Страница 7 от 40 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 121 до 140 от 796

Тема: Развитие на 9 ера БГ спийд.

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил farme Преглед на мнение
    Здравейте,
    Виждам, че травиан всеки ден все повече и повече умира. Гледам далавери за злато спиранки на сървъра яко ви е било. Искам да попитам някой би ли обяснил каква е тази измама с злато и какво точно е станало ако можете д ми го опишете. Отсега казвам, че тука е виновен е екипа не потребителя, когато в една система има грешка, хакване единствения виновен е собственика на системата. Видях, че някой намесва за трансферите ами единствените начини за трансфериране на злато е приет на законова основа от Травиан. Злато явно е получено по официален трансферен път ако някой е измислил друг ще го признаем.
    Изказваме се неподготвени, а? Потърпевшите не са извършили нищо нередно, освен че са излезли наивни и са се вързали да купят злато, на което не му знаят произхода. Виновникът е този, който е правил далаверите със СМС-и или крадени карти, но след като потърпевшите са приели това злато, носят отговорност за него и сега играта\системата си иска своето. Яд ме е, че толкова добри играчи се пускат за триене, но така е... сиренето е с пари, нали знаеш ;)

Преторианец

По подразбиране

Само не разбрах,защо е в нарушение зареждането на злато с линк,аз го разбирам така ще дам пример с играч А и Б.

Играча А решава да играе един от БГ сървърите няма значение дали е бавен или бърз,вкарва 1800 злато за 60 евро и след 1 седмица се отказва поради причини и решава да си изтрие акк ,след което златото се прехварля в емаила му и за да не е на загуба предлага на играча Б да му прехвърли златото на удачна цена ,например 30-40 евро.И доколкото знам този трансвер става с линк.
    При този случай играча А прехвърля златото на играча Б от емайла си ,а изплащането става на ръка или по банков път.

Искам да разбера тук купувача каква вина има.
    Последна промяна Shagy; 13-05-11 в 14:02

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Shagy Преглед на мнение
    Само не разбрах,защо е нарушение зареждането на злато с линк,аз го разбирам така ще дам пример с играч А и Б.

Играча А решава да играе един от БГ сървърите няма значение дали е бавен или бърз,вкарва 1800 злато за 60 евро и след 1 седмица седмица се отказва поради причини и решава да си изтрие акк ,след което златото се прехварля в емаила му и за да не е на загуба предлага на играча Б да па му прехвърли златото на удачна цена ,например 30-40 евро.И доколкото знам този трансвер става с линк.
    При този случай играча А прехвърля златото на играча Б от емайла си ,а изплащането става на ръка или по банков път.

Уж го пишело тук:
    http://agb.traviangames.com/Travian_EN_Terms.pdf
    Обаче някои хора са скръндзи и не им се дават пари да преведат правилата, с които се съгласяваш при регистрация.

Тевтонски рицар

По подразбиране

При регистрация, декларираш, че си се запознал с общите условия на играта, съгласен си с тях и ги приемаш. Едно от нещата, които са уредени в общите условия, е че злато може да бъде закупувано само и единствено от травиан геймс. Търговията със злато между играчи е строго забранена. Както писах и по-рано, в общите условия на играта, правото на ползване на златото е непрехвърлимо. Опцията за прехвърляне е предвидена ако играч иска да прехвърли злато на друг свой акаунт.

И моля не ми казвай, че сте си мислели, че играч Х е имал заредени по 1500 злато в 50ина акаунта, които просто сега е изтрил.

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Heartbreak kid Преглед на мнение
    При регистрация, декларираш, че си се запознал с общите условия на играта, съгласен си с тях и ги приемаш. Едно от нещата, които са уредени в общите условия, е че злато може да бъде закупувано само и единствено от травиан геймс. Търговията със злато между играчи е строго забранена. Както писах и по-рано, в общите условия на играта, правото на ползване на златото е непрехвърлимо. Опцията за прехвърляне е предвидена ако играч иска да прехвърли злато на друг свой акаунт.

И моля не ми казвай, че сте си мислели, че играч Х е имал заредени по 1500 злато в 50ина акаунта, които просто сега е изтрил.

Сега не ми казвай ,че всички четат условията като се регистрират, 99 % го подминават слагат отметката само за да могат да се регистрират,аз още сега виждам този линк (правилата) който бису го даде.

Няма значение дали играча Х е имал по 1500 злато в 50тина ацц,важното е че съществуват,и купувача не може да знае че са нелегални. И най важното е че е злато за ТРАВИАН не рубли за някоя друга онлайн игра,тука имате и Вие вина не може да допуснете да Ви пробият.Няма какво друго да пиша за мен травиана свърши ,мога да съм ви благодарен ,че ме отървахте от тази зараза

Тевтонски рицар

По подразбиране

Сега не ми казвай ,че всички четат условията като се регистрират, 99 % го подминават слагат отметката само за да могат да се регистрират,аз още сега виждам този линк (правилата) който бису го даде.

Няма значение дали играча Х е имал по 1500 злато в 50тина ацц,важното е че съществуват,и купувача не може да знае че са нелегални. И най важното е че е злато за ТРАВИАН не рубли за някоя друга онлайн игра,тука имате и Вие вина не може да допуснете да Ви пробият.Няма какво друго да пиша за мен травиана свърши ,мога да съм ви благодарен ,че ме отървахте от тази зараза
    Когато се регистрираш в играта, ти реално сключваш договор за ползването й. Винаги е добра идея, като сключваш договор, да прочетеш условията му.

И пак - не ми казвай, че не сте знаели, че са нелегални. Това е просто смешно. Това, което не сте знаели, е че ги хванат. Еми хванаха ги.

Казваш, че от ТГ не можело да допуснат да ги пробият? Ами не са допуснали. Затова са ви взели златото.

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Heartbreak kid Преглед на мнение
    Когато се регистрираш в играта, ти реално сключваш договор за ползването й. Винаги е добра идея, като сключваш договор, да прочетеш условията му.

И пак - не ми казвай, че не сте знаели, че са нелегални. Това е просто смешно. Това, което не сте знаели, е че ги хванат. Еми хванаха ги.

Казваш, че от ТГ не можело да допуснат да ги пробият? Ами не са допуснали. Затова са ви взели златото.

Ние не влизаме на работа като Вас в травина за да четем условията и то на английски ,а просто да играем и да си губим времето , за да се спреятеляваме с хора от цяла България.

При условие че харчим пари за играта и не получаваме парична награда за победителя .
    Последна промяна Shagy; 13-05-11 в 14:42

Тевтонски рицар

По подразбиране

Аз не сключвам договор с мобилния оператор за да го чета, а за да мога да говоря по телефона с други хора. Това не значи, че няма да се поинтересувам какво пише в договора.

А на всичкото отгоре в общите условия не пише нищо скандално. Те са си съвсем нормални. Ненормално е да се опиташ да хитрееш, да те хванат, а ти после да казваш "Ама Вие да не би да искате да кажете, че съм направил нещо нередно...". И то при положение, че реално не са ти сложили нищо извънредно за направеното - само са ти взели това, което по принцип не ти се е полагало.

При условие че харчим пари за играта и не получаваме парична награда за победителя .
    Не харчиш пари за играта. Играта е напълно безплатна. Платени са бонуси към играта. И е нормално да има такива - от Травиан Геймс също трябва да се хранят от нещо. И пак наблягам - от Травиан Геймс. А не играч Х, който е решил, че е много хитър, та и вие покрай него.

И ми е много интересно защо негодувате срещу Травиан Геймс, а не срещу човекът, по който сте се подлъгали?
    Последна промяна Heartbreak kid; 13-05-11 в 14:44

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Предлагам един мега-съюз "Анти-Комманд", защото положението е трагично :D

Паладин

По подразбиране

Бях обещал на себе си никога да не пиша в тоя форум, както и да не играя никога да не играя травиан но не е хубаво човек се зарича :)
    Та по темата:
    Тони ако аз на теб с измама ти взема нещо и го продам на друг ти как ще действаш ми е много интересно ? Ще отидеш да си прибереш откраднатото от човека на който съм го продал или ще дойдеш да се разправяш с мен или с посредника, заради който са те измамили ? (в случая посредника е Мтел)
    Аз доколкото разбрах вие не само сте прибрали незаконно закупеното злато но и сте вкарали акаунтите на минус и сте прибирали и вече нормално закупеното злато, тва ако не е рекет здраве му кажи :)
    България все пак е правова държава и крадената стока се конфискува, след като се докаже че е крадена,а вие без да изкарате нищо черно на бяло прибирате голда на хората, тва меко казано рекет и своволие но заради таквиа като вас ни имат за бананова република...
    Вие наистина сте построили комунизма, екипа и калинчо :)
    Дайте да си избием загубите на гърба на клиентите ни, а реланите виновници, заради които е станала измамата(измамника на първо място, на второ скапаната ви система и на трето GSM оператора) за тях последици няма :)
    И последно абе как един от вас не се сети да излезе и да се извини официално на клинетите си че подчертавам вашата система, подчертавам дебело ВАШАТА е позволила тая измама въобще да се случи, защото ако ВАШАТА система не беше предоставила златото всичко останало нямаше да го има.
    Как никой не му хрумна да каже извиянваме се за причиненто неудобство ще се постараем това повече да не се повтори в нормалните държави така се прави но явно на нас нищо не ни е нормално :)
    За това на сърварите, както разбирам останаха една шепа играчи, сега с глупавото си поведение ще изгоните и последните останали дет плащаха да играят :)

Тевтонски рицар

По подразбиране

Иво, на всеки е извадено златото, което е взел по нечестен начин. Ако си имал 1500 такова, а към момента на изваждането в акаунта си имал 500 злато, естествено ще останеш на -1000. просто защото си изхарчил 1000 злато, което не е следвало да имаш.

В случая златото не е стока. То е право - право да се активират определени функции на играта. Като право то е непрехвърлимо. Следват две хипотези:
    1. Играчите, от чиито акаунти е взето злато, са го заредили по нечестен начин.
    2. Играчите, от чиито акаунти е взето златото, са нарушили общите условия на играта.

В който и от двата случая да попаднем, играчите са нарушители и следва да понесат наказание. Вместо да бъдат наказани, просто им се отнема това право, за което те не са платили.

Сделката по закупуване на злато е двустранна, като едната страна ВИНАГИ е Травиан Геймс. Неспазването на това условие автоматично прави сделката нищожна.

И май бъркаш кой трябва да се извинява. Обикновено се извинява сгрешилата страна, а не изправната. Само че тези, дето очевидно няма да се извинят, вместо от срам да си мълчат, дават ултиматуми :)

@Дрейк - при положение, че са ви хванали, защо казваш, че системата е пробита?

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Bolt Преглед на мнение
    Бях обещал на себе си никога да не пиша в тоя форум, както и да не играя никога да не играя травиан но не е хубаво човек се зарича :)
    Та по темата:
    Тони ако аз на теб с измама ти взема нещо и го продам на друг ти как ще действаш ми е много интересно ? Ще отидеш да си прибереш откраднатото от човека на който съм го продал или ще дойдеш да се разправяш с мен или с посредника, заради който са те измамили ? (в случая посредника е Мтел)
    Аз доколкото разбрах вие не само сте прибрали незаконно закупеното злато но и сте вкарали акаунтите на минус и сте прибирали и вече нормално закупеното злато, тва ако не е рекет здраве му кажи :)
    България все пак е правова държава и крадената стока се конфискува, след като се докаже че е крадена,а вие без да изкарате нищо черно на бяло прибирате голда на хората, тва меко казано рекет и своволие но заради таквиа като вас ни имат за бананова република...
    Вие наистина сте построили комунизма, екипа и калинчо :)
    Дайте да си избием загубите на гърба на клиентите ни, а реланите виновници, заради които е станала измамата(измамника на първо място, на второ скапаната ви система и на трето GSM оператора) за тях последици няма :)
    И последно абе как един от вас не се сети да излезе и да се извини официално на клинетите си че подчертавам вашата система, подчертавам дебело ВАШАТА е позволила тая измама въобще да се случи, защото ако ВАШАТА система не беше предоставила златото всичко останало нямаше да го има.
    Как никой не му хрумна да каже извиянваме се за причиненто неудобство ще се постараем това повече да не се повтори в нормалните държави така се прави но явно на нас нищо не ни е нормално :)
    За това на сърварите, както разбирам останаха една шепа играчи, сега с глупавото си поведение ще изгоните и последните останали дет плащаха да играят :)
    За златото има известно недоразумение. Ако човек е имал 1500 злато, пуснал е бонуси на ресурсите на стойност 400 злато и е строил строежи на стойност 200 - останало му е 900 злато, нали така? Тъй като това злато не е платено директно на Travian Games, сега ти взимат този остатък от 900 и си на -600 заради заредените бонуси и завършването на строежи в конкретния пример. Като заредиш 1600 злато от 'Тарифи', възстановяваш каквото си "изял" и ти остава остатък от 1000 злато. :)
    За другото съм съгласен с теб. Травиана лека полека умира. Ако някой е влизал в IRC/UniBG, ще разбере какво ще се случи най-вероятно, ако нещата продължават така.

//

П.С. Щом руснаците взеха ключови артефакти тази ера, смятайте колко е зле..
    Последна промяна Seven; 13-05-11 в 15:55

Паладин Drake's Avatar

По подразбиране

Какво значи хванали ? Ти пак не вникваш какво се опитвам да ти кажа.Аз да не съм си го написал това злато.Пак обяснявам баааавно.Прехвърлено ми е с линк, по правилата.Как е отишло на този линк?Ами просто - бъгава и недомислена система за закупуване, пробита от някой си.Вината моя ли е? Определено не.Всяко друго твърдение е плод на теб и екипа да замажете ситуацията.Продължавай , все някой може и да се съгласи с теб :)

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

Иво, ако ти откраднат колата, препродадат я и на края я намериш какво ще направиш? Ще я оставиш на този който са я продали или?
    Ние можещите, водени от незнаещите, правим и невъзможното, за кефа на неблагодарниците...

Заселник аркантос's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Ванката Преглед на мнение
    Иво, ако ти откраднат колата, препродадат я и на края я намериш какво ще направиш? Ще я оставиш на този който са я продали или?
    колко коли са откраднати колко са намерени?
    и да я намери какво е виновен тоя дето я е купил?

я кажи ти ако си изгубиш личната карта какво ще пишеш крадена или изгубена?

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил аркантос Преглед на мнение
    колко коли са откраднати колко са намерени?
    и да я намери какво е виновен тоя дето я е купил?

я кажи ти ако си изгубиш личната карта какво ще пишеш крадена или изгубена?
    Не е виновен купувача, но му я отнемат. Личната карта няма връзка с това което искам да ти кажа. По нагоре бях написал, намери тоя де ти е прибрал парите, не се хаби да се правиш на светец. И милион теории да разкажеш, хватката е че и ти си знаел Пича как ти е вкарал това злато. Не знам защо си очаквал друг резултат.

П.С. Това не е прецедент, на всяка ера се е процедирало така и е имало такива случаи. Вероятно сега най големите светци са се набутали и айде всички виновни ...
    Последна промяна Ванката; 13-05-11 в 17:00
    Ние можещите, водени от незнаещите, правим и невъзможното, за кефа на неблагодарниците...

По подразбиране

личната карта си има връзка
    изгубена - 20лв глоба
    открадната - нищо
    та вие сте светците маи.. кое ще изберете? няма нужда от отг то е ясно кое... изгубена и ще си платите 20 лв глоба.. ма да бе :)
    а докажи че аз съм знаел от къде е тва злато
    видях приех и това е

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

личната карта си има връзка
    изгубена - 20лв глоба
    открадната - нищо
    та вие сте светците маи.. кое ще изберете? няма нужда от отг то е ясно кое... изгубена и ще си платите 20 лв глоба.. ма да бе :)
    а докажи че аз съм знаел от къде е тва злато
    видях приех и това е
    Щом е така, от където дошло там и отишло. Кво ти дреме, че е взето щом ти е било пратено даром..

По подразбиране

в акаунта имаше над 1к злато преди да доиде това
    след като доиде доста попръскахме това злато за строене на сгради дето се строят минути
    без това злато нямаше да го пръскаме така безразборно
    капиш?
    като има ям като няма не ям
    схвана ли ми логиката или да говоря на стената белким ме разбере

та ванката и кид-а отговорете за личната карта
    казвате на другите тарикати нека видим ви какви сте
    Последна промяна аркантос; 13-05-11 в 17:19

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

в акаунта имаше над 1к злато преди да доиде това
    след като доиде доста попръскахме това злато за строене на сгради дето се строят минути
    без това злато нямаше да го пръскаме така безразборно
    капиш?
    като има ям като няма не ям
    схвана ли ми логиката или да говоря на стената белким ме разбере

та ванката и кид-а отговорете за личната карта
    казвате на другите тарикати нека видим ви какви сте
    За лична карта няма какво да ти говоря, моята си е все същата от как съм я изкарал. Проблема, че се смяташ за тарикат и сега си вътре с кинти си е лично твой, няма за какво да дириш тук виновни.

Страница 7 от 40 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •