Страница 1 от 14 12311 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 1 до 20 от 275

Тема: disbalans

Хедуан

По подразбиране disbalans

все съм играл в сървър с 2но повече грагове ама не и 1 клан с/у всички

цунами изтрихме см, а сега другите трият нас :)
    след това кой ще триете?
    накрая 3-4 клана ще си играят и ще се изпокарат
    не мислите че отказвате играчите

специално за клана K&R в спийда видя ли ви при вас важи правилото съюзи не признавам с пълна сила
    и FREAKS пред клана ви няма да ви спаси
    нали друго си е за 1 вечер да мина целия ви клан ама тука нямам нерви да чакам армията да отиде че да се върне..

ама по ме е яд че "лидери" като william се мислят за играчи тук... мн лабав и честито на съюзниците му

който се има за играч да пише в спийда - acc Val

приятна ви игра ламери, никога няма да се научите и затова винаги ще сте с 1 клан ама в спийда ни трябват само 2 дефера и ботушки че да видите кон боб яде ли

приятна игра про играчи в кавички

Хедуан UtherX's Avatar

По подразбиране

Не знам ама до сега не бях виждал армии от 40-50к кроп с по 200 тарана :D

Иначе Вал е прав

За да не питате кой съм: 1/3 от акаунт дели
    2182-кратен победител в БГ спийда !!!
    474-кратен победител в БГ1 !!!
    1119-кратен победител в БГ2 !!!
    643-кратен победител в БГ3 !!!
    903-кратен победител в БГ4 !!!
    1001-кратен победител в БГ5 !!!
    711-кратен победител в БГ19 !!!

Легионер user12's Avatar

По подразбиране

след това кой ще триете?

натарите ....
    други въпроси ?

нали друго си е за 1 вечер да мина целия ви клан ама тука нямам нерви да чакам армията да отиде че да се върне..
    That's no problem for me, but it's a problem for you.
    Последна промяна user12; 07-01-13 в 11:07
    http://img717.imageshack.us/img717/1131/hslover.jpg

Хедуан

По подразбиране

Играчът user12 не съществува!
    в спийда

кажи акаунт пък да видим

Легионер user12's Avatar

По подразбиране

който търси намира

ааааааааааа ти за спиид говореше ..... в децката градина съм мерси

Хедуан

По подразбиране

мн си оригинален
    такива мишлета мн ги обичам... който търси намира вика
    аиде приятна игра в тая пародия

багатурчо(the fox) го намерих в спийда
    други мераклий да пишат лс с акаунт
    моля без надъхани мишоци които си траят и само спамят

Легионер

По подразбиране

Няма какво да го обръщате на спор с разни "децки" градини. Играта си върви, а най-важното е, че хората са доволни от това което се получи тази сутрин. Може да паднаха няколко столици, може да са 10 към 1 силите, може да изтриете клана, може дори Уили да е довлен, че за първи път му мина атаката, но на никой от Цунами не му пука.

ПП: Разрешавам доклади с мое участие да ги публикувате и не анонимни..ако Ви стиска де :)
    Последна промяна mitakater; 07-01-13 в 11:19

Легионер user12's Avatar

По подразбиране

kotora само кадето раздела е за с1 а не за спиид ....

Легионер intch's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране 0oooo Sancta Simplicitas!

Няма да изброявам клановете от Великия и Единствен Алианс на с1, защото мястото няма да стигне тук. Пада се някъде средно по клан и половина срещу всеки от играчите на Цунами. Какво майсторство, какво величие, каква зашеметяваща мощ, какъв безбрежен интелектуален потенциал! Предвид резултатите, букмейкърите в Лондон все още дават по 50% шанс на двете страни. Но в интервю за "Таймс", анонимен експерт от Wall Street заяви, че когато съотношението стане 6,4 клана към един играч на Цунами, шансовете им ще спаднат до критичните 40% и Неповторимият и Безподобен Алианс ще вземе преимущество. Тогава вече гореспоменатите майсторство, величие, мощ и интелект ще заблестят още по-ярко и съкрушаващо! Шегичка със засилено присъствие на истина.

Чудя се, когато в с1 остане само Потресаващият, Богоподобен и Всесилен Алианс, каква ще е интригата. Възможностите са две. Първата - Колосалният Алианс поставя рекорд по бързо построяване на чудо, в което има 118 милиона деф, въпреки че умират по 57 милиона на час. Драматично-апокалиптични масовки за още деф летят при появата на два таймнати в рамките на 4 дни атакера с по 3 града, които според 15-те шпиони на Титаничния Алианс (в клана на двамата атакери имало 17 играча - 2-мата атакери и шпионите. За всеки случай щяло да има още шпиони, но рес за посолство нямало...) разполагали с около 11к оф. Общо. Втората възможност - поради познатият ми интелектуален потенциал на 92% от стотиците лидери на Вселенския Алианс, веднага след като останат сами срещу никой, ще се изпокарат за два 25% житни оазиса и комедията ще е още по-грандиозна. Жалкото е, че сами ще са си сценаристи, режисьори, артисти и зрители на иначе забавния водевил.

Накратко - шапки долу и на колене пред Всепобеждаващия и Колосален Алианс. Най-малкото защото сътвориха комедия, която няма равна на себе си. Може би до появата им в същия формат в някой друг сървър.
    "Лъвът убиха, та вълци да вилнеят..."
    Джордж Байрон - "Странстванията на Чайлд Харолд"

"O sancta simplicitas!..." (О, свещена простота!...)
    Ян Хус към една баба, която хвърлила съчки в огъня на кладата му, тъй като й се сторило, че бавно се разгорява.

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Поздравявам всесилния алианс за сравнително-успешната им акция!Нека те качат докладите тъй като вашите атакери се оказаха повече от нашите акаунти и ни е трудно да сберем толкоз мн доклади....

Преторианец KASTROL's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил kotora Преглед на мнение
    все съм играл в сървър с 2но повече грагове ама не и 1 клан с/у всички

цунами изтрихме см, а сега другите трият нас :)
    след това кой ще триете?
    накрая 3-4 клана ще си играят и ще се изпокарат
    не мислите че отказвате играчите

специално за клана K&R в спийда видя ли ви при вас важи правилото съюзи не признавам с пълна сила
    и FREAKS пред клана ви няма да ви спаси

ама по ме е яд че "лидери" като william се мислят за играчи тук... мн лабав и честито на съюзниците му

който се има за играч да пише в спийда - acc Val

приятна ви игра ламери, никога няма да се научите и затова винаги ще сте с 1 клан ама в спийда ни трябват само 2 дефера и ботушки че да видите кон боб яде ли

приятна игра про играчи в кавички
    ауууу още един гулем добрия играч винаги съм го признавал ма ти си май нещо повече
    моля ти се не ни бий

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил KASTROL Преглед на мнение
    ауууу още един гулем добрия играч винаги съм го признавал ма ти си май нещо повече
    моля ти се не ни бий
    Не виждам смисъл в поста ти...Честно казано даже се радвам че се обединихте срещу нас защото така върнахте желанието за игра на някой почти отказали се наши играчи.Обаче някак не приемам злобата която някои ваши играчи сипят по наш адрес (визирам точно един ,,лидер,,)...

Преторианец Hastati's Avatar

Talking

Цитат Първоначално Добавил intch Преглед на мнение
    Няма да изброявам клановете от Великия и Единствен Алианс на с1, защото мястото няма да стигне тук. Пада се някъде средно по клан и половина срещу всеки от играчите на Цунами. Какво майсторство, какво величие, каква зашеметяваща мощ, какъв безбрежен интелектуален потенциал! Предвид резултатите, букмейкърите в Лондон все още дават по 50% шанс на двете страни. Но в интервю за "Таймс", анонимен експерт от Wall Street заяви, че когато съотношението стане 6,4 клана към един играч на Цунами, шансовете им ще спаднат до критичните 40% и Неповторимият и Безподобен Алианс ще вземе преимущество. Тогава вече гореспоменатите майсторство, величие, мощ и интелект ще заблестят още по-ярко и съкрушаващо! Шегичка със засилено присъствие на истина.

Чудя се, когато в с1 остане само Потресаващият, Богоподобен и Всесилен Алианс, каква ще е интригата. Възможностите са две. Първата - Колосалният Алианс поставя рекорд по бързо построяване на чудо, в което има 118 милиона деф, въпреки че умират по 57 милиона на час. Драматично-апокалиптични масовки за още деф летят при появата на два таймнати в рамките на 4 дни атакера с по 3 града, които според 15-те шпиони на Титаничния Алианс (в клана на двамата атакери имало 17 играча - 2-мата атакери и шпионите. За всеки случай щяло да има още шпиони, но рес за посолство нямало...) разполагали с около 11к оф. Общо. Втората възможност - поради познатият ми интелектуален потенциал на 92% от стотиците лидери на Вселенския Алианс, веднага след като останат сами срещу никой, ще се изпокарат за два 25% житни оазиса и комедията ще е още по-грандиозна. Жалкото е, че сами ще са си сценаристи, режисьори, артисти и зрители на иначе забавния водевил.

Накратко - шапки долу и на колене пред Всепобеждаващия и Колосален Алианс. Най-малкото защото сътвориха комедия, която няма равна на себе си. Може би до появата им в същия формат в някой друг сървър.

:))))))))))))))))))))))))
    КОМАНДА

Хедуан

По подразбиране

А бе хора..Я си избивайте комплексите някъде другаде! Аз до колкото знам с вас (ЦУНАМИ) съюз е имало само първия месец! След това не разбрах точно, ама сте се направили на интересни с нещо (15ка май) и от тогава съюз няма и вие го знаете много добре. Просто играхме с нещо като нап не се закачахме и 2та алианса. Другия път просто си преглътнете егото, като не сте в позиция и няма да стане така!

Поздрави,
    Багатур

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Ето последната битка от войната...
    http://www.travian-reports.net/bg/report/4287920469c

Очакваме нови...

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

Thumbs up

Дайте още доклади бре, след 2 изиграни сезона на с1 ми любопитно сега :)
    Скъпи Дядо Коледа ....... Пиша ти, за да ти кажа, че бях лошо момче , но пък си струваше! :)

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Има много , но ме мързи да ги правя анонимни , ако искаш може да ти ги пратя на ЛС , че иначе куп народ ще изреве...

Легионер user12's Avatar

По подразбиране

давай бе лепвай ги тука , нали трябва да става лафа . слагай смело

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Дай ги аз ще ги сложа неанонимни :D
    Скъпи Дядо Коледа ....... Пиша ти, за да ти кажа, че бях лошо момче , но пък си струваше! :)

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил картофчо Преглед на мнение
    Поздравявам всесилния алианс за сравнително-успешната им акция!Нека те качат докладите тъй като вашите атакери се оказаха повече от нашите акаунти и ни е трудно да сберем толкоз мн доклади....

Не играя този с1, но темата привлече вниманието ми. Много ми напомня на подобна ситуация на предишния с6, само че тогава цунами бяха от страната на "всесилния" алианс, а клан хорнетс, тези дето всички се опитаха да ги отупат...
    Поздравления за играчите на цунами, че тогава имаха смелостта да направят енд-гейма интересен и напрегнат до последния ден на сървъра буквално. Дано и в този с1 се намери някой да раздвижи нещата, ще следя форума с интерес за доклади, иначе се получава посредствена игра и общо взето пълна скука.

Страница 1 от 14 12311 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •