за здрави сгради много повече ще ме накара да се целя в чудо отколкото вражеската бъркотия

И не мога да разбера:
    Вариант 1. Виждаш истинските атаки и казваш АХА!!! Сега го хванах и ще си сложа артефакта за здрави сгради.

Единствено може да се подлъжеш, че някои атаки са фалшиви, а те да се окажат истински.
    Вариант 1 има и още нещо - събира деф, щото чудото му е празно, докато не види истинските атаки. За тая цел сигурно му е окото, иначе не ми е много ясно как се пази чудо с него. Или пък плана пази, знам ли. Не му се разбира много, но все пак той играе на КОМХ...

Тевтонски рицар

По подразбиране

играе на сървър, където едновременно 6 човека са позволили атакуващите им села да бъдат превзети по време на ендгейм, и то малко преди да ударят чудо. Сериозна заявка да го обявим за сървър - кльопчовци.

Колкото до това дефа постоянно да се разкарва наляво - надясно... Как ще са сигурни при някой добре направен фейк дали е истинска или не? Примерно ако си пуснат фейкове с герои (що да не го направят)? Ами ако вземат да пуснат атаки без герои? И по тоя начин хем ще е малко дефът, хем няма да има артефакт.

От друга страна е утеха, че няма опасност тоя деф да почне да мре от глад случайно

Преторианец

По подразбиране

И не мога да разбера:

Тук човека иска да ви обясни ,че кат видиш с окото реалните наредени да се опиташ да занулиш някои от селата, преди да ударят Чудото.
    Но кат гледам в нашия сървър малко хора останаха да се занимават с това нещо (нулиране на офф село преди удар на Чудо),така че Ганди няма смисъл от такива стратегии:).

Тевтонски рицар

По подразбиране

при първата атака към село, от което нападам чудо, селото става столица със зидарска 20 ниво. Елате повече :)

Преторианец

По подразбиране

при първата атака към село, от което нападам чудо, селото става столица със зидарска 20 ниво. Елате повече :)
    Виждаш че даваме пример ,защо се зарибяваш ,ако дойдем повече зидарската няма да ти помогне:)

По подразбиране

Като направите такова нещо срещу средно добър играч, тогава се обадете. Теориите може да ги развива всеки, но на практика е друго. :)

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Seven Преглед на мнение
    Като направите такова нещо срещу средно добър играч, тогава се обадете. Теориите може да ги развива всеки, но на практика е друго. :)
    А, и ти ли беше тука ,значи още един зарибен,може в тебе да се пробваме .На практика не е трудно само да има човека който да се занимава с тази работа,и акк-ти за тази цел и на точното място,сървъра трябва да е много силен за да се мислят такива варианти.

Местонахождение
    wonderland

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Shagy Преглед на мнение
    Тук човека иска да ви обясни ,че кат видиш с окото реалните наредени да се опиташ да занулиш някои от селата, преди да ударят Чудото.
    Но кат гледам в нашия сървър малко хора останаха да се занимават с това нещо (нулиране на офф село преди удар на Чудо),така че Ганди няма смисъл от такива стратегии:).
    То по принцип тия стратегии... Ако е имало възможност да се вземат селата или да се изтрият - ми да беха го направили преди това. Иначе едва ли има особен смисъл, щото ако се замислиш, риска да ви хванат някъде е прекалено голям, и не си струва да загубиш 5 армии примерно, за да спреш една. Освен ако стратегията на "г-на от Лондон", не е да взима/трие селата с армии от по 20к.

Паладин ganador's Avatar
    Местонахождение
    london

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил bluelyly Преглед на мнение
    То по принцип тия стратегии... Ако е имало възможност да се вземат селата или да се изтрият - ми да беха го направили преди това. Иначе едва ли има особен смисъл, щото ако се замислиш, риска да ви хванат някъде е прекалено голям, и не си струва да загубиш 5 армии примерно, за да спреш една. Освен ако стратегията на "г-на от Лондон", не е да взима/трие селата с армии от по 20к.
    аман от разбирачи -
    -само да попитам накрая колко малки офф-а без достатчно кати за удар по чудо остават ?
    - има ли смисал да прбваш да вземеш артето за здрави сгради на врага (кадето поне 1 млн деф има) или по добре да пробваш да изстриеш селата откадето идват атаки към теб
    -относно столицата-офф село... то затва кат се прави акциа се прави кат хората -задалжително се подсигорява че селото отива на 0
    -а относно че не ви харесва играта с око ,ами затва ви казвам играите си тук на схемата 5х арте 20 млн деф и дано да имаме повече армии да варнем врага повечко време назад
    -просто исках да кажа ,че ако се играе от сериозни играчи и им се занимава -има тарикатски вариант да бъде изпуснато чудото и да спечели с минимален деф и минимален офф -фактор време - ... и не ми говорете че на теориа е лесно -щото на практика е по лесно ...с разликата че трябва поне 10 сериозни играча да има да се занимават с организиране на акции а не както сте свикнали тук да фермите 3 месеца да разчитате на другите да спите 24/7 и накраия ако ви е отцелял офф-а 1 атака и аиде после и жито не влизате дори да мятате ... така че...
    Последна промяна ganador; 21-05-11 в 09:22

Тевтонски рицар

По подразбиране

Има един много тарикатски начин да построиш чудото без натарско село и планове за строеж. Ама щом не ми вярвате си играйте тук.

Местонахождение
    wonderland

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ganador Преглед на мнение
    аман от разбирачи -
    -само да попитам накрая колко малки офф-а без достатчно кати за удар по чудо остават ?
    -
    Нито един такъв няма - в твоя отбор сте въртели артефакта за бързо трениране и всеки е с 30к+ катапулти.

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

Red face BGX, или как не се играе травиян!

Гледам хубав спор сте заформили
    Гледайте s3 и се учете как се играе травиян
    В момента там е енд гейм и хората ще ви покажат как точно се ползват артовете!
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Molitva Преглед на мнение
    В момента там е енд гейм и хората ще ви покажат как точно се ползват артовете!
    Ама знаеш ли как ми дреме? :)
    Играйте си играта за кеф, стига с тея про мании, че вече ставате смешни.

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

Thumbs down

Цитат Първоначално Добавил Seven Преглед на мнение
    Играйте си играта за кеф
    Точно за това говорим, а в спийда комплексари които играят за да ти развалят кефа колкото щеш ....
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил mko_3 Преглед на мнение
    Комплексари също като Seven
    Ти не беше ли мераклия да играеш при нас... да не сме те отрязали, че така си се озлобил или пък си ял кати в ранна фаза? Как пък прецени, че Бису е комплексар, когато нямаш никакви наблюдения върху играта му? Би било хубаво да се аргументирате преди да обвинявате
    П.С.: честита 4-та титла на Литекс

Хедуан mko_3's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Ти не беше ли мераклия да играеш при нас... да не сме те отрязали, че така си се озлобил или пък си ял кати в ранна фаза? Как пък прецени, че Бису е комплексар, когато нямаш никакви наблюдения върху играта му? Би било хубаво да се аргументирате преди да обвинявате
    П.С.: честита 4-та титла на Литекс
    Бъркаш ме с някой .. ! При вас не съм искал да играя .. не съм пускал и заявление даже .. :) С кати са ме били само в 6-та ера. Не съм се озлобил .. просто давам мнение за някои хора.

Колкото до Литекс , добре че ви е съдията. Съдияяята , съдияяята , съдията .. предера*д : ))
    ;p

Хедуан mko_3's Avatar

По подразбиране

Дайте тема за коментиране бе хора
    ;p

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил mko_3 Преглед на мнение
    Дайте тема за коментиране бе хора
    Интересен ли е спийда без "лошите" WARLORD? Кой алианс ще използваме сега, за да си измиваме ръцете? :D

Страница 11 от 40 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •