Страница 2 от 27 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 21 до 40 от 540

Тема: Клюки

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Thumbs up lelemale sweet but poor player

Цитат Първоначално Добавил UtherX Преглед на мнение
    Кво значение кой къде играе в дадена ера. Единствено е важно да е лоялен към съюзниците в дадената ера :)
    И 3 пъти да му го обясниш на lelemale пак ще се чеше и ще измисля небивалици ,но поне ще ни забавлява тази ера с писаници това г/д го може
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Хедуан

По подразбиране

ооо, паца, как си. драсни ми пак в играта да те видя де си да ти засиля 2 бухала ;), да събереш дефа на алианса.

Хедуан epoTuka`'s Avatar

По подразбиране

Кво значение кой къде играе в дадена ера. Единствено е важно да е лоялен към съюзниците в дадената ера :)
    Точно така ,това е най-важното да е лоялен към клана и алианса си на съответната ера ,както и към противниците си ...просто се забавлявайте все пак това е една игра ;)

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Не е ли по-яко човек да е лоялен всяка ера на един алианс, а не да обикаля като недарена сваа и да плюе предходните алианси, в които е бил :|

Паладин MAGNUM's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Не е ли по-яко човек да е лоялен всяка ера на един алианс, а не да обикаля като недарена сваа и да плюе предходните алианси, в които е бил :|
    Дали е бил в един и същ алианс или в 5 няма никакво значение, стига да е бил лоялен на всички и никога да не е плюл алиансите в които е бил.
    А още по-хубаво е когато човек спре да пълни гушите на швабите и се наспи.
    До кога ще играете бре, все едни и същи от самото начало o.O

Тевтонски рицар BORIL's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил MAGNUM Преглед на мнение
    Дали е бил в един и същ алианс или в 5 няма никакво значение, стига да е бил лоялен на всички и никога да не е плюл алиансите в които е бил.
    А още по-хубаво е когато човек спре да пълни гушите на швабите и се наспи.
    До кога ще играете бре, все едни и същи от самото начало o.O
    За мен, честно да си кажа, е по добре да дам 40 лева тук, отколкото за цигари или алкохол, защото така пак пълниш гушата на някой, но и на теб си вредиш.
    лично мнение

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил BORIL Преглед на мнение
    За мен, честно да си кажа, е по добре да дам 40 лева тук, отколкото за цигари или алкохол, защото така пак пълниш гушата на някой, но и на теб си вредиш.
    лично мнение
    Едва ли ако пушиш, и примерно пийваш по 100 грама аператив вечер. Ще откажеш цигарите и алкохола и ще си даваш парите само за играта. Тези които употребяват алкохола и цигарите пък и наливат в играта едва ли се лишават от едното или от другото! Пушиш ли ще си пушиш пиеш ли ще си пиеш .. влагаш ли в играта ще влагаш! А ако имаш възможност и за трите неща да си ги позволяваш... Ще си ги позволяваш

Lightbulb spit it out !

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Не е по-яко !!! Плюването е по едни и същи играчи само ерите са различни !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    by assen

Тевтонски рицар losc's Avatar

По подразбиране

лично мнение
    ама хич не си си навредил с тия 44 поредни спийда. запали една цигара по добре :)
    [SIGPIC]

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил losc Преглед на мнение
    ама хич не си си навредил с тия 44 поредни спийда. запали една цигара по добре :)
    поредни???? В грешка си.

Легионер

По подразбиране

То Боцнята си е увредено у главата
    Нямат край Боцевизмите му

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил gogo120 Преглед на мнение
    То Боцнята си е увредено у главата
    Нямат край Боцевизмите му
    Поредната гневна каса, незнайна в играта, която е усетила дебелия. Боцевизма не включва, педалските изпълнения, като върнат деф от чудо, план и арт и приебаване по този начин на труда на цял алианс. Колкото и да Ви е яд на мен, защо трябва да страдат, другите играчи от алианса??? Който ми е нещо "навит", аз не сменям ника и коо са ми ясни. Стига спемете вече, а играйте.

Между другото весело посрещане на Коледните празници.
    Последна промяна BORIL; 21-12-12 в 22:25

Легионер Ubiquitous's Avatar

По подразбиране

Поредната гневна каса, незнайна в играта, която е усетила дебелия. Боцевизма не включва, педалските изпълнения, като върнат деф от чудо, план и арт и приебаване по този начин на труда на цял алианс. Колкото и да Ви е яд на мен, защо трябва да страдат, другите играчи от алианса??? Който ми е нещо "навит", аз не сменям ника и коо са ми ясни. Стига спемете вече, а играйте.
    Я, ти пак ли си в спийда... и пак ли си мислиш, че си главния играч!?! Вземи се поразгледай из клановете си - пълни с руснаци, не с играчи на НГ. Няма лошо де, ама не знаеш от коя руска матрьошка ще изскочи един твой стар познайник.....помниш ли Vinety с една много готина 15-ка насред НГ?
    Благородството задължава!

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Ubiquitous Преглед на мнение
    Я, ти пак ли си в спийда... и пак ли си мислиш, че си главния играч!?! Вземи се поразгледай из клановете си - пълни с руснаци, не с играчи на НГ. Няма лошо де, ама не знаеш от коя руска матрьошка ще изскочи един твой стар познайник.....помниш ли Vinety с една много готина 15-ка насред НГ?
    поне си имам кланове

Cool good

поне си имам кланове
    Браво на момчето !
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    by assen

Паладин lubomir4o20's Avatar

По подразбиране

Не е нормално една ера да си в ВАРЛОРД, на другата в ББР на третата на +/+ на четвъртата да говориш, че ще си с ФРИЙКС. Не може 5 ери да плюеш по определени играчи и след това да играеш с тях. Лицемерно е не мислиш ли ? Много такива случаи видях за 5те ери, които съм изиграл в спийда и за мен това, което се случва е отвратително.
    Цитат Първоначално Добавил lelemale Преглед на мнение
    на ++ винаги е весело.но какво е това голямо покръстване на народите.Абревиатура FREAKS+8 Име: HELL 8 Абревиатура FREAKS+6 Име: HELL 6 Абревиатура FREAKS+5 Име: HELL 5 Абревиатура FREAKS+7 Име: HELL 7 Абревиатура FREAKS+M Име: HELL MACHINES евала на руснаците че не са се покръстили и те Абревиатура -=ШТАБ=- Име: ШТАБ та последно фреакс играе ли или де що беше хелл се изнесе от ++ и се пише фреакс ;))п.п. змия ти си стой на ++, ти на никого не пречиш все пак. но айде върнете си имената, че току виж и аз съм сложил едно фреакс отпред щом е модерно. в миналото съм играл и за него алианс все пак ;)))
    Те горките душици да не мислиш, че знаят кои са? Сменили са по 4-5 отбора, сега ФРИЙКС са силни и е модерно всички да са ФРИЙКС.
    Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение
    И 3 пъти да му го обясниш на lelemale пак ще се чеше и ще измисля небивалици ,но поне ще ни забавлява тази ера с писаници това г/д го може
    Днес ФРИЙКС са силни, но утре няма да са. Къде ще отидеш тогава ? Не ми отговаряй знам отговора, при следващия силен.
    Последна промяна tosheto; 23-12-12 в 09:31

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lubomir4o20 Преглед на мнение
    Днес ФРИЙКС са силни, но утре няма да са. Къде ще отидеш тогава ? Не ми отговаряй знам отговора, при следващия силен.
    Браво за поста. С една дума не змийче, а слънчогледче .

Паладин nelik's Avatar

По подразбиране

Сменили са по 4-5 отбора, сега ФРИЙКС са силни и е модерно всички да са ФРИЙКС.Днес ФРИЙКС са силни, но утре няма да са.
    Яяя аз съм била модерна без да знам.
    Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.
    Алберт Айнщайн

Паладин

По подразбиране

Не е нормално една ера да си в ВАРЛОРД, на другата в ББР на третата на +/+ на четвъртата да говориш, че ще си с ФРИЙКС. Не може 5 ери да плюеш по определени играчи и след това да играеш с тях.
    Понеже предполагам, че мен идентифицираш с това, бих казал, че клановете са просто формалност. Важно е с кои хора ще ти е приятно да играеш, а и да играеш с нови лица винаги е интересно.

П.С. Всеки твой пост, който съм ти чел във форума, е винаги негативен спрямо някого. Най-често адресиран към Магинце. Ти да не би да се изживяваш като светец?
    Последна промяна Bane; 23-12-12 в 16:49

Паладин lubomir4o20's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Bane Преглед на мнение
    Понеже предполагам, че мен идентифицираш с това, бих казал, че клановете са просто формалност. Важно е с кои хора ще ти е приятно да играеш, а и да играеш с нови лица винаги е интересно.

П.С. Всеки твой пост, който съм ти чел във форума, е винаги негативен спрямо някого. Най-често адресиран към Магинце. Ти да не би да се изживяваш като светец?

Явно не си следил много този форум. доста пъти съм защитавал Миглена преди да започне с к*рвенските си номера спрямо собствените й играчи. Знаеш ли колко хора вече не играят с нея ? За 5 ери съм играл 4 пъти с един отбор, 1 път на +/+ с друг отбор понеже Миглена и друга голяма част от отбора ''УЖ'' нямаше да играят, а накрая си играха (както казва Магинцето важно е с кого, а тогава явно е имало с кого) и съм играл за кланче от 15 човека, а не в противников алианс мой човек. Не случайно твоят ник и този на Миглена се свързват с цветарството, а не моят. Не аз съм човека, който плюе всеки в скайп, а накрая ходи и играе с тях, не аз съм човека, който цял алианс налива и той се трие на втората седмица. Знам, че имаш оправдание за всичко. За теб едва ли има човек, който да може да каже нещо положително. Да, аз обичам да играя с едни хора докрай, разбира се докато не ме разочароват с поведението си затова и сега не играя, а съм само зрител. За разлика от теб не съм цветарка, не плета интриги, не се трия когато цял алианс ме налива, не портя някой за фалшиво злато, не казвам, че някой цъка с бот при положение, че почти всички имат такъв поне от големите играчи цъкащи със злато. Няма нищо положително в теб дори майка ти не може да намери такова нещо.

Страница 2 от 27 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •