Страница 2 от 17 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 21 до 40 от 338

Тема: Доклади ера 13

Заселник

По подразбиране

Едвам дочаках да отвори селската църквичка,па събрах де що свещички имаше и хукнах през глава,че лошо иде трябва молебен да се понаправи:

Човеколюбиви Ганчо, Царю на Травиана, Ти разруши стените на нашите села.
    за да пребъдват в благоволение и да се радват на истинския живот.
    Ти ни заповяда да станем твои каси.
    най-вече сред позналите истинския Ганчо на Травиан.
    Ти каза: "Не дефете, защото идвам АЗ
    Затова, като се подчиняваме с благоговение на Твоята света воля,
    моля Те,Ганчо, дарувай мир на Твоите роби FREАKS, които са във вражда и раздор,след твоят славен поход
    Просветли сърцата им с Твоята Армия и,
    за да не допуснат злото да ги овладее и да ги отдалечи от Тебе.
    Угаси у тях всяка разпра и премахни всички съблазни на разногласието.
    Вкорени в тях страх пред Тебе, за да не се възгордяват сърцата им и да търсят отмъщение.
    Дай им да познаят онова, що значи касиране и взаимно назидание.
    Не ги оставяй да изнемогват на кого да бъдат каси,
    а ги привлечи към Твоите села и ги спаси.

АМИН.
    п.п.
    Ганчо поне задръж 60 дни

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Брей че взискателна публика

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил dionisy79 Преглед на мнение
    Хаха налива се когото трябва и когато трябва,а не ми казвай какво си изнасилвал защото всеки ден се изтегляте нагоре.Но не е тук мястото да давам смешни доклади от ресс градове като теб,ще дам твоя доклад с вълните ако искаш и от вчера от хера да дам,да се види защо катите ги няма сега.

http://travian-reports.net/bg/report...84,429019b3b6a

http://travian-reports.net/bg/report...b8,428653dbdd9

Всвеки който разбира ще му стане ясно,че докладите не са за хвалба.Добър атакер не е този който се нацепва и губи 4/5 от войската си.Добър атакер е този който бие дефф на малки порции минава чисто избива офенс,армията я забива когато стане много тежка и има готов 2ри офенс.Да те науча малко на игра ламерче,но няма нищо безплатно де
    Е явно ви е заболяло дори повече от колкото мислим :D, не че разбирам много от играта, но човек ако не го боли не се впряга много много. От друга страна ако усети изтръпване отзад, или и той отвръща с нещо (ако имас какво), или почва да прави (говори, пише) всякакви глупости, опитва се да се обеснява по всевъзможен начин. А сега кажи ти от кои си в случая ?

Преторианец ispals's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил dionisy79 Преглед на мнение
    Леле с това ли се хвалиш бе ламер.
    1.Биеш мултита които може да касираш (на всички изостанали и неактивни играчи им викам мулти)Защото винаги най-късно на артите стават такива.

2.Пускал си по играчи 4 пъти.

2.1. При Вал размазан

2.2. 2ри опит при Вал смъкна няколко 16ки вдигнати за 36 часа без да спира офенса(тъкмо се стегнаха малко неактивните мултаци и вместо да преливат направиха нещо от което са доволни)Твоя офенс пак в кофата мина на косъм(от утре превръзка няма да купиш да знаеш,ако ще да станат най-скъпото нещо в играта)

2.3.При Хера отново на косъм,смъкна няколко 14ки на 12ки и 10ки.Сечени и кати.Житата на хера до 13:00 бяха пак 14ки с едно повече.Отново благодарение на сплотения колектив.

2.4.Тази нощ при мен.Подведе уж интелигентен играч и го размаза заради лична вендета.Използва още един да мине преди теб и да ти покаже колко си жалък с твоята касатотска армия,и за какво за да ме затрудниш да напиша утре един ММ.В събота житата са готови(без да спира армията),а питай бай Иван кога ще възтанови офенса.

Съвсем скоро ще видиш и нашите зъби.Но има време държиме и на пиене ядене...бой.
    Играем за да правиме игра,не да рушиме на другите.

И един въпрос ако може.Какво ще кажеш на 8те ти клана шматки дето играят за теб съвсем скоро когато останеш в средата на клана си поп поп???И дали ще бъдеш мъж да не натиснеш хикса и да ги изоставиш,а да ядеш шамари заедно с тях????

п.с. Предполагам точно тогава ще трябва да се местиш в Ливърпул.(чувал съм,че там се намира много качествено бяло.
    толкова ти се реве,че ако играех вече щеше да си почнал дaжe и изтрил :) по голям ламер от тебе баце не съм виждал сиг и няма да вида.незнам за кво се биете в гърдите в тоя смешен бгх сървар а веднаж не съм ви видял някъде по чуждите сървари да изпъквате(не със ферма)с бои ?големия играч какъвто се оптваш да изпъкнеш не моли клана да го наливат с рес,а сам се оправя палячо
    поздравче имаш от бившата половина на акаунт zlovred(nurbel)та като се научиш да играеш свирни да направим един комски :D

Хедуан

По подразбиране

акцийте на гандо са колкото успешни толкова и неуспешни... 80% от офа замина а стената пада едва няколко нива..
    житките се вдигат за ден най-много +- няколко часа
    офа му се прави за 1-2 дена
    дефа също дори и в повечко количество

хуни игра миналия комски и извади 2 доста стабилни хамера

акаунт zlovred без дедо не върви

и за финал.. гандо винаги отначало тормози акаунти до него ама не доиграва спийд... сега и някой по развити акаунти удари но щетите не са такива каквито ние ще нанесем

моля коментатори като mko_3 да си казват акаунта.. не че нещо ама който ни вика смешници поне да знаем зад кой недоразвит акаунт се крие

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил kotora Преглед на мнение
    акцийте на гандо са колкото успешни толкова и неуспешни... 80% от офа замина а стената пада едва няколко нива..

и за финал.. гандо винаги отначало тормози акаунти до него ама не доиграва спийд... сега и някой по развити акаунти удари но щетите не са такива каквито ние ще нанесем

моля коментатори като mko_3 да си казват акаунта.. не че нещо ама който ни вика смешници поне да знаем зад кой недоразвит акаунт се крие
    какво искаш да кажеш със това"акаунт zlovred без дедо не върви"?писал съм,че съм половината от зловред,а ако говориш за игра,колкото играеше ицо толкова играх и аз, двамата допринасяхме за акаунта,които ме познава най добре знае за кво говоря,както и да е..а за хуни дреме ми миналата ера в кома кво е изкарал,то да фермиш цяла ера,а то с мега златото и накрая да са забиеш някъде не те прави играч,нека сварши финала в кома и щи постна доклади да ти се разясни за кво говоря,цяла ера бяхме в центъра на битките 4ти сме в момента в атака и крием още 800к хамър за енд гейма ,ако направи на половина на тва хуни а то почти без злато спирам травиана :)

Хедуан

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ispals Преглед на мнение
    то да фермиш цяла ера,а то с мега златото и накрая да са забиеш някъде не те прави играч,нека сварши финала в кома и щи постна доклади да ти се разясни за кво говоря
    я иван да ти обесни как се правят и пазят 700к бухи
    с тия натари 1-2-3-4 изобщо не ми ги хвали вече... натарски побойници не искам да ги знам
    хуни в кома извади 2 хамера с по над 500к бухита

Хедуан mko_3's Avatar

По подразбиране

И като ти кажа ника кво?? Идваш и ми буташ градовете .. Е няма проблем, аз не съм толкова "в джаза" , че да взема да се вайкам , че си ми бутнал градовете.. знаеш ли през къде ми е за тая игра..?.. И все пак си оставате смешни най-вече заради НЕ лоялността Ви :) Не смятам да давам никакви обяснения на сульо и пульо защо така смятам , много хора знаят отговора .. Айде приятна игра.
    ;p

Хедуан

По подразбиране

видях ти ника дето си търсил дуо
    къв си ти че да казваш смешници
    ганадор да вика как си иска.. поне в играта не се крие..
    нямам намерение да ти бутам градовете... тва си е загуба на време.. играй спокойно и не обиждай

Хедуан mko_3's Avatar

По подразбиране

видях ти ника дето си търсил дуо
    къв си ти че да казваш смешници
    ганадор да вика как си иска.. поне в играта не се крие..
    нямам намерение да ти бутам градовете... тва си е загуба на време.. играй спокойно и не обиждай
    rebbel c0mander не съм аз , един приятел искаше да му пусна тема, търсише дуо.. :)
    ;p

По подразбиране

я иван да ти обесни как се правят и пазят 700к бухи
    с тия натари 1-2-3-4 изобщо не ми ги хвали вече... натарски побойници не искам да ги знам
    хуни в кома извади 2 хамера с по над 500к бухита
    ти изобщо в час ли си?какви натари кви вафли е мен,един натар не съм ударил всичко е от акции..незнам в кви филми си влязал и кви лекарства пиеш тва че на теб не ти са получава незначи че никой не мое да е в топ атакери без да чийтва,образовай се малко и хич не ми хвали тоя хуни щот съм играл с него и го знам що за стока е и 4 хамъра по 1 милион да изкара пак няя да ме впечатли,то цял сървар само да фермиш е лесно да ги изкараш тия 2 по 500 дето викаш,аз ти говоря за пълна активност цял сървар от 6 града да вадиш армии и да имаш под ръкава финалния коз за ендгеима и то само злато от предмети ;) не дей ми отговаря поече на коментара щот пак ще изпилиш някой глупост пък няма кво да ти доказвам точно на тебе,в тая игра на който е трябвало да докажа нещо съм го направил ...

Паладин ganador's Avatar
    Местонахождение
    london

По подразбиране olelele boje .....

така е , и аз съм на това мнение за атаките , но :

-1.вата атака по теб - без да се правите на велики ако не се бях напил и пуснал без тиминг атаките дефа на 100% го минавах и житките падаха - то дефакто не ми стигнаха малко тарани де , а спецялно ти се беше наакал и трепереше за житките- квото искаш пиши аз знам и си ми ясен

-2.пак по теб атаката - ами офф-а ми беше на 3 дни но не подозiraхте че тренирам голяма казарма и конюшна и подценихте ситуацята и 16 ки падаха - не е много но аз си правя кефа ....

-3.Хера - там ми беше ясно че само с неиня дефф съм нулиран -но разчитах точно на това дет стана - тя пазеше всеки но не и себе си - принципно е нормално деф играе... аз го направих да го боли на Димо ...че само локуми
    -4. атаката по хуни последната - ами там хората искаха да намалят офф-а че не им се хранеше - пораженята са добри лично според мен 17 ки надолу и като цяло заклучение над 130 000 дефф ви избихме - надали имате още 50-60к вашя клан- като предполагам мулти акаунтите ви правят дефф и не ми говорете че не влизате по акаунти - щото ви гледам 6 човека днеска блокирани ;)

-спцеялно Димо съм сигорен че обикаля като линеика акаунтите и ми хареса ММ за нливане дето сте пускали по крилата - този път сте много любезни - щото е за наливане пак ....а не е от сорта - \'\'аз гоня там няма да активните и неактивните сам по добре да играя \'\' -които разбере такова ММ ще го черпя 5000 злато - димич ги пуска такива смешни та после стигат по всички чатове на травян и му се смеят хората -дори неговите не разбират ко иска да каже :D
    Последна промяна ganador; 11-01-13 в 15:49

Хедуан

По подразбиране

при положение че смених оф на столица само да видя дали ще избяга офа мислиш ли че ме боли за 8 16ки :)

житките са въпрос на ресурс а офа на време

1-вия път тръгна по вал след 3 часа нощес.. 2 вечери писа след 3 часа 2 пъти не ти ги четох и реши че спим... аиде не на мен тия ся :) кълвеш като рибка като не ти четем съобщенията
    и да се беше таймнал без деф нямаше да ни завариш... така че не се нерви :)

Паладин

По подразбиране

Поздравления за Ваньо и Шаги, макар че очаквах някой таран повече от тях, къси ми се виждат
    Важното е да се забавляват те за това играят тоя сървар, стига са се пазили за чудо :)

Обаче ей това изказване ми хвана окото по спецаилано тази реплика - "житките се вдигат за ден най-много +- няколко часа"
    Абе пичове вие как добивате с 10 рес града 40 милиона рес на ден ?
    Горе долу толкова трябва за да вдигате от 10 на 17 житните поля отново, по скоро май трябва да ви питам абе вие с колко акаунта играете ? :D
    Ако нямаше мулти акаунти акцията от снощи връща сринатия акаунт около 10 дни назад, което при късия спеед си е направо изкарване от сериозната игра до края на сървара обаче явно нещата стоят по друг начин :)

Както и да е важното е да има фън.

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране

20 човека наливат един и накрая той се забива в дефа , това хубави акции ли са според тебе ?
    2+2=5

Паладин

По подразбиране

Ъъъъъ, ако въпроса е към мен, ще кажа че Иван и Шаги не са наливани с ресурс, а дали акцията е добра, както вече казах, ако сринатия трябваше да се възстановява сам от загубените поля, бих я окачествил много успешна !

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране

ако трябвало "сам да са възстановява" , ганадор със собствен рес ли си прай войниците?

въпроса не беше за теб а за ганадор.
    2+2=5

Хедуан

По подразбиране

нали за това е алианса
    ако на някой ваш му бутнем житките сам ли ще го оставите да ги вдига?
    никой не е ощетен с едночасов добив
    и благодарение на него я слагаме акцията в графа не мн успешни

Паладин

По подразбиране

Тема : Доклади ера 13 .... а не коментари по доклади ??

Паладин lubomir4o20's Avatar

По подразбиране

[QUOTE=dionisy79;148156]Леле с това ли се хвалиш бе ламер.
    1.Биеш мултита които може да касираш (на всички изостанали и неактивни играчи им викам мулти)Защото винаги най-късно на артите стават такива.

2.Пускал си по играчи 4 пъти.

2.1. При Вал размазан

2.2. 2ри опит при Вал смъкна няколко 16ки вдигнати за 36 часа без да спира офенса(тъкмо се стегнаха малко неактивните мултаци и вместо да преливат направиха нещо от което са доволни)Твоя офенс пак в кофата мина на косъм(от утре превръзка няма да купиш да знаеш,ако ще да станат най-скъпото нещо в играта)

2.3.При Хера отново на косъм,смъкна няколко 14ки на 12ки и 10ки.Сечени и кати.Житата на хера до 13:00 бяха пак 14ки с едно повече.Отново благодарение на сплотения колектив.

2.4.Тази нощ при мен.Подведе уж интелигентен играч и го размаза заради лична вендета.Използва още един да мине преди теб и да ти покаже колко си жалък с твоята касатотска армия,и за какво за да ме затрудниш да напиша утре един ММ.В събота житата са готови(без да спира армията),а питай бай Иван кога ще възтанови офенса.

Съвсем скоро ще видиш и нашите зъби.Но има време държиме и на пиене ядене...бой.
    Играем за да правиме игра,не да рушиме на другите.

[B][SIZE=5]

Чек да те цитирам: аз не се страхувам от изтрито офф село сигурен съм,че ще се изхаби минимум х2 офенс на този който е от него.Това е отборана игра и ако не я научите няма как да вземете зимен сървар

Отборна игра не означава всеки ден по 2 ММ-а да те наливат и да си събрал на 10 ацц дефа и да викаш елате ме бийте. То това честно казано важи за повечето играчи, които се водят лидери на клановете си и са с неограничено количетсво злато.
    Ти под отборна игра разбираш цял клан да играе за теб, накрая да забиеш огромен офф и да се радваш на медалчетата си и топ-а. Така като гледам цял клан са ти донори дайте рес, дайте деф ... и всеки деф играч ще го лупкат важното е ти да си цял нали ? Странно разбиране за отборна игра имаш !!! Ти какво си направил за всички тези играчи дето те дефят и наливат ???

Страница 2 от 17 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •