Страница 38 от 40 ПърваПърва ... 283637383940 ПоследнаПоследна
Показване на резултати 741 до 760 от 796

Тема: Развитие на 9 ера БГ спийд.

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил WED Преглед на мнение
    Не виждаш по-далече от носа си
    Дали е така
    Забравих да спомена, че точките в защита са само с деф на "кланчето" което явно ви е трън в з*дника, щом само за нас говорите. Също така стига сте ме пращали в ББР, никога не съм бил там.....

Паладин

По подразбиране

НГ нямаха ли още 1 чудо,какво е станало ?

Легионер

По подразбиране

:) Просто е..... Атака на играч от ++ копната на подходящия човек,в подходящия момент върши чудеса.

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил maicheto Преглед на мнение
    :) Просто е..... Атака на играч от ++ копната на подходящия човек,в подходящия момент върши чудеса.
    за хубавата работа

Паладин svetliotg's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил pdl Преглед на мнение
    част от истината в отношения между ббр и нг
    писаното е между лидерите на ббр по време на еднодневното разваляне на НАП-а в началото между алиансите....оставям изводите на вас

ааа
    RE^14: Деф!

ок

ами като отвориш после или утре сутрин кажи им че ще му кажеш и така.

Аз казах на Борко, че имам работа и ставам Така , че знаят , че ме няма да приема. И на мен ми пише цялото НГ, ама аз не отварям писмата

Ок защото тук му се изреди цялото нг да му пише.
    Аз след малко ще пусна още едни вълни с кати и ще приключвам до 1 час. После приемай той ще се прави на ударен че не е имало нап и така.

Разбрахме се

Мария, Ангел съм до 1-2часа ще съм срутил на 0 два града за да изчезнат за да вземе багабонтина долините защото са за столицата му. След Това може да приемаме наповете ако си се разбрала с борко.

Още не съм приела )

не може ли да отложиш до утре сутрин,че да го срутя тоя дето ми е взел оазиса на 22поп а после пак ще се караме за оазиси

Луд е, ама му ревнаха и клекна за нап Ангел каза да го приемаме

То и 1 мой оазис са взели ма играче вече е извън строя,тоя Борил е луд ми се струва на мене.

Я кажи пиленце бяло ти от къде имаш тази лична коренспонденция и кой ти дава право да разпространяваш лични пощи?
    А колкото до това кой колко е лоялен.... тук НГ развалиха наповете и после когато ББР ви почна взехте да се мъчите да оправяте нещата.Нека всеки си прави изводите сам кой прав кой крив.
    Hай-тежкото Божие наказание, ще е ако ни се отнеме способността да забравяме.

Заселник TUIDA's Avatar
    Местонахождение
    Callisto - Варна

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lio Преглед на мнение
    Е мерси за комплимента, тази атака плюс рутенето на Callisto (не знам дали е фън или ббр) са единствените атаки организирани по вас, просто не бяхте фактор. Както казах ние не играем за интриги и отмъщение и чупенето на офф по вас (разбирай деф на ББР) беше безсмислено, както и се доказа накрая - какво видяхме от вас, една неуспешна атака в началото за превземане на чудо, една неуспешна атака по чудо докато то беше важно и пазено и накрая превземане на излязло от играта чудо и то не със собствен офф (дори собственика на офф-а май не знаеше, че вървите след него ), а да забравих и взехте малко градчета накрая за да дигнете популацията.
    Приятна игра
    http://www.youtube.com/watch?v=TQEXGld3vHA
    За какво рутене на Callisto говориш, аа верно :) Такава масирата атака не бях виждала и по чудо да се реди . Изредиха се 20 човека с офове в различни рес градчета наредени, от целия Н.Г алианс. След тях минаха по две вълни с кати - Не помня един или двама се занулиха тогава, няма значение.Ефекта от акцията беше по две полета и две сгради във всеки незащитен рес град, повтарам РЕС ГРАД.Та тази грандиозна акция беше комплимент за мен, жалко че после Борил ми писа, че се дистанцира от нея, и според него не било спорсменско да се рутят рес градчета биз смисъл.
    И пич , ако на това му викаш рутене (поражения, които се оправят за 2 часа)то не знам на истрита столица как ще кажеш- сигурно атомна бомба. И къде ви беше атаката по атакерския град.
    И като не сме били фактор , защо Callisto светеше денонощно, и не само - светеха деф акк , деф, оф нямаше значение всички в ММ и горките хорица от клановете Н.Г пускат ли пускат фейкове по цели часове, като накрая се очаква атакерите да пуснат и някое офче все пак, но може би те лекичко са пропуснали и си оставаме с фейковете. Какво сме направили аз няма да говоря, то си се вижда- забавлявахме се страхотно, благодаря и на съюзници и на врагове.
    И веднъж за винаги да стане ясно Callisto НЕ Е ББР, може би щеше да бъде ако не бяха ме изритали без никакви обяснения. В ББР има страхотни играчи , затова не визирам целия алианс, говоря за някои лидери, които този сървър просто бяха пионки в ръцете на Борил.

Паладин svetliotg's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил pdl Преглед на мнение
    кое е излагация, че блокират семейство от НГ, че играе с 2 акаунта, а дръгливото коте е със следните никове и има пряк достъп до - Дръгливото котe, navanax-мъжът и, Зукито&bakon - пак мъжът и, или е втори не знам, Дук Мандарина -уж синът и.
    къде е правдата??? че ако си в един алианс, може без проблем да си с мултиакаунтинг, а ако си в друг и сте 2 човека, не можете да използвате един комп.
    ??????
    Аз пък ще спомена акаунтите на твоя Бог Борил:
    БОРИЛ,МАРЧО, АНДИ... тук обаче не са нечии други а лично негови а пък няма да изброявам акаунти в които влиза с парола защото може и да не ми стигнат позволения брой символи за един пост.Включително и в твоя акаунт влиза така че гледай мила първо в твоята паничка после в чуждите.
    Hай-тежкото Божие наказание, ще е ако ни се отнеме способността да забравяме.

По подразбиране

Честита ни победа на алианса Friends (WM, R.E.D., A&H, Angels, BBR, SHOW и FUN)!
    Искам да благодаря на всички наши съюзници за добрата игра заедно. Искам и да се извиня публично на SHOW и BBR за нещата, които съм наговорил преди - не бях прав. Тази ера разбрах колко по-добре е да играеш със съюзници, с които вече има изградено доверие и лоялност. За последното съм благодарен на опонентите ни на ++, че ме научиха да ценя истинските съюзници повече. Благодаря и на ббр и котето, че намериха сили да ни се доверят отново и да заиграем лордове и ббр както преди.
    Мога да кажа някои работи и по адрес на някои опоненти, но мисля, че днес си имаме повод и не си заслужава.
    Това е от мен. Най-сетне на ++ се вдигна чудо на ниво 100 :)

Bisu

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Seven Преглед на мнение
    Честита ни победа на алианса Friends (WM, R.E.D., A&H, Angels, BBR, SHOW и FUN)!
    Искам да благодаря на всички наши съюзници за добрата игра заедно. Искам и да се извиня публично на SHOW и BBR за нещата, които съм наговорил преди - не бях прав. Тази ера разбрах колко по-добре е да играеш със съюзници, с които вече има изградено доверие и лоялност. За последното съм благодарен на опонентите ни на ++, че ме научиха да ценя истинските съюзници повече. Благодаря и на ббр и котето, че намериха сили да ни се доверят отново и да заиграем лордове и ббр както преди.
    Мога да кажа някои работи и по адрес на някои опоненти, но мисля, че днес си имаме повод и не си заслужава.
    Това е от мен. Най-сетне на ++ се вдигна чудо на ниво 100 :)

Bisu
    А да ви е честито

Паладин magince's Avatar
    Местонахождение
    Търговище

По подразбиране

Аз също искам да благодаря за доброто сътрудничество и приятната игра! Излезе вярна приказката, че съединението прави силата! Честито на SHOW, WM, R.E.D., A&H, Angels, BBR и FUN!

Искам специално да благодаря на всички играчи на SHOW, които останаха със нас до края!
    Персонални благодарности на Анди, която стоя по цели нощи да храни чудото, на Веско (don balon), който беше най-търпеливия от всички ни и се намесваше във важни за алианса моменти и на Шаги, че ме изкарваше от нерви от време на време (иначе нямаше да е интересно).

Най-големи благодарности на моето си кланче SHOW 4, които се включваха винаги активно при всяко едно масово - данчето, петя, наско, емо, стефан, любо, ванко и включилия се в най-горещите моменти тодор, както и всички нови играчи, с които се сработихме!

И не на последно място искам да благодаря на моите ситъри, без които акаунта ми нямаше да го има - Стоян и Мъри (Spnet). Благодаря ви, че помагахте денонощно за всичко (и извинявайте, че аз не успях да съм толкова добър ситър като вас)!

Честита победа на всички!

Паладин Drake's Avatar

По подразбиране

Честито на победителите

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

Thumbs down

Цитат Първоначално Добавил Seven Преглед на мнение
    лордове и ббр
    Аз победата вече я честитих и няма да се повтарям.

Няма как обаче да попитам за какви "Лордове" става въпрос при положение че не играеха?

Пак познатата максима ако бием сме лордове, а когато ни бият не ...

ПП Без Болт Лордове няма - моля поне се спрете с цирковете и спрете да се излагате!

ПП.2 Е ще се повторя, Честита победа на ББР те отново я изстрадаха и заслужиха :)
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране КАТО ЗА ПОСЛЕДНО :)

Здравейте, травианци. Свърши и тази ера, следователно е време за благодарностите. Аз съм един от тримата титуляри в акаунт PIMP и се чувствам длъжен да напиша няколко реда като за последно.

Искам първо да изясня една важна подробност. На 25-ти юли спрях с травиана, информирайки първо Мили и Пешо (другите двама в акаунта) както и ситърката ни (Дилани). Причината е, че бях на крачка да се срина физически и психически от липсата на сън, храна, спокойствие и всякакъв социален живот извън играта. НЯМАМ НИКАКВИ ЗАСЛУГИ относно случилото се последните две седмици (в това число завършването на чудото и разбиването на офенза ни). От 25-ти юли насам личният ми принос към играта е нулев, бях перфектно заместен и заменен от Благо (Bisu) и Надето (Exhale), за което съм им признателен. Всички вие завършихте по перфектен начин, това което ние започнахме. Отказах се в най-неподходящия момент и вероятно съм си навлякъл недоволствието и омразата на много хора, но нямах сили да доиграя и предпочетох да не жертвам повече здравето, нервите, парите и времето си.

Все пак искам да благодаря на много хора и се надявам да не пропусна някой.

Благодаря на Мили и Пешо, че бяха така търпеливи тези 4 месеца, че дори като се отказах ме подкрепиха и не ме напсуваха както заслужавах, че нито веднъж не са се оплакали от мен... дори когато ги зарязвах с дни сами, за да запивам по Ловеч. За мен беше удоволствие вече втора ера да сме заедно (миналата като ситъри), елате скоро пак на Ловеч или дори на София.

Благодаря на ситърите ни – Диди (Дилани), която беше с нас още от началото на енд-гейма, Благо (Bisu) и Надето (Exhale), които са стари кучета и компенсираха липсата ми последните дни. Вие тримата поехте акаунта на 100% и заслугата за дострояването на чудото до ниво 100 е изцяло ваша.

Благодаря на клана ни – Angels. Вече четвърта ера сме си едни и същи хора (с малки промени) и общият чат бе най-приятната част в играта.

Благодаря на съюзниците ни – WM, R.E.D и A&H, с които заедно поехме риска да игрием на необичаен за нас квадрант и бяхме едно цяло от самото начало. Имам големи лични симпатии към WM, които ме оставиха безмълвен и крайно впечатлен – клан от 6 човека (по-скоро нинджи), 1 активен атакер, 4 дефендъри с по милион и кусур дефенз и 1 атакер за чудо, който извади 3 впечатляващи офенза. Благодаря и на съюзниците ни SH0W и BBR за изключително коректната и лоялна игра от ваша страна през целия енд-гейм. Не сме имали търкания с нито един от двата алианса през сървъра, приятели сме от предходни ери, останалата част от картата ни бяха общи врагове и съюзът беше най-правилното и логично нещо.

Благодаря и на противниците ни, че така мъжки и достойно се бихте. Очаквах да сте по-силни вкрая, но незнайно защо нямахте свестни офензи и дефензи за чудо. FREAKS и NG си фермиха кротко цял сървър (както и ние), а не извадихте нищо накрая. Шапка свалям на Val, D0LARA и още двама-трима, които се справихте перфектно, вгорчихте ни живота, няколко дни хвърляхме боб къде ще ударите и бяхте една от причините да не ми издържат нервите към края и да се откажа.

Ние (PIMP) не сме мислили да строим чудо (признавам дори, че не бях готов да се нагърбя с чак такава отговорност), амбициите ни бяха свързани с направата на голяма армия за енд-гейм, към края тя остана на заден план покрай чудото и дори умряха от град и невнимание 28к рицари и 3-4к катапулти, въпреки това извадихме един от най-големите офензи (#6) за всички времена в български сървър.

Това е атаката http://travian-reports.net/bg/report/264378fb114 , а за паролата ще изчакате още малко.

Това е от мен, приключих с травиана. Пак БЛАГОДАРНОСТИ на гореспоменатите, време е за празнуване :)

Весело и слънчево лято,
    И В А Н

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Molitva Преглед на мнение
    Аз победата вече я честитих и няма да се повтарям.

Няма как обаче да попитам за какви "Лордове" става въпрос при положение че не играеха?

Пак познатата максима ако бием сме лордове, а когато ни бият не ...

ПП Без Болт Лордове няма - моля поне се спрете с цирковете и спрете да се излагате!

ПП.2 Е ще се повторя, Честита победа на ББР те отново я изстрадаха и заслужиха :)
    Аз първоначално сложих скобки да обясня лордове като играчи, а не алианса WARLORD, но после реших да видя дали някой като теб ще се размрънка. Е, оказах се прав. Спечелихме, но не сме WARLORD. Дишай.

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране

Честито на победителите
    2+2=5

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

Честита победа и успехи за напред.
    Ние можещите, водени от незнаещите, правим и невъзможното, за кефа на неблагодарниците...

Паладин muxaxanga's Avatar
    Местонахождение
    Раднево

По подразбиране

Честита ни победа на целия алианс!
    Благодаря на всички играчи на ББР за всеотдайната игра и затова, че доказаха, че и в добро, и в лошо държим един на друг и сме заедно!
    Благодаря и на верните ни съюзници от FUN, Angels, SHOW, WM, R.E.D., A&H, които играха с нас и бяха лоялни, както се полага на съюзници!
    Благодаря и на бившите ни съюзници от N.G., че ни отвориха очите за себе си все пак навреме, преди да е станало твърде късно!
    Беше удоволствие да игра с всички вас, благодаря!

По подразбиране

Акаунт: PIMP
    Парола: a8400e1

Сори, не става да се смени, дава само с автоматично генерирана парола, така че с това ще се задоволите. :)

Хедуан mko_3's Avatar

По подразбиране

Може ли паса на Римялни ?
    ;p

Хедуан pdl's Avatar
    Местонахождение
    Plovdiv

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил svetliotg Преглед на мнение
    Я кажи пиленце бяло ти от къде имаш тази лична коренспонденция и кой ти дава право да разпространяваш лични пощи?
    А колкото до това кой колко е лоялен.... тук НГ развалиха наповете и после когато ББР ви почна взехте да се мъчите да оправяте нещата.Нека всеки си прави изводите сам кой прав кой крив.
    Това как от къде и по какъв начин начин съм се сдобила с конкретна информация си е моя работа.Имам и доста по пикантни неща които мога да копирам и коментирам - но немисля че е нужно.Мисля че достатъчно се писа и плю по NG и нейните играчи и лидери.И още повече неща и факти се премълчаха и скриха - обяснимо е защо . Истини казани във форума но неудобни на някой са причина за блокиране но акаунти във форума и играта.По въпроса за лоялността също мога да поспоря с теб защото - такава в травиан няма .Мога да дам доста примери - но нищо няма да се промени .След осем спида игра в БГ сървъра се нагледах на какви ли не изцепки , интриги , задкулисни игри и подмолни камъни. Защо Дръгливото коте некаже колко пъти сина е имал ник в НГ , с цел шпионаж в интерес на ВВР алианса .Тогава невиждам защо се оплакват че при тях имало шпиони на НГ. Аз лично играя вече 4 години в алианс ВВР - но причината да съм там е на лична основа и затова интригите и клюките в двата алианса пряко не ме касаят.При мен също е имало атаки от на Борил хората . И сринати градове имах и избита войска - но това основание ли е да плюя по играчите му.Просто съм от другата страна и е логично да ме нападат.

Цитат Първоначално Добавил svetliotg Преглед на мнение
    Аз пък ще спомена акаунтите на твоя Бог Борил:
    БОРИЛ,МАРЧО, АНДИ... тук обаче не са нечии други а лично негови а пък няма да изброявам акаунти в които влиза с парола защото може и да не ми стигнат позволения брой символи за един пост.Включително и в твоя акаунт влиза така че гледай мила първо в твоята паничка после в чуждите.

О да, неговите синове за разлика от децата на други вероятно нямата право да играят - така ли .И защо си мислиш че влиза в моя акаунд - а не аз в неговия.Не си ли си задал въпроса че може умишлено да се правя на такава каквато не съм ,и в същото време да съм много повече отколкото изглежда. Срещу видимо по силен враг всеки си подсигурява гърба - но кой се пази от шута.Не винаги и важно за си първи - по важно е да си в играта.Особено когато играеш за удоволствие и още нещо.Колко поредни спида ти и Дима неспирате да плюете по Борил.Явно че просто няма друго тема за коментар която да водите .Има една стара приказка че едно лайно колкото повече го ровиш повече миреше. А явно на вас тази миризма много ви допада и дори възбужда след като спиид след спиид нищо не променяте и все едно и също дъвчете.Явно че това най добре ви се отдава.

Страница 38 от 40 ПърваПърва ... 283637383940 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •