Страница 5 от 14 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 81 до 100 от 264

Тема: Битки по чудесата

Преторианец

По подразбиране

Погледни в описанията на клановете кво има , нямаме ли НАП , а ??

Не се правете на ударени , по долен начин от този няма .... за да спечелите сървъра , кво ли не правите... знаете , че без такива подли постъпки не можете да ни победите и за това..[/QUOTE]

Още при взимането на Чудото от Destiny и Respect трябваше да прекратят напа по между си,или са врагове или съюзници помежду си и двата алианса имат една и съща вина,но Respect използват преднината си и това,че няма кой да им събори чудото от другите алианси както и напа и се спотайват и след като Destiny бутна чудото на Respect се започнаха приказките и в същото време никой лошо не каза за Respect,за интригите сте първи

Легионер

По подразбиране

тука по принцип не пиша - има си хора за всичко и всички знаят де , кои пише тука за щяло и нещяло.
    сега за атаката на дестъни по нас - иван много добре го е описал и си е точно така , с малки изключения
    аз лично очаквах да ни ударят първо команд и всички други и чак накрая с дестъни да разменим удари и да излъчем победител (защото ако бяхме направили саюз - играта щеше да е решена още в началото)

това за удара - сега много ясно че ще си го върнем

а сега специално за БИСУ ( зареди тебе се реших да пиша)
    МНОГО МИ ПАДНА В ОЧИТЕ .... МНОГО

политиката на респект този спиид беше-
    който ни удари първи ще бием по него
    имаме си врагове и не ни трябват други

понеже малко хора знаят тази ера клан респект сега е създаден от 2 лагера
    стари наши играчи и ХОРА ДОШЛИ ОТ ФРЕАКС

след като дадох плана на дестъни - алианса започна да се цепи( другия спиид не сме заедно с бившите от фреакс)
    а сега и след удара вече може и някои от новобранците да минат към тях
    САМО ТОВА Е МИНУСА ОТ АТАКАТА НА ДЕСТЪНИ ПО НАС

ИМЕННО играчите от фреакс ситват чудото и те са поели изцяло ангажимента да се занимават там
    с уговорката да не им се бъркам

не съм и в стаята за ситърите на чудото
    не съм в акаунт респект
    нямам му паса
    даже и за атаките по нас незнаех
    ГОВОРЯ ЗА СЕБЕ СИ
    ВЕРНО Е ЧЕ НЕ СЪМ АКТИВЕН - ЧЕ ИГРАЕ ДУОТО МИ
    колкото до уговорка с борил
    нали знаеш че аз съм на 40 години а ти на 20
    следовалнително ако имаше такава шеше да се направи на скаипа
    а не в акаунта
    КОЙ КАКВО Е ПИСАЛ В АКАУНТА НА РЕСПЕКТ
    АЗ ИДЕЯ СИ НЯМАМ
    и да ти кажа нещо специално на тебе
    ТАЗИ ТРЕВА КОЯТО СЕГА Е ПАСЕШ - АЗ СЪМ Я ИЗСРАЛ ОДАВНА

сега имате атаки
    И ТУК НЯМАМ НИЩО ОБЩО
    ДАЖЕ НЕЗНАЕХ ДО СЕГА
    ПРОБЛЕМИТЕ ПРИ НАС СА ДОСТАТЪЧНО
    ДРУГИЯ СПИИД ЕДВА ЛИ ЩЕ ИМА РЕСПЕКТ

Заселник TUIDA's Avatar
    Местонахождение
    Callisto - Варна

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил pdl Преглед на мнение
    Бориле , неразбрали толкова години че Калинчо и екип каквото и да правят винаги е в ущърб на играчите от НГ.
    Доколкото познавам Калично не би мръднал пръста да предприеме каквото и да е - въпреки явното нарушение и гавра към алианса.

И къде е явното нарушение? Има варианти 1000000 възможни за тази ситуация.
    Колко е голям списъка с хора , които влизат в чудото ви? Клетвена декларация за пазене на тайна подписваха ли? През детектор на лъжата за послушание и вечна преданост минаха ли? Лидера на Н.Г да се замисли дали не си е виновен сам и да престане да се прави на жертва с хакната парола.
    Да се върне итрата , защото имате предатели. Ха ха , че смешно това.Еми освен шпиони по всички кланове ,явно имате и предатели.
    Който играе мръсно все някога му се връща и то двойно май като гледам.

Преторианец

По подразбиране

понеже малко хора знаят тази ера клан респект сега е създаден от 2 лагера
    стари наши играчи и ХОРА ДОШЛИ ОТ ФРЕАКС

след като дадох плана на дестъни - алианса започна да се цепи( другия спиид не сме заедно с бившите от фреакс)
    а сега и след удара вече може и някои от новобранците да минат към тях
    САМО ТОВА Е МИНУСА ОТ АТАКАТА НА ДЕСТЪНИ ПО НАС

ИМЕННО играчите от фреакс ситват чудото и те са поели изцяло ангажимента да се занимават там
    с уговорката да не им се бъркам

Значи Данчо искаш да кажеш,че до сега се биехте,рогаехте с фреакс а сега чак и чудото ви строят,но сигорно е за това,че не можете да си го построите сами чудото си,ццццц.Може би и пасовете сте си дали на тях на акаунтите си.Това с бису,че е такова момче до някъде за това,че е готов на всичко за да спечели сървара е така ама вие така както го карате с нищо не сте по-различни от него, язък че си на 40 години,аз съм с някоя година по малък от теб но такава простотия като вашата да прибера играчите с който се млатим от няколко сърва и най вече за това,че са напуснали алианса си за да се бият срещу бившия си вече алианс няма да го направя никога

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил TUIDA Преглед на мнение
    все някога му се връща и то двойно май като гледам.
    Да Крачунчо, ще го осъзнаеш ти това

По подразбиране

Само не разбрах, не свикнахте ли, че на абсолютно всяка ера има простотии? Аз не помня ера без гафове и/или интриги. Просто травиана толерира такива неща, макар и неписано. Хората нямат значение, те се менят, но номерата си остават същите.
    Последна промяна Seven; 17-07-12 в 20:08

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил pdl Преглед на мнение
    Бориле , неразбрали толкова години че Калинчо и екип каквото и да правят винаги е в ущърб на играчите от НГ.Ти не си Биската да върнат сървара назад и да въстановят избитата му армия.Жалко само че с лека ръка плюят на безсънните нощи на толкова много хора на вложените от тях пари в играта-това е повече от подигравка с цял един алианс и ако имат поне малко малко достойнство биха оправили нещата.Помня как блокираха играч завинаги във форума заради пуснат твой коментар-но явно че приоритете са изкривени - и ще стане пак вина има виновен няма нова генерация не са от нашите протежета да пият една студена вода . Пък има и следващ сървар. Вероятно са от онези слепци с розови очилца които забравят че също са простосмъртни. Че има все пак някаква етика - но за съжаление тя е само за любимците им - и че нещата винаги са предопределени - но не в полза на по добрия а в полза на тези които симпатизират на масоните в играта.Как тези слепци невиждат че заради техните простотий всеки сървър има все по голям отлив от играта . Неочаквай че някой нещо ще направи - живееш в България където всичко е пълен абсурд . Доколкото познавам Калично не би мръднал пръста да предприеме каквото и да е - въпреки явното нарушение и гавра към алианса.
    За пореден път се показваш, като пълна невежа. Калин не го познаваш и ако се приложат в пълна сила правилата, то всички чудостроители и ситъри и екипи строители които влизат къде ли не с парола за да дърпат жито да са с перманентни банове за влизане с парола. Споделянето и влизането с пароли е забранено и докато не го проумеете това ще има такива истории всяка ера.
    Ревеш, че България била еди каква си, но ти също допринасяш да е такава с невежеството си.
    Ние можещите, водени от незнаещите, правим и невъзможното, за кефа на неблагодарниците...

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Ванката Преглед на мнение
    За пореден път се показваш, като пълна невежа. Калин не го познаваш и ако се приложат в пълна сила правилата, то всички чудостроители и ситъри и екипи строители които влизат къде ли не с парола за да дърпат жито да са с перманентни банове за влизане с парола. Споделянето и влизането с пароли е забранено и докато не го проумеете това ще има такива истории всяка ера.
    Ревеш, че България била еди каква си, но ти също допринасяш да е такава с невежеството си.
    Разбита парола дрън-дрън,на кой ли са си дали паролата пък на някой друг му виновен.Ванка вярваш ли им,че така се връзваш,защо в нашите чуда нито един път не разбиха паролите и да направят мърсотии ми само в НГ и ББР се случва това :) пък и кой е най близко да се обвини,ами екипа разбира се кой ще да е лелеееее кошмар си е :D

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Ванката Преглед на мнение
    Калин не го познаваш
    Ти като го познаваш помоли го поне името на чудото да ви смени, не петнете паметта на човека с такава победа.

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lio Преглед на мнение
    Ти като го познаваш помоли го поне името на чудото да ви смени, не петнете паметта на човека с такава победа.
    Ти пък кой си да казваш как ще се казва това чудо и другото което е че нямаш никакво уважение да го споменаваш по тоя начин

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил VESELIN Преглед на мнение
    Ти пък кой си да казваш как ще се казва това чудо и другото което е че нямаш никакво уважение да го споменаваш по тоя начин
    За това говоря за уважение.

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lio Преглед на мнение
    За това говоря за уважение.
    Задръж си мнението за този човек за себе си след като не си имал възможността да го познаваш

Тевтонски рицар BORIL's Avatar

По подразбиране

Задръж си мнението за този човек за себе си след като не си имал възможността да го познаваш
    А ти кой си та даваш "компетентно" мнение за това какво е станало при нас ???????
    Шесторъкия шива ли си? Или имаш кристално кълбо ???
    Ако е второто, само ни кажи ай пи то на този, дето направи тези поразии при нас, ние знаем натам какво да правим..

и пак казвам, самата хакната парола не е проблема, проблема е, че от чудото се върна близо 3 000 000 деф преди атаките на ББР, върна се дефа от плана и арта 5х и те се взеха без проблем с малки армии, част от армията ми бе пусната към чудото на респект и тн щуротии за 10 мин време.

беше сложен и ситър за помощ на основния "играч"

Преторианец georgio's Avatar

По подразбиране

така на финала и аз да кажа ние преключваме с тая игра само едно да изясня всички дето плюете борил сте ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, видяхте се язък че си кръстихте чудото на едно момче което сега като ва знае кви ги ядете щеше вазаплуе но как то и да е след толкова ери маи борил ще излезе прав н а 100 процента . сега не ми изнасяите че имаме уговорка или не не няма просто момчето си е пич каза даде ми план предния спеед няма да бия по вас ако не ме ударите това е стига сте си оправдавали малките души това е от споти и георгио дестани местани и фреикасетата са едно хора без чест

РЕСПЕКТ
    Последна промяна georgio; 17-07-12 в 21:18

Паладин

По подразбиране

Аз мнение за човека не съм изказал ама не четеш. За други съм изказал, които са сложили неговото име върху собствените си дела.

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил BORIL Преглед на мнение
    А ти кой си та даваш "компетентно" мнение за това какво е станало при нас ???????
    Шесторъкия шива ли си? Или имаш кристално кълбо ???
    Ако е второто, само ни кажи ай пи то на този, дето направи тези поразии при нас, ние знаем натам какво да правим..

и пак казвам, самата хакната парола не е проблема, проблема е, че от чудото се върна близо 3 000 000 деф преди атаките на ББР, върна се дефа от плана и арта 5х и те се взеха без проблем с малки армии, част от армията ми бе пусната към чудото на респект и тн щуротии за 10 мин време.

беше сложен и ситър за помощ на основния "играч"
    Теб пък какво те засяга кой съм,а ти да не си господин паролов та мрънкаш наляво и надясно,я си провери на кой друг си давал паролата и за любимите ти ситърчета да не би да им е писнало от теб,ама то нали знаеш,че има една поговорка,каквото правиш такова ти се връща.
    Пък другото е,че аз зад гърба си имам едно построено чудо,а ти от спиид3 имаш построено чудо само в същината си,пък не съм много от добрите играчи прославили се в травиан ;)

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ ДА? НЯМАМЕ НИЩО ОБЩО С РАЗБИТАТА ВИ ПАРОЛА!!!

Да сте животни, та да ви го повтарям и потретвам, ама не сте... уж. Трябвало е да подбирате по-внимателно хората с достъп до чудостроителя. Сами сте си виновни.

Вдигайте гащите и довършвайте сървъра или се пускайте за триене и не споменавайте повече името на Марти. Кръстили сме чудото на негово име, защото го уважавахме до безкрай и каквото и да сторим ще е малко да бъде почетен :(

Паладин

По подразбиране

аз зад гърба си имам едно построено чудо
    Дръж си ги чудата :) . Вие явно не разбирате какво нямате.
    .

Легионер kikotv's Avatar

По подразбиране

Незнам аз не съм никой ! Но това което направи Бису просто незнам как да го кажа. Борил не съм му фен но поне има достойнство човека Евала му правя. За това че сте кръстили чудото на Комикс лека му пръст на момчето. Добър играч и човек. Колкото и да съм се карал с него. Seven или както и да се казваш може би такъв си и в Живота моето момче . Няма да те обидя щото е мръсно. Викай колкото си искаш за Борил че е мишка. Но явно ти си мишката...и то голяма. Браво! и дано Иво (Bolt) Знае какво правиш.

Бориле Кико (death) съм . Евала Пич ти остана мъжкар до края.

Приятна игра на всички

Страница 5 от 14 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •