Страница 6 от 48 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 101 до 120 от 941

Тема: Развитие на сървър 5

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Brennus Преглед на мнение
    Хич, деде, мн думи нищо не каза. От цялия ти лай хванах, че пак търсиш кой съм , а и идиот да беше до сега да си разбрал, че няма да кажа кой съм...
    Ице, внучето ми... Ще и отпоря ушите на даскалицата ти по български, ако пак напишеш "цялия".
    А дали ще кажеш и на другите кой си - дреме ми на старческия бастун. За 1-2 сървъра дето съм цъкал се убедих, че мишките в играта са плъхове в живота - не ме притеснявате след известна дезинфекция... и разбира се - стерилизация! Нищо лично против гризачите, ама чак да се множите безконтролно - не!

Ади, спирам да ти пиша, дедовото. Мисля и леля ти няма да ти пише повече. Успех, благоуханни канали и пълни кофи да те съпътстват навсякъде! Мир, лИбофф и умната с котараците! :)
    Дуо акаунт! 24/7

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Явно няма с какво да хранят лудите, та са ги пуснали преди петък...

Паладин

По подразбиране

Половината тема пак изтрита....Модераторите тук са през 20 мин,МХ-тата да вземат пример от тях....

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил peychev Преглед на мнение
    Половината тема пак изтрита....Модераторите тук са през 20 мин,МХ-тата да вземат пример от тях....
    ми в ком форумите е събитие да изтрият на някой поста, тук си е практика :p

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

Lightbulb

Цитат Първоначално Добавил iii Преглед на мнение
    ми в ком форумите е събитие да изтрият на някой поста, тук си е практика :p
    COM батка е Демокрация, тук нашите да дръти комуняги :)
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Molitva Преглед на мнение
    COM батка е Демокрация, тук нашите да дръти комуняги :)
    http://www.youtube.com/watch?v=1HWkx...eature=related ;)

Паладин Джу's Avatar

По подразбиране

Ееееееее пак ли цензура?
    Whyyy?
    За вас свободата на словото не означава ли нещо?????
    Аз съм красива и здрава ,защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо !

Легионер злото ангелче's Avatar
    Местонахождение
    somewhere between hell and heaven

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Brennus Преглед на мнение
    Чакале, ако искаш медал да ти дам, че си изиграл 200 сървъра и си дал "хиляди левове". И да се пъчиш и да не се пъчиш къде е лъжата? Я кажи да видим къде е лъжата, знаеш, че системата автоматично ограничава, ако играе на 1 комп с акаунтите от които се краде. От тук нататък всичко е празни приказки.
    Иначе да обиждаш, че е мижитурка човека, който е пред теб не само че не ти прави чест, а и звучи смешно, знаеш. За думите, че коефициента на еди кой си е еди колко си и дали имам аз образование, не мисля, че сме се запознавали, че да говориш, говориш без покритие. Това, че някой се прави на палячо, да дразни глутница изпращялки, не значи, че "сме бедни и прости хора, да не можем си отворим една врата" както казва големия Камен Донев.
    А ти да казваш кой какво има право директно те праща в графата "типични изпращялки"
    Позволих ти да ти прегледам постовете, определено си изиграл доста, доста се палиш, явно травиана заема доста сериозно място в твоя живот. Всеки си има право на избор, ти си направил своя, но се замисли кога и как обиждаш хора които не познаваш. И докато мен донякъде имаш право, тъй като си позволявам доста, в дразненето на хората, които не ме кефят, не мисля, че момчето заслужава подобни думи. Без да го познавам го казвам. :D :D
    Аз имам едно небрежно питане...., кой ти го написа това слънчице?
    Аз нямам психични отклонения… Те си имат мен! И са ужасно горди от този факт!

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Джу Преглед на мнение
    Ееееееее пак ли цензура?
    Whyyy?
    За вас свободата на словото не означава ли нещо?????

Риторичен въпрос....Модератора "уби" желанието да се пише във форума.....

Легионер meanmachines's Avatar

По подразбиране

tosheto да не ти плащат на кило изтрити постове бре, а седни и си почини малко
    ^ ^
    ( . )^( . )
    V
    Keep Walking ®

Преторианец тракториста's Avatar

По подразбиране чудя се толкова неактивни има ли ?????

Грабители на седмицата
    No. Играч Ресурси
    1. Old Miller 7635692
    2. ЛАМЕР 3886828
    3. Thor 1942128
    4. Jozaness 1888491
    5. BauMachines 1805786
    6. Ancalagon 1758920
    7. Barbaros 1529638
    8. Lunx 1424003
    9. vili 1309427
    10. ХУНИ 1247616
    тая седмица пак един играч (в кавички)пак е сам в клан първи в грабители :):):)първи и в грабители на клановете :):):) кво правим така ???

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

Ето как някой поискаха да станат звезди, и се надянаха на върха на елхата ;)
    Акулките станаха цацки ;)

http://travian-reports.net/bg/report/370067ead8c
    http://travian-reports.net/bg/report/370068a6994
    http://travian-reports.net/bg/report/370070b21c0

Скрили сме дефа, просто защото не видяха доклади. Така или иначе шпионите рано или късно ще им го покажат, ама нека си ги вземат сами :)))

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил тракториста Преглед на мнение
    Грабители на седмицата
    No. Играч Ресурси
    1. Old Miller 7635692
    2. ЛАМЕР 3886828
    3. Thor 1942128
    4. Jozaness 1888491
    5. BauMachines 1805786
    6. Ancalagon 1758920
    7. Barbaros 1529638
    8. Lunx 1424003
    9. vili 1309427
    10. ХУНИ 1247616
    тая седмица пак един играч (в кавички)пак е сам в клан първи в грабители :):):)първи и в грабители на клановете :):):) кво правим така ???
    Хаха, чакале, пак ли ти бе малка невестулко безподобна
    Кво правим ли... ами като ти гледам мрънкането накрая ще си прережеш вените, че не можеш да го стигнеш... то голямо мрънкане голямо чудо твоето бе :D :D :D :D :D :D
    И верно ко правим така, баси ужаса, горкото чакалче, ритнато в ъгъла, че няма кои акаунти да ферми... ей питай тоР, той ще ти отпусне виж го и той как е нафермил, да има и за чакалчето завалийката :D :D
    Пий си АПЧЕТАТА, че взе да казваш "пак" по няколко пъти на ред

И ако може да не ни изчезват постовете, все пак това не е тема за доклади а да си чешем езиците, не знам какво толкова ви правим, че го играете такива деребеи модераторите

Ето ви и доклад, то бива бива, ама ... http://travian-reports.net/bg/report/370232a8562

Преторианец тракториста's Avatar

По подразбиране

Ти да не си им адвокат ? Няма да играят нечестно цял сървър и после да се надуват като пуяци .Аз не мрънкам ,имам си достатъчно рес ,ама се чудя те ако не касираха мултаците си, с кво щяха да строят колибките

Паладин king nothing's Avatar

По подразбиране

Ти да не си им адвокат ? Няма да играят нечестно цял сървър и после да се надуват като пуяци .Аз не мрънкам ,имам си достатъчно рес ,ама се чудя те ако не касираха мултаците си, с кво щяха да строят колибките
    При касиране на мулти акауинти не се изкарва много ресурс, защото идва един момент в който системата те спира, случва ми се точно в предния сървър 4, не че съм касирал мултита, просто много касирах и ми идваше едно съобщение не го помня точно в момента, тези цифри в грабители се правят много лесно, просто развиваш един град с големи складове и хамбари, пращаш рес натам, и след това го взимаш и така започваш да го въртиш :)

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

Един средно развит акаунт с 4 добре развити града прави 400к рес на ден 4х1к в град х24часа = 100к от град на ден, х4 града са 400к всеки ден. Ай сега го сметни за седмица и ще видиш как се правят 2-3 милиона рес от грабежи ;)
    Един неактивен акаунт ако набараш в друг клан ( във всеки клан ги има, някъде даже са преобладаващи.) и си готов.
    На кого са обаче тези акаунти, вече е въпрос със повишена трудност.

Паладин

По подразбиране

айде стига сте смятали че начупихте елките,4-5 изнесени играча ми оставиха да им кася първите градове,просто защото не могат да извлачват реса.5 х120=600к по 7 дена...?????.....

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

Я дай докладите да ги видим, щото при нас няма доклади от твои касирания ;)

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил evalain Преглед на мнение
    Я дай докладите да ги видим, щото при нас няма доклади от твои касирания ;)
    играчите са наши дефендъри ,а не ваши

Паладин

По подразбиране

Аз не съм им адвокат, не мога да ги дишам и тях. Ама как така ти казваш "няма да играят" кой па ти даде право на тебе да казваш какво може и какво не. Не бил мрънкал :D ко не мрънкаш ти дигна аларма до небесата. :D :D Недей се чуди ако не касираха с ко щяха да дигат, гледай си твоята копаня. Кво има да се дуят, това е виртуална игра, ти дуеш ли се с нея, идва ли ти самочувствието от там :D
    Тъпо е, че ние така касираме, и мен ме е яд, ама какво да направя
    Напада кою:
    http://travian-reports.net/bg/report/3703719562f

Страница 6 от 48 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •