Страница 8 от 27 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 141 до 160 от 540

Тема: Клюки

Паладин ganador's Avatar
    Местонахождение
    london

По подразбиране za dimo-duhovni !

Цитат Първоначално Добавил dionisy79 Преглед на мнение
    Хайде едно докладче от един псевдо атакер със страно изпълнение,но все пак очакван край:

http://travian-reports.net/bg/report...00,42572656dca

Хайде едно докладче от псевдо атакерa със страно изпълнение,но все пак очакван край:

http://travian-reports.net/bg/report...5f,4278510f825
    Последна промяна ganador; 08-01-13 в 02:16

Паладин lubomir4o20's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ganador Преглед на мнение
    Хайде едно докладче от псевдо атакерa със страно изпълнение,но все пак очакван край:

http://travian-reports.net/bg/report...5f,4278510f825
    Който се смее последен се смее най-добре !!!

-Той още е на 16-ки?А къде са твоите бухалки!
    А къде са твоите 16ки ?
    Последна промяна lubomir4o20; 08-01-13 в 23:05

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lambar Преглед на мнение
    тъпите му акции сме ги виждали вече , той за наказание че от 2 3 години прави такива атаки са го баннали и от форума .
    Предполагам ще кажеш, че и последната му акция е тъпа ???

Паладин ganador's Avatar
    Местонахождение
    london

По подразбиране още една тъпа акция

Цитат Първоначално Добавил lubomir4o20 Преглед на мнение
    Предполагам ще кажеш, че и последната му акция е тъпа ???
    http://travian-reports.net/bg/report/428208804dc

беше на 760 популаця след превземането падна на 450 капани гадни вдигат попа
    Последна промяна ganador; 09-01-13 в 02:44

По подразбиране

Не е случила на съсед :D:D:D

Легионер Doctor Evil's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Аксиния Преглед на мнение
    Skill level : OVER 9000

Паладин

По подразбиране

Това е нищо... колко кати сме му секли последната ера. Направо беше трагично. Явно този път са го научили. :)

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ispals Преглед на мнение
    толкова ти се реве,че ако играех вече щеше да си почнал дaжe и изтрил :) по голям ламер от тебе баце не съм виждал сиг и няма да вида.незнам за кво се биете в гърдите в тоя смешен бгх сървар а веднаж не съм ви видял някъде по чуждите сървари да изпъквате(не със ферма)с бои ?големия играч какъвто се оптваш да изпъкнеш не моли клана да го наливат с рес,а сам се оправя палячо
    поздравче имаш от бившата половина на акаунт zlovred(nurbel)та като се научиш да играеш свирни да направим един комски :D
    Само да ти кажа,че спечелихме последния комски сървар смешник.А ти не бъди толкова нагъл да пишеш едно в асс и друго по форумите.Ясен си ми подло човече,като тебе ламер не съм виждал,а при това скъсан ламер,да влезнеш в на човек асс при положение,че ти е дал паса да разгледаш да забиеш 1000злато на +асс и да теглиш майни на 40 човека от сървара някак не ми се струва човешко да не казвам мъжко.А според теб защо ти поисках скайпа като ме занимаваше за дуо,точно за да видя дали не е онова Подло хлапе НиКи

какво искаш да кажеш със това"акаунт zlovred без дедо не върви"?писал съм,че съм половината от зловред,а ако говориш за игра,колкото играеше ицо толкова играх и аз, двамата допринасяхме за акаунта,които ме познава най добре знае за кво говоря,както и да е..а за хуни дреме ми миналата ера в кома кво е изкарал,то да фермиш цяла ера,а то с мега златото и накрая да са забиеш някъде не те прави играч,нека сварши финала в кома и щи постна доклади да ти се разясни за кво говоря,цяла ера бяхме в центъра на битките 4ти сме в момента в атака и крием още 800к хамър за енд гейма ,ако направи на половина на тва хуни а то почти без злато спирам травиана :)
    Ами спирай тогава подло човече,а ако някой се интересува кой му е асс сега в бгх ето го да го видите мултито на Ганчо с 1 град 800поп. window7 Бива те само да движиш мултитата на хората,ако не си спомням точно това правеше и за мен в Италянския спеед.

МАЛКО ПОДЛО ЧОВЕЧЕ,не е лошо да ми дадеш някакви координати в БС отдавна ми се иска да изпием по някое питие с теб да поговориме

ти изобщо в час ли си?какви натари кви вафли е мен,един натар не съм ударил всичко е от акции..незнам в кви филми си влязал и кви лекарства пиеш тва че на теб не ти са получава незначи че никой не мое да е в топ атакери без да чийтва,образовай се малко и хич не ми хвали тоя хуни щот съм играл с него и го знам що за стока е и 4 хамъра по 1 милион да изкара пак няя да ме впечатли,то цял сървар само да фермиш е лесно да ги изкараш тия 2 по 500 дето викаш,аз ти говоря за пълна активност цял сървар от 6 града да вадиш армии и да имаш под ръкава финалния коз за ендгеима и то само злато от предмети ;) не дей ми отговаря поече на коментара щот пак ще изпилиш някой глупост пък няма кво да ти доказвам точно на тебе,в тая игра на който е трябвало да докажа нещо съм го направил ...
    Е това не ти го вярвам,просто знам какъв играч си до артефактите стигал ли си някога.А това за армии и глупости знам от къде го казваш трябва да те отблокирам в скайп за да видя линка дето ми беше пратил от някаква Рускиня.Ама не си преписвай чужди успехи,които за теб са абсолютно ама наистина абсолютно невъзможни.Ако си играч знаеш ме къде съм не спами тук,а направи нещо

Цитат Първоначално Добавил Bolt Преглед на мнение
    Ъъъъъ, ако въпроса е към мен, ще кажа че Иван и Шаги не са наливани с ресурс, а дали акцията е добра, както вече казах, ако сринатия трябваше да се възстановява сам от загубените поля, бих я окачествил много успешна !
    Смятах те за читав играч,а ти май ще излезеш поредния единак егоист.Как ще се възстановява сам,нали затова е клана алианса личните дефф,другите атакери.Като се бие един асс загубите са минимални и заедно се вдига всичко,така беше и с Вал така беше и с Хера така е и с мен.

[QUOTE=lubomir4o20;148188]
    Леле с това ли се хвалиш бе ламер.
    1.Биеш мултита които може да касираш (на всички изостанали и неактивни играчи им викам мулти)Защото винаги най-късно на артите стават такива.

2.Пускал си по играчи 4 пъти.

2.1. При Вал размазан

2.2. 2ри опит при Вал смъкна няколко 16ки вдигнати за 36 часа без да спира офенса(тъкмо се стегнаха малко неактивните мултаци и вместо да преливат направиха нещо от което са доволни)Твоя офенс пак в кофата мина на косъм(от утре превръзка няма да купиш да знаеш,ако ще да станат най-скъпото нещо в играта)

2.3.При Хера отново на косъм,смъкна няколко 14ки на 12ки и 10ки.Сечени и кати.Житата на хера до 13:00 бяха пак 14ки с едно повече.Отново благодарение на сплотения колектив.

2.4.Тази нощ при мен.Подведе уж интелигентен играч и го размаза заради лична вендета.Използва още един да мине преди теб и да ти покаже колко си жалък с твоята касатотска армия,и за какво за да ме затрудниш да напиша утре един ММ.В събота житата са готови(без да спира армията),а питай бай Иван кога ще възтанови офенса.

Съвсем скоро ще видиш и нашите зъби.Но има време държиме и на пиене ядене...бой.
    Играем за да правиме игра,не да рушиме на другите.

[B][SIZE=5]

Чек да те цитирам: аз не се страхувам от изтрито офф село сигурен съм,че ще се изхаби минимум х2 офенс на този който е от него.Това е отборана игра и ако не я научите няма как да вземете зимен сървар

Отборна игра не означава всеки ден по 2 ММ-а да те наливат и да си събрал на 10 ацц дефа и да викаш елате ме бийте. То това честно казано важи за повечето играчи, които се водят лидери на клановете си и са с неограничено количетсво злато.
    Ти под отборна игра разбираш цял клан да играе за теб, накрая да забиеш огромен офф и да се радваш на медалчетата си и топ-а. Така като гледам цял клан са ти донори дайте рес, дайте деф ... и всеки деф играч ще го лупкат важното е ти да си цял нали ? Странно разбиране за отборна игра имаш !!! Ти какво си направил за всички тези играчи дето те дефят и наливат ???

Да взема да отговоря и на теб,наливали са ме единствено като ми свалиха житата смея да твърдя реса който дойде от играчи които не познавам беше доста скромен,но и асс са такива.Затова искрено им благодаря.За възстановяване ми помогнаха развити асс които хранят офенса и пращат реален едночасов,че май и двучасов.А ММ ако ги четеш си пише много добре всичко иска се единствено и само ресурса на този етап в почечето случаи жито който им е в повече.Който така или иначе ще прелее защото няма злато да се завърти,така че ако това го разберат всички играта ще е доста по-интересна.Не се иска ресс на активните иска се на тези които така и така го изливат и не е бил за мен.

Абе Йовчо това на офф играч ли ти прилича ???
    http://travian-reports.net/bg/report...26,4283095dda3

Дефа на 20 човека е при двама атакери и дотам другите кучета ги яли. Играл съм достатъчно травиан и виждам какво се случва особено в спийда. Само ще ти кажа Йовчо, че в КГБ имаше атакери, които 3 пъти вдигаха съкровищници 20 ниво абсолютно сами и нито веднъж не е пускан ММ за наливане, нито едночасов, нито половинчасов, нито 5 минутен. Да не говорим, че за армии също не са наливани за разлика оттук, където Магинцето от първата седмица почват да я наливат първо за армии, после за съкровищница, после къде им бил дефа на дефендърите.
    Ама който както е свикнал, ти явно без 5 ацц, без наливане с повод и без повод не почваш игра. И това било отборна игра :D:D:D
    Прочете ли поста на Ganador кой му възстановява армията ??? Записвай си умнико !!!

Сега седя с 1 град и се дракам с Магинце. Не играя от 2 спийда насам само седя и гледам сеир. С играчи като вас си е чисто губене на време.
    Ако и играта ти се отдава така както спама е доста добре,че не играеш.

1.Разликата от спеед и бавен сървар-войската се прави х2 а ресурса е х3 включително и житото.Повечето играчи без злато вдигат всичко равномерно,няма такава активност и има в изобилие изливаш се ресурс който и със 100ММ пак се излива защото на бавен пак хамбара е 80к,но добива на жито е 1700 не като тук 5к.Това и ти и други ламери като теб не могат да го проумеят яд ме е че вземат оферти 2:1 от Ганчо и се принудих да събирам житото на клана да го въртя и да давам ресс който е нужен за дефф.А за коментарите за дефф Избит е над 200к дефф за последните 10 дена,но разликата е че нямаме 50-60к,а ад 200к в момента.

2.Играча който са го рутили си е спал сладко сладко,как да дефиш атака която дори не знаеш.Същите доклади като на Бай Ганьо имаме и ние всеки от 6тимата атакери имаме над 25 общо такива+ такива и от другите координати,но не парадираме с тях.Не парадираме и за изтрита 15ка 150% на лидера на руснаците,не е ресс градче 250поп а си беше 850 столица с две офф села до нея

Oleg 7268515

ето ти го и играча,но доклади няма да ви давам вие без това си имате пипала и сте ги видели.

Прекрасна гледка !!! Браво !!!
    То не бяха подигравки, то не бяха поздрави, добър отговор !!!
    Само накрая да не стане така като тръгнеш по някое чудо и чудостроителя да пуска ММ в целия алианс, че ganador е тръгнал по чудото и да се праща всичкия деф :D:D:D.
    За мен е смешен доклад и доказва,че не хабим излишен дефф,нека още малко си стъпи на краката дефа и тогава няма да го пазим.Но на този етап си мисля,че е много по скъп и ценен от два хамбара два склада и 2 жита на 10

tosheto: Пиши в един пост.
    Последна промяна tosheto; 13-01-13 в 17:50

Легионер

По подразбиране

http://travian-reports.net/bg/report/4295869a175 +8 valni

относно дефа - нормално е да се пазя , но 1 от селата имаше 0 дефф -като сте разбирачи що не доидохте ?

и още нещо -как аз пускам атаки и феикове и в повечето слуечеи минавам в 90% независимо дали има или няма дефф , а вие мишовците ноамате топки да доидете ...елате и проверете ко имам ко нямам

п.п. сринали сте 4-5 играча -които до довечереа са вазстановени - нали гледаш какви села сте бутали да видя някаде ниво 15 , 16 или 17 ? аз дори 13 и 14 не видях - такива играчи от ваще всеки ден им чупа селата -но не показвам всичко тук а по мен 250 феика към офф селото и 250 към столицата =500 по 20 пехота =10 000 и 200-300 ката ... вие загубите на алянса не можете да наваксате бе с такива феикове

-ти кои си че теб ни те знам ни нищо- тук стана модно МИ6ОЦИ да пишат , без да им се знае ник-а

Играчът ламбар не съществува!
    Играчът клапанар не съществува!
    Ганьо кака да дйдем бе брат като сам казваш събрах 250 в столицата и 80 в атак селото.Малко е преувеличено,но все пак е близко до истината сега ще ти разкажа един виц,да ти отговоря на всичките ти глупости.

Плували акула с малкото акулче по крайбрежието и в един моента малкото забелязва удавник.
    На момента малкия се стрелва готов да го разкъса,но бащата укорително го поглежда.
    Акулчето недоумяващо пита защо сам е полумъртъв е защо да чакаме.
    Дъртата акула го учи:
    Защо да го нападаме веднага,с лайната ли искаш да го изядем.Нека го обиколим няколко пъти той сам ще се изчисти и тогава ще е по сладък.

Дано си ме разбрал Ганчо

Легионер

По подразбиране

Хаха Ганди,хайде да покажем снощното ти завоевание на 200 поп Ботаническа градина

http://prikachi.com/images.php?images/933/5735933m.jpg

Е поне въздуха е чист там.

Преторианец namtar's Avatar
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране

Хаха Ганди,хайде да покажем снощното ти завоевание на 200 поп Ботаническа градина

Орязали сте снимката да не се вижда бота :D

Малко останахме тези дето не чийтваме!

Паладин ganador's Avatar
    Местонахождение
    london

По подразбиране

Димо кучето лаи лаи лаи.... знам ти мултитата -
    изрязали сте ама не всичко долу пише нещо като прокси ми звучи на мен

относно селото - беше на 9-ки ресурсни полета , сега е на 10 ки 1 склад 37к 1 хамбар 30к и пазар 10 ниво и си има тарговска- какво да искам повече от това село - ??? да го правя офф и него ? муахахаха

а онзи акаунт дет си писал че ми е мулти- ти МАЛУМЕН ЛИ СИ ? а относно вица .... тои трагна от наще чатове преди 1 година и сега стигнал и при теб... радвам се че така бързо се развивате !

относно дефа в столицата - мисля в другя раздел докалди го постнах и се видя 5 к дефф ...затва не говир локуми 250к и 80к - казах ти и на теб и на ВАЛ имам и снмка от онзи ден на столицата и офф селото.... 20к деф в офф селото -столицата е 5к ...дерзаи

Паладин

По подразбиране

Ганадоре, аз пак да питам, защо точно ++? На -/- щяха да те пазят по-добре ми се струва :)

Паладин ganador's Avatar
    Местонахождение
    london

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Bane Преглед на мнение
    Ганадоре, аз пак да питам, защо точно ++? На -/- щяха да те пазят по-добре ми се струва :)
    абе човек целта беше че фрикс ще играе +/+ затва се регнахме там оказа се грешно инфо... аз ми е кеф да съм в мелето и ако не си забелейил освен с 1 изклучение - всичките ми цели са на -/+ и все мишоци фрикс

п.п. ти що се криеш , а не се покажеш ? страх те е да не ти намачкат картунката , и искаш да се поразвиеш и накрая кат пуснеш хаммера да напишеш -тва съм АЗ -биската - 1 млн армя ....а през другото време си мишувал ?

-кат сте големи играчи си играите с никовете -спецялно за такива които се мислите за много добри а пък мишувате .... ако погледнеш моите кординати са заобиколени от фреакс - и вапреки всичко -името си ми е там...ако ме бутат -браво-игра е , ако аз ги бутам пак... но съм там и не мишувам за 1 минута слава и 3 месеца форумен герои!

Паладин

По подразбиране

Нещо се бъркаш, че играя. Вече казах на няколко човека, че точно на този спийд няма да се появя нито сега, нито после, въпреки че ми предлагаха да влизам на 1-2 места. Ако ме засечеш да се хваля с каквото и да е тази ера - можеш да ми викаш мишок. :)

В момента играя на с2.

Легионер

По подразбиране

Ганди го няма да си пусне доклада тази сутрин,но аз ще си позволя да ви го покажа:

http://travian-reports.net/bg/report...05,430252fe727

Не знам защо само му се връзват 5 добри атакера да таймват за неговите гламутии на 2 часа.Поне този път бяха само фейкове,защото ако имаше реални погрома щеше да е голям

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране

айде пак в дефа тцтцтцтц. те ше спрат да го наливат накрая
    2+2=5

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lambar Преглед на мнение
    айде пак в дефа тцтцтцтц. те ше спрат да го наливат накрая
    Не си уместен да говориш за наливане, когато вие вече един месец нон стоп изнасилвате редовите си играчи да ви наливат и дефат :)

Паладин ganador's Avatar
    Местонахождение
    london

По подразбиране

Ганди го няма да си пусне доклада тази сутрин,но аз ще си позволя да ви го покажа:

http://travian-reports.net/bg/report...05,430252fe727

Не знам защо само му се връзват 5 добри атакера да таймват за неговите гламутии на 2 часа.Поне този път бяха само фейкове,защото ако имаше реални погрома щеше да е голям
    е време беше да ,ме хванете -както знаеш армята е на 1 ден и половина и превразки- така че мислиш ли че е кои знае какво ? катите са проблема -но ще ги направим ...

п.п. -нека пише някои които ме е наливал с ресурс от наще или от кадето имате шпиони.... пусакли са за да си хранят армята и то след 10 ММ за да ги подсетим , а наливане като при вас алянсово за мен не е имало... както казах столица с 12 ки и много села от касираня ресурс и много злато и правене на армя - тва е, които иска да прави квито иска сметки

п.п.2 и за атаките - радваите се че леко някои хора ви дадоха инфо за феиковете -в противен случеи щеше да е поредната столица без жито

Тевтонски рицар losc's Avatar

По подразбиране

димчоу читав играч си, само йалко дето играеш като вече няма смисъл се играе тая игра. прихванал си сега на всички бивши топ играчи номерата, слез малко на земята. спориш с хора, за които си поредния търсещ някаква слава. дори се чудя на хора като васко, вал, болт, ванката и т.н. кво и играят на тая пумия още. хубавите сървъри ги изиграхме отдавна :) ти си ясен, от новите играчи си.
    [SIGPIC]

Страница 8 от 27 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •