Страница 10 от 14 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 181 до 200 от 275

Тема: disbalans

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил shokk Преглед на мнение
    http://travian-reports.net/bg/report/4463655ca9a

Топло и прясно от тази сутрин

Ники , това пак помощ за победата Бодилска ли да се впише ? ;)
    Милена, това бе "лебедовата песен" на вълчицата. Нормално е в тази безсмилица да предпочете атака с огромен шанс за зануляване. Очаквайте още две-три такива в близките дни. После спокойно ще товарите търговците необезпокоявано до около 20-ти май.

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил mitakater Преглед на мнение
    Милена, това бе "лебедовата песен" на вълчицата. Нормално е в тази безсмилица да предпочете атака с огромен шанс за зануляване. Очаквайте още две-три такива в близките дни. После спокойно ще товарите търговците необезпокоявано до около 20-ти май.
    Хммм , "лебедова песен" от вълчицата : най - малкото мутация ми се вижда ;)

Само Каръците ли имат деф , че се мажете така? :)

Легионер

По подразбиране

Хммм , "лебедова песен" от вълчицата : най - малкото мутация ми се вижда ;)

Само Каръците ли имат деф , че се мажете така? :)
    Знаеш, че е без столица( разбита де), така си е решила така е направила. И на мен не ми харесва, но тия хора заслужават да си направят кефа накрая както на тях им харесва. Там решила там ударила. Само респект за ината им(дуо са). Ако имаше игра щяха да покажат повече си мисля.

Преторианец

По подразбиране

Знаеш, че е без столица( разбита де), така си е решила така е направила. И на мен не ми харесва, но тия хора заслужават да си направят кефа накрая както на тях им харесва. Там решила там ударила. Само респект за ината им(дуо са). Ако имаше игра щяха да покажат повече си мисля.
    "Вълче мезе"-ма ще си е за нас , доста народ в клана сме -пък и си го заслужиха хората ни : и пиенето и мезето ;)

Заслужиха го с играта си :)

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил dixi Преглед на мнение
    Така е, щото там ботовете работят. ЗВЯР винаги сте играли нечестно по параграфа "ботове" и няма какво да спорим по въпроса. Затова ви няма на Т4. Да речем, че ставате за съперници, но с "чисти" компютри сте гола вода :)
    Моя бот си работи и на Т4 бре. Обаче тая версия я играх веднъж и то с мъка :)
    Скъпи Дядо Коледа ....... Пиша ти, за да ти кажа, че бях лошо момче , но пък си струваше! :)

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

"Вълче мезе"-ма ще си е за нас , доста народ в клана сме -пък и си го заслужиха хората ни : и пиенето и мезето ;)

Заслужиха го с играта си :)
    Кое заслужихте бе? Нали сте наясно че ако бяхте 1в1 срещу Цунами щяхте да ядете много здрав бой... точно вие цял сървър нищо не направихте , само объркахте играта на големите като ударихте RED :D

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил картофчо Преглед на мнение
    Кое заслужихте бе? Нали сте наясно че ако бяхте 1в1 срещу Цунами щяхте да ядете много здрав бой... точно вие цял сървър нищо не направихте , само объркахте играта на големите като ударихте RED :D
    Яяяяя , кои са големите , едните ясно - "Цунами" ; не за друго , да знаем колко луканки трябва изядем и да пораснем ;)

Заселник

Question

Господин, картоФ...а вие с какво допринесохте в тази игра? Освен.... с това... http://travian-reports.net/bg/report/4422829d405

За цял сървър...толкова:) А колко големи очаквания имахме
    Последна промяна travian; 10-03-13 в 21:34

Легионер user12's Avatar

По подразбиране

Господин, картоФ...а вие с какво допринесохте в тази игра?
    кажи му с кой ник си , че прави анкета
    http://img717.imageshack.us/img717/1131/hslover.jpg

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил travian Преглед на мнение
    Господин, картоФ...а вие с какво допринесохте в тази игра? Освен.... с това... http://travian-reports.net/bg/report/4422829d405

За цял сървър...толкова:) А колко големи очаквания имахме
    Еми като за без злато , толкова... после минах деф , че 20к офф с 10 ниво жита трудно се храни...

Заселник

Exclamation

Еми като за без злато , толкова... после минах деф , че 20к офф с 10 ниво жита трудно се храни...
    Златото не прави играта интересна. Важни са хората, с които играеш и на които разчиташ!

Преторианец Hastati's Avatar

По подразбиране

Златото не прави играта интересна. Важни са хората, с които играеш и на които разчиташ!
    Точно ! Да пускат плановете.......Веско да врътне чудото за 2 седмици и да приключи тая пародия !
    КОМАНДА

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hastati Преглед на мнение
    Точно ! Да пускат плановете.......Веско да врътне чудото за 2 седмици и да приключи тая пародия !
    Съгласен съм... мисля че е време най-тъпия сървър в историята на играта , да приключи!

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

Cool

А клоуните в противниковия отбор са просто екстра
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Легионер wild thing's Avatar
    Местонахождение
    Добрич

По подразбиране смях в залата :D

В този сървър стават доста интересни неща , ясно е кои ще го спечели , а само такива доклади гледам http://travian-reports.net/bg/report/448524cb22b , много ми е любопитно нашите атакери които наливаме постоянно , за какво си пазят войските за касиране . за чудо или ги е шубе ??? Да вземем да наливаме дефовете , поне да спрем врага от по рано !!

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил wild thing Преглед на мнение
    В този сървър стават доста интересни неща , ясно е кои ще го спечели , а само такива доклади гледам http://travian-reports.net/bg/report/448524cb22b , много ми е любопитно нашите атакери които наливаме постоянно , за какво си пазят войските за касиране . за чудо или ги е шубе ??? Да вземем да наливаме дефовете , поне да спрем врага от по рано !!
    Съгласен съм с теб , ама питай атакерите ви за къде се пазят незнам аз... ето целия доклад от аничка
    http://travian-reports.net/bg/report/44852987441

Легионер wild thing's Avatar
    Местонахождение
    Добрич

По подразбиране

Съгласен съм с теб , ама питай атакерите ви за къде се пазят незнам аз... ето целия доклад от аничка
    http://travian-reports.net/bg/report/44852987441
    хаха , аз съм го виждал целия доклад , това е аз тия дето искаха дефовете да имат 3хпопулация воиска ,а ние не виждаме те да бият по някои- само касирания , да отбележа че ако искат да имат лилави медали могат да ги взимат е с паладини :)

п.п Похвали за Аничка , ще трябва да предава уроци на някои хора :)

Легионер

По подразбиране

хаха , аз съм го виждал целия доклад , това е аз тия дето искаха дефовете да имат 3хпопулация воиска ,а ние не виждаме те да бият по някои- само касирания , да отбележа че ако искат да имат лилави медали могат да ги взимат е с паладини :)

Там поклон за играта, а някой "изявени" играчи казваха, че не била атакер, само касирала. Мисля 14 столици и се събраха тоя сървър и то светеща в червено в 30% от времето някъде. Повече от колкото на всеки клан поотделно на сървъра, повече отколкото очаквахме всички. А за теб браво за чудесния пост. За сефте без злоба и омраза.

Преторианец

По подразбиране

Там поклон за играта, а някой "изявени" играчи казваха, че не била атакер, само касирала. Мисля 14 столици и се събраха тоя сървър и то светеща в червено в 30% от времето някъде. Повече от колкото на всеки клан поотделно на сървъра, повече отколкото очаквахме всички. А за теб браво за чудесния пост. За сефте без злоба и омраза.
    Ееее, то остана си каже - кои са " неговите атакери " ;)

Легионер Дими's Avatar

По подразбиране

да, похвали за аничка, заслужава ги за офа :)

а ти би ли се представил да похвалим и теб

Страница 10 от 14 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •