Показване на резултати 1 до 17 от 17

Тема: Ултиматум

Легионер

По подразбиране Ултиматум

Добър вечер,относно премахнатото злато нашето становище е следното:Явно е че това е пробив в системата на покупката на злато в играта .За този проблем вина няма никой от нас , вина има този от вас който не си е свършил добре работата и не е предвидил че е възможно това да се случи.В интерес на продължаването на играта и добрия тон помежду ни ,който продължава вече няколко години и основно покупката на злато се осъществява от нас , от което вие печелите добре няма да искаме бонус за това че ви показахме къде не е наред системата за покупката на злато , а ви предлагаме следното:От тук нататък закупеното злато от нас да не се приспада , а да е налично в акаунта и да може да се ползва.Даваме ви 1 час време да го настроите технически , ако това не се случи ще си кажем довиждане и освен със загубите които вече понесохте от така закупеното от нас злато няма да се купува злато до края на спийда , защото няма да има от кой.Хубава вечер и имате 1 час да решите или преминаваме към масово триене на акаунтите.

По подразбиране

Подкрепям. Ако проблемът не се реши, и аз ще се пусна на триене.

Паладин Drake's Avatar

По подразбиране

Подкрепям с две ръце

Паладин nelik's Avatar

По подразбиране

На мен не ми е много ясно, ако сте си зареждали златото през играта какъв точно е проблема? Доколкото разбирам става въпрос за някаква измама, свързана с опит за зареждане на злато без пари.....не знам на някой заредил си по традиционния начин да му е изчезнало златото. :)

Или казано на чист български език "хитрата сврака с двата крака".
    Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.
    Алберт Айнщайн

Легионер Hallmark's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Drake Преглед на мнение
    Подкрепям с две ръце
    И аз подкрепям с две ръце и два крака и за бонус с малкия пищов

Заселник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил nelik Преглед на мнение
    На мен не ми е много ясно, ако сте си зареждали златото през играта какъв точно е проблема? Доколкото разбирам става въпрос за някаква измама, свързана с опит за зареждане на злато без пари.....не знам на някой заредил си по традиционния начин да му е изчезнало златото. :)

Или казано на чист български език "хитрата сврака с двата крака".
    Правилно, не ти е ясно :) .Беше ни предложена изгодна оферта, която сме си ЗАПЛАТИЛИ! Никой от нас не се е опитвал да мами.Иначе и аз подкрепям Жоржик с 2 ръце.

Легионер

По подразбиране

[QUOTE=Манолов;133238].Беше ни предложена изгодна оферта, която сме си ЗАПЛАТИЛИ!

Измамила са те друже. Измамници има по целия свят. Това, че някой те е плъзнал по пързалката и ти е взел паричките, не трябва да обвиняваш другите.

И на мен ми предложиха да си купя злато, ама не се вързах. Като ти е толкова акъла, не се сърди на другите

Паладин MAGNUM's Avatar

По подразбиране

Ситуацията за мен е следната:
    1. Разпространител на "промоционалното" злато - виновен. (според правилата)
    2. Купувач - виновен (според правилата)
    3. Екип виновен (причина: играчите, които закупуват злато не ги касае договора м/у мобилни оператори и травиан, няма значение коя от двете страни е проблема който позволява това с златото)
    4. Реално погледнато, ако сте дали 50лв за въпросното 1600 злато и сте използвали да кажем 600 злато, вкарвате 40лв за 600 злато и сте на нулата) така загубата на играчите е 50лв дадени за въпросното злато, понеже това 600 злато което ще вкарате за да си направите баланса на нула е използвано)
    5. Но понеже вината не е само на играчите, понеже са се подмамили и не са знаели, че даденото злато е правено по тариктски начин и че изобщо има такъв е редно да им се наложи компенсация, като не се изземва на 100% изразходеното "промоционално злато" ами например 50%, понеже вината и от 2-те страни е равна. Така играчите си избиват 25лв от загубените 50, а Травиан не губи играчи и няма ядове. Не мисля, че е проблем да се компенсира 50% понеже все пак поддържащите Травиан не дават пари за него(златото). :)

П.С. > Не съм потърпевш, просто исказвам мнение и предложение.

Легионер

По подразбиране

То все едно да ти откраднат парите и да искаш от полицията да ти възстанови половината, защото не си знаел, че ще ти ги откраднат или не са те охранявали добре. Всеки, който е купувал 1600 злато за 50лв е знаел, че е измама, ама се е полакомил и сега админа бил виновен

Паладин MAGNUM's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил belt Преглед на мнение
    То все едно да ти откраднат парите и да искаш от полицията да ти възстанови половината, защото не си знаел, че ще ти ги откраднат или не са те охранявали добре. Всеки, който е купувал 1600 злато за 50лв е знаел, че е измама, ама се е полакомил и сега админа бил виновен
    Ако си прочел хубаво поста ми съм обяснил всичко много точно, не мисля, че обвинявам конкретно някой, но всички са виновни до някаква степен. И както съм написал, че е мое мнение, като не ти харесва барем си трай :)

Легионер

По подразбиране

Аз доколкото знам, парите за закупеното злато не отиват при германците, а при собственика на лиценза за България, който плаща процент или твърда сума за правата да организира играта в България. Така, че притежателят на лиценза май няма да си бръкне в джоба и да поеме половината разходи :)

Паладин ganador's Avatar
    Местонахождение
    london

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил MAGNUM Преглед на мнение
    3. Екип виновен (причина: играчите, които закупуват злато не ги касае договора м/у мобилни оператори и травиан, няма значение коя от двете страни е проблема който позволява това с златото)
    4. Реално погледнато, ако сте дали 50лв за въпросното 1600 злато и сте използвали да кажем 600 злато, вкарвате 40лв за 600 злато и сте на нулата) така загубата на играчите е 50лв дадени за въпросното злато, понеже това 600 злато което ще вкарате за да си направите баланса на нула е използвано)
    5. Но понеже вината не е само на играчите, понеже са се подмамили и не са знаели, че даденото злато е правено по тариктски начин и че изобщо има такъв е редно да им се наложи компенсация, като не се изземва на 100% изразходеното "промоционално злато" ами например 50%, понеже вината и от 2-те страни е равна. Така играчите си избиват 25лв от загубените 50, а Травиан не губи играчи и няма ядове. Не мисля, че е проблем да се компенсира 50% понеже все пак поддържащите Травиан не дават пари за него(златото). :)

бах мама му - то филм станал с това злато , сега се сещам че ми правиха оферти и на мен ...но за "сажаление" вече имах 5к в ак. ... офф-топик

-по темата -сагласен съм на 90% с магнум-а само тези тарикати които са заредили злато уж за далавера -са си виновни то не е много сложно да се сетиш че е измама и че дори до съд може да стигнеш(което не вярвам) но все пак и екипа/плус акаунта/админа или там които се занимава с това имат вина и може да нулират акаунтите на 0 с фалшивото злато но поне да не пускат акаунта на минус ,то няма кои да купи повече злато в бг и сервера ще е прецедент без построено чудо(не че ме бърка особено за този ламерски сервер) - все пак измамата е на лице и е нормално да има някакви подобни деиствия... въпреки че все на някои няма да му изнася какво и каде и кога и бг истории..... няма да се изненадам ако някои ошамари калин4у... че малумници бол ;)
    Последна промяна ganador; 12-05-11 в 01:58

Паладин MAGNUM's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил belt Преглед на мнение
    Аз доколкото знам, парите за закупеното злато не отиват при германците, а при собственика на лиценза за България, който плаща процент или твърда сума за правата да организира играта в България. Така, че притежателят на лиценза май няма да си бръкне в джоба и да поеме половината разходи :)
    Еми няма смисъл да коментираме това при кого отиват парите от златото и кой движи нещата в Б-я, понеже не е наша работа да гледаме в чуждите панички, просто търсех някакъв начин който да е удобен за всички страни и го изказах, това не означава че не греша някъде и че трябва да се съгласява някой с мен.

Преторианец Starfish's Avatar

По подразбиране

В правилата пише:
    Предлагаме няколко различни вида тарифи, чрез които можете да закупите злато. Всеки начин, различен от този, може да доведе до използване на законосъобразни мерки и изтриване на акаунта.

Мисля, че няма какво повече да коментирате. Подлъгали сте се, с ясното съзнание, че правите нещо нередно. И естествено, с надежда да не ви хванат.

Заселник

По подразбиране

Добре, представи си , че си играеш ти и някой се свързва с теб като ти обяснява, че е играл в С3 с много злато , но по лични причини не може да продължи.Там вкарал е много злато и иска да избие една част от него и ти предлага да ти даде 1500 за 50лв.Ти си казваш ,че този е някакъв смешко и гледа да те мами, все пак 1500 за 50лв.!Той ти казва,че ще ти го зареди и тогава ще го платиш, да си сигурен , че не те лъже.Помисляш ти, какво може да му е на златото все пак няма начин да се излъже системата, поне ти не знаеш.Прехвърля ти той и ти след това му го плащаш.Къде според теб има измама?

Тевтонски рицар

По подразбиране

Забавлявам се на наглостта на хората, решили, че е добра идея да пуснат тази тема. Честно казано смятам, че с това отношение, заслужавате точно каквото сте получили.

Цитат Първоначално Добавил MAGNUM Преглед на мнение

Понеже това е кажи-речи единственият нормален пост в темата - ще го коментирам.

"играчите, които закупуват злато не ги касае договора м/у мобилни оператори и травиан, няма значение коя от двете страни е проблема който позволява това с златото"
    Но играчите могат да купуват злато само и единствено от Травиан Геймс. Когато купуват злато от лице Х, те нарушават правилата.
    Реално това злато не е купено, а е ползвано. Затова играчите са на минус. Когато купят колкото са ползвали, ще минат на плюс. Най-малкото - такава е житейската логика.

Хедуан

По подразбиране

Можете да се сърдите само на себе си, че сте се вързали, и на човека, който ви е измамил.

/closed

П.С. : Повдигането на напрежението във форума е наказуемо.
    Имате въпрос? Може да откриете отговора тук:
    T3 Answers / T4 Answers
    Модераторската работа е на доброволни начела и не е налична 24 часа на ден.

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •