Страница 9 от 48 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 161 до 180 от 941

Тема: Развитие на сървър 5

Преторианец avtojigit's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил SyN4o Преглед на мнение
    Здравейте на всички накарахте ме да се логна неможах да се сдържа да не ви кажа две думи тука пиша един път на 3 години. но такива глупости не бях чел никога. Добре какви доклади? Kакви битки? какви кланове? сървъра се напълни с дечурлига играта е катастрофална и скучна звяр кфор шарк или какво ли не всеки събира каси има 10 играча и играем много скучно според мен аз играх в s1 първия бг server че там имаше милион пъти по голяма тръпка и беше много по забавно за мен клановете които играят са bulgarian S P Q R respect но играчите май вече не играят по сървърите та защо не раздвижете играта, взимате всяка каса в клановете си и поиграете малко наистина добра игра вместо да се перчите кой какво направил след като както казах играчите са мах 10 другото са паплач благодаря и извинявам се ако някои се чуства обиден ника ми е божествения подариха ми акаунчето ако искате елате ме накъртете за изявлението
    Защо не пуснеш доклада си по bubeto, където я нападаш с копия и БЕЗ герой?!? За 3 години игра така ли не се намери някой да ти каже, че и такова чудо има в тази игра?
    Похвално, че поне във форума пишеш на кирилица. И като ти е пълен клана и алианса с каси, а ти си от 2 дена с нов акаунт не ти ли стана неудобно да пишеш ММ-и на шльокавица и да се излагаш като кифладжия? Ще се опитам да перефразирам масовите ти съобщения, защото не вярнам да си съгласен другите да те видят що за стока си (не става дума за клана ти! те вече те видяха какво л**но си).
    Ето и част от ММ-те: "vse oshte chakam skaipovete vi ne se pravete na ludi", или друг който много ми допадна е "vreme e da naleem malko atakerite vsqka sedmica shte nalivame po nqkoi koito e dostatachno razvit i gotov za pravene na golemi voiski".
    Все още ли твърдиш, че ти си голям (на възраст и интелект) човек, а другите са дечковци и каси?

Паладин bundy's Avatar

По подразбиране SyN4o - разкрит си

хахахааа

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил avtojigit Преглед на мнение
    Защо не пуснеш доклада си по bubeto, където я нападаш с копия и БЕЗ герой?!? За 3 години игра така ли не се намери някой да ти каже, че и такова чудо има в тази игра?
    Похвално, че поне във форума пишеш на кирилица. И като ти е пълен клана и алианса с каси, а ти си от 2 дена с нов акаунт не ти ли стана неудобно да пишеш ММ-и на шльокавица и да се излагаш като кифладжия? Ще се опитам да перефразирам масовите ти съобщения, защото не вярнам да си съгласен другите да те видят що за стока си (не става дума за клана ти! те вече те видяха какво л**но си).
    Ето и част от ММ-те: "vse oshte chakam skaipovete vi ne se pravete na ludi", или друг който много ми допадна е "vreme e da naleem malko atakerite vsqka sedmica shte nalivame po nqkoi koito e dostatachno razvit i gotov za pravene na golemi voiski".
    Все още ли твърдиш, че ти си голям (на възраст и интелект) човек, а другите са дечковци и каси?
    Предвид стила на писане тук и цитатите от играта не ти ли се струва,че са два различни индивида.Пишещият на латиница ми се струва че е на години около 14 зими и 15 лета :) докато пишещия тук може да се предположи ,че е доста по-зрял.

Паладин bundy's Avatar

Cool :)

Звяр хванал кит, но не какъв да е кит, а ядосан говорещ кит.
    Китът го попитал плюс 2 или минус 2?
    Звярът се сдържал да не се напикае от страх изстрелял от устата си плюс 2!
    И китът потънал отново.
    Върнал се Звярът вкъщи, отишъл до тоалетната и какво да гледа тестисите му са 4 на брой!
    - Ами какво ще кажа сега на жена си?
    Помислил си той? Решил да се върне.
    Отишъл на същото място и си хвърлил пак въдицата.
    Не след дълго китът се появил отново, но този път още по-ядосан. И задал въпрос.
    - Плюс 4 или минус 4?

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Ех, само ЗВЯР ви е в устата :D

Заселник

По подразбиране

Ами лайно сам да, но все пак знам как се играе за разлика от повечето тази игра с копия се напада да. Като няма друго освен defence проблем ли е нали ми е къса спасете го нали всички в този форум сте играчи; ))))
    Поне несам регистриран тук от 2010 нито от 2011 като всички вас лека вечер ви желая до следващите 3 години и успех на всички в играта.

Само информативно Регистриран на
    July 2007 тогава знаехте ли какво е травян?

По подразбиране

@holera предвид стила на писане .... е един и същи т****ар и в играта и във форума! Капиш?

@SyN4o много ресурс ще изтече преди да се научиш да я играеш тази игра. Само факта, че се опитваш да сравняваш и измерваш способности за игра на база регистрация във форума показва липса на каквато и да е дейност на мозъчната кора.
    Обяснявай на някой друг защо си пуснал атака с копия по бухалки. Аз не го възприемам като нормално, нито някой с повече от 2 мозъчни клетки би се съгласил, че е правилно.
    Пак ще се повторя - такъв голям играч като теб не е ли чувал за "герой"? Питай някоя касичка за какво се ползва

Заселник

По подразбиране

отдавна несам виждал по просто същество от теб вземи си разгледай всички мнения навсякъде се опитваш да контрираш защо си анонимен вземи се легитимирай кой си коя си, какво си?

По подразбиране

отдавна несам виждал по просто същество от теб вземи си разгледай всички мнения навсякъде се опитваш да контрираш защо си анонимен вземи се легитимирай кой си коя си, какво си?
    Чисто и просто като къпан полицай, що е то?
    Пич, не зная какво си виждал и какво не си виждал, ама по-неграмотен и неук от теб не съм срещал, а от доста време съм тук и мислех, че всичко съм видял.
    Казваш съм бил анонимен. За човек строил едно чудо и на още едно бил ментор не мисля, че съм бил някога анонимен.
    Съвсем скоро една "стара дружка" даже раздуха във една чат-стая от кой магазин, в кой квартал и какво съм си бил купил , а аз си мислех, че като не играя от 1-2 години на тази игра съм потънал в забрава

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Ами лайно сам да, но все пак знам как се играе за разлика от повечето тази игра с копия се напада да. Като няма друго освен defence проблем ли е нали ми е къса спасете го нали всички в този форум сте играчи; ))))
    Поне несам регистриран тук от 2010 нито от 2011 като всички вас лека вечер ви желая до следващите 3 години и успех на всички в играта.

Баце от доста време те тресе коварната травианска болест :) Намери лечение, че последиците са фатални :) Аз лично мисля да го отказвам това чудо :) А това да се напада с деф е интересно :) Все си мислех, че дефа се ползва за защита, а не за нападение. Но явно съм още млад и зелен и не ги разбирам нещата :)

ПП: Ааа, забравих да питам - регистрацията във форума задължително ли е да се направи заедно с регистрацията в играта?
    Последна промяна MOPKOB; 14-06-12 в 23:39

Заселник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил MOPKOB Преглед на мнение
    Баце от доста време те тресе коварната травианска болест :) Намери лечение, че последиците са фатални :) Аз лично мисля да го отказвам това чудо :) А това да се напада с деф е интересно :) Все си мислех, че дефа се ползва за защита, а не за нападение. Но явно съм още млад и зелен и не ги разбирам нещата :)

ПП: Ааа, забравих да питам - регистрацията във форума задължително ли е да се направи заедно с регистрацията в играта?
    Нямам оффенс какво да направя и defence е добър като столицата е на 25 часа :)))) Все пак свърши работа човека ми даде около 100 к вече за 2 дни хубавец е струваше си загубата, а героя излезе паладин трябваше да умре сега трябва да се прави някои по оффенсаджия та какво да направим такъв е акаунта такава е играта ще се нормализира та анонимния човек строил чуда кво ли не, ама не си казва званието някакъв зарибен психопат ми се виждаш аз поне несам играл 5-6 години и не спя като теб пред компа :))))))))) айде стига толкова че много писахме успех на всички. Айде човека със шлиоковицата ще пуска мм пак малко наслаждавайте се от мен лека вечер.

Ами не е задължително потърси в архивите измир може да разберете кой сам и колко забавно ми беше ама едва ли сте знаели за тази пуста игра ;) както и да е не мисля да се заяждам с вас минаха тези времена с манията :)))

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

О, аз не се заяждам :) Много обичам да пусна мухата и да се хванат на нея 5-6 рибки :) Тогава чета бисери и се смея на простотията :) Лека и от мен. Късно е, трябва да се ляга :)

Преторианец

По подразбиране

А къде се "покри Бренус",че без него скука :(

Хедуан MOPKOB's Avatar

По подразбиране

Мишките го изядоха :D :D :D

Преторианец

По подразбиране

Лошо:(
    Беше по-забавен от разни "Лили Иванови" в травиана.

По подразбиране

Нямам оффенс какво да направя и defence е добър като столицата е на 25 часа :)))) Все пак свърши работа човека ми даде около 100 к вече за 2 дни хубавец е струваше си загубата, а героя излезе паладин трябваше да умре сега трябва да се прави някои по оффенсаджия та какво да направим такъв е акаунта такава е играта ще се нормализира та анонимния човек строил чуда кво ли не, ама не си казва званието някакъв зарибен психопат ми се виждаш аз поне несам играл 5-6 години и не спя като теб пред компа :))))))))) айде стига толкова че много писахме успех на всички. Айде човека със шлиоковицата ще пуска мм пак малко наслаждавайте се от мен лека вечер.

Ами не е задължително потърси в архивите измир може да разберете кой сам и колко забавно ми беше ама едва ли сте знаели за тази пуста игра ;) както и да е не мисля да се заяждам с вас минаха тези времена с манията :)))
    Комбинацията на думи с правописни грешки и липсата на пунктуация са характерни за средностатистическия форумен неграмотник! А стоенето пред компютъра може да не се обяснява само като болестно състояние - представи си, някои хора си изкарват с това хляба!

За съжаление лиценза на един хубав информационен сайт е свършил и няма как да видя кой е бил великия "измир" (http://cry.travianteam.com/), а чичо гугъл срамно мълчи по въпроса.
    Как искаш да ти се представя, о ти най-велики? ДНК материал достатъчен ли ще е или и снимка на зъбите, пръстови отпечатъци и ЕГН ще са нужни?

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил MOPKOB Преглед на мнение
    О, аз не се заяждам :) Много обичам да пусна мухата и да се хванат на нея 5-6 рибки :) Тогава чета бисери и се смея на простотията :) Лека и от мен. Късно е, трябва да се ляга :)
    е не...
    оставих ви малко да видя до къде ще я докарате без мене, но съвсем сте се разпасали
    не стига, че ми пишите глупости в темата, ами и искате и функциите ми да изземете. Тук само аз пъскам мухата и хващам рибки, най - вече зверски риби
    Така.. не мислете, че не виждам, че е мудьерну да пишете стихчета, ще пробвам и аз да забия 1 фрийстайл, да има за какво да ме ядете. Замръзнете за новата порция простотия:
    Здравейти, пръннах, чау е мойта рима
    комплекси фатят се на нея по петима
    признавам, не съм негър но ще пробвам да рапирам,
    за да мога отново мишмороците да понервирам
    И макар и да съм ощи саму на шаснайси
    нервя тъ и тебе, мамка му признай си.
    Всеки се напъва пич във форума да се изкара
    но всеки тук мишок може само УШАЦИТЕ да ми побара.
    Зверове квичът, касирали едва по 200-300
    вените с конец резна си нервен тракториста.
    Олд милър мн ресурси крадял м*@! му стара,
    първи бил, отнел му трона на баш комплексара.
    Тъпо малко стана, май не се получи
    който не го кефи може знае от къде да сучи.

Направихте ме поет чак
    Ако някой иска специално стихче за него да пише в темата

Паладин bundy's Avatar

Cool Brennus

хахахаа

Преторианец

По подразбиране

:)
    Ти пък от къде се появи? :)
    Един класик да не пуснат и всичките стари маймуни в атака ;)

Заселник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Astarot Преглед на мнение
    :)
    Ти пък от къде се появи? :)
    Един класик да не пуснат и всичките стари маймуни в атака ;)
    Ето един човек поне с които съм играл и с които е било забавна играта :))))))

Страница 9 от 48 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •