Страница 6 от 27 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 101 до 120 от 540

Тема: Клюки

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил dionisy79 Преглед на мнение
    И да го коментирам пак специялно за Васко със поздрав за Васильовден от името на Вал.

Той още е на 16-ки?А къде са твоите бухалки!
    хахха,еми нали трябва да има и шутове да ни забавляваттой обича да грее по топа,също така и да виси по стените...

Тевтонски рицар losc's Avatar

По подразбиране

като се замисля, васко като мачкаше в спийда... никой от сега коментиращите сигурно не е чувал за трави. пък и играта няма нищо общо с тогава. пишман атакерчета сега по се виждат. златото им е в повече. книжки, градчета, мултита - айдеее :D прота :)

П.С. май само в един алианс има крило с мултита за наливане, ама не му помня името.
    [SIGPIC]

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил losc Преглед на мнение
    като се замисля, васко като мачкаше в спийда... никой от сега коментиращите сигурно не е чувал за трави. пък и играта няма нищо общо с тогава. пишман атакерчета сега по се виждат. златото им е в повече. книжки, градчета, мултита - айдеее :D прота :)

П.С. май само в един алианс има крило с мултита за наливане, ама не му помня името.

За какво злато говориш,нима Ганьо играе с малко.Не ставайте смешни деца.А за мултита хич неща да коментирам защото БГ реялностите всички ги знаем:

КРАДЕЦА ВИКА-ДРЪЖТЕ КРАДЕЦА

А още нещо ако нямаш кинти за злато моето момче ходи изкарай.Не виси пред компа да се облизваш като гладен котарак.Игрите са за хора които са си надвили на мастрафа и се чудят как да се забавляват
    Последна промяна dionisy79; 04-01-13 в 05:00

Паладин

По подразбиране

Кога е мачкал пък той? Играя от 3-та ера и не мога да се сетя нещо грандиозно. Виж, ако беше казал Djochi, saikov (4 ера), Бец - Тони (4 ера) и Val (8 ера), това вече е друго.

Паладин magince's Avatar
    Местонахождение
    Търговище

По подразбиране

Това е, защото си пропуснал втора ера

Тевтонски рицар BORIL's Avatar

По подразбиране

пък и играта няма нищо общо с тогава. пишман атакерчета сега по се виждат. златото им е в повече. книжки, градчета, мултита - айдеее :D прота :)

историята е затова да се помни:
    кой блокираха за фалшиво злато????
    кой пускаше атаки от 4 - четири асс, за да рути град????
    кой играеше с поне 5 асс ?????

справки - ера 4, като стана Най-добър атакуващ играч и по натам

По подразбиране

Бе друго ме инт мен - дойдоха имейли на играчи от алианса ни с обяснение как ще имат медали за ветерани.
    А на моя милост, който съм ги учил на А и Б - ни мейлче, ни медалче, ни злато.
    Играя си с една и съща пощенска кутия от спийд 2 насам.

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил BORIL Преглед на мнение
    историята е затова да се помни:
    кой блокираха за фалшиво злато????
    кой пускаше атаки от 4 - четири асс, за да рути град????
    кой играеше с поне 5 асс ?????

справки - ера 4, като стана Най-добър атакуващ играч и по натам
    мче, ако искаш гушите да им пълня а ? 20к за дни ? който не знае как, той не го е направил. понял?
    виж за атаките много пъти съм пускал поради 2 причини. или човека иска да си ляга или го мързи. пък аз знаеш ли колко добре си ги нареждам сам :) е болна ти е ера 4 щот те пребих, ама точно там пък сефте играех трави. мултитата са част от твоята версия :) паролите на чужди акаунти не са мултита. та тъй де, реших да kaжа някоя дума за васко, че играе доста по добре от млямпащите тук в момента заедно с теб. не е проблем и мен да обсъдите. пък не ме и бърка, щото искарваш факти, с които аз дефакто съм си правел кефа и съвсем не са ме интересували правилата на играта.

пък онова за А и Б обяснява нулата.

Flawless Victory !
    [SIGPIC]

Легионер wild thing's Avatar
    Местонахождение
    Добрич

По подразбиране ВЪПРОС !!

Някой да знае тази ера FREАKS и WARLORD заедно ли ще играят или толкова подла е цялата история- да си вкараш мултито в друг алианс за да знаеш кои кога спи ?

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил wild thing Преглед на мнение
    Някой да знае тази ера FREАKS и WARLORD заедно ли ще играят или толкова подла е цялата история- да си вкараш мултито в друг алианс за да знаеш кои кога спи ?
    До колкото съм запознат Фрийкс и Лордовете ще имат обща сбирка,а победителя поема нощувките на другия.Дано някой хора не се отметнат от думите си.

Легионер

По подразбиране

мче, ако искаш гушите да им пълня а ? 20к за дни ? който не знае как, той не го е направил. понял?
    виж за атаките много пъти съм пускал поради 2 причини. или човека иска да си ляга или го мързи. пък аз знаеш ли колко добре си ги нареждам сам :) е болна ти е ера 4 щот те пребих, ама точно там пък сефте играех трави. мултитата са част от твоята версия :) паролите на чужди акаунти не са мултита. та тъй де, реших да kaжа някоя дума за васко, че играе доста по добре от млямпащите тук в момента заедно с теб. не е проблем и мен да обсъдите. пък не ме и бърка, щото искарваш факти, с които аз дефакто съм си правел кефа и съвсем не са ме интересували правилата на играта.

Flawless Victory !

Митаче това ти ли си бил бе,най накрая ме пуснаха в този форум,че не знам кой кой е.Ама правилно съ използвал думите за крадеца който го е страх да не го оберат.Хайде стига знаем си кирливите ризи в един цирк играем

Хедуан
    Местонахождение
    софия

По подразбиране ок

Flawless Victory !
    Аз съм дуото на димчо. Ще ти обясна защо си загубил или защо си хванат.Нямаш късмет или съм много добър - на всяка акция ще те хвана защото си от старата гвардия. не сметна мобилният деф - той те занули.не питай как и защо...3 часа разлика?и нямаш 500 тарана?
    пп.на митаче да не е свършило фалшивото злато?
    Последна промяна мишок; 04-01-13 в 22:34

Легионер wild thing's Avatar
    Местонахождение
    Добрич

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил dionisy79 Преглед на мнение
    До колкото съм запознат Фрийкс и Лордовете ще имат обща сбирка,а победителя поема нощувките на другия.Дано някой хора не се отметнат от думите си.
    Облогът си е облог (нека по-добрият да спечели). На мен ми е любопитно дали ще играят заедно , защото си писах с един от лордовете , а ми отговори друг от фрийксовте (като ситър). Помня случеят от първа ера на спийда- една мадама видя че лидерът й не е на линия и му изби оффа . Та въпроса беше , вкарваш мултак във вражеския алианс да знаеш кой е на линия или двама много добри приятели си помагат без значение кой в кои клан е .

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил мишок Преглед на мнение
    Аз съм дуото на димчо. Ще ти обясна защо си загубил или защо си хванат.Нямаш късмет или съм много добър - на всяка акция ще те хвана защото си от старата гвардия. не сметна мобилният деф - той те занули.не питай как и защо...3 часа разлика?и нямаш 500 тарана?
    пп.на митаче да не е свършило фалшивото злато?
    аз не играя пич :) от доста време. но все пак благодаря за информацията. готин ник.
    [SIGPIC]

Хедуан

По подразбиране

може да са две приятелки ;)

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Направете половината колкото ганадор, бугатти и ванката_н и тогава им намирайте кусури, анонимчовци такива ;)

Хедуан epoTuka`'s Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Направете половината колкото ганадор, бугатти и ванката_н и тогава им намирайте кусури, анонимчовци такива ;)
    Тука не мога да не се изсмея....ХА ХА ХА

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил epoTuka` Преглед на мнение
    Тука не мога да не се изсмея....ХА ХА ХА
    Не виждам много смешно. Ганадор е строил чудо и е бил #1 атакер в комски спийд, сещам се и за три средни хамъра от последните ери. Бугатти е бил #1 атакер в спийд и нормален сървър, вадил е и хамъри (2-3 средни в един сървър даже). Ванката също има няколко хамъра и е сред хората, които най-много пъти са строили чудо. Критикуващите даже не ги зная кои са..

Хедуан epoTuka`'s Avatar

По подразбиране

Нямам намерение да споря и да пиша за всеки поотделно по-нещо...като се има предвид ,че бугатти го знам най-малко от останалите 2ма които си споменал.... ганадор е ясен... едно и същи всеки спийд
    е не не съм съгласна с теб ,но нямам намерение да ти давам доводи ,по простата причина ,че не искам да коментирам последния в никакъв случай ...понеже там е затворена страница .Обаче пък мога да си се смея където си искам нали :)

ПП :Тоя твоя профил много оцветен ..направо ми забива мишката докато стигна до доло ,хубаво ама мое мнение е да го окачиш с медали не със стари доклади :)))))
    Нищо лично към теб ;)

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Хм, хм, хм всякак са ми казвали, но не и анонимчо.
    Само ще кажа, че ера с ера не си приличат и хората, които разбират тази игра стават повече, въпреки, че има и такива, на които не им се занимава вече с щуротии.
    И ако си бил топ атакер в 3 ера, не значи че пак ще станеш в ера 13, а и не виждам някой да е печелил приза 2 пъти.....

Страница 6 от 27 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •