Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Показване на резултати 21 до 40 от 43

Тема: Ограничение в броя съюзи и НАП-ове

Хедуан tanche's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил bluelyly Преглед на мнение
    Точно обратното

Old 03-28-2011, 16:01 #2
    Tschena
    Administrator

Tschena's Avatar

Quote:
    TG told us that the new version will have limited diplomacy, but that isn't true.
    That's right, it is not included in the current version, but we will add this game feature in the future.
    На теб колко пъти и колко бавно трябва да ти се пише , че тук е БГ сървър ???
    Прочети пак БАВНО и добре -темата е за ограничения в БГ сървър а не за мнения в други сървъри , пък ако ще и да са по-по-най-админи и т.н.

Щом нямаш мнение по темата - мълчи и си играй в сом, ru и др. сървъри !!!

Тевтонски рицар spinefarm's Avatar
    Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Ма ти баси главоблъсканицата ... админа на ком вика,че немците не са го сложили ограничението...а в същият момент някой си го слага ей така :) Осраха играта с тея глупости ама много много лошо. А някой нагоре каза,че не било проблем да се пише в описанието - Абе мой я ходи помни 250-300 човека кой е твой и кой не е :)
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Тевтонски рицар

По подразбиране

Реално от ограничение щеше да има смисъл, ако:
    1. получаваш някакъв бонус от взаимодействията с играчи, с които си в съюзни отношения
    2. Не можеш да предприемаш определени действия, ако играчът не е в съюзен клан
    и най-вече:
    3. Ако това реално довеждаше до ограничаване на дейността на кланове, сключвщи няколкостотин съюза.

Лично според мен към момента полза от такова ограничение няма, не за друго, а защото съюзите си остават нещо, което просто го пише там някъде на стената.

Паладин medev's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Heartbreak kid Преглед на мнение
    1. получаваш някакъв бонус от взаимодействията с играчи, с които си в съюзни отношения
    и най-вече:
    3. Ако това реално довеждаше до ограничаване на дейността на кланове, сключвщи няколкостотин съюза.

Лично според мен към момента полза от такова ограничение няма, не за друго, а защото съюзите си остават нещо, което просто го пише там някъде на стената.
    Именно.... смисъл няма от ограничение.
    Ако някой мисли, че има някакъв сисъл от това ограничение, нека да го напише тоя СМИСЪЛ, че да стане ясно какво и що.
    Смисълът на темата е да си кажем мнението да има ли или да няма ограничение на броя съюзи и напове в Българския сървър!

Местонахождение
    Точно зад теб :)

По подразбиране

Ако ограничението се премахне,то ще е глобално,а не само в България. Затова имайте малко търпение,това не може да стане на момента.
    Имате въпрос? Може да откриете отговора тук:
    T3 Answers / T4 Answers
    Модераторската работа е на доброволни начела и не е налична 24 часа на ден.

Хедуан tanche's Avatar

По подразбиране

Кога всички ще сме с еднакъв брой съюзи ?
    Давам три произволни клана :
    http://ts5.travian.bg/allianz.php?aid=76 EFF - Елит ФЕНИКС Форс - 13 съюза
    http://ts5.travian.bg/allianz.php?aid=26 EFF-UN - Отбор ЧЕРЕШКА... 5 съюза, 7 НАП-а
    http://ts5.travian.bg/allianz.php?aid=34 VD-LOTS - Lords Of The Sword - 7 съюза, 4 НАП-а

Моите извинения към колегите от тези кланове -нищо лично .

Тевтонски рицар spinefarm's Avatar
    Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил tanche Преглед на мнение
    Кога всички ще сме с еднакъв брой съюзи ?
    Давам три произволни клана :
    http://ts5.travian.bg/allianz.php?aid=76 EFF - Елит ФЕНИКС Форс - 13 съюза
    http://ts5.travian.bg/allianz.php?aid=26 EFF-UN - Отбор ЧЕРЕШКА... 5 съюза, 7 НАП-а
    http://ts5.travian.bg/allianz.php?aid=34 VD-LOTS - Lords Of The Sword - 7 съюза, 4 НАП-а

Моите извинения към колегите от тези кланове -нищо лично .
    Когато някой си оправи бъговете на "хубавата" версия :) То за това се пуска нормален бета тестинг и тогава се намазват всички сървъри с една версия...ма лакомията води ей до такива резултати ;)
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Ми като сте тръгнали да слагате ограничения, вземете да сложите и ограничение за максимално допустимо купуване на злато По-голяма глупост от това не бях чувал Какъв смисъл има от ограничения за броя на съюзите, и каква е логиката?

Заселник Bishopa's Avatar

По подразбиране

Типично по български - явно пак сме на наши и ваши - за едните има, а за другите не ;) Едните с по 10 - 15 съюза и нап-а, а другите са ограничени ... Дотук с равноправието
    Земето го махнете това тъпо ограничение, за да не се махнем ние ;)

Преторианец bluelyly's Avatar
    Местонахождение
    wonderland

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Heartbreak kid Преглед на мнение
    и най-вече:

Единственото неудобство за модерните напоследък метахипергигаполовинсървъралианси, е че непрекъснато има нападения между членовете им. Не са им оградени като съюзници на картата, и са пропищели яко. Ако това доведе до намаляването на тези безумни алианси под каквато и да е форма съм твърдо "за". Те са една от основните причини за отлива от играчи напоследък.
    Без малко Осемкратен победител на БГ спеед !!!

Местонахождение

По подразбиране

Това вече може да се избегне,тъй като във Травиан 4 има опция за маркиране. Лидерите маркират съответните кланове и на картата те излизат със съответния избран цвят,което сигнализира на играчите.
    T3 Answers / T4 Answers

Паладин medev's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил tosheto Преглед на мнение
    Това вече може да се избегне,тъй като във Травиан 4 има опция за маркиране. Лидерите маркират съответните кланове и на картата те излизат със съответния избран цвят,което сигнализира на играчите.
    Е щом тази опция е на лице, какъв остава да е смисълът от това ограничение? Май само да се угоди на няколко държави е цялата работа, до колкото съм разбрал.

Хедуан tanche's Avatar

По подразбиране

Ако аз в моя акаунт маркирам клановете -другите от клана ми ще ги виждат ли ?
    Също така от друг клан ще видят ли моите маркировки ?

Местонахождение

По подразбиране

Ако маркираш от менюто "Клан" да,ще са видими за всички от твоя клан. Ако това се направи от всички кланове на съответния алианс,просто сключения съюз,който няма друга цел освен да оцветява играчите,губи своя смисъл.
    T3 Answers / T4 Answers

Хедуан tanche's Avatar

По подразбиране

Ако маркираш от менюто "Клан" да,ще са видими за всички от твоя клан. Ако това се направи от всички кланове на съответния алианс,просто сключения съюз,който няма друга цел освен да оцветява играчите,губи своя смисъл.
    Не е точно така . Има смисъл защото излиза надписа :
    Внимание! Наистина ли искате да атакувате приятел ?

Когато тръгна да освобождавам войници от галски капани на играч от нашите , трябва да прекъсна съюз, после отново да правим съюз . Аможе другият лидер да не е OnLine...
    Освен това когато прекратим някой съюз пак трябва да размаркирваме, да маркираме нов и т.н. , все някой ще пропусне -за мен лично е излишно усложняване на играта.

Не виждам опция да размаркиран един съюз -само мога да маркирам!!
    А колко е по-лесно когато няма ограничения.

Доста търсих из официалният помщник http://t4.answers.travian.bg/ но никъде не открих описано това ограничение. Само в блога и то защото знаех , че има такъв блог .
    Последна промяна tanche; 07-04-11 в 06:41

Местонахождение

По подразбиране

Играта показва червения надпис,но Вие все пак можете да атакувате ако пожелаете.Пък и ако е съюзник,защо ще ходите да ги освободите,като той може да Ви ги пусне?

Също така,за да размаркирате клан,трябва да отворите същото меню,в което маркирате и отстрани в дясно до името на клана има Х . Натискате и клана изчезва от маркировките.

PS: В съответния блог има описани и функциите на картата,там е описано по-подробно как действа.
    Последна промяна tosheto; 07-04-11 в 07:56
    T3 Answers / T4 Answers

Хедуан tanche's Avatar

По подразбиране

Извнявам се не го написах точно това с освобождаването.
    В противников играч имам пленени примерно мои войски.
    Съсед от нашите има армия да ги освободи. Само че с него нямам съюз / заради ограниченито/ .
    Той и да атакува няма да ги освободи моите .
    Трябва да махна един съюз, да направя съюз с клана на съседа и той тогава да атакува.
    Когато някой от ръководстовно на тези кланове го няма в играта , чакаме да се появи и т.н.
    Често самите играчи помежду си се уговарят за освобождаване, без да занимават някой от лидерите.

Благодаря за помощта -не бях обърнала внимание на двете >> при структура.

Легионер dimmi's Avatar

По подразбиране

Аз опитах с маркировките на картата, но не ми се получи. По едно време ми излезе напис, че имам право само на 10 маркирани. След това ми изчезнаха маркировките и накрая се отказах да си вадя очите с този безумен шрифт.
    В това ограничение на съюзите наистина няма никакъв смисъл.

Паладин

По подразбиране

Извнявам се не го написах точно това с освобождаването.
    В противников играч имам пленени примерно мои войски.
    Съсед от нашите има армия да ги освободи. Само че с него нямам съюз / заради ограниченито/ .
    Той и да атакува няма да ги освободи моите .
    Трябва да махна един съюз, да направя съюз с клана на съседа и той тогава да атакува.
    Когато някой от ръководстовно на тези кланове го няма в играта , чакаме да се появи и т.н.
    Често самите играчи помежду си се уговарят за освобождаване, без да занимават някой от лидерите.

Благодаря за помощта -не бях обърнала внимание на двете >> при структура.

Този сървър вече за незнам кой път се обновява...днес гледах все още има кланове с повече съюзи от ограничението....След като е решено да са по 3 защо след това поредно обновяване все още има кланове с повече съюзи от ограничението ?

пример "Елит ФЕНИКС Форс" -12 съюза

ПС:Калине,вече повече от 7 дни не си отговорил на въпроса,който ти беше зададен

Заселник

По подразбиране

Не е точно така . Има смисъл защото излиза надписа :
    Внимание! Наистина ли искате да атакувате приятел ?

Когато тръгна да освобождавам войници от галски капани на играч от нашите , трябва да прекъсна съюз, после отново да правим съюз . Аможе другият лидер да не е OnLine...
    Освен това когато прекратим някой съюз пак трябва да размаркирваме, да маркираме нов и т.н. , все някой ще пропусне -за мен лично е излишно усложняване на играта.

Не виждам опция да размаркиран един съюз -само мога да маркирам!!
    А колко е по-лесно когато няма ограничения.:

Доста търсих из официалният помщник http://t4.answers.travian.bg/ но никъде не открих описано това ограничение. Само в блога и то защото знаех , че има такъв блог .
    Това че ти излиза предупредителен надпис ,не значи че не можеш да пуснеш атаката да освободиш воиската.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •