Страница 11 от 48 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 201 до 220 от 941

Тема: Развитие на сървър 5

Тевтонски рицар Hitch's Avatar
    Местонахождение
    В пенсия.... ама поработвам по малко.

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил девицата Преглед на мнение
    бройката не е важна,важен е ефекта от нея
    Вярно е. Ефекта - взето атак село без офф и бутнати по 3-4 нива от 13-ките на Владо. По твоите стандарти все едно не е имало акция. ;)
    Иначе добре замислено - чакам следващия опит с любопитство.
    Дуо акаунт! 24/7

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hitch Преглед на мнение
    Вярно е. Ефекта - взето атак село без офф и бутнати по 3-4 нива от 13-ките на Владо. По твоите стандарти все едно не е имало акция. ;)
    Уахаха, ти направо го изкара нищо работа ве
    Хайде преди някой да е пуснал докладите да обясня, не само житните, макар да... 15житни полета са свалени до евтиния им вариант, отделно инфраструктурата в града е позаминала.. ама не.. звяр сме много големи да броим и инфрата ... а и кво ни дреме за някви си бутнати житни поля, ние не правим кой знае какви армии, че да ни пука как ще ги храним, а колко точно оф имаше в това се малко или много се знае, но както и да е, звяр сме много големи да ни пука за някви "смешни офове"
    Ама голяма работа... за хич това е нищо, нали бият по ламерите , не бият по него
    Седи си дедката и чака следващия опит с лИбопитство
    УААхАХахАхАХХАхА

Паладин Джу's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Brennus Преглед на мнение
    Хайде преди някой да е пуснал докладите да обясня, не само житните, макар да... 15житни полета са свалени до евтиния им вариант, отделно инфраструктурата в града е позаминала.. ама не.. звяр сме много големи да броим и инфрата ... а и кво ни дреме за някви си бутнати житни поля, ние не правим кой знае какви армии, че да ни пука как ще ги храним, а колко точно оф имаше в това се малко или много се знае, но както и да е, звяр сме много големи да ни пука за някви "смешни офове"
    Ама голяма работа... за хич това е нищо, нали бият по ламерите , не бият по него
    УААхАХахАхАХХАхА
    О , ама пак ли са те пуснали от психодиспансера за уикенда :)
    Аз съм красива и здрава ,защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо !

Местонахождение

По подразбиране

...а колко точно оф имаше в това се малко или много се знае...
    Знае се. Не малко или много, а съвсем точно. Аз знам, щото е наш. Надя знае, щото се изплющя при тях. Наскоро. Няколко пъти. На порции.
    А ти де се вреш в чужди разговори?

... за хич това е нищо, нали бият по ламерите , не бият по него
    Седи си дедката и чака следващия опит с лИбопитство ...
    Несвързани брътвежи, Ицету, несвързани... Аз не съм ли ламер, що да не бият и мен? За разлика от някои мъжаги, пожелали да запазят анонимност аз не се крия - да заповядат, носим на бой, на пиенье и на майтап :)

П.П. И малко уважение към старците требе - и ти ще станеш на 72, не се мисли за безсмъртен!

Дедо ти.
    Дуо акаунт! 24/7

Паладин

По подразбиране

Чшшш , дядка, ти май мн на сериозно си взел тоя форум. Къде се вра в чужди разгорови. Това е моята тема, всички сте гости и ми се намисате в монолога. Райш ?
    А като знаеш колко е офенса недей да казваш, че е "без" офенс ... ама то така лесно, не си го правил ти. Изпадаш пак в безтегловност, и ставаш невидим за мен, че нещо мн внимание ти обърнах и ще ти се вдигнат въшляците

Местонахождение

По подразбиране

Че досега видим ли съм бил за теб? Учудвам се - на моята възраст съм останал почти само дух, материята е преходна както знаеш... А и това е виртуален форум, не телевизионен дебат.
    Та как казваш изглеждам? лЕбопитен съм, щот у нас огледалата не ме показват, само леко движение на въздуха се усеща, когато минавам... Не е както на млади години :(

П.П. ...за офенса - сигурен ли си, че не съм го правил аз? Колко сигурен?
    Дуо акаунт! 24/7

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Бренус пак ли се вихриш по форумите бре? :) Явно отново не си си пил розовите хапчета :)

Тевтонски рицар spinefarm's Avatar
    Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hitch Преглед на мнение
    13ки ли? Аз все си мислех,че са 12ки... :D Недей така Кала,ще вземат си повярват,че са направили голямо постижение. Ама така е който е забравил да направи машини и да им сложи оръжия :) Ще иде малко злато,ще се оправят :)
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

УААхАХахАхАХХАхА
    Това е доклада от моя акк...ще прощаваш ама за 12 вълни ...пораженията не са нищо особенно.
    http://travian-reports.net/bg/report/376039e12b8

За офф селото не коментирам,не му знам офа.Коментирам атаките в моя акк.
    "За да бъде човек безупречен член на стадо овце, трябва преди всичко той самият да стане овца."

А.Айнщайн

Легионер

По подразбиране

за мижав акаунт се заделя мижав оф за мижави поражения. стигат :) не заслужава повече балон с претенции, дет играе 0 и само лае във форум.

а на прословутото ат.село собственик снощи обещава мъст, голям вой и кълнене беше, та чак грозно и уникално нечетливо, толко се беше запенил. дори от чиба не разбра, колко е нежелана комуникация с некъв дет досега успя да се занули и после наливан многократно алиансово и бълвал с две големи казарми и конюшни няколко седмици на макс зареждане армия да опущи селото, та има претенции и да обяснява каква класа е...

та, нищо ново под слънцето, звяр си вие и лае и силата е във форума. за игралната част са готови и смели само на шепа народ да се метнат, като първо сключат алианс и нап с цялата карта, когато мине номера. тогава са и смели и силни, а не просто случайно събрана пасмина. пф....

Местонахождение
    Шумен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZlaGad Преглед на мнение
    за мижав акаунт се заделя мижав оф за мижави поражения. стигат :) не заслужава повече балон с претенции, дет играе 0 и само лае във форум.

а на прословутото ат.село собственик снощи обещава мъст, голям вой и кълнене беше, та чак грозно и уникално нечетливо, толко се беше запенил. дори от чиба не разбра, колко е нежелана комуникация с некъв дет досега успя да се занули и после наливан многократно алиансово и бълвал с две големи казарми и конюшни няколко седмици на макс зареждане армия да опущи селото, та има претенции и да обяснява каква класа е...

та, нищо ново под слънцето, звяр си вие и лае и силата е във форума. за игралната част са готови и смели само на шепа народ да се метнат, като първо сключат алианс и нап с цялата карта, когато мине номера. тогава са и смели и силни, а не просто случайно събрана пасмина. пф....
    Хич не се впечатлявам от някакъв пикльо,който съм чувал 2 пъти и го знам само с простотията му :) И така про да те светна... удря се главна и пазар ;) не хамбари... ади с куклите и парцалките и ходи да спинкаш

А.Айнщайн

Легионер

По подразбиране

- Бау, бау. Задругата ли е ?
    - Да, Задругата слуша ?
    - И аз съм от Задругата. Помощ !
    - Да, кажете ?
    - Изнасилват ме !
    - Къде ?
    - Вече и отзад...

яяяя, едно бау и то изквича, хахаха.
    /по докладите сте вие ;)

Местонахождение

По подразбиране

...а сега баавно пусни палците и поеми въздух. Всичко свърши, можеш да се обличаш:

http://travian-reports.net/bg/report...13,3761139469d

Едитъ: Забравих, че трябва да е анонимно, така добре ли е?
    Последна промяна Hitch; 21-06-12 в 19:34
    Дуо акаунт! 24/7

Паладин

По подразбиране

- Бау, бау. Задругата ли е ?
    - Да, Задругата слуша ?
    - И аз съм от Задругата. Помощ !
    - Да, кажете ?
    - Изнасилват ме !
    - Къде ?
    - Вече и отзад...

яяяя, едно бау и то изквича, хахаха.
    /по докладите сте вие ;)
    -Да Задругата слуша ?
    - А аз кой бях ? Ба ли го ? Имам спомен преди да мина 40 така после нещо ми се губи ....
    - Да , кажете ?
    - Пфу какво беше..... а късно е вече уголемиха ми памперса !!!
    -Че кои свариха ?
    -Колкото свариха бройката ми се губи последното кое помня бяха два попа и после ......мрак Опааа спраскал съм монитора а памперса подължава да пропуща явно е от възрастта ама балиго кофти замириса ......вече и отзад ....

Легионер

Паладин

По подразбиране

Задругата, се навежда задружно, хваща се за палците задружно ... и почва пак да жъне житните полета, така ли излиза

п.с. Абе я чакай аз какви ги говоря ... едни полета голяма работа, за нас (ЗВЯР) това е нищо бе, важното е, че хванахме няколко хиляди бухалки и няколко вожда, това им е ресурса за цял един ден на тия хора, че може да се каже и почти 2 дни, ние направо сме си на келипир, кво ни интересува, че са чупили на ламерите житата, аз съм здрав, нали така. Задругата бе бате ... ЗАДРУГАТA
    Еба*** и задругата
    Последна промяна Brennus; 21-06-12 в 20:23

Легионер злото ангелче's Avatar
    Местонахождение
    somewhere between hell and heaven

По подразбиране

Квииик.....
    ама как пък ти отива ша знаеш....
    Аз нямам психични отклонения… Те си имат мен! И са ужасно горди от този факт!

Паладин Джу's Avatar

По подразбиране

Ма ти сериозно ли?!
    Аз съм красива и здрава ,защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо !

Местонахождение

По подразбиране

Ми сериозно ми... Глей как страховито е помлял по 3 нива складове и хамбари. ЗЛАвещ удар! И ГАДен!!! Едвам ги удържам Машинките да не се тръкнат, плач и скърцане със зъби е настанало по земите зверски...
    Абе, Гад... с толкова наливане толкова машини ли извади за 3 месеца? И имаше наглостта да се подиграваш на Ванката (Kure Bledi), че не можел да вади офенси? Идея нямаш колко си забавен :)

Бренус, Ицко, дете мое, шушулка дедова... За колко време оправихме житата от предната акция според теб? А тези жита за колко ще ги оправим? (не питам за складовете - тях поне 6 месеца ще ги зидаме :)
    Страшни акции, смазващи! Ако и ти така ще биеш хамЕри, когато изпълзиш от къртичинката си - отсега почвам да сънувам кошмари...

Баси жестоката игра, още треперя от ужас и сковаващ мраз пълзи по вените ми... Ни гинкото помага, ни валерианата... Добре, че е склерозата и утре няма да помня даже, че някой е правил акция...
    Дуо акаунт! 24/7

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Я, гледам кочинка сте си спретнали :) че и едно прасе се учи да квичи :) Поздравления! Страхотен глас вадиш!

Бренус, бацевото... джипито в отпуск ли е, че не ти е предписал розови хапчета?

Страница 11 от 48 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •