Страница 15 от 27 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 281 до 300 от 540

Тема: Клюки

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Bane Преглед на мнение
    Едно време въпросния алианс не се съюзяваше
    Ако погледнем обективно на нещата това май важи само за ера 1 на спийда, след това каквото е можел да прилапа като васал го е прилапвал.
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Molitva Преглед на мнение
    Ако погледнем обективно на нещата това май важи само за ера 1 на спийда, след това каквото е можел да прилапа като васал го е прилапвал.
    Не си цитирал и допълнението "с него квадрант" - ++. Променя се смисъла.

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

По подразбиране

Променя се смисъла.
    Във всички случей твърдението е вярно.
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Тевтонски рицар BORIL's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lambar Преглед на мнение
    симпатяги , знаете ли кога ще пускат плановете?
    tx3.travian.bg
    Старт: 14.12.2012
    Дни от старта: 75
    Дни протекция: 3
    Артeфакти: 23.01.2013
    Планове: 07.03.2013

http://travianbulgaria.com/servers/

Пред осмомартенско, ще се подаряват планове за празника

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Cool all vs. ally

Цитат Първоначално Добавил lambar Преглед на мнение
    моля да ме извинят модераторите за езика ми , повече няма да се повтори.

WWM
    WARLORD1
    WARLORD
    Respect
    WARLORD3
    WARLORDA
    ТТБ-БГ69
    N.A.T-БГ
    СЪН
    FUN
    MMB-БГ
    ТТБ-БГ13
    WARNING
    Б§Г-2
    ТТБ-БГ3
    Б§Г

браво ,какви съюзи , думи нямам най-после се намерихте ,дано да спечелите повече ви го желая от всичко друго на света , нека да смачкате всички други кланове така както милан смачка барса (единия вкара гол с ръка , другия не го пазили понеже вратаря казал пазете човека ,те викали то човек няма там ,то кимюр бе) ,хайде успех от мен:) .
    Да се съюзиш с кланове дето общо имат 3 офа ,който те си ги водят за чудо ( пример Лелемале ) ,а всъщност е столичен оф на 40 дена с малко машини значи идеята е да се ползва дефа ,който също е в малко количество ...... за мен това е закъсация на WL понеже инак има вариант чудото им да бъде превзето от нас и се налага да се съюзим с всеки възможен клан и акаунт на картата
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение
    Да се съюзиш с кланове дето общо имат 3 офа ,който те си ги водят за чудо ( пример Лелемале ) ,а всъщност е столичен оф на 40 дена с малко машини значи идеята е да се ползва дефа ,който също е в малко количество ...... за мен това е закъсация на WL понеже инак има вариант чудото им да бъде превзето от нас и се налага да се съюзим с всеки възможен клан и акаунт на картата
    Различните имена на клановете не ни правят повече като бройка от вас :) Това че вие сте си кръстили всички кланове FREAKS не ви прави алианс повече от нас. Змейко, уточни какво разбираш под "от нас", че те забравих от кои беше.. WL, BBR, 300, HELL или FREAKS. Тези FREAKS, дет сте на +/+ и -/- дали изобщо ще се чувствате победители или просто патерици за истинските FREAKS, дет са в сивото и на -/+

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Различните имена на клановете не ни правят повече като бройка от вас :) Това че вие сте си кръстили всички кланове FREAKS не ви прави алианс повече от нас. Змейко, уточни какво разбираш под "от нас", че те забравих от кои беше.. WL, BBR, 300, HELL или FREAKS. Тези FREAKS, дет сте на +/+ и -/- дали изобщо ще се чувствате победители или просто патерици за истинските FREAKS, дет са в сивото и на -/+
    'що, вие с Респект да не бяхте патерици на строителя от миналата ера, тъй като не вдигнахте вие?

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

'що, вие с Респект да не бяхте патерици на строителя от миналата ера, тъй като не вдигнахте вие?
    Патерици в никакъв случай, защото никой не е искал тогава победата, важното беше един човек да не спечели.. познай кой е този човек и сещай се колко е любим на всички :) Стига си бил компетентен във всичко, защото не си (изпреварвам ти контрата - и аз не съм)

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    Патерици в никакъв случай, защото никой не е искал тогава победата, важното беше един човек да не спечели.. познай кой е този човек и сещай се колко е любим на всички :) Стига си бил компетентен във всичко, защото не си (изпреварвам ти контрата - и аз не съм)
    Е, нали знаеш, че всичко се връща? Така не са ви гаврили никога както на тази ера. Дори ББР и Борил не проявяват милост и съпричастност към вас. :)

Редакция: Забравих да драсна, че ефекта от предателството ви към играчите ви последната ера (да им разнасяте дефа по чужди чудеса и да печели някой друг вместо собствения ви отбор), си проличава на тази ера. Имате 2 клана (WL и WL1), другите са каси/пълнеж.

Не е учудващо, че и тази ера губите играчи - недоволните са много от играта ви и това достига дори до хората, които не играят. :)
    Последна промяна Bane; 27-02-13 в 15:37

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

Е, нали знаеш, че всичко се връща? Така не са ви гаврили никога както на тази ера. Дори ББР и Борил не проявяват милост и съпричастност към вас. :)

Редакция: Забравих да драсна, че ефекта от предателството ви към играчите ви последната ера (да им разнасяте дефа по чужди чудеса и да печели някой друг вместо собствения ви отбор), си проличава на тази ера. Имате 2 клана (WL и WL1), другите са каси/пълнеж.

Не е учудващо, че и тази ера губите играчи - недоволните са много от играта ви и това достига дори до хората, които не играят. :)
    Бисунчо, за човек претендиращ, че не играе и не го вълнува ерата проявяващ завидна компетентност. Вземи малко замълчи и остави да дават мнения хората които наистина има какво да кажат. Последните ери все пишеш на всички познати да ни "събираш", а накрая все те няма. Плю ББР, плю Фрийкс, плю НГ, сега плюеш ВЛ. Ти изобщо от "Кои" си?
    Каквито и да са Фрийкс, НГ, ББР, ТТБ, ВЛ или който и да е клан и алианс, били те каси, дюли или мръвки, те са на картата и си играят играта, без да се обясняват кво е било преди петстин ери назад. Опитай се да не затвърдяваш повече мнението на болшинството тук, че си някво абсолютно хейтърче, търсещо причина да оплюе някой...
    Ние можещите, водени от незнаещите, правим и невъзможното, за кефа на неблагодарниците...

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Ванката Преглед на мнение
    Бисунчо, за човек претендиращ, че не играе и не го вълнува ерата проявяващ завидна компетентност. Вземи малко замълчи и остави да дават мнения хората които наистина има какво да кажат. Последните ери все пишеш на всички познати да ни "събираш", а накрая все те няма. Плю ББР, плю Фрийкс, плю НГ, сега плюеш ВЛ. Ти изобщо от "Кои" си?
    Каквито и да са Фрийкс, НГ, ББР, ТТБ, ВЛ или който и да е клан и алианс, били те каси, дюли или мръвки, те са на картата и си играят играта, без да се обясняват кво е било преди петстин ери назад. Опитай се да не затвърдяваш повече мнението на болшинството тук, че си някво абсолютно хейтърче, търсещо причина да оплюе някой...
    Щом казваш на очевидната истина хейтване... :) Докато не го осъзнаете, отлива от алианса на минуса ще продължава и мисля, че имаш достатъчно акъл да го видиш и сам. Дори hout ви напусна.

Колкото до това "от кои си" - от ничии. Имам приятели от почти всеки алианс, но за мен спийда е приключил като сървър за игра.

п.с. пази чудото, че като разберат, че играеш в акаунта на строителя.. ще получиш валентинки със закъснение :)
    Последна промяна Bane; 27-02-13 в 19:21

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

Щом казваш на очевидната истина хейтване... :) Докато не го осъзнаете, отлива от алианса на минуса ще продължава и мисля, че имаш достатъчно акъл да го видиш и сам.

Колкото до това "от кои си" - от ничии. Имам приятели от почти всеки алианс, но за мен спийда е приключил като сървър за игра.

п.с. пази чудото, че като разберат, че играеш в акаунта на строителя.. ще получиш валентинки :)
    Представи си за момент, че нямам твоето мислене и през ум не ми е минавало да се крия. Отдавна се знае, че съм съм там и валентинките със сигурност ще ги получа. Част от играта е, за съжаление на която ти трудно можеш да се насладиш без плюене.
    Ние можещите, водени от незнаещите, правим и невъзможното, за кефа на неблагодарниците...

Паладин

По подразбиране

Представи си за момент, че нямам твоето мислене и през ум не ми е минавало да се крия. Отдавна се знае, че съм съм там и валентинките със сигурност ще ги получа. Част от играта е, за съжаление на която ти трудно можеш да се насладиш без плюене.
    За малко да ти повярвам, че ти си чист и не плюеш. Най-малкото ще спомена форумните ти постове към гад, но не си плюл само него, а и други. И теб те познават хората, така че няма страшно. Нищо не е скрито. :)

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

За малко да ти повярвам, че ти си чист и не плюеш. Най-малкото ще спомена форумните ти постове към гад, но не си плюл само него, а и други. И теб те познават хората, така че няма страшно. Нищо не е скрито. :)
    Ама ти верно страдаш от някакво заболяване. Какво ти пиша, какво ми отговаряш...

Паладин

По подразбиране

Ама ти верно страдаш от някакво заболяване. Какво ти пиша, какво ми отговаряш...
    Заболяването е в твоя телевизор. Точно по поста ти е.

Част от играта е, за съжаление на която ти трудно можеш да се насладиш без плюене.
    Един вид, че ти минаваш без плюене, а всъщност не е така.

Легионер

По подразбиране

Само не разбирам какво предъвкаме миналата ера, каквото било било. всеки има право да играе с когото си иска и да помага на всекиго. Това кой клан,алианс си играл е без значение, важното е какъв си. Не разбирам Бисо защо си още на мнение, че някой е излъгал играчите си и предал.
    А и не разбирам какъв е проблема, че играем с лордовете, а ми ако бяхме приели поканата да играем с FREAKS този спийд??? Тогава какво ще ше да говориш?

Легионер

Wink

Заболяването е в твоя телевизор. Точно по поста ти е.

Един вид, че ти минаваш без плюене, а всъщност не е така.
    Приятелю биска ... за теб имах надеждата че ще ти дойде акъла поне малко... Но уви подвел съм се ... все същия болен хейтър си останал ... Къде си този спеед че ми липсваш няма на кой на простите да се смея чак скучно ми стана

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил blad3 Преглед на мнение
    Приятелю биска ... за теб имах надеждата че ще ти дойде акъла поне малко... Но уви подвел съм се ... все същия болен хейтър си останал ... Къде си този спеед че ми липсваш няма на кой на простите да се смея чак скучно ми стана
    Не знам за теб, но аз гледам описанието на профила ти и съответно на съседката ти - смехът е пълен.

Не е точно по вашия случай, но ситуацията е деликатна като тази тук:

Сещаш се, нали?

Заселник deff center's Avatar

По подразбиране

Биска толкова ли ти липсвам ,че ми гледаш описанието ?

Легионер

Wink

Не знам за теб, но аз гледам описанието на профила ти и съответно на съседката ти - смехът е пълен.

Не е точно по вашия случай, но ситуацията е деликатна като тази тук:

Сещаш се, нали?
    Жалко че само може да гледаш :Д Не искаш да си говорим за неща от личния живот приятелю :) разказваха ми една много интересна историка ... не съм комплексиран като теб за да говоря за това като теб ! ... но ако искаш мога да ти дам някой друг урок за отношенията с нежния пол че да не те режат толкова грубо друг пат ! ;ддд

Страница 15 от 27 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •