Показване на резултати 1 до 15 от 15

Тема: Нов 3.6 ?!

Паладин Джу's Avatar

По подразбиране Нов 3.6 ?!

Здравейте ,
    някакви намерения да пуснете нов 3.6 ?
    Аз съм красива и здрава ,защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо !

Паладин LakeBodom's Avatar

По подразбиране

Би било прекрасно да пуснат, щото нещо не ме кефи тая шарения ... то повече време си "обличаш куклата" отколкото да тренираш войски.

Легионер злото ангелче's Avatar
    Местонахождение
    somewhere between hell and heaven

По подразбиране 3.6

мисля, че усилено държат да се пенсионираме заслужено
    Аз нямам психични отклонения… Те си имат мен! И са ужасно горди от този факт!

Местонахождение

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил LakeBodom Преглед на мнение
    Би било прекрасно да пуснат, щото нещо не ме кефи тая шарения ... то повече време си "обличаш куклата" отколкото да тренираш войски.
    I'm a Barbie girl.... ля ля ля ля ля

Паладин Kure Bledi's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Ще пускат бре - 3.6 с 2 турбини...от Ферари
    Реално не ги касае дали ще играем или не - в криза не ги бъркат парите, които наливаме - колкото и да са те...
    "Който не вижда далечната опасност го заплашва близка беда. "
    孔夫子
    Зодия Вълк съм...

Легионер meanmachines's Avatar

По подразбиране

ИСКАМ ИСКАМ ИСКАМ
    ^ ^
    ( . )^( . )
    V
    Keep Walking ®

Заселник IcaKa's Avatar

По подразбиране 3.6

Дано пуснат този сървър много е готино там

Паладин Kure Bledi's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Никак не е мъжко да си трайкате Калине...
    "Който не вижда далечната опасност го заплашва близка беда. "
    孔夫子
    Зодия Вълк съм...

Паладин Джу's Avatar

По подразбиране

Ще почакаме година ..две ...
    Аз съм красива и здрава ,защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо !

Хедуан

По подразбиране

За сега не се планира пускането на сървъри с версия различна от Т4.2
    Имате въпрос? Може да откриете отговора тук:
    T3 Answers / T4 Answers
    Модераторската работа е на доброволни начела и не е налична 24 часа на ден.

Местонахождение

По подразбиране

Добре де, пуснете тогава поне 2,5

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил DoomMaster Преглед на мнение
    За сега не се планира пускането на сървъри с версия различна от Т4.2
    привет :)
    най-накрая някой се престраши да отговори. голямо благодаря за положените усилия !
    ще използвам момента, че все пак някой от стафа е погледнал насам за да попитам за следните неща ?

-изобщо нещо зависи ли от някой от стафа тук, когато става въпрос какъв сървър предпочитат да играят хората ? /силно подозирам, че не, но все пак да попитам :)
    -имате ли правомощия да пускате някакви такива най-елементарни анкети, за да се осведомите и внесете после предложение към шефовете, или пък просто да ги осведомите за предпочитанията на една част от играещите, пък те да си решават ?
    -ако имате такива правомощия, много ли е сложно да се пусне една такава анкета, дори със задължителните правописни грешки, на които постоянно се любуваме ?
    -дори и може би да не ви е задължение, ако се окаже в бъдеща такава анкета, че достатъчно голяма част желаят да играят 3.6 примерно, може ли да внесете предложение към шефове, обосновано и с някакви примери, че дори за тях ще е по-печелившо. примерно колко злато е налято в последната тъпа шарения, която свърши и в която почти нямаше кой да участва, камо ли злато да вкара и в последния 3.6 ?
    -много ли е страшно и много ли ще боли, ако някой от вас вземе, та направи нещо по въпроса ?
    -изобщо някой от стафа, вълнува ли го, какво ни вълнува и ни се играе, или е по-лесно да се правите на стаф, да превеждате по традиция неграмотно каква да е информация за нововъведение, нещо ставащо в играта и да използват тея от вас, които са се добрали до безплатно стафско злато да си го ползват ?

със здраве и предварително благодаря, ако някой вземе, та прочете и отговори. а и ако направи нещо ехееее....

Легионер

По подразбиране от фс страницата на травиан:

Travian · 1 541 203 харесват това.
    преди 2 минути ·

Dear Community,

We are amazed by the feedback we received about the proposal we made to you regarding the creation of a new 3.6 classic world!

In less than 24 hours we got all the votes we needed and we are happy to announce that the new international version of the Travian classic will open its doors in the middle of April 2013!

We read your comments and suggestions carefully. Some of you would love to see the new 3.6 classic world as a 3x speed server. Others suggested a Travian 2.5 version instead, some of you mentioned they would need a bit of time… So we decided to start the 3.6 classic world in 4 weeks. This should grant enough time to rally up!

And for the other suggestions:
    Let´s see how many players will join your 3.6 classic server from mid April to mid May. If you surprise us again, we will think about your suggestions to start a Travian 3.6 classic version with 3x Speed, a Travian 2.5 version or even a second Travian 3.6 classic world.
    Of course, what happens next depends on your choice, but only if this Travian 3.6 classic world starting in middle of April reaches our expectations! :)

Once again, thank you so much for the participation in this event, the Travian community is awesome!
    Stay tuned to our Facebook channel to get all the info about our upcoming events.

See you soon,
    Your Travian Team

Легионер

По подразбиране

нашите скатавки си пипат ушите обаче. никога досега не съм бил ядосан на бг стафа и често и съм ги защитавал пред приятели и познати. но това тяхното сега е не просто мързел, ами чиста незаинтересованост. едва ли ще направят нещо дори като опит да издействат и 3.6 за Бг. толко ги мързи !
    и във фейсбук страницата на Бг травиан писах, пак мълчанка и скатавка.
    много са ни велики явно да седне някой човешки да отговори или да направи нещо. толко да няма кой, не вярвам.
    даже не знам защо изобщо пиша тук, ами не директно пред целия свят да ги изтипосаме, какви са ни хубостници !

Хедуан GloryOfBlaze's Avatar
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZlaGad Преглед на мнение
    нашите скатавки си пипат ушите обаче. никога досега не съм бил ядосан на бг стафа и често и съм ги защитавал пред приятели и познати. но това тяхното сега е не просто мързел, ами чиста незаинтересованост. едва ли ще направят нещо дори като опит да издействат и 3.6 за Бг. толко ги мързи !
    и във фейсбук страницата на Бг травиан писах, пак мълчанка и скатавка.
    много са ни велики явно да седне някой човешки да отговори или да направи нещо. толко да няма кой, не вярвам.
    даже не знам защо изобщо пиша тук, ами не директно пред целия свят да ги изтипосаме, какви са ни хубостници !
    Те тук във форума не си направиха труда, да кажат че ще пускат нов сървър 4, а какво остава да пишат за желанията на играчите
    Девиз на неудачника: "За това, че съм некадърен - другите са ми виновни"

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •