Страница 27 от 27 ПърваПърва ... 17252627
Показване на резултати 521 до 540 от 540

Тема: Клюки

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил epoTuka` Преглед на мнение
    Дали ,ще се разбием или ,ще ги оставим по градовете ще си решим ние но и в двата случая противниците ни не заслужават доклади ,все пак има и някои изключения от тях които може би ще разберът :)

Така или иначе целта за която сме се регнали е завършена ние сме тотални победители и на този зимен спийд сървър ;)
    Както каза Петко миналата зима богове тази титани :)))
    Не че бързаме много де, до 2015г. има много време още

Тевтонски рицар losc's Avatar

Lightbulb

миналата година богове. тази година титани. догодина издухана гарнитура. 2015 основен ремонт.

п.с. честита победа на фреакс
    Последна промяна losc; 17-03-13 в 16:13
    [SIGPIC]

Паладин lubomir4o20's Avatar

По подразбиране

Абе scarecrow правиш си труда да ми отговаряш във форума. Искам да уточня, че имаше въпроси към мен от твоя страна, на които отговорих както подобава. Когато беше запитан/а същите неща от друг човек във форума се прави на луд/а и каза, че това ти било 1ви сървър.

Само не схващам защо ми пишеш лс тук. Няма какво да си пишем с теб, нито имам намерение да го чета. И ти почна като Magince-то и Мъри, които си мислят, че ще им чета глупостите. Няма значение, че тях ги познавам, а теб не.

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил losc Преглед на мнение
    миналата година богове. тази година титани. догодина издухана гарнитура. 2015 основен ремонт.

п.с. честита победа на фреакс

warlord и другите - превъртял основен лагер
    2+2=5

Легионер

По подразбиране

Верно всички изтрещяхте вече, много сте забавни.

Хедуан epoTuka`'s Avatar

По подразбиране

Не мога да разбера ,как някои хора искат да станат ферма на сървъра/ най-тъпата титла която може да се спечели според мен.../и да се молят да спрем нападенията ... при положение ,че махнаха деффа от чудото си и не уважиха труда ни....ТОВА ВЕЧЕ Е АБСУРДНО :)
    Ако се питайте за кой иде реч --- следете топ10 ферми хахаха

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Thumbs up yeah

Цитат Първоначално Добавил epoTuka` Преглед на мнение
    Не мога да разбера ,как някои хора искат да станат ферма на сървъра/ най-тъпата титла която може да се спечели според мен.../и да се молят да спрем нападенията ... при положение ,че махнаха деффа от чудото си и не уважиха труда ни....ТОВА ВЕЧЕ Е АБСУРДНО :)
    Ако се питайте за кой иде реч --- следете топ10 ферми хахаха
    чувай боже айде големите тупалки да минават и да се понаспим дълбоко до следващата зима :D

P.S: we are the champions my friends ? :D
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Преторианец scarecrow's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил bebo88 Преглед на мнение
    Като гледам във форума си спамите вие, чат пат някой от нас да се появи и
    Айде преди да пишете малко да гледате фактите!!!!
    Факт е, че ти имаш публикувани 37 мнения във форума, а аз-52. Това ако наричаш спам, здраве му кажи :)

Цитат Първоначално Добавил lubomir4o20 Преглед на мнение
    Абе scarecrow правиш си труда да ми отговаряш във форума. Искам да уточня, че имаше въпроси към мен от твоя страна, на които отговорих както подобава. Когато беше запитан/а същите неща от друг човек във форума се прави на луд/а и каза, че това ти било 1ви сървър.

Само не схващам защо ми пишеш лс тук. Няма какво да си пишем с теб, нито имам намерение да го чета. И ти почна като Magince-то и Мъри, които си мислят, че ще им чета глупостите. Няма значение, че тях ги познавам, а теб не.
    Вече казах- от неизвестните съм, за първи път играя и го раздавам каса. :)
    Не влизам често във форума, защото не ми е особено интересно да чета едни и същи неща.

Легионер

По подразбиране БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ!!!!

Искам да благодаря на всички ,които направиха тази победа факт,на всички които за миг не се поколебаха ,че ще успеем.Огромен беше приносът,както на атакери ,така и на дефедъри(имена няма да споменавам ,защото всеки един от нас даде от себе си).

БЯХМЕ ЕДИННИ И УСПЯХМЕ!!!

А сега е време да заровим брадви ,кати и бухалки и да полеем края на сървъра.Поканени са всички играчи на сървъра - както съюзници, така и противници.

Последни цели бойци - координатите са http://tru-house.com/ , влизане на атаките 29.03.13-30.03.13г

Надя

Легионер
    Местонахождение
    най-отгоре

По подразбиране

ЧЕСТИТО на победителите!!!
    С нетърпение очакваме клипчето на шампионите.
    LAZLORD

По подразбиране

Щом казваш ... :) Аз пък влизам да се забавлявам с такива като теб дето се правят на интересни :)
    Няма да чакаме до 2015г Влизам и да чета празни приказки от време на време :)

Честита победа !!!
    Последна промяна lubomir4o20; 20-03-13 в 16:57

Заселник
    Местонахождение
    пловдив

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил voodoobg Преглед на мнение
    Искам да благодаря на всички ,които направиха тази победа факт,на всички които за миг не се поколебаха ,че ще успеем.Огромен беше приносът,както на атакери ,така и на дефедъри(имена няма да споменавам ,защото всеки един от нас даде от себе си).

БЯХМЕ ЕДИННИ И УСПЯХМЕ!!!

А сега е време да заровим брадви ,кати и бухалки и да полеем края на сървъра.Поканени са всички играчи на сървъра - както съюзници, така и противници.

Последни цели бойци - координатите са http://tru-house.com/ , влизане на атаките 29.03.13-30.03.13г

Надя
    В 17:09 приключи една ера. Победихме безапелационно и със страст, защото заслужавахме!

И аз искам да благодаря на всички играчи, които направиха сървърът такъв какъвто си го направихме ние. Сега остава само едно единствено нещо да спретнем купон достоен за тази игра. Реалната цел Надя я даде. Фейкове не са нужни - няма да дефим :) Носете единствено добро настроение, желание за купон и нека се повеселим така както можем.

Честит край на всички!

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил vili Преглед на мнение
    В 17:09 приключи една ера. Победихме безапелационно и със страст, защото заслужавахме!

И аз искам да благодаря на всички играчи, които направиха сървърът такъв какъвто си го направихме ние. Сега остава само едно единствено нещо да спретнем купон достоен за тази игра. Реалната цел Надя я даде. Фейкове не са нужни - няма да дефим :) Носете единствено добро настроение, желание за купон и нека се повеселим така както можем.

Честит край на всички!
    И ако те наградят с купа я крий бързо
    Благодаря, че не ни карахте да чакаме до 2015г.
    Успех !!!

Паладин magince's Avatar
    Местонахождение
    Търговище

По подразбиране

Честита заслужена победа на алианс Фрийкс! Поздравления за добрата игра, страхотната организация и активност на всички играчи!

По подразбиране

И ако те наградят с купа я крий бързо
    Благодаря, че не ни карахте да чакаме до 2015г.
    Успех !!!
    lubomir4o20, светна ли ти най-после ника ми в играта?

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил magince Преглед на мнение
    Честита заслужена победа на алианс Фрийкс! Поздравления за добрата игра, страхотната организация и активност на всички играчи!
    Ти пак се изгуби накрая типично за теб :D На твоето момче за всичко му бях дотрябвал нещо :D

Хедуан mko_3's Avatar

По подразбиране

Поздравления на победителите и на акаунт спор69,жоржик и еротика за офензите !
    ;p

По подразбиране

Аз исках ТИ да ми отговориш както аз бях коректен да ти отговоря на въпроса нали ??? Ти ми се направи на много велика, айде нЕма нужда. Аз каквото съм искал съм го разбрал. Хайде ходи да се правиш на оборотна някъде другаде.

Евала прическа :)
    Ами нямам навика да си публикувам автобиографията по форумите, за разлика от теб. А и не мисля, че е необходимо да го правя.
    Оставям те да оборотираш ти, аз нямам повече работа тук.
    И...не се нерви толкова, не е добре за здравето ти :)

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Thumbs up we are the champions ?

ЧЕСТИТА ПЕБЕДА НА FREAKS !
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Паладин The Shadow's Avatar

Thumbs up Честито

Честита победа Фрийкс надаявам се пак да се видим поздрави от ЛОРДОВЕТЕ които играхме за последно тъй като клана се разпада защото някои хора се чудят кво става и ви пожелавам да си изкарате весело на купона щях да дойда ама много ми е далече :P :D

Страница 27 от 27 ПърваПърва ... 17252627

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •