Показване на резултати 1 до 10 от 10

Тема: Въпроси към админите

Легионер

По подразбиране Въпроси към админите

Имам 3 въпроса , ако може да ми бъде отговорено ще съм много благодарен !
    1. Има ли точка в правилата на играта в която се казва , че нямаш право да изразяваш собствено мнение , къп прослойка от обществото ?
    2. Защо има разлика между наказанията за едни и за други при една и съща причина .
    3. Някой от МХ или админите чели ли са правилата изобщо ?

Преторианец

По подразбиране

1. §2.2 Обиди, дискриминация и друго провокативно поведение към играчи в играта не се допуска и ще бъде наказвано. Тук се включват както сървърите на Травиан, така и официалният форум на Травиан България.
    ------------------------------------------------------------------------------
    §2.9 ... Не са позволени имена на акаунти, които са носители на негативни асоциации по отношение на религиозна, сексуална, полова, расова и дискриминационна ориентация в национален и световен мащаб.

2. Ако има такава разлика, тя е продиктувана от отношението на конкретния играч, в конкретната ситуация.

3. Всички.
    Out of my mind. Back in 10 minutes.

Легионер

По подразбиране да ама не

Ясно ми е , че админите в травиан се смятат за безгрешни и прочие. Да ама не , по-голямата част не стават за нищо или поне тези с които аз съм се сблъсквал . Относно талкуването , ще ти дам 2 примера които съм имал . Първия беше директно към мен и беше в 3 реда със суперлативи към мен , майка ми , баща ми , сестра ми (която нямам) и всяка възможна моя роднинска връзка . И след като пратих съобщението на МХ играча не получи наказание .
    Втория беше от един приятел , той си позволи да изрази МНЕНИЕ и пак ще добавя МНЕНИЕ за да го прочетете , че лекарите са боклуци , да отбележа и аз съм на неговото мнение , явно и МХ е на неговото мнение защото този мой приятел беше наказан . Това нормално ли е ? Предполагам че според вас да , или по-скоро няма такова нещо . И пак ще питам админите прочели ли са всички правила ?
    Време е да блокирате темата , става неудобна !!!!

Легионер

По подразбиране

И за да потвърдя становището ви че всички са равни , ще ви попитам . Колко играча и колко града са кръстени SS което аз свързвам с 2рата Световна война и расизъм , геноцид и т.н. , очаквам тези играчи да бъдат наказани . Освен това има клан KFOR , надявам се знаете какво е това и също така знаете че в някой държави тези сили се приемат като терориски и символ на насилие и поробване , това също ме обижда дълбоко , надявам се и там да се погрижите (поне 8 крила са) .

Тевтонски рицар

По подразбиране

KFOR са международни омиротворителни сили, ръководени от НАТО (организация, в която членуват много европейски и северноамерикански демократични държави, включително България), чиято цел е да установи и поддържа мира и спокойствието в Косово.

Колкото до имената на градове със "SS" - пишеш на МХ и ще вземе мерки :)

Сенатор luckye's Avatar

По подразбиране

SS може да значи Силистра! Ако не греша, там номерата на колите започват със "СС".
    Eто защо ме мразят:
    http://vbox7.com/play:8f6be9f8&al=1&vid=865639

TWO BEER OR NOT TWO BEER

Паладин king nothing's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Heartbreak kid Преглед на мнение
    KFOR са международни омиротворителни сили, ръководени от НАТО (организация, в която членуват много европейски и северноамерикански демократични държави, включително България), чиято цел е да установи и поддържа мира и спокойствието в Косово.

Пич свали си очилцата КФОР може и да са омиротворители, ма едвали ако почукат на твойта врата ще мислиш така, аман от разбирачи!

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Heartbreak kid Преглед на мнение

Знам какво е KFOR и знам че е само за Косово . "Kosovo Force " , но това е едно и също с НАТО , хората са същите , командването , машините , всичко. Освен това може да питаш някой Югославянин какво му е мнението за KFOR . Нямам нищо против хората които играят в този клан , нямам нищо против клана , тази тема я започнах заради МХ в сървър 5 . Тази особа явно още живее в комунизма и забранява на хората да си изразяват собственото мнение . Ако някой иска пример ще му го дам но лично , защото тук е забранено да се показва кореспонденция с МХ , за да не се изложат !!!
    Последна промяна politu0u0; 30-05-11 в 07:59

Преторианец Iron Head's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил politu0u0 Преглед на мнение
    Знам какво е KFOR и знам че е само за Косово . "Kosovo Force " , но това е едно и също с НАТО , хората са същите , командването , машините , всичко. Освен това може да питаш някой Югославянин какво му е мнението за KFOR . Нямам нищо против хората които играят в този клан , нямам нищо против клана , тази тема я започнах заради МХ в сървър 5 . Тази особа явно още живее в комунизма и забранява на хората да си изразяват собственото мнение . Ако някой иска пример ще му го дам но лично , защото тук е забранено да се показва кореспонденция с МХ , за да не се изложат !!!
    Пич няма как да докажеш,че SS има нещо общо със 2-рата световна.Може да значи много неща,примерно SuperStar или SofiaStar или Слънчев Слънчоглед или каквото там си поискаш.Колкото до свободата на словото,ако искаш позови се на резолюцията на ООН от 194...и не се сещам коя беше,но нашите МХ-та са като западните телевизии,а именно : "Има едно правилно мнение и това е нашето"
    Ако ти се занимава спори си
    EX KGB-cancer

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Iron Head Преглед на мнение
    Пич няма как да докажеш,че SS има нещо общо със 2-рата световна.Може да значи много неща,примерно SuperStar или SofiaStar или Слънчев Слънчоглед или каквото там си поискаш.Колкото до свободата на словото,ако искаш позови се на резолюцията на ООН от 194...и не се сещам коя беше,но нашите МХ-та са като западните телевизии,а именно : "Има едно правилно мнение и това е нашето"
    Ако ти се занимава спори си
    Не искам да доказвам нищо и съм далече от мисълта че сс идва от войната , но не е в това въпроса . Мой съиграч беше наказан заради изразяване на собствено мнение с за нещо подобно , освен това ако се захване някой да разгледа имената , ще намери много по-лоши неща от това което моя съиграч е казал (според мен истина) . А за МХ , те си мислят че са безсмърти , но горко им ако ги срещна някъде. От както играя травиан винаги е имало различно отношени към играчите , псували са ме на майка , баща и останалата част от семейството , без това да има последствия от страна на МХ , от друга страна са ме наказвали за думите "май ти липсва от сивото вещество" и така е играчите се делят на приятели , роднини , играчи и врагове . Никога няма да се оправи тази игра и затова това ще ми е последния сървар.