Страница 34 от 40 ПърваПърва ... 243233343536 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 661 до 680 от 796

Тема: Развитие на 9 ера БГ спийд.

Хедуан talibanko's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Seven Преглед на мнение
    Трябва да станеш сценарист на някое предаване :D
    Ами станал съм вече

Хедуан pdl's Avatar
    Местонахождение
    Plovdiv

По подразбиране

[QUOTE=MAGNUM;136479]Ей, ама ти си бил/а голяма работа. Евала, машала, аферим, ашкулсун...

Надали има нужда точно с теб да спорим на тази тема.Много добре знаеш че има софтуер за откриване на уязвимости в база данни.И че ползайки тези уязвимости на даден сървър - можеш да пробиеш системата и да си осигуриш достъп до всеки свързан към база данни потребител.Наясно си че между два сървъра може да се изгради защитен тунел и единия сървър да е фантомен и скрит .Възможно е когато семантичтия уеб стане ежедневие и компютрите почнат да си взаимодействат без участието на човека а приложенията да са способни да разпознават нужната информация нещата да се променят.А дотогава снифването ще е един от основните хакерски приоми, но не и единствения разбира се.

Хедуан UtherX's Avatar

По подразбиране

ХАХАХААХААХАХААХАХ

Не копи пействай глупости моля ти се! Преди да копираш няква глупост поне малко се поинтересувай как работи даден софтуер.

А сега пускай hack_travian_account.exe и разбивай паролите ХАХАХАХААХАХААХХАХАХ
    2182-кратен победител в БГ спийда !!!
    474-кратен победител в БГ1 !!!
    1119-кратен победител в БГ2 !!!
    643-кратен победител в БГ3 !!!
    903-кратен победител в БГ4 !!!
    1001-кратен победител в БГ5 !!!
    711-кратен победител в БГ19 !!!

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил pdl Преглед на мнение
    Надали има нужда точно с теб да спорим на тази тема.Много добре знаеш че има софтуер за откриване на уязвимости в база данни.И че ползайки тези уязвимости на даден сървър - можеш да пробиеш системата и да си осигуриш достъп до всеки свързан към база данни потребител.Наясно си че между два сървъра може да се изгради защитен тунел и единия сървър да е фантомен и скрит .Възможно е когато семантичтия уеб стане ежедневие и компютрите почнат да си взаимодействат без участието на човека а приложенията да са способни да разпознават нужната информация нещата да се променят.А дотогава снифването ще е един от основните хакерски приоми, но не и единствения разбира се.
    Ей това си ти: http://en.wikipedia.org/wiki/Script_kiddie (не е обидно)
    Далеч си от "хакерка".
    Последна промяна Seven; 29-07-11 в 16:13

Хедуан

По подразбиране

човек като види пазара и му става ясно колко човека играят в спийда. само от един човек има оферти....направо трагикомедия и фарс.

п.п. сега ще изкупя всички офери за да няма ни една оферта

Хедуан pdl's Avatar
    Местонахождение
    Plovdiv

По подразбиране

Ей това си ти: http://en.wikipedia.org/wiki/Script_kiddie (не е обидно)
    Далеч си от "хакерка".
    мерси за линка - но от него немога да науча нищо ново
    а и сега развитието на ера 9 е в интересен етап - чакам да видя с колко нива ще бутнат водещото чудо

По подразбиране

мерси за линка - но от него немога да науча нищо ново
    а и сега развитието на ера 9 е в интересен етап - чакам да видя с колко нива ще бутнат водещото чудо
    Дай докладчета от Борил, да видим как са го ударили.
    Ясно за бана му, ама ти поне нямаш.

Хедуан

По подразбиране

засекретен е доклада, нинджи са го нападнали и няма очевидици

Преторианец Raid_1's Avatar
    Местонахождение
    вкъщи

По подразбиране

не знам как до сега не е влязла да разбие сървъра на травиан и да отключи Вездесъщия да може да пише. Просто трябва да прокара тунела между нейния сървър и тоя на травиан - нищо работа за един изпечен сис админ. Пък после - що катапултите на Ангел се разходили до руснаците...
    ползва се срещу хлебарки и други вредители

Хедуан pdl's Avatar
    Местонахождение
    Plovdiv

По подразбиране

С удоволствие бих ти качила докладчета - но за съжаление не играя при него

По подразбиране

С удоволствие бих ти качила докладчета - но за съжаление не играя при него
    А акаунт buhawi нали е твой уж? Гледам го в NG.

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

Боже, боже, колко мъка има по тоя свят божееее..
    Имаше един де имаше паса на админ панела, са се появи и негово подобие с ужасни хакерски умения..

Не върви на добре тоя свят, ама хич. Пускайте по скоро някое чудо да вдига до 100, че явно тези летни жеги у дома, зад компа са фатални за мозъчните клетки.
    Ние можещите, водени от незнаещите, правим и невъзможното, за кефа на неблагодарниците...

Хедуан pdl's Avatar
    Местонахождение
    Plovdiv

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Ванката Преглед на мнение
    Имаше един де имаше паса на админ панела, са се появи и негово подобие с ужасни хакерски умения..

Не върви на добре тоя свят, ама хич. Пускайте по скоро някое чудо да вдига до 100, че явно тези летни жеги у дома, зад компа са фатални за мозъчните клетки.
    Че кое му лошо на жегите , когато имаш и на работното си място климатик и в къщи все си джиткаш из нета в комфортна обстановка.Пък и сега става интересно , накрая когато борбата е най оспорвана и всичко е на кантар на кой ще бъде даден сървъра.То е като при студентите - изпит не се взима , изпит се дава или се купува.Тези с хазартните страсти могат за започнат залагане кой ще е новия собственик на ера 9.Пък и тази вечер се очертава безсънна за доста хора.

Паладин nelik's Avatar

По подразбиране

Сакън недей, че след това ще има рестарт. Сега поне може да се влиза по веднъж на ден да се праща житото и толкова. :D
    Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.
    Алберт Айнщайн

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

Че кое му лошо на жегите , когато имаш и на работното си място климатик и в къщи все си джиткаш из нета в комфортна обстановка.Пък и сега става интересно , накрая когато борбата е най оспорвана и всичко е на кантар на кой ще бъде даден сървъра.То е като при студентите - изпит не се взима , изпит се дава или се купува.Тези с хазартните страсти могат за започнат залагане кой ще е новия собственик на ера 9.Пък и тази вечер се очертава безсънна за доста хора.
    Хахахаха, ако ваше чудо вземе, че вдигне 100 значи пак Ви е даден сървъра така ли? О не, забравих Вие сами ще сте го взели, а за останалите ще им е даден..... Хахахаха.
    Охх Вземи излез отпуска, имаш огромна нужда от малко почивка.
    Ние можещите, водени от незнаещите, правим и невъзможното, за кефа на неблагодарниците...

Хедуан pdl's Avatar
    Местонахождение
    Plovdiv

По подразбиране

Хахахаха, ако ваше чудо вземе, че вдигне 100 значи пак Ви е даден сървъра така ли? О не, забравих Вие сами ще сте го взели, а за останалите ще им е даден..... Хахахаха.
    Охх Вземи излез отпуска, имаш огромна нужда от малко почивка.
    А ти знаеш ли кое е нашето чудо. Но който и да спечели ввр или нг аз все имам повод да съм на купона-при едните играя при другите са приятелите ми и играе член от семейството ми. Та по тая причина няма значение дали ще е даден или взет - важен е купона. Хахаха.

Преторианец KASTROL's Avatar

По подразбиране

А ти знаеш ли кое е нашето чудо. Но който и да спечели ввр или нг аз все имам повод да съм на купона-при едните играя при другите са приятелите ми и играе член от семейството ми. Та по тая причина няма значение дали ще е даден или взет - важен е купона. Хахаха.
    Дразниш вече

Паладин i_l_i's Avatar
    Местонахождение
    madrid

По подразбиране

на какволи е способен човек за малко внимание............................
    „Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.“

Паладин king nothing's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил i_l_i Преглед на мнение
    на какволи е способен човек за малко внимание............................
    Е момчета поне ще научим някой хитрини от нея :D или по точно как да съм жена във виртуалния свят, айде са П.Д.Л. отивай до мола

Хедуан

По подразбиране

и идея за бъдеще. травиан семейна / родова игра. по един от семейството във всеки алианс и така накрая печели все някой от семейството. всички са щастливи. браво.

Страница 34 от 40 ПърваПърва ... 243233343536 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •