Страница 17 от 19 ПърваПърва ... 71516171819 ПоследнаПоследна
Показване на резултати 321 до 340 от 366

Тема: Клюки - сезон 12

Паладин

По подразбиране

интригите нямат разплитане,за това са и интриги,дайте да видим сега предстоящия спийд кой, къде, какво и кога

Легионер Doctor Evil's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил девицата Преглед на мнение
    интригите нямат разплитане,за това са и интриги,дайте да видим сега предстоящия спийд кой, къде, какво и кога
    за предстоящия незнам , ама като се започне да се връща в ера 7,8,9 и т.н. .. :D

Паладин

По подразбиране

е я съм дъртУ,ич спомен немам

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Cool funny leaders +/+

Цитат Първоначално Добавил Bane Преглед на мнение
    От ШТАБ искаха да се припомнят някои неща за теб и околните ти.

1) lelemale влезе в ШТАБ, защото стана каса на Сормат за 1 ден
    2) После lelemale почна да напада HELL от него клан и стана ясно, че просто се крие в клана
    3) Къде отиде Ледения? Май беше изтрит.
    4) Въпросният арт (окото), който цитира Стеф, е бил откупен от Сормат. Валери (ss12) е получил злато и така пренебрегва хората си по този начин.
    5) акаунтите goro66 и lopatata са на баща и син както твърди единият от тях (единия е бил в HELL, а другият в ТТБ)

А ти от кои си? Нали беше при ШТАБ и какво лошо видя там?

п.с. само предавам инфо каквото са ми казали
    Мултито на ледения нямаше късмет и се озова на малката ми карта и се наложи да се изтрие заедно с дефа си ,а това за откупването на арта срещу 600 злато го незнаех ,но вече си правя изводи за +/+ и към това да прибавя :
    ==> лелемале-то поне можеше от неговите мултита ( dumdum , RFO .... някой ми казаха и за акаунта ronin ) да пусне атака по мен ....... ахахахахах :D :P
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение
    Ти "Веселин незнайния" ли защитаваш ? Mомчето не е научило добре правописа и за жалост често спами ,но кaкво да се прави ,а на ушко искам да му кажа че навик няма да ви става спокойно
    P.S.: Макар че се оказахте ттб и тръните фурнаджийски лопати щяхте да биете респект, райд и нг ,но след като се отцепихте от нас ( HELL) и заехме водеща роля на +/+ и изведнъж станахте приятели затова ще ви усмивам типично "лордовско"
    Глупостта и простотията на хора като теб е безгранична
    Последна промяна VESELIN; 22-11-12 в 18:22

Хедуан

По подразбиране

нз къде да пиша затова пиша в тая тема моля някой модератор да отговори
    понеже преди доста трудно беше някой да ти изчисти арт/план/чудо... сега всеки натам се бута

Най-добрите в нападение
    Играч(и) Население Град Точки
    1. Triple Entente 31368 31 1838692

това е в с2
    ние с хамер ще направим 1.4 млн точки при положение че сме чистили точно 1 голям арт докато горния най-добър атакер единствените му занулявания бяха по натари!

и малко ми бърка да не казвам къде... та швайбен майбен имат ли изобщо муха в главата да направят натарите да НЕ ДАВАТ АТАКУВАЩИ ТОЧКИ???

или поне сменете това "най-добрия в нападение" щото да ми станеш 1 атакер със столичен офф с бсс правен...

моля не трийте на доста хора им е инт. до кога ще се воюва с натари

Легионер

По подразбиране

Стеф, намесих Бисо, защото той каза, че ще отговаря за алианса и ти няма да се месиш, т.е. ще се прави на алианс лидер.

Така за въпросния арт който са си го чистили и Валери са му го дали,мисля че всеки може да си го прави каквото иска. Затова, че сме ощетили играчите си мисля че се бъркаш, защото ние не сме позволили като вас да ни касират играчите и да ни рушат градовете,избиват офовете и крадат артовете съюзници. Така че не ми говори, че сме ощетили играчите си, а сме се опитали да ги защитим. Затова че баща и брат си играят, да си играят и ние двамата сме играли като противници.
    Като искат от Щаб да знаят какво се случва, нещо не ме питаха като си говорих вчера май с тях, а и могат да пишат :)

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил bebo88 Преглед на мнение
    защото ние не сме позволили като вас да ни касират играчите и да ни рушат градовете,избиват офовете и крадат артовете съюзници
    Сега и вицове ли ще си разказваме?

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Thumbs up Zmeiko The G

Цитат Първоначално Добавил VESELIN Преглед на мнение
    Глупостта и простотията на хора като теб е безгранична
    Веселина ти незаслужаваш и коментар от змията така че нестрадай просто си никой и постчетата ти ще ги подминавам разбира се

Брокера лелемале-то май доста парцели раздаде на HELL и пак за 3-ти път искам от теб да покажеш доклад по мене от акций на ТТБ освен смешното зануляване на Бугага ..... ама какво ще покажеш като няма ,а само ти пишеш че има .....тъй като ти играеш някакъв "виртуален травиян" на 200/200

P.S.: Ще ти заредя 1600 злато да дойдеш на по-ниски координати да си ми наблизко да си гукаме нощес с кати ,ако си смел "смешно брокерче" !
    Последна промяна ZmIeNoSeZ; 22-11-12 в 20:35
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Сенатор

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил kotora Преглед на мнение
    нз къде да пиша затова пиша в тая тема моля някой модератор да отговори
    понеже преди доста трудно беше някой да ти изчисти арт/план/чудо... сега всеки натам се бута

Най-добрите в нападение
    Играч(и) Население Град Точки
    1. Triple Entente 31368 31 1838692

това е в с2
    ние с хамер ще направим 1.4 млн точки при положение че сме чистили точно 1 голям арт докато горния най-добър атакер единствените му занулявания бяха по натари!

и малко ми бърка да не казвам къде... та швайбен майбен имат ли изобщо муха в главата да направят натарите да НЕ ДАВАТ АТАКУВАЩИ ТОЧКИ???

или поне сменете това "най-добрия в нападение" щото да ми станеш 1 атакер със столичен офф с бсс правен...

моля не трийте на доста хора им е инт. до кога ще се воюва с натари
    На този са му само 60-70% от точките от натари. Какво да кажем обаче за втория палячо, при който процентите са около 90-95... Иначе писах по въпроса в темата за сървър 2, само дето ми отговори едно дете, играещо от шест месеца, повярвало си твърде рано(явно и на тез топ-атакъри е повярвало)...
    Тук също имаше едни такива доклади, и атакър на сървара е човек който сам си трепе бухалките и се блъска по натарите. Явно акълчето не му достига, иначе само от натарите щеше да има още едно 100-200к точки.
    И модераторите нямат нищо общо с немците, единственият човек, който има връзка с тях(и получава заплата), влиза тук само когато трябва да предаде заръките от Германия, спуснати му на служебния мейл - промоции на злато, евентуално дата за стартиране на нов сървър и т.н.

P.S. Ако не биеш по натарите, тия 800к точки няма от къде да ги вземеш, просто в онова чудо никога не е имало повече от 300-400к деф, сега като кроп едва ли е повече от 400к.
    Последна промяна Mapuo; 22-11-12 в 20:42
    Еднократен победител на бг спЕЕд и com10

http://www.vbox7.com/play:fab23d8d

Цитат Първоначално Добавил ака
    Малко са тараните все пак.
    Цитат Първоначално Добавил ака
    С толкова градове и развита 15-ка... лесно!
    Аз имам подобна армия и не касирам, че ме мързи вече.

Хедуан

По подразбиране

ave0 се занули 2 пъти... бие натари за да мине ламята :) точно трипала са били поне 95% само натари...
    модераторите не може нищо да не знаят по въпроса
    до кога ламери ще се водят за най-добри атакери?

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение
    Веселина ти незаслужаваш и коментар от змията така че нестрадай просто си никой и постчетата ти ще ги подминавам разбира се

Брокера лелемале-то май доста парцели раздаде на HELL и пак за 3-ти път искам от теб да покажеш доклад по мене от акций на ТТБ освен смешното зануляване на Бугага ..... ама какво ще покажеш като няма ,а само ти пишеш че има .....тъй като ти играеш някакъв "виртуален травиян" на 200/200

P.S.: Ще ти заредя 1600 злато да дойдеш на по-ниски координати да си ми наблизко да си гукаме нощес с кати ,ако си смел "смешно брокерче" !
    Като ти гледам правописните ти грешки и ме хваща яд да ти отговарям,ти сигурно си от село?
    Да не си ми писал повече,че ме хваща срам,че ти пиша

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил kotora Преглед на мнение
    ave0 се занули 2 пъти... бие натари за да мине ламята :) точно трипала са били поне 95% само натари...
    модераторите не може нищо да не знаят по въпроса
    до кога ламери ще се водят за най-добри атакери?
    http://travian-reports.net/bg/report...1a,41744848702
    http://travian-reports.net/bg/report...9d,41744204287

И на 10-та ера 1-ия атакър накрая удари натарите... не знам на последния спийд дали и 1-ия е удрял натарите, ама като цяло става модерно и в спийда да правиш глупави работи за точки.

Преторианец

По подразбиране

http://travian-reports.net/bg/report...1a,41744848702
    http://travian-reports.net/bg/report...9d,41744204287

И на 10-та ера 1-ия атакър накрая удари натарите... не знам на последния спийд дали и 1-ия е удрял натарите, ама като цяло става модерно и в спийда да правиш глупави работи за точки.
    Лелеее,труд на вятъра

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил VESELIN Преглед на мнение
    Лелеее,труд на вятъра
    Това е най-малкото. Лошото е, че обикновено №1 атакърите в спийда (за Т4 говоря) ползват и 1/2 артове за трениране и после с направената армия прас в натарите... Като цяло, егоисти колкото щеш в тази игра.

Преторианец

По подразбиране

Това е най-малкото. Лошото е, че обикновено №1 атакърите в спийда (за Т4 говоря) ползват и 1/2 артове за трениране и после с направената армия прас в натарите... Като цяло, егоисти колкото щеш в тази игра.
    Като цяло,не само играта се развали но и малка част от играчите,и да се надяваме,че ще върнат старата версия,но не вярвам да стане това именно защото знаят,че с тази версия ще бъдат похарчени повече пари за злато

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Борбата за медали и по-предно класиране винаги са водели до подобни изпълнения. Разликата между Oxigen, Тя&Той и dan4o беше минимална и не е изненада, че и тримата занулиха последните си войничета в натарите. Армиите и на тримата бяха без машини и нямаше какво да направят с тях :) Не ги критикувайте толкова, историята помни и по-фрапиращи случаи :D

Легионер

По подразбиране

Бисо, снощи ти казах да не се месиш в чуждите работи, не е културно. Както аз не коментирам съюзите ви с ББР или Щаб, както и с когото и да било другиго, така и ти недей да коментираш нашите взаимоотношения на мен и Валери, с другите освен с кланати и теб. Ако има някой от Щаб да ми каже нещо на мен,Валери или клана ми имат скайпа. Както ми пишат сега така могат да пишат. Казвам го пак. Относно това което казах, да си припомним как Сормат занули два или три офф бяха по градовете на ваши играчи дето си седяха в градовете и си прибра някакъв арт от Хелл 8, а беше ваш съюзник.... Затова че....

Паладин

По подразбиране

Щом от ШТАБ ми казаха да ти го напиша това, значи не е месене. Те го искаха. Или май те е срам да не ви научат историите?

Легионер

По подразбиране

Щом от ШТАБ ми казаха да ти го напиша това, значи не е месене. Те го искаха. Или май те е срам да не ви научат историите?

Не нямам срам, не крия какво съм казала. Мисля че могат да говорят въпросните хора от щаб, да ми го напишат те дали тук или на скайпа, защото мисля че тях нещо ги е срам в този случай. Да си пишем общи неща по скайп, а да нямаш смелост да кажеш каквото имаш да казваш и да се предава през 3 и 4 лица....

Страница 17 от 19 ПърваПърва ... 71516171819 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •