Страница 6 от 40 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 101 до 120 от 796

Тема: Развитие на 9 ера БГ спийд.

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Винаги съм знаел, че това със СМС-ите е бошлаф работа и рано или късно системата те залавя :)

Паладин MAGNUM's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Винаги съм знаел, че това със СМС-ите е бошлаф работа и рано или късно системата те залавя :)
    Колкото са виновни продаващите и купуващите на това злато, толкова са виновни и от екипа, че имат такива пропуски в системата ли ко е, че да може да се вкарва злато без пари. ;)

Хедуан

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил kotora Преглед на мнение
    §2.1 Продажбата на войски, ресурси и/или акаунти е строго забранена, както и създаването на търгове с цел подаряване/продажба на акаунт.

аз в тва не виждам нищо за нелегално злато
    а ти видя ли?
    аиде админа?
    не разбра ли че злато няма да се купува
    по добре със швабите мислите как ше ни компенсирате за няколко часа вече дето ни прелива житото
    или да се трием и да останат тия дето и 1 смс няма да ви пуснат

Паладин Drake's Avatar

По подразбиране

Аве Калине , не се излагай.Някой ми пратил линк , приел съм.Аз от къде мога да знам това злато какво е бе.Да не ми говорят звездите, ти нормален ли си.Да не си спал , ми като е имало измама да си я хванал по-рано.Сега аз каква вина имам , че и да ти възстановявам злато.Бахти логиката дето я имаш.

Паладин MAGNUM's Avatar

По подразбиране

аиде админа?
    не разбра ли че злато няма да се купува
    по добре със швабите мислите как ше ни компенсирате за няколко часа вече дето ни прелива житото
    или да се трием и да останат тия дето и 1 смс няма да ви пуснат
    Храни дружките ти, що пък да те компенсират.
    Ама понеже вината си е и на германци или българския екип, незнам кой се занимава за нашата система за закупуването и от къде идва пробива за нелегалното злато трябва да се нулира само нелегалното злато или остатъка от него и до там, не да трябва играчите да компенсират.

Легионер

По подразбиране

Вината си е напълно ваша- това, че се опитвате да получавате злато по други начини не е ли измама. А те са намерили грешката и сега са си я оправили в това няма нищо лошо. Ако не бяха ви взели златото щяхте да продължите да си зареждате злато по този начин. Търсете и първо вината в себе си тогава се сърдете на админите. Ако бяхте разбрали, че някой друг е взел по- евтино злато всеки щеше да почне да пише по форума, че има връзки с админите и е облагодетелстван- а сега се оплаквате.

Хедуан

По подразбиране

златото, което е получено по нелегален начин е отнето, защото нямате право да го ползвате. Това, че то е било повече от сегашният Ви баланс - ние няма как да носим отговорност.

В този случай екипа на Травиан не може да поеме отговорност и да компенсира, защото системата за разплащане не е бъгава. Проблема е в мобилните оператори ... но не смятам, че аз съм човекът, който трябва да обяснява как са "излъгали" системата.

Ако Ви е грижа за акаунта и за усилията, които сте положили - трябва да Ви е интересувало от къде е златото и защо Ви го продават за по 50 лева.

Моля, придържайте се към темата и повече офтопик няма да бъде позволяван. Ако имате претенции - пишете до plus@travian.bg.
    Имате въпрос? Може да откриете отговора тук:
    T3 Answers / T4 Answers
    Модераторската работа е на доброволни начела и не е налична 24 часа на ден.

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Kalin4y Преглед на мнение
    Здравейте,

да хвърлим малко яснота по случая. На всички Вас, на които е изчезнало златото - то просто не е изчезнало. Най-вероятно сте използвали предложеният Ви метод за закупуване на злато чрез фалшиви sms съобщения. Просто златото, което някой Ви е закупил по този нелегален начин е иззето от акаунтите Ви.

Ще Ви дам пример: Ако преди месец сте зареди по такъв начин 100 злато и не сте заплатили за него - то дължите на Травиан 100 златни единици. Ако днес сте били на 0 злато и сте заредили 600 - продължавате да ни дължите 100 единици. Ние си ги прибираме и Вашето злато остава 500.

Логиката е подобна и ако сте зареди доста количество злато - примерно над 1000. В момента подобни тарикатлъци докарват акаунтите Ви на минус количество злато и ако искате да ползвате такова - следва да изравните сметката си, т.е. ако сте на -600 злато трябва да заредите 600, за да сте на 0 и след това да си закупите злато, което законно да ползвате!

В този случай, моля не се сърдете и обвинявайте екипа на Травиан, а се обърнете към човека, който Ви е обещал от 1000 до 2000 злато за 50 лева :)

Поздрави,
    /Kalin4y
    Администратор на Травиан.БГ
    Като неволен наблюдател на спора да кажа,че в БГ съдилища все още всеки е невинен до доказване на противното. Ако играчите са извършили нещо незаконно има законоустановен ред, по който вие, Травиан България трябва да докажете вината им и да изискате да ви покрият загубите, защото това, което вие правите в момента е също толкова незаконно, колкото фалшивите смс-и.

Между другото след това, което чувам и чета във форума не съм убедена, че парите на хората се прибират законно и че Травиан България има всички разрешителни да упражнява тази дейност. Защото ако всичко ви беше наред развръзката щеше да е друга, а не принудително събиране.

Легионер

По подразбиране

Хората, които са си заредили нелегално злато и сега бяха наказани ще се трият. Ние другите ще си играем.

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил vashlio Преглед на мнение
    Хората, които са си заредили нелегално злато и сега бяха наказани ще се трият. Ние другите ще си играем.
    Ако това стане, повярвай, че ако сървъра сега е слаб, после на нищо няма да прилича. :D

Тевтонски рицар

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил asia788 Преглед на мнение

Като неволен наблюдател на спора да кажа,че в БГ съдилища все още всеки е невинен до доказване на противното. Ако играчите са извършили нещо незаконно има законоустановен ред, по който вие, Травиан България трябва да докажете вината им и да изискате да ви покрият загубите, защото това, което вие правите в момента е също толкова незаконно, колкото фалшивите смс-и.

Между другото след това, което чувам и чета във форума не съм убедена, че парите на хората се прибират законно и че Травиан България има всички разрешителни да упражнява тази дейност. Защото ако всичко ви беше наред развръзката щеше да е друга, а не принудително събиране.
    В случая принудително събиране няма. Принудително събиране щеше да е ако съдия-изпълнител беше влезнал да описва имуществото на играчите.

Травиан България няма разрешителни за нищо. Травиан България не извършва никаква търговска дейност. Реално няма юридическо лице Травиан България. Всички закупувания на злато се извършват между играчите и Travian Games GmbH (Германия).

§2.1 Продажбата на войски, ресурси и/или акаунти е строго забранена, както и създаването на търгове с цел подаряване/продажба на акаунт.

аз в тва не виждам нищо за нелегално злато
    а ти видя ли?
    §5. (2) от общите условия (като се регистрираш декларираш, че си се запознал с тях и ги приемаш):
    Any trade or exchange of the credits for real money is expressly prohibited.
    В ал. 4 пък пише, че правото върху кредитите (златото), което се придобива е непрехвърлимо (non-transferable)

Цитат Първоначално Добавил Drake Преглед на мнение
    Аве Калине , не се излагай.Някой ми пратил линк , приел съм.Аз от къде мога да знам това злато какво е бе.Да не ми говорят звездите, ти нормален ли си.Да не си спал , ми като е имало измама да си я хванал по-рано.Сега аз каква вина имам , че и да ти възстановявам злато.Бахти логиката дето я имаш.
    Къде е проблемът? Взето е това злато, за което ти не си знаел, че е купено в нарушение на правилата. Получил ли си наказание? Не си. Взето ли ти е друго злато? Не е.

Защо трябва да получаваш нещо, за което ти не си платил?
    Последна промяна tosheto; 12-05-11 в 14:06

Хедуан

По подразбиране към Калин

Днес в сървър 5 мина съобщение за промоция при закупуването на злато от 13.05.2011г. до 16.05.2011г. Въпросът ми е: това промоция на Травиан ли е или е поредната измама и ако е промоция на Травиан, то само за сървър 5 ли е валидна или и за другите сървъри, тъй като в спийда не видях подобно съобщение?
    Последна промяна assen; 12-05-11 в 16:07

Хедуан talibanko's Avatar

По подразбиране

Има го и в сървър 2! Но в спийда, tc4, c1 и c3 не го видях!! Само за Т4 ли ще важи?

Легионер

По подразбиране Защо решенията в БГ са винаги някакви полвинчати и недодялани.

Като каза Жоро комунизъм ,се сетих за един много добър документ как да се управлява България ...
    В нета намерих този линк : http://oshte-info.de-zorata.de/oshte.../other/022.htm
    Ако някой има линк към сканирания документ, моля да го даде.
    Тук ще цитрам последните 2 точки от заповедта.

44. Да се проявява системен контрол хората на отговорни длъжности да произхождат от работническата класа и да имат най-ниска квалификация.
    45. Да се проявява постоянна грижа за систематически подбор за висшите институти на хора, които произхождат от най-ниската категория от населението или незаинтересовани професионално хора, стремящи се само към диплома.

Има ли смисъл да коментирам каква е идеята и целта на тези заповеди.Лесен контрол и послушание на ключови позиции.

Точка 9 защо е по-важно да си ченге а не учител.

Точка 14 също е много интересна,обяснява защо законите в България са неразбираеми,противоречащи и пълни с вратички.

Точка 26 също е култова,да се говори ама нищо да не се прави :(

Приятно четене.
    Последна промяна comix; 12-05-11 в 23:42

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

Хубави интерпретации и опити за оправдание, но всичкото това си е характерна черта на Бг манталитета. Жоре тук имаш точно определени тарифи и точно определени начини за плащане, не е кварталната ти бакалия. Това, че маса народ са напълнили гушката на един човек и са допринесли за осъществяването на измама и от ясно по ясно. Реве се, че е отнето злато което не е заплатено на Травиан Геймс и се оплюва кой и какво ли не само и само да се прикрие една черта на този пуст балкански характер а именно "Тарикатлъка" на дребно. Всички дали пари на човека им е пределно ясно как той им е зареждал злато. Вместо да вкарвате определения кой какъв бил, да давате някакви безумни ултиматуми вземете си потърсете паричките от човека на когото сте ги дали. Факт - Пари за злато на Травиан геймс не сте платили за да искате стоката (златото) което те предлагат.
    Ние можещите, водени от незнаещите, правим и невъзможното, за кефа на неблагодарниците...

Паладин MAGNUM's Avatar

По подразбиране

Извод от драмата - няма пълно щастие

Тевтонски рицар

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил joro_ei Преглед на мнение
    ако на мен в магазина кренвирша ми струва 10 лева килото,ама от друг магазин ми го предлагат за 5 лева,от къде бих взел?
    Примерът е твърде елементарен, но все пак:
    В магазин А предлагат кренвирш на цена 10 лева.
    В магазин Б предлагат кренвирш на цена 5 лева.
    Ти отиваш, плащаш в магазин Б, после отиваш до магазин А, отваряш хладилника, взимаш кренвиршите.
    Това нормално ли е според теб?

@комикс - ще пренебрегна личните ти нападки и направо ще ти отговоря на въпросите:
    1. В случая Мтел няма да търси тези пари. Клиент на Мтел заявява плащане, плащането не може да бъде изпълнено, след което Мтел отменя плащането. Това е все едно да опиташ да платиш с чек, но да се окаже, че чекът няма покритие. При това положение ще ти оставят ли покупката?
    2. Не, не е наказание. Наказание би било ако бъде взето нещо повече от това, което не е трябвало да бъде там. И не ми казвай, че е имало дори един човек, който не е знаел, че това зареждане на злато е нередно, защото едно такова твърдение ще е несериозно. Щом правиш нещо нередно, трябва да си си преценил рисковете и после да си готов да понесеш последствията, както казват американците, if the shit hits the fan.

По подразбиране

http://news.ibox.bg/news/id_1913604681 <--- http://www.youtube.com/watch?v=qiGoX...C4C4D048AAEAA4

Много смях с нашия президент :D

Паладин

По подразбиране натари и други автоматики

Първо артефактите ли ще отключат или играчите от SH0W 1 ?

Преторианец vursi's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lio Преглед на мнение
    Първо артефактите ли ще отключат или играчите от SH0W 1 ?

Епа приемам залози в наша полза

Страница 6 от 40 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •