Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на резултати 21 до 36 от 36

Тема: Последно сбогом Марти (comix) почивай в мир !

Заселник Разярената's Avatar

Unhappy ПОСЛЕДНО СБОГОМ МАРТО !!!

Наистина замръзнах вчера когато научих новината, гледам компа и продължавам да се надявам, че Марто ще пише в чата, но вече не пише Последно сбогом и от мен почивай в мир ПРИЯТЕЛЮ !!!
    Последна промяна Разярената; 30-06-12 в 18:12

Легионер meri's Avatar

По подразбиране ПОСЛЕДНО СБОГОМ МАРТИ !!!

Aз също нямам думи след като прочетох новината......шокираща новина, която те кара да замръзнеш и да се мъчиш да проумееш станалото...и не можеш, толкова е трудно.
    Бяхме заедно толкова рундове, Марти беше страхотен лидер и приятел, винаги готов да помогне със каквото може. Последно сбогом.
    ПОЧИВАЙ В МИР ПРИЯТЕЛЮ !!!!!:
    Последна промяна meri; 30-06-12 в 16:40
    Ако няма какво да ми кажете, не ми пишете.

http://vbox7.com/play:76f02707

Заселник

По подразбиране

Потресена съм от новината !
    Почивай в мир Марто !
    Моите съболезнования към семейството !

Паладин muxaxanga's Avatar
    Местонахождение
    Раднево

По подразбиране

Съболезнование на близките!
    Познавахме се само виртуално, но това не прави загубата по-малка. И тъгата е голяма.
    Почивай в мир!

Легионер besen's Avatar
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране

Почивай в мир Динев,
    искам да изразя дълбоки съболезнования към семейството и приятелите.

Мартин беше човек, заради когото си заслужаваше тази игра да се играе,
    човек достоен за уважение, много добър приятел, душата на компанията.

ПОКЛОН пред паметта на Мартин от целия състав на кланове WM от началото на спийд сървъра до момента.

Легионер

По подразбиране

Почивай в мир, Марти! Радваме се, че сме от късметлиите, да не те познаваме само виртуално от играта...Няма да ги има дългите часове в чата, няма да ги има и дългите часове на маса, с останалите, няма да празнуваме и победите и загубите, няма да спорим и няма да се смеем заедно, няма и да осъществим онази безумна стратегия за галско чудо ;), няма да има и басове с водка :) ... и ... няма да пишем за теб в минало време! Comix, оставаш и винаги ще си в сърцата ни ... Сбогом, приятелю ...

Заселник lasuna's Avatar

По подразбиране Не знам какво да кажа...

Имах възможността за малко да играя с него. Усмихнат човек. Топъл. Обичах да се появи нощем и да заспорим за музика. Потресена съм. Такива моменти ни показват, че сме твърде крехки и закратко тук... Почивай в мир! Приятелю. Сбогом!

Заселник

По подразбиране Явно е истина :(

От вчера съм повторила думата УЖАС, безброй пъти... Беше толкова жизнен, усмихнат.. В несправедлив свят живеем:( Сбогом Марто !

Легионер ADMIRALO's Avatar

По подразбиране R.I.P

Искам да поднеса най-искрените съболезнования на всички роднини, близки и приятели на Марто. На всички, както от алианса му, така и в живота.
    Той беше един от най-добрите играчи в БГ травиана.
    Играли сме в един отбор, играли сме и като противници, избивали сме си взаимно армии, строили сме чуда..... но това е само една игра. В реалния живот всичко е истинско и невъзвратимо. Такива неща никога не трябва да се случват на добрите хора.
    Марто вече е на едно по-добро място от нас.
    Почивай в мир!
    Дълбок поклон от името на алианса LAW и Кайсийка.

П.С. Да кръстим чудата в сървъра в негова памет?

Заселник Разярената's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ADMIRALO Преглед на мнение
    Искам да поднеса най-искрените съболезнования на всички роднини, близки и приятели на Марто. На всички, както от алианса му, така и в живота.
    Той беше един от най-добрите играчи в БГ травиана.
    Играли сме в един отбор, играли сме и като противници, избивали сме си взаимно армии, строили сме чуда..... но това е само една игра. В реалния живот всичко е истинско и невъзвратимо. Такива неща никога не трябва да се случват на добрите хора.
    Марто вече е на едно по-добро място от нас.
    Почивай в мир!
    Дълбок поклон от името на алианса LAW и Кайсийка.

П.С. Да кръстим чудата в сървъра в негова памет?

Това е добра идея, но ми се струва че ще се появят много спекулации, а това ще бъде опетняване на паметта му.
    БЪДИ ВИНАГИ ВЕРЕН ПРИЯТЕЛ !!!

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

Жалко, че такива хора си отиват твърде рано от тоя свят. Не знам какво да кажа, не искам и да мисля изобщо. Преди месец на маса, всеки ден в скайп. Днес, днес просто го няма. Гаден живот...

Почивай в мир...
    Ние можещите, водени от незнаещите, правим и невъзможното, за кефа на неблагодарниците...

Преторианец TheWarrior's Avatar

По подразбиране R.I.P.

Моите съболезнования на всички, които са го познавали виртуално и в реалния живот. Аз лично не съм го познавала. Играла съм само в съюз с неговия клан. Само добри отзиви имаше в ръководството ни за него като играч и като човек. Наистина нелепа загуба на млад човек. Потресена съм как е възможно да си отиват такива добри и млади хора. :(
    Поклон пред светлата му памет.

Почивай в мир.
    :(
    Better to reign/rule in hell than serve in heaven.

По подразбиране

Помня когато ми изринаха 9 19-ки (15-ка столица) в края на 9-та ера и златото ми привършваше. Не исках да зареждам повече злато за нея ера и щях да довършвам играта без да оправям столицата, но Марто сам прояви инициативата да ми зареди злато. От начало се дърпах, защото не исках друг човек да пръска пари за 600 злато за мен, но той настояваше и накрая се съгласих, макар и вече да не помня за колко точно се разбрахме, за да не прахосва пари. Важен е жестта, а дори не му бях близък. Също така, златото в чудото на PIMP привършваше, но той зареди 600 злато, за да може строежът да върви нормално. Всичко това беше безвръзвратно без да има нещо в замяна.
    Последна промяна Seven; 30-06-12 в 23:24

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Абсолютно :X Най-неегоистичният сред нас и в същото време най-услужливият. Помощ не е отказал на никой, даже сам я предлагаше. Това което Марти и Майчето направиха последните няколко ери, никой не го е правил, а даже не се надуваше, въпреки че имаше защо. Винаги е бил голяма упора за всички!

Легионер jaki's Avatar

По подразбиране

Понеже няма гроб,няма къде да се съберем да го почетем,предлагам,
    Нека утре вечер към 21ч.всеки който го познаваше и уважаваше да си сипе една водка ,да си пусне някоя рок-балада,да се усмихне така, както само Марто го можеше и да каже "Майната му на скапания живот,може би там е по-добре"...

Паладин ganador's Avatar
    Местонахождение
    london

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Абсолютно :X Най-неегоистичният сред нас и в същото време най-услужливият. Помощ не е отказал на никой, даже сам я предлагаше. Това което Марти и Майчето направиха последните няколко ери, никой не го е правил, а даже не се надуваше, въпреки че имаше защо. Винаги е бил голяма упора за всички!
    Баси живота - друго няма какво да кажа , R.I.P. дано е на по добро място - лошо и жалко за него младо момче и семеиството му , нямах вазможноста да го познавам лично - писали сме малко в играта , пич това е определението ми за него !!!

п.п. това е живота хора- затова не се караите за една виртуална игра ,а се забавляваите и се радваите на запознаството по - между си, че както виждате един миг и всичко .....

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •