Показване на резултати 1 до 18 от 18

Тема: Руски Т3.6 спийд

Легионер

По подразбиране Руски Т3.6 спийд

Дорогие игроки!
    По итогам голосования у нас будет открыт скоростной сервер версии 3.6.
    Предварительная регистрация будет открыта 26.11.2012 в течение дня.
    Старт игры: 28.11.2012 в 09:00 по московскому времени
    Версия: Т3.6
    Скорость: 3x

Паладин

По подразбиране

Късметлии :)

Преторианец

По подразбиране

Чудя се дали и Калинчу не може да направи същото и за нас :)

Калинчу,ти какво ще кажеш,дали е възможно да осигуриш същото и за нас,да играем и ние тази версия Т3.6 за спиид3х :)

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Определено всички го искаме :)

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Определено всички го искаме :)
    За мен тази версия е много по добра от колкото новата и съм сигурен,че ще се включат още играчи,има играчи които ми писаха,че не искат да играят именно заради новата версия :)

Легионер

По подразбиране

Утре ще ви кажа на кои координати ще се регваме, които иска - да заповяда. Да играеш Т4 спийд(и то български) пред 3.6 с над 20-30К играчи ми се струва доста садо-мазо :)

Легионер

По подразбиране +/-

Отвориха регистрациите, на +/- ще се регваме, ако някой иска - да заповяда

Легионер

По подразбиране Кой разбира - тук се спира :)

Който се е регнал на руския - на +/- сме, кланчето е BG, това сме ние -
    Лучшие игроки
    Игроки Альянс Население Деревни
    1. Torbalanovi BG 151 1

Супер-кеф е, идвайте :)

Хедуан
    Местонахождение
    софия

По подразбиране

Не искам да казвам,че съм последният мохикан .. и аз имам прегрешения спрямо играта , но никога не използвам мулти.Вас (АКАУНТА) ви блокираха и оправдания за маймунката е работила за мен не минават.Малко съм разочарован от това ,че се доверих на сляпо да играя в руският спид , но вече знам не слушай попа какво ти говори а гледай какво върши.Лично аз съм доволен от тези 3-4 дни в които играх.Начешах си егото и ви показах какво мога .Удариха ме 2 пъти и след това станаха каси.Днес ви казах ,че ме няма и трябваше да ме гледате: Оправдания не ми се слушат(мъжа ми ти е ситър ама той не могъл и тн. явно си играете от 3 х 3 акаунти това ви прави много добри , но когато скъсате нишката другите да го духат)Аз лично досега никога не съм блокиран за мулти(единствено за обида: селяните просто дошли са ми на гости и турците да ми ядът курците).ползвал съм всички възможни ботове когато не разбирах играта и мислех ,че това ще ми даде приемущество.сега единствено си регвам акаунти тук там за злато предимно в спида.Недейте повече да лъжете хората ,че сте идеални - просто сте като всички останали - борба за ленти и медали.

Желая ви късмет Зловреди и дано не ми се мернете някъде близо до мен.В бавните съм Сянката а в бързите ще разберете бързо за какво иде реч.

пп:За какво ви блокираха Хали Гали в s3? явно хващате всички промоции за мултиакаунт. Може да не ми отговаряте - отговора е ясен.
    Последна промяна мишок; 03-12-12 в 14:58

Заселник lasuna's Avatar

По подразбиране Отговор (понеже май само с мен говори.... длъжна съм сякаш)

Цитат Първоначално Добавил мишок Преглед на мнение
    Не искам да казвам,че съм последният мохикан .. и аз имам прегрешения спрямо играта , но никога не използвам мулти.Вас (АКАУНТА) ви блокираха и оправдания за маймунката е работила за мен не минават.Малко съм разочарован от това ,че се доверих на сляпо да играя в руският спид , но вече знам не слушай попа какво ти говори а гледай какво върши.Лично аз съм доволен от тези 3-4 дни в които играх.Начешах си егото и ви показах какво мога .Удариха ме 2 пъти и след това станаха каси.Днес ви казах ,че ме няма и трябваше да ме гледате: Оправдания не ми се слушат(мъжа ми ти е ситър ама той не могъл и тн. явно си играете от 3 х 3 акаунти това ви прави много добри , но когато скъсате нишката другите да го духат)Аз лично досега никога не съм блокиран за мулти(единствено за обида: селяните просто дошли са ми на гости и турците да ми ядът курците).ползвал съм всички възможни ботове когато не разбирах играта и мислех ,че това ще ми даде приемущество.сега единствено си регвам акаунти тук там за злато предимно в спида.Недейте повече да лъжете хората ,че сте идеални - просто сте като всички останали - борба за ленти и медали.
    Драги Димитър, мисля, че ти трябва да си. Ника ти мишок тук ми харесва :) Наистина. Незнайно как акаунта е отблокиран, без нито ред, че това се е случило,. Между другото е блокнат за бот/скрипт- какъвто не ползваме и това обяснявахме на екипа. Относно твоя акаунт- пояснявам: Не зная защо предполагаш, че аз трябва да уведомя ситъра ти, че те няма??????????? На мен каза, че излизаш, дадох ти скайп на ситър, след като ти намерих такъв по твоя молба. Не разбрах да си писал на него. Попитах го. Или аз трябва да ти се явявам лична секретЕрка? Впоследствие се караш на дуото ми, за това, че видиш ли ти на мен си казал, па аз на ситъра ти- не... Ами не знам какво да ти кажа :) Като пишеш глупости, малко мисли. За себе си ще направя следния извод: не се научих, че на българина направиш ли му добро, задължително изяждаш л...о. Хубав ден. С либоф и най-добри чувства: Ласунка (само ако можеш да обясниш на всички, след като клепеш И ТИ къде ти е логиката и какво избиваш днес? ако можеш де, че с този начин на разсъждения...) Поне имаш честта да влезна във форума изрично заради теб :) Аз на високостна година влизам тук иначе :) Дори сега видях и разбрах, че има и тема такава...чудех се къде ще го клепнеш това и видях, че има разделче, което моето другарче е започнало. А мога да те уверя, че нема човек, който да играе по-чисто от него. И да изисква толкова и същото от всички в акаунта. Ако щеш вярвай, знам че за много хора е необяснимо как успяваме на ръка :) Е, който го може- може го.

A, забравих...за да не се чудиш безкрайно... Двата гала ги цъкат мъж ми и колежката ми. Та в Торбалан сме трима сега (първите два дни бяхме аз и дедо ти, после дойде и Илия. Гал1:- основен играч Гергана, гал две - основен играч ситъра ти) Та обяснявам отново! кат имаш зор за ситване, пишеш на ситъра си! В акаунта или в скайпа , затова ти го дадох. С мен като ме спамиш...ми за мен си е спам, имаш нужда- споделяш, аз те изслушвам любезно :) Айде, излизам, можеш да ме плюеш , свикнала съм :)
    Последна промяна lasuna; 03-12-12 в 15:11

Хедуан
    Местонахождение
    софия

По подразбиране

Мерси ласуна :) явно търся интрига.Както казах в предният пост ставаше дума за маймунка в мозилата.Кой играе с Мозила? Мозилата се пуска за атаки в сек. иначе всички цъкат с хрома.Само хората цъкащи на ръка играят с хрома.А този дето е цъкал нощес с мозила е ясно как е цъкал.Отностно ситърството ще си спестя думите тук за широката публика иначе е лесно да извадя цитати от скайпа нали? ясно е от твоя пост как се играе .оки аз съм виновен ,че не казах на мъжа ти ,че ме няма а ти не си се виждаш с него , ама цъкате травиан заедно.

надявам се ,че ше се регнете в зимния спиид в бг.ще имам идея кой да бия и тук са позволени не 2 а 40 гала.
    поздрави Митко
    Последна промяна мишок; 03-12-12 в 15:55

Паладин

По подразбиране

Защо се срамите да се преструвате, че правите бг отбор, а накрая сами се унищожавате?

Хедуан
    Местонахождение
    софия

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Bane Преглед на мнение
    Защо се срамите да се преструвате, че правите бг отбор, а накрая сами се унищожавате?
    абсолютно ти нямаш право за коментар. откъде да започна: за бот, връщане на сървъра или за неможач? ела на турнир в карта 50/50 платена имаш 2 часа да покажеш какво можеш и след това играеш 1:1 .загубилия плаща картата и 200 евра.

Паладин

По подразбиране

абсолютно ти нямаш право за коментар. откъде да започна: за бот, връщане на сървъра или за неможач? ела на турнир в карта 50/50 платена имаш 2 часа да покажеш какво можеш и след това играеш 1:1 .загубилия плаща картата и 200 евра.
    Ти нещо си яхнал метлата днес. Първо на Ласуна и Zlovred се звериш, а сега на мен, че и неверни работи. Продължавай в същия дух с простотиите и после доста хора ще търсят теб на картата, а не ти тях.

Хедуан
    Местонахождение
    софия

По подразбиране

Аз съм казал какво мисля .А ти към Зловредите ли ще цъкаш? добра идея. Иначе си имам и разправия с Магинце ама дано не се върне от Лондон дотогава ,че ще трябва много бой да ям или много бой да ядете

Легионер

По подразбиране

За последен път пиша в този форум (защото е безсмислено по много причини), общо-взето се надявам, че ако случайно се регна за малко на БГх това ще ми е и последния травиански сървър. Мите, мен лично ми беше много приятно, че се запознахме там, чак не мога да повярвам че ти си ги писал тия работи.... Но явно е вярно, че травиана не прощава............ :) Не мога да коментирам ситърските ви отношения с някой, защото нямам никаква идея по въпроса. На всеки с каквото можахме - помогнахме тези 2 дена, в които играхме, от никой - нищо не сме получили или искали (както винаги). Казах ти, че винаги можеш да разчиташ на нас за каквото и да е и мисля че беше така. Колкото до блокирането ни, определено не си този, който може да дава мнение, при условие че нямаш и най-малка идея, дори нощното МХ и главния им админ не знаеха защо сме блокнати. Както се оказа после - причината е съвсем тривиална - медалите :) Пуснаха ни веднага в Понеделник, без никакво съобщение за което :) Откакто АЗ играя, отговорно мога да твърдя, че никога не съм играл с бот/скрипт или нещо подобно, както и никога не сме играли мулти. Не че не мога или се хваща (в БГ-то минимум 50% играят с ботове,а 90% са мултита), просто няма бот, който да може да изкасира и половината от това, което касирам ръчно :) Напротив, винаги сме давали в пъти повече на ситъри и приятели и съкланници от това, което сме получавали. Всеки, който е играл с нас може да го потвърди, НЕ че ми пука изобщо за нещо от написаното.
    Именно затова, почти няма сървър, в който да не сме имали проблеми. Почти ме амбицира да се регна в спийда, но мисля да си спестя това "удоволствие". Както казваше един приятел в щатите - видиш ли БГ - плюй си в пазвата и бягай надалече..... Жив и здрав бъди ти, както и всички във вечните травиански полета. Чао от мене и успех

Заселник

По подразбиране

Искаш ли да се пробваш с мен ?

Заселник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lasuna Преглед на мнение
    Драги Димитър, мисля, че ти трябва да си. Ника ти мишок тук ми харесва :) Наистина. Незнайно как акаунта е отблокиран, без нито ред, че това се е случило,. Между другото е блокнат за бот/скрипт- какъвто не ползваме и това обяснявахме на екипа. Относно твоя акаунт- пояснявам: Не зная защо предполагаш, че аз трябва да уведомя ситъра ти, че те няма??????????? На мен каза, че излизаш, дадох ти скайп на ситър, след като ти намерих такъв по твоя молба. Не разбрах да си писал на него. Попитах го. Или аз трябва да ти се явявам лична секретЕрка? Впоследствие се караш на дуото ми, за това, че видиш ли ти на мен си казал, па аз на ситъра ти- не... Ами не знам какво да ти кажа :) Като пишеш глупости, малко мисли. За себе си ще направя следния извод: не се научих, че на българина направиш ли му добро, задължително изяждаш л...о. Хубав ден. С либоф и най-добри чувства: Ласунка (само ако можеш да обясниш на всички, след като клепеш И ТИ къде ти е логиката и какво избиваш днес? ако можеш де, че с този начин на разсъждения...) Поне имаш честта да влезна във форума изрично заради теб :) Аз на високостна година влизам тук иначе :) Дори сега видях и разбрах, че има и тема такава...чудех се къде ще го клепнеш това и видях, че има разделче, което моето другарче е започнало. А мога да те уверя, че нема човек, който да играе по-чисто от него. И да изисква толкова и същото от всички в акаунта. Ако щеш вярвай, знам че за много хора е необяснимо как успяваме на ръка :) Е, който го може- може го.

A, забравих...за да не се чудиш безкрайно... Двата гала ги цъкат мъж ми и колежката ми. Та в Торбалан сме трима сега (първите два дни бяхме аз и дедо ти, после дойде и Илия. Гал1:- основен играч Гергана, гал две - основен играч ситъра ти) Та обяснявам отново! кат имаш зор за ситване, пишеш на ситъра си! В акаунта или в скайпа , затова ти го дадох. С мен като ме спамиш...ми за мен си е спам, имаш нужда- споделяш, аз те изслушвам любезно :) Айде, излизам, можеш да ме плюеш , свикнала съм :)
    lasuna изненадан съм , явно си се научила да играеш

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •