Страница 11 от 27 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 201 до 220 от 540

Тема: Клюки

Паладин

По подразбиране

farme

Смешко, нали на следващата ера бяхме Destiny :D от кого да се крия или май е по-важно да лаламе, а пък който ни повярва?

Паладин

По подразбиране

Гадчо, още чакаме снимка на къщата ти с 99 стаи. Хайде като покажеш, тогава ще ти е разрешено да си фантазираш и да се изживяваш и като бияч. До тогава ти и Spoti (georgio по-точно) дерзайте, че сте останали без атак села. :D :D

п.с. и още нещо - не е срамно да ти вземат атак селото, срамно е след като ти го вземат да се д?рвиш както ти направи

просто направих това, което WARLORD отдавна трябваше да ти направи :)
    Последна промяна Bane; 20-01-13 в 22:13

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

и тук ли успяхте да ме намесите :X и двамата не сте желани вече на -/-, и двамата сами сте се отцепили (доколкото съм наясно) :D спрете се с тези стари дразги и се насладете на интересния сървър

Паладин lubomir4o20's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил И В А Н Преглед на мнение
    и тук ли успяхте да ме намесите :X и двамата не сте желани вече на -/-, и двамата сами сте се отцепили (доколкото съм наясно) :D спрете се с тези стари дразги и се насладете на интересния сървър

Що да не са желани ? Миглена прибира всякакви бре, после щяла да ги трие, на приказки разбира се да не си помислиш нещо друго :D :D :D

Ако не ме лъже паметта никът GAD, който пишеше в този форум правеше доста правописни грешки. Така, че това едва ли е човекът, за който го мисли Благойчо.
    Последна промяна lubomir4o20; 21-01-13 в 02:42

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lubomir4o20 Преглед на мнение
    Що да не са желани ? Миглена прибира всякакви бре, после щяла да ги трие, на приказки разбира се да не си помислиш нещо друго :D :D :D

Ако не ме лъже паметта никът GAD, който пишеше в този форум правеше доста правописни грешки. Така, че това едва ли е човекът, за който го мисли Благойчо.
    По-скоро пунктуационни понеже дори и една запетайка не слага. :)

Иначе наш Иванчо вече и говорител на -/- станал. Порасна му работата и май не е само мое мнение, но нещо коментарите му не съвпадат:

Все още ли има хора, на които им е кеф да играят това?
    спрете се с тези стари дразги и се насладете на интересния сървър
    Май работата става следната. Gangnam Style се занулява -> травиана е тъп. Насъбира се малко армия и изведнъж травиана е интересен. :)
    Последна промяна Bane; 21-01-13 в 02:57

Паладин lubomir4o20's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил farme Преглед на мнение
    Казаха ми да ти кажа ... и резултата какъв е след тея атаки кой загуби и кой спечели ? Това е една от причините ти повече да не си в WARLORD макар и там си има принципи. Ма то на тебе никога не ти е стигало акъл така, че ...... И за накрая егото на човека е най-големия му враг имаше и други начини да постигнеш леко отмъщение ама прочети онова за акъла.

Bane верно ли си атакувал офф селото на killera малееее смяххххх. Ясно е що са криеш от собствените си хора щото ща изядат.
    Я сподели на обикновените хорица какви са принципите на WARLORD.

Ерата, която визираш бях на +/+, където беше и killera, след като не са в един отбор дай ми една причина да не му атакува офф селото. На всичкото отгоре Бису беше на друг квадрант, време ли е нямал да се опази ?

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил lubomir4o20 Преглед на мнение
    Я сподели на обикновените хорица какви са принципите на WARLORD.

Ерата, която визираш бях на +/+, където беше и killera, след като не са в един отбор дай ми една причина да не му атакува офф селото. На всичкото отгоре Бису беше на друг квадрант, време ли е нямал да се опази ?
    Интересното в случая е, че няма и час след пускането на атаките, мистър "аз съм по-голям стратег и от Болт" (четете GAD) ми се хили как го фейквам с копия, а аз си бях направил глупака да даде ефект 2х. После обаче... викам да го изпързалям и си смених ефекта на глупака и му пуснах нови фейкове без бързината. Нашият стратег не можеше да повярва след превземането. Само заплашваше. :)

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Bane Преглед на мнение
    а аз си бях направил глупака да даде ефект 2х. После обаче... викам да го изпързалям и си смених ефекта на глупака и му пуснах нови фейкове без бързината
    Айде пак изтрити мнения ехххх комплекси комплекси

Е нема ли кажеш как сменяш ефектите да знаем и ние интринганте. Само да уточня до тук Бису каза две неща които неможе да докаже а аз гарантирам, че никога не съм ги казвал.

Биско: Знаеш ли за толкова години защо старите оппоненти ме уважават затова че никога не си служа с лъжа измами и интриги. За това ти си слаба карта и Данчо право ти е казал
    Последна промяна farme; 21-01-13 в 23:28

Местонахождение
    Точно зад теб :)

По подразбиране

Темата е относно сезон 13 на бгх, а вие не се придържате към нея. Когато постовете са насочени само към темата, няма да има изтрити.
    Имате въпрос? Може да откриете отговора тук:
    T3 Answers / T4 Answers
    Модераторската работа е на доброволни начела и не е налична 24 часа на ден.

Преторианец

По подразбиране

Биско: Знаеш ли за толкова години защо старите оппоненти ме уважават затова че никога не си служа с лъжа измами и интриги. За това ти си слаба карта и Данчо право ти е казал
    Никога GAD не си е служил с лъжи и измами,не съм се смял никога така през живота си и чак да те уважават хахахаха

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил VESELIN Преглед на мнение
    Никога GAD не си е служил с лъжи и измами,не съм се смял никога така през живота си и чак да те уважават хахахаха

хаха,гад писа на немците чак ,щото хабер няма от тая игра...а целия екип се заливаше от смях

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил девицата Преглед на мнение
    хаха,гад писа на немците чак ,щото хабер няма от тая игра...а целия екип се заливаше от смях
    Като те подозираше на 10-та ера, че си МХ и затова сте взели ерата? :D

Преторианец

По подразбиране

хахаха Bane отговори на въпросите или като са ти неудобни нещата почваш с интригите и отмяташ темите както с къщата с 99 стаи и кой по голям стратег неща дет ти казах да ги докажеш ама ти даже не писа докат не посмя нямаш смелост ..... и все пак не на мен ми връщат разбитата армия или банват акаунти тръгнали на атака срещу мен.
    Девицата ти нали не беше никва е даже се кълнеше в това .... хахах ама как самa са издаваш.
    Ламбар ти нали щяхте ме биете с ония другия клоун ?
    Последна промяна farme; 23-01-13 в 02:15

Хедуан

По подразбиране

къв гад ква беше тая легенда дето ръчкаше админ панела ли кво беше...
    ни оф ни нищо съм видял от гад
    освен 1 голяма форумна уста
    като повечето тук

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил kotora Преглед на мнение
    къв гад ква беше тая легенда дето ръчкаше админ панела ли кво беше...
    ни оф ни нищо съм видял от гад
    освен 1 голяма форумна уста
    като повечето тук
    Я обясни на публиката според теб какъв офф трябва да видиш :)

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил asdf Преглед на мнение
    олее що пишете на гадчо, сега целия сървър ще му четем несвързаните съчинения
    (double facepalm)
    Ти целия сървър ли си или си пресаташе на сървъра ?
    Ааа а може и да си бису с друго ацц .... опс чек че издавам вътрешни тайни.

Хедуан Ванката's Avatar

По подразбиране

Ти целия сървър ли си или си пресаташе на сървъра ?
    Ааа а може и да си бису с друго ацц .... опс чек че издавам вътрешни тайни.
    Антоне, мислех че си пораснал последните 4 години, но явно не си. Спри се с теоремите. Доказани са отдавна, в обратна посока от твоите твърдения.
    Ние можещите, водени от незнаещите, правим и невъзможното, за кефа на неблагодарниците...

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Ванката Преглед на мнение
    Антоне, мислех че си пораснал последните 4 години, но явно не си. Спри се с теоремите. Доказани са отдавна, в обратна посока от твоите твърдения.
    Оооо Ванка скрий пак само ти си математика това е форум и ще си прая кот си и искам и къдет си искам и ти нищо неможеш да направиш освен да кажеш някоя филососка глупост.

Паладин

По подразбиране

Еми то едно време ти лаеше нон-стоп
    Аз си "лаех" и в хубаво, и в лошо, а не като теб да се дървиш колко си велик и как другите били "анонимчовци" (потърси си поста), а като се нулна 2 пъти тъпо и докладите ти обиколиха сървъра - ти взема, че млъкна. Много ми е смешно, когато нечие самочувствие се крепи на само 1-2 доклада, независимо дали са хубави или не.

За двойния ти стандарт относно сървъра няма да говорим, първо ни се чудиш как още играем травиан, а после ни даваш съвета "следете интересния сървър".

Все още ли има хора, на които им е кеф да играят това?
    спрете се с тези стари дразги и се насладете на интересния сървър
    Последна промяна Bane; 13-02-13 в 17:56

Местонахождение
    Ловеч / София

По подразбиране

Лошо куче! Долу, Шаро! Лапни кокълче да се кротнеш, иначе следва кастрация :D

П.С.: понеже вече няколко пъти го споменаваш. Занулихме се само веднъж без успех, акцията беше амбициозна и включваше удари на 3 места. Относно цитатите, аз от ера 8 не играя с желание и се чудя на такива като мен защо продължават да играят, което не прави сървъра по-малко интересен :) Джаф!
    Последна промяна И В А Н; 13-02-13 в 18:00

Страница 11 от 27 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •