Страница 5 от 48 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 81 до 100 от 941

Тема: Развитие на сървър 5

Легионер

По подразбиране

бухахахаха спрете му ривотрилиите и алкохола че ще паднем от стола от смях хахахах

Паладин

По подразбиране

Ххаха и аз така се смях като видях тая атака
    Бой се яде и в атака, за ламерите да обясня - тук ламера тервел яде бой. Както през седмица като понаправи малко армия. Точка
    П.С. хахаххаХАХАхАхХАХАхАха

Тевтонски рицар spinefarm's Avatar
    Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Brennus Преглед на мнение
    Бой се яде и в атака, за ламерите да обясня - тук ламера тервел яде бой. Както през седмица като понаправи малко армия. Точка
    Ламера Тервел до тук е изклал 25к деф ти кво изкла :) Хаповете и си лягай вече,че то бива бива да си прост ама твоето е страховито вече.
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Аз... таковата... няколко въпроса имам. Тоя Тервел Ламера не бухва ли по 2-30 градчета на парад преди всяко зануляване? А това не му ли е оффче от първо селце, малко на майната си от столицата? А този занулен офф за три или за четири дни ще го възстанови? ЩотУ акУ е тЪка - ми то още 10 такива ламери и сървъра щеше да е свършил преди да започне, сешшш ли сЪ?
    Дуо акаунт! 24/7

Легионер AngelEyes's Avatar

По подразбиране

Трудно му е да се сети, Кала. Гънките му не стигат толкова далеч.
    Ама докато му се обръща специално внимание, няма да спре да си лала. Не, че блести с думите си, но ... стига сте му чесали егото с излишно внимание.

Паладин

По подразбиране

айде да не се обиждаме на ламери а ко ши каиш...че един такъв ламер съсипа цял клан накрая и чудо дигна

пп.ЛАМЕР

Тевтонски рицар losc's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил spinefarm Преглед на мнение
    то бива бива да си прост ама твоето е страховито вече.
    откроява се поне, че само умници сте се събрали :)
    [SIGPIC]

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

Барабар Петко с мъжете :))))

Преторианец тракториста's Avatar

По подразбиране измамник

Грабители на седмицата
    No. Играч Ресурси
    1. Old Miller 3778482
    2. ЛАМЕР 1791356
    Евала на човека дето всяка седмица граби повече от всички останали взети заедно???
    Аз лично не съм виждал доклад от него ,ако някой е виждал да постне ...
    Иначе се прави на отворен ,че му гледали в паницата :):):)
    Чудя се ,що все в такива паници с помия се гледа???
    Писах на екипа и на мх ,отговорът им беше ,че им говоря с неприемлив за тях тон:):):)
    Повече не ми се занимава ,искам да ви покажа с какви хора играете и се чудя какъв е смисъла да хвърляме пари и да гледаме как се подиграват с нас?????

ЖОРО(JaKaL)

Паладин

По подразбиране

Чакале, "ко вийш ве , чуаш са чак на пазаря".
    Я обясни как се подиграват с тебе, това, че не можеш да смогнеш да станеш първи поп., въпреки че седиш по цял ден пред компютера с червени от нерви УШАЦИ ли?
    Ем ся който си го може го може, от къде граби, от къде не граби, ако ще да са му развивали акаунти които да граби, това не е твоя работа, камо ли да пишеш на екип и мултихънтер. Имаш много да се учиш, хехехе
    Ай марш бързо обратно в играта, зомби :D :D

П.С. А и какви доклади искаш, човека е излязъл от клана, точно да не може хиени като тебе да му гледат в паницата, щото наистина аман от таквизи, то бива наглост бива ама ... ако искаш да го накажат 10% да може чакалчето с чакалък да стане първо, а :D :D :D
    Brennus (ZVQR)
    Последна промяна Brennus; 31-05-12 в 02:13

По подразбиране липса на елементарна култура и образование

Драги ми невеж в травиан друже мога да ти кажа ,че колкото сървъра имам изиграни ,ти толкова града общо в кариерата си като травианец не си вадил. Лъжата се вижда от далече и не е приятно ,човек който дава стоци левове ,да не кажа хиляди да гледа как някоя мижетурка си играе с 10-20 мултака и екипа се правят на слепи ,а пък хора с коефицент на интелигентност под нулата(визирам теб)изобщо нямат право да пишат коментари,защото се излагат.

Паладин

По подразбиране

Чакале, ако искаш медал да ти дам, че си изиграл 200 сървъра и си дал "хиляди левове". И да се пъчиш и да не се пъчиш къде е лъжата? Я кажи да видим къде е лъжата, знаеш, че системата автоматично ограничава, ако играе на 1 комп с акаунтите от които се краде. От тук нататък всичко е празни приказки.
    Иначе да обиждаш, че е мижитурка човека, който е пред теб не само че не ти прави чест, а и звучи смешно, знаеш. За думите, че коефициента на еди кой си е еди колко си и дали имам аз образование, не мисля, че сме се запознавали, че да говориш, говориш без покритие. Това, че някой се прави на палячо, да дразни глутница изпращялки, не значи, че "сме бедни и прости хора, да не можем си отворим една врата" както казва големия Камен Донев.
    А ти да казваш кой какво има право директно те праща в графата "типични изпращялки"
    Позволих ти да ти прегледам постовете, определено си изиграл доста, доста се палиш, явно травиана заема доста сериозно място в твоя живот. Всеки си има право на избор, ти си направил своя, но се замисли кога и как обиждаш хора които не познаваш. И докато мен донякъде имаш право, тъй като си позволявам доста, в дразненето на хората, които не ме кефят, не мисля, че момчето заслужава подобни думи. Без да го познавам го казвам. :D :D

По подразбиране безразличие

Всеки има право на мнение ,все пак е (демокрация)

По подразбиране смях

първо съответния г-н/г-жа не може да пише на български ,което автоматично още повече негативира мнението ми за него/нея .Второ ако обвиненията ми са неоснователни нямаше да реагира толкова бързо.
    Трето -гузен ,негонен бяга :):):)

Забранено е да се публикуват лични съобщения от играта!
    tosheto
    Последна промяна tosheto; 31-05-12 в 07:22

Паладин

По подразбиране

Чакал, чакай да те понасолим и тебе, че мн неподготвен се изказваш.
    1. За кирилицата си прав. И мен не ме кефи "6lьokawicata"
    2. От къде ти хрумна, че ако не са основателни, ще реагира бавно? Мравката дори като я натиснеш не гледа да те захапe след 10 минути, а веднага след като усети. Така, че написаното от тебе пак е смешно.
    3. Гузен негонен бягал. Правилно, но ЪПСУРТно използвано. Та нали точно ти го подгони. Това се използва, ако сам тръгне да се оправдава, без някой да му е казал нищо, да знаеш.

Ко излиза, че всичките там горе в популацията сте изпържени мозъци до нямай къде, само пишете да изглежда добре и силно като изказ, а дали има някъв смисъл в него кво значение има,а ? :D :D :D

По подразбиране

Аз каквото казах ,ако дойде експертна комисия ,примерно от германия ,ще го потвърди ,а ти гледай по малко фантастика.
    Пожелавам лека вечер на всички ,защото си лягам ,утре ще чета глупостите които ми пишете .

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

Не се напрягай да го четеш този.
    Все едно да духаш срещу вятъра.
    Човека е културтрегер /колко може да е културен един трегер не знам/
    Чакай да ти обясня с кого говориш.
    Туй е човек дето акулите не го искат ако ще и да им платиш да го вземат.
    Играе за КФОР ама там не го щат та се е регнал в ЗВЯР да им доносничи, и така да го харесат за другия сървър :))))
    Имал човека акаунт в ЗВЯР ама играел за КФОР :)))))
    Освен туй е капацитет за всичко и всеки но крие собственото си име щото го е срам.
    Най последно е чувал отнякъде за Камен Донев и му е запомнил една реплика, че я и цитира :)))
    А, и предупредих преди няколко поста, че болестта му е заразна, бягай далече...

Легионер
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Стига се занимавали с тая вятърна мелница бренус .
    А иначе за дваната касатори
    1. Old Miller 4244217
    2. ЛАМЕР 2060865
    Всички знаем че играят с много мултита наляти със злато които касират , а за автоматичното ограничаване на системата - винаги има как да се заобиколи - най-простия вариант е ти моите , аз твоите . Това че Мх е мързелив или просто некадърен да реагира е друга тема . На тоя сървър с малко акаунти и почти липса на такива неактивни - да се изкасира толкова е абсурдно без да правиш много точки в атака . Оазисите работеха първите седмици - аз лично имам 2 медала оттам без ботове и каквато и да е помощ , но вече не е рентабилно , а и оазисите в района им са пълни с гадинки . ДРазнещото е че старчока след един месец ще се дуе наляво и надясно коло е велик играч и какви цифри е изкарал - докато ние ламерите се бъхтим за мизерни офчета .

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Евалин, за пореден път се изказваш идиотската
    Кои па са тия мишоци кфор, че да играя за тях, дреме ми за тях, просто ще гърбя калпавите "зверове" начело с тебе и смешния чакал , плешивия лункс и малоумния Румчу. През скоростния лост ми е за кфор.
    Поздрави с "ОооОооО колко си прост"
    Колкото и да се пънеш нема да спрем
    А колкото до кухия като градинска лейка болен мозък Чакал не мога да не кажа. Каква ексертна комисия бе каква Германия. То наред ли си изобщо я взлез в реалността.
    Това е България.
    Шушулчице незнайна, кой обижда непознати сега? Да не си зачервил и ти ушетата от висене на компа и тиха злобичка? Гледам разтреперил си пръстетата чак ( "ексертна" и "взлез" ги отдавам повече на тремора, отколкото на неграмотността, дано съм прав ;) )
    Тебе някой звяр да не те е пребивал като малък? Или по-лошо??? Отде толкоз злоба към калпавите зверове и мишоците кфор? Поне и едните , и другите си стоят зад имената и няма от какво да се притесняват, нито в тъпата игра, нито в истинския живот... А ти кой си? И какъв си? Щото освен тихото цвъртене от дупката, друго не съм чул от теб...
    Дуо акаунт! 24/7

Паладин

По подразбиране

Хич, деде, мн думи нищо не каза. От цялия ти лай хванах, че пак търсиш кой съм , а и идиот да беше до сега да си разбрал, че няма да кажа кой съм.
    Дунедан, да оазисите не са рентабилни, рентабилно е да нападаш така:
    http://travian-reports.net/bg/report/369098f33d5
    това си ти , нали, касатор си евала, ухапал си 320 рес.
    А по логиката на чакала, как може тхор, прост римлянин да има 1 милион краднато, без грам точки в атака. Ми те и твоя клан ти се подиграват по твойта логика бе чакалче, при положение, че това е едва 1/4 от краднатото от най - развития играч, който се предполага, че трябва да има и най - голяма армия все пак.
    Смешна работа, чак твоите те взимат за мезе , а
    Казвай им бързо да спират да крадат кухите акаунти

Страница 5 от 48 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •