Страница 12 от 48 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 221 до 240 от 941

Тема: Развитие на сървър 5

Паладин

По подразбиране Засрами се, зла гад

Ясно, както казах, така и излезе ... абе зла гад ... това не е удар бе, за нас това е нищо, дреме им тука че някъв си там ламер Бау Мау му натрошили житата ... я гледай ти ... аааааре бегай да играеш, хората грам не им дреме, продължавай така, те даже няма да и дефят нашите шефове по разни ламери със 15ки и 14ки я, ааааааа ма ха, голямото нещо си направил че си чупил 15ки и 14ки, те се правят ей така, кЪ я мислиш ти тъй, че не те е срам даже и във форума да го постнеш, чак ти се смеят че си го постнал
    Ох няма такава забава да играеш в звяр и да им четеш форума ... НЕЕЕЕМААА

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZlaGad Преглед на мнение
    Пич, на теб фейковете ти излизат по-скъпи от пораженията дето правиш

Преторианец тракториста's Avatar

По подразбиране

Гадино на теб като ти бутнах 15ките не се обаждаше ,сега си много смел ,мисля да мина да ти ги бутна пак ,ама се разберете там с акули ,кейфор ,че на вашето кланче дефа няма да стигне

Паладин

По подразбиране

Ехеее баш бай баро комплексаро се изказа и той. Тука сериозно се бяхме запритеснили, че си прерязал вените заради МИЛЪР ... стигане нема тоа , а.
    Иначе ти ... мноу буташ уа чудовище такова ... звяр ... против бутането хората си хващат ... жени. Ама май пак грешно изквича и ти, мислиш ли че е много умно да настройваш абсолютно целия сървър срещу нас ... говориш акули кейфори, балигота, ми то ако ни запляскат всички и аз мога да намажа чак, недей така,дай по-яваш, не сме толкова силни чак
    Ама иначе как се пльоскате като ко беше там на мокар пясък ... и неска хич и той .. още не са минали атаките той вече първи във форума, намазан с лубрикант и доклади пуска..всичко било свършило, за палци да се хващали ... ко свършило фанал няколко вожда и вече ФРЪКНА завалийката,даже невидел как ФЪРЧЪТ 15 житни поля сила сме ееееей сила сме ... ама май само форумна . И с това нашето квичене по форума зорлям май бела на главата стана, голям шум дигнахме и сега май всички назе гледат ...
    Колкото до касирането дето не спря да РИВЕШШШШ - ето , касирай от мултитата, от където касират останалите - http://tc5.travian.bg/allianz.php?aid=150

По подразбиране

http://travian-reports.net/bg/report/36442344017
    Господин многознайко този доклад е от 18 /05 /2012 офа много наподобява на тези от вчера 22 /07 /2012 изминали са 2 месеца ,ама се чудя на теб за какво ти обяснявам ,като знам че си малоумен :)

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил тракториста Преглед на мнение
    http://travian-reports.net/bg/report/36442344017
    Господин многознайко този доклад е от 18 /05 /2012 офа много наподобява на тези от вчера 22 /07 /2012 изминали са 2 месеца ,ама се чудя на теб за какво ти обяснявам ,като знам че си малоумен :)
    Ма кой ти е искал перченето или да ми обясняваш каквото и да е, и кога се запозна, че реши , че съм малоумен, и изобщо няма ли кой да го банне тоя палячо от форума, явно се е надъхал, че е тарикат и прекалено си позволява и да обижда дори :)

По подразбиране

Иначе за оня шут мелничаря мога да постна моментния му баланс на ресурси
    Грабители на седмицата
    No. Играч Ресурси
    1. Old Miller 5906031
    То никой и не очаква нещо друго ,с 20 мултака всеки знае как се играе :):):)

Легионер AngelEyes's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZlaGad Преглед на мнение
    за мижав акаунт се заделя мижав оф за мижави поражения. стигат :) не заслужава повече балон с претенции, дет играе 0 и само лае във форум.
    Ей, тоя мижавия, дето квичи като заклано прасе .... Другият път вземи и си промени приоритетите на целите, дори аз като деф играч, бих ги задала по-интересно. С тая конюшня и склад ... точно ми направи вятър. Градът е на 80% възстановен, но на теб след като Джакала и Емо ти минаха през 15ките, не знам колко ти е трябвало, седмица с наливане от мижавото ви кланче, вероятно, а може и две ....
    Евалла ви за координацията, уникалните сте. Биете с вождове през 20-28 мин. Баба ми би се справила в пъти по-добре, ама нищо ... квичи си, отива ти безкрайно!

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Brennus Преглед на мнение
    ...мислиш ли че е много умно да настройваш абсолютно целия сървър срещу нас ... говориш акули кейфори, балигота, ми то ако ни запляскат всички и аз мога да намажа чак, недей така,дай по-яваш, не сме толкова силни чак
    Ти - ЗВЯР - първо лице? Бъркаш граматиката ми се струва, не е сефте, де... Ма как да е.
    Наистина ли мислиш, че някой ще те запляска? Че някой те е забелязал? Че имаш някакво значение за някого в играта? Или извън нея? Или просто ти се иска да беше така? Да си в първи клас - нормално е да дърпаш на момиченцата плитките и да мислиш, че ги впечатляваш. Оообаче... от трети клас натам нормалните хора намират други начини за общуване. Лалане из измислени форуми на измислени игри и заяждане с напълно непознати няма да ти намерят компания, повярвай ми.
    И понеже видях някакво плямпане за фитнеси и това-онова - изгрей, Аполоне! Не крий съвършената си фигура, сигурен съм, че си поне 40 кила изваяна мускулна маса, покажи се :D
    Дуо акаунт! 24/7

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Пич.... Проблем с паралелните реалности или много са те били като малък? Или по-лошо?

Не знам как да ти го кажа, ма... това е игра, бе! Какво се пениш и подскачаш? Да те светна ли, че с половината от тези, квичащите си играл заедно, ревал си за деф, ресурси и разни такива съществени и безкрайно реални неща? Нищо в проклетата игра не мразя повече от начина, по който създава омраза между истински хора заради някакви измислени ценности... Жал ми е за теб, наистина.
    Дуо акаунт! 24/7

Преторианец Iron Head's Avatar

По подразбиране

Хех,мила родна картинка,ако всичката тази злъч я обединим и отидем някъде другаде....малее ще ги залеем!
    Всъщност това е една перфектна перспектива,вместо явно бойкотиране да изиграем една добра игра на съседски сървър.
    Е Юнаци и Юначни девойки имате време да помислите :)
    EX KGB-cancer

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

хахаха.. Верно в петък пускали всички луди в домашен отпуск :)

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Iron Head Преглед на мнение
    Хех,мила родна картинка,ако всичката тази злъч я обединим и отидем някъде другаде....малее ще ги залеем!
    Всъщност това е една перфектна перспектива,вместо явно бойкотиране да изиграем една добра игра на съседски сървър.
    Е Юнаци и Юначни девойки имате време да помислите :)
    Адаш, имаше един лаф в близкото минало, че лудите били на изчезване :) Няма такова нещо брат.. все повече стават :) Множат се като китайците и индийците :) Иначе мерси за офертата, но мисля да отказвам травиана. Тоя сървър ми е наистина последен :) Твърде много ми идва простотията :)

Местонахождение
    Точно зад теб :)

По подразбиране

За последен път трия. Следващия минавам направо към наказанията и заключвам темата.
    Имате въпрос? Може да откриете отговора тук:
    T3 Answers / T4 Answers
    Модераторската работа е на доброволни начела и не е налична 24 часа на ден.

Преторианец

По подразбиране

Пак е имало карамба айде постнете докладите,или пак ще трябва от познат,чийто познат взел от познат на познат доклада

Хедуан evalain's Avatar
    Местонахождение
    Скитник

По подразбиране

Направо brennus да ги даде, той има поглед навсякъде.

Паладин

По подразбиране

абе Тоше, пак си изтрил всичко :( да е , немога да ви разбера модераторите , това също е част от играта .
    За някой неща ви разбирам цензурата , ама за 80% от изтритото си е преиграване от ваша старана, да не са ви пуснали на процент за изтрити поустове .

Паладин

По подразбиране

Хаха имаше карамба, да, ЗВЯР пак се натресоха като първолаци. Явно наистина търкалящата се AngelEyes e станала координатор, по - нагоре беше изявила такива амбиции. Докладите странно що ги няма, обикновено като са успешни за звяр до 5-6 мин са във форума, заедно със мелодраматично послание :)

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Занулени двама атакери, останалото мина като на парад по Червения площад в Москва на 9-ти май. Докладите по-късно :)

ПП: Бренус, кърпичка за пяната около устата искаш ли? :)

Легионер AngelEyes's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Brennus Преглед на мнение
    Хаха имаше карамба, да, ЗВЯР пак се натресоха като първолаци. Явно наистина търкалящата се AngelEyes e станала координатор, по - нагоре беше изявила такива амбиции. Докладите странно що ги няма, обикновено като са успешни за звяр до 5-6 мин са във форума, заедно със мелодраматично послание :)
    Абе, на теб кой ти е дал право да ме споменаваш, "красавецо"? Ти да не би случайно да си мистър България, който стана и Мис Вероника? :D Дай да те видим, атлет очарователен ... хубостник ненагледен! :D :D :D

Страница 12 от 48 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •