Страница 1 от 14 12311 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 1 до 20 от 264

Тема: Битки по чудесата

Паладин magince's Avatar
    Местонахождение
    Търговище

По подразбиране Битки по чудесата

Явно наша е честта да открием тази тема с първите доклади

http://travian-reports.net/bg/report...e0,38208598b43

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил magince Преглед на мнение

Браво на атакерите, само да не се окаже, че са били неактивно чудо

Паладин magince's Avatar
    Местонахождение
    Търговище

По подразбиране

Ако беше неактивно, едва ли щеше да се строи в него след атаките ;)

Паладин

По подразбиране

Ако беше неактивно, едва ли щеше да се строи в него след атаките ;)
    Сериозна логика. Не мога да те оборя.

http://travian-reports.net/bg/report/382100be395
    ако още някой е останал без план да пише

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

И за какво сте играли цяла ера? Да сте алианс от съпортни акаунта на Борил ли? :D

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    И за какво сте играли цяла ера? Да сте алианс от съпортни акаунта на Борил ли? :D
    Те всяка ера за това играят, но Борил не им казва, че съвсем ще се скофтят. :D

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Посипвам си главата с пепел, как можах така да направя. Ето сега ще построим малко да не си мислиш такива лоши неща за нас :).
    Офертата за плана е в сила

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Lightbulb

Хубава чест ,но офовете са малки или това е само началото
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Хедуан mko_3's Avatar

По подразбиране

Играч(и) Име Клан Ниво
    1. RESPECT RESPECT Respеct 21 09.07.12 23:16
    2. bluefan WW на Марто-comix Destiny1 17 09.07.12 23:04
    3. kamibebo Чудо на чудесата Friends 16 10.07.12 00:08
    4. Камикадзе BBR ББР 13 09.07.12 20:40
    5. BORIL WW ББР support N.G. 8 10.07.12 02:25
    6. tempo Чудо на света Crown П 0 -
    ;p

Паладин magince's Avatar
    Местонахождение
    Търговище

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение
    Хубава чест ,но офовете са малки или това е само началото
    нали това е целта, с малки офове, достатъчно поражения
    още не е започнало ;)

Хедуан

По подразбиране

то май свърши като гледам ;)

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lelemale Преглед на мнение
    то май свърши като гледам ;)
    Нормално. Все пак, NG = Neizbejno Gubeshti. :)

Тевтонски рицар BORIL's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Seven Преглед на мнение
    казах ти на теб да мълчиш, като станеш играч, без да се сменяш ника или триеш, тогава се изказвай за НГ

Легионер

По подразбиране

ХАХ! Правилно.

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил BORIL Преглед на мнение
    казах ти на теб да мълчиш, като станеш играч, без да се сменяш ника или триеш, тогава се изказвай за НГ
    Типично по български ми отговаряш. Като ти кажат истината в очите и отвръщаш с нападка. Умните хора се учат от грешките си, а глупавите... е, ти ще се сетиш. :)

P.S. Аз съм водил отбора ми до победа най-малко 2 пъти - 7-ма и 9-та ера - а ти колко пъти? Цели 0. :)

Щях да забравя

тогава се изказвай за НГ
    Малко ли ви надъних кофата миналия спийд, че да не се изказвам? САМ (чети соло акции) ви взех 3 артефакта - малък за трениране, малък глупак и малки ботуши. Превзех ви 2 оф селца - на тулумбичката (Нели) и на една 'VIP' личност (лидерка) от клана на олигофрена. След това я оставихме без градове заедно с един гал. После пък начупих сумати ваши столици - на D&G (няколко пъти), el_nunio (няколко пъти), тулумбичка (2-3 пъти) и на няколко дефендъра. Клан "N.G N.G" от 60 човека накрая падна на около 30. Занулих те и в столицата ми, както и el_nunio, тулумбичка и HIM. Като се изтри станахте хептен жалки и почнах да ходя по другите квадранти и така си взех 4-ти арт (малък глупак) от ++. После 2 акции по FREAKS и това беше. Смятай колко сте ми били скучни, че да се ориентирам извън +/-?
    Последна промяна Seven; 13-07-12 в 10:26

Паладин

По подразбиране

Типично по български ми отговаряш. Като ти кажат истината в очите и отвръщаш с нападка. Умните хора се учат от грешките си, а глупавите... е, ти ще се сетиш. :)

P.S. Аз съм водил отбора ми до победа най-малко 2 пъти - 7-ма и 9-та ера - а ти колко пъти? Цели 0. :)

Щях да забравя

Малко ли ви надъних кофата миналия спийд, че да не се изказвам? САМ (чети соло акции) ви взех 3 артефакта - малък за трениране, малък глупак и малки ботуши. Превзех ви 2 оф селца - на тулумбичката (Нели) и на една 'VIP' личност (лидерка) от клана на олигофрена. След това я оставихме без градове заедно с един гал. После пък начупих сумати ваши столици - на D&G (няколко пъти), el_nunio (няколко пъти), тулумбичка (2-3 пъти) и на няколко дефендъра. Клан "N.G N.G" от 60 човека накрая падна на около 30. Занулих те и в столицата ми, както и el_nunio, тулумбичка и HIM. Като се изтри станахте хептен жалки и почнах да ходя по другите квадранти и така си взех 4-ти арт (малък глупак) от ++. После 2 акции по FREAKS и това беше. Смятай колко сте ми били скучни, че да се ориентирам извън +/-?
    накрая къде ти беше отбора? а сега защо не си с него?
    http://travian-reports.net/bg/report...5c,383175fff81

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lio Преглед на мнение
    накрая къде ти беше отбора? а сега защо не си с него?
    http://travian-reports.net/bg/report...5c,383175fff81
    БРАВО на първия атакер.
    За останалите - учение по маршировка в противников град.
    Къде е великия комбинатор Болт, дето сме му били като прочетена книга и ни казваше, че не знаем да редим атаки и фейкове по няколко града за заблуда?
    Нали сме като прочетена книга, как така не усети, че точно арта ще нападнем и вземем...
    Нека всеки разбере, че безгрешни и винаги прави няма и всеки все някога се дъни.

Но дори и да спечелите, няма да е самостоятелна победа, както предната на фрийкс, което за мен си е поражение....

Приятна игра на всички натам, ние нашето в този спийд го направихме - цели постигнати на 110% - унизени ББР като алианс и тормоз на "великите" дестъни, оттук насетне и на 0 да ни е чудото ми е все едно.
    Последна промяна BORIL; 13-07-12 в 17:20

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Приятна игра на всички натам, ние нашето в този спийд го направихме - цели постигнати на 110% - унизени ББР като алианс и тормоз на "великите" дестъни, оттук насетне и на 0 да ни е чудото ми е все едно.
    Това прозвуча като връзване на гащите, а иначе браво за взетия архитект... проспахме атаките, които иначе бяха елементарни за хващане

Тевтонски рицар losc's Avatar

По подразбиране

БРАВО на първия атакер.
    За останалите - учение по маршировка в противников град.
    Къде е великия комбинатор Болт, дето сме му били като прочетена книга и ни казваше, че не знаем да редим атаки и фейкове по няколко града за заблуда?
    Нали сме като прочетена книга, как така не усети, че точно арта ще нападнем и вземем...
    Нека всеки разбере, че безгрешни и винаги прави няма и всеки все някога се дъни.

Но дори и да спечелите, няма да е самостоятелна победа, както предната на фрийкс, което за мен си е поражение....

абе на теб верно ли не ти прави впечатление колко хора не играят, а от тия дето са регнати, колко и как го правят :) нг могат да са някъв фактор в ей такива спийдове, гледай малко реално на нещата. в силните спийдове се е видяло достатъчно. ББР, ВЛ, Фрийкс, Респект ... доста сте назад от тия алианси. не се обиждай, тва е факт. най-малкото, всеки има поне по една победа. ти освен да хленчиш или да влизаш с 200 във форума да напишеш някъв малоумен пост за няква единична успешна атака, друго не съм видял. стой си мирен, цъкай си там. НГ е кръгла нула братле. играл съм срещу вас и срешу всички останали от изброените :)

П.С. след като в такива смешни спийдове като тоя ти е все едно дали чудото ти ще е на нула, мисля че няма кво повече да говорим :)
    Последна промяна losc; 13-07-12 в 18:31
    [SIGPIC]

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил losc Преглед на мнение
    абе на теб верно ли не ти прави впечатление колко хора не играят, а от тия дето са регнати, колко и как го правят :) нг могат да са някъв фактор в ей такива спийдове, гледай малко реално на нещата. в силните спийдове се е видяло достатъчно. ББР, ВЛ, Фрийкс, Респект ... доста сте назад от тия алианси. не се обиждай, тва е факт. най-малкото, всеки има поне по една победа. ти освен да хленчиш или да влизаш с 200 във форума да напишеш някъв малоумен пост за няква единична успешна атака, друго не съм видял. стой си мирен, цъкай си там. НГ е кръгла нула братле. играл съм срещу вас и срешу всички останали от изброените :)

П.С. след като в такива смешни спийдове като тоя ти е все едно дали чудото ти ще е на нула, мисля че няма кво повече да говорим :)
    м да играеш като каса, така чувам

Страница 1 от 14 12311 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •