Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 201 до 220 от 275

Тема: disbalans

Легионер wild thing's Avatar
    Местонахождение
    Добрич

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил shokk Преглед на мнение
    Ееее, то остана си каже - кои са " неговите атакери " ;)
    ем , не ми пречи да кажа от кои клан съм и кои са атакерите ни :) играя в ДАНС с акаунт кен , допреди два месеца бях половината от сладка барби , би трябвало да знаеш кои са атакерите , нещо друго ако те интересува пиши в играта да не оспамваме форума :) все пак тук исках да направя евала на Аничка

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил wild thing Преглед на мнение
    ем , не ми пречи да кажа от кои клан съм и кои са атакерите ни :) играя в ДАНС с акаунт кен , допреди два месеца бях половината от сладка барби , би трябвало да знаеш кои са атакерите , нещо друго ако те интересува пиши в играта да не оспамваме форума :) все пак тук исках да направя евала на Аничка
    Ахам , някои знаем .... където виждали доклади .Но като не ти харесват - защо си там , че и с втори акк? За оффа на Аничка - очаквано нещо подобно , хубав римски : бавно се трупа , лошо за тях -че бързо заминал .

Местонахождение
    Добрич

По подразбиране

Ахам , някои знаем .... където виждали доклади .Но като не ти харесват - защо си там , че и с втори акк? За оффа на Аничка - очаквано нещо подобно , хубав римски : бавно се трупа , лошо за тях -че бързо заминал .
    ами не си ти човека които трябва да знае за какво съм някъде , иначе щях да ти обясня :) а за оффа ако искаш си го запази за някоя друга ера , няма ли някои да признае че цунами се бият ?? вълчицата се била занулила при теб браво, а ти какво само касираш ли :) отдавна ме няма по чатовете и виждам доклади само от ММ-тата , сега е момента да се похвалиш

Преторианец

По подразбиране

ами не си ти човека които трябва да знае за какво съм някъде , иначе щях да ти обясня :) а за оффа ако искаш си го запази за някоя друга ера , няма ли някои да признае че цунами се бият ?? вълчицата се била занулила при теб браво, а ти какво само касираш ли :) отдавна ме няма по чатовете и виждам доклади само от ММ-тата , сега е момента да се похвалиш
    Защо така " остричко " приемаш едно просто питане ?

Аз лично - ако не ме кефи отбора , просто няма какво да правя там / то май често се забравя ,че игра и трябва забавно - за пореден път казвам - нашия Отбор е от страхотни хора и играчи - удоволствие е да сме заедно :) /

На тема касене - касехме 3 седмици , мнооооого отдавна спряно това . Никой от клана ни не " виси " при касаторите , нито имаме мултита - да обираме реса / справка касаторската класация / , нито " лилавки " медалчета - пак вземи си направи справката : къде и кой....то.... , не става само със злато и мулти - трябва и акъл ;)

Ако беше попогледнал преди това част от докладите , копвани тук - някак си се оказва , че не си вардим ни оффа , ни дефа / никак не е по 3 по поп / за другото сървър .

Цунами се бият -да , направиха бой / не само те , а и Ред , и Команда и Нубите / и за нас не беше скучен сървър ,който копал само - да се оплаква

Легионер

По подразбиране

Аничка е цяло чудо бре http://travian-reports.net/bg/report/44859942ffb страх лозе пази

Ех колко доклада не са дадени тука много жалко,явно колегата от данс толкова е в час с нещата.
    Ето една част от докладите,пресни пресни:
    http://travian-reports.net/bg/report...c6,448533070c3
    http://travian-reports.net/bg/report...4c,4484460493a
    http://travian-reports.net/bg/report/448180bf7f3

Наслада,има и още много от миналите акции,ама няма смисъл от хвалба тука.И защо пак само избрани доклади поствате колегите от цунами......

Местонахождение
    Добрич

По подразбиране

Защо така " остричко " приемаш едно просто питане ?

Аз лично - ако не ме кефи отбора , просто няма какво да правя там / то май често се забравя ,че игра и трябва забавно - за пореден път казвам - нашия Отбор е от страхотни хора и играчи - удоволствие е да сме заедно :) /

На тема касене - касехме 3 седмици , мнооооого отдавна спряно това . Никой от клана ни не " виси " при касаторите , нито имаме мултита - да обираме реса / справка касаторската класация / , нито " лилавки " медалчета - пак вземи си направи справката : къде и кой....то.... , не става само със злато и мулти - трябва и акъл ;)

Ако беше попогледнал преди това част от докладите , копвани тук - някак си се оказва , че не си вардим ни оффа , ни дефа / никак не е по 3 по поп / за другото сървър .

Цунами се бият -да , направиха бой / не само те , а и Ред , и Команда и Нубите / и за нас не беше скучен сървър ,който копал само - да се оплаква
    ти пък защо се палиш така остро , това не беше към теб :) аз не съм в тоя отбор заради всички , регнах се заради няколко човека 2/3 не го познавам

Местонахождение
    Добрич

По подразбиране

[QUOTE=plams;149213]Аничка е цяло чудо бре http://travian-reports.net/bg/report/44859942ffb страх лозе пази

Абе верно че съм на две ракии, ама не мога да разбера кои е лозето и кои е страха , имаш ли си на представа как се храни 700к деф ? Някога имали си над 100 к офф (на бавен сървър), премествал ли си столица да загубиш 18-19 ки да запзиш офф селото ????питането ми беше къде е оффа на тия дето са наливани ,само аничка е минала през 14 столици , а едва днес Данс се размърдаха

Преторианец

По подразбиране

ти пък защо се палиш така остро , това не беше към теб :) аз не съм в тоя отбор заради всички , регнах се заради няколко човека 2/3 не го познавам
    Мога " запаля " само по една тема -нашия ОТБОР

За всичко останало - както казах , целия сървър вижда кой насинен , кой ЛИЛАВ , кой златар , кой с мулти ... достатъчно всички наясно - кой как му харесва : си играе ,щом го може и не го наказват

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил plams Преглед на мнение
    Аничка е цяло чудо бре http://travian-reports.net/bg/report/44859942ffb страх лозе пази

Ех колко доклада не са дадени тука много жалко,явно колегата от данс толкова е в час с нещата.

Наслада,има и още много от миналите акции,ама няма смисъл от хвалба тука.И защо пак само избрани доклади поствате колегите от цунами......
    Ама човешката злоба край няма. Още от началото на тая тема казах, че лично моите доклади всеки който реши може да ги постне. Гарантирам и, за всички такива по Цунами. Да почупихте ни яко. Това без съмнение. Ама това бяха над 60!!! офа. И сринаха вярно много, изтрихте ми столицата, порутихте маса акаунти. Да се оплакваме ли? Какво ни остана да пазим един офф дето Ви направи на луди 5 дни. Естествено, че дефа ще е там, кой да варди, Чудото на Нино дето е обречено по "дефолт" ли?

Сега, както каза Вашият съотборник си съберете офовете и към следващия сървър!

Легионер

По подразбиране

Ех,кажи къде видя тази злоба не ми е ясно даваш малко доклади и ти скачат веднага Ами пазете си я никой не е казал обратното.Май злобата идва от друго място,както и да е.
    Лека Вечер

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

Cool

страх лозе пази
    Липсва ти "Капацитет" за да разбереш идеята мойто момиченце!
    Това беше последен подарък от нас за вас, да си направите нещо за енд гейм.
    Тоя деф го минавахте като малка гара нали?
    Сега офф-а през онзи тъмния тунел и за следващата ера ...
    Модератора трие, но явно съм бил прав за "Клоуните"

ПП Сорка ако съм ти объркал пола, просто това plams доста на женско ми бие.
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Преторианец Hastati's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Дими Преглед на мнение
    да, похвали за аничка, заслужава ги за офа :)

а ти би ли се представил да похвалим и теб
    Това е агент 007 ! Внедрен дълбоко във тила на противника ! Хамър зловещ,представящ ви се за деф !
    Пазете си чудото..........ще ви изненада болезнено ! събирайте деф поне 2,5 мил.

Аничка......играч и рядко срещащ се в тая тъпа игра възпитан човек !
    КОМАНДА

По подразбиране

astigade,за него нормално,той е от снимачния екип на БТВ ! Издава му се заповед..........напреддддд и той милия лети , търчи да снима !
    Велик е !
    КОМАНДА

По подразбиране

[QUOTE=wild thing;149215]

Абе верно че съм на две ракии, ама не мога да разбера кои е лозето и кои е страха , имаш ли си на представа как се храни 700к деф ? Някога имали си над 100 к офф (на бавен сървър), премествал ли си столица да загубиш 18-19 ки да запзиш офф селото ????питането ми беше къде е оффа на тия дето са наливани ,само аничка е минала през 14 столици , а едва днес Данс се размърдаха
    Колегин,готин си ! Обаче да ти кажа със 100% достоверност shokk е имала и над 100к оф на бавен:)
    Готино е , чешаме си езиците тук,чакаме да свърши тъпнята обаче кака ти Милена - shokk си вади винаги доста говеда
    КОМАНДА

Преторианец

По подразбиране

[QUOTE=Hastati;149236]

Колегин,готин си ! Обаче да ти кажа със 100% достоверност shokk е имала и над 100к оф на бавен:)
    Готино е , чешаме си езиците тук,чакаме да свърши тъпнята обаче кака ти Милена - shokk си вади винаги доста говеда
    Мерси за комплимента , по -точно 3 оффа по 200 к , кофти че можеше само по два да тръгват ;)
    Все пак си имам и дуо - не е само моя заслугата ; а и това - на старата версия , новата се правят малко по-малко войски :(

Легионер Дими's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hastati Преглед на мнение
    astigade,за него нормално,той е от снимачния екип на БТВ ! Издава му се заповед..........напреддддд и той милия лети , търчи да снима !
    Велик е !
    Проблем ли има, или искаш и теб да те снима, а може и да те е страх, че не си фотогеничен.

Заселник

По подразбиране

Поздравления за поста!
    Абе хора.Играя от 10 години и играта става все по безинтересна с всеки сезон.Разкършете се малко!Стига фермене.Нали сме тук да се забавляваме?

Заселник

Thumbs up

Поздравявам всички за добрата игра.

Поздравявам и всички онези, които написаха нещо смислено тук!

На Отбора ни (Цунами): благодаря за достойната игра. Само така! Кой каквото иска да казва! Кой каквито си иска доклади да копира. Има неща, които не можеш да видиш в докладите. Има емоции и усещания, които са по - важни от 100к оф... и са много по - смислени. В допълнение: няма клан от тази ера, които да може да каже (с ръка на сърцето), че ни е победил. Никой клан няма моралното право да заяви: 'ние бихме Цунами...'. Защото никой клан или нормален алианс не се е изправил сам срещу нас. Това е факт! 90% от сървъра се обедини срещу нас (което заслужава уважение и адмирации).

На противниците ни: поздравления за играта. Избрахте правилна стратегия, обединихте се, успяхте да я приложите. Продължавайте напред! Желая ви успех...
    Последна промяна mirokv; 16-03-13 в 22:49

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Нещо голяма тишина тука... Да не би да умувате акции? , оп забравих че няма срещу кой... Приятно фермене и честито на гумените глави (хамърите) дет трупаха толкова офф и накрая нищо... успяхте да обезмислите играта в сървъра!Не съм очаквал такава палячовщина от страна на лидерите на 2 уш силни алианси по БГ сървърите - ДАНС и ЕФ... Явно на -/- ако ги няма Надя(девицата) или Ани (Atlantida) нищо не става... Честита победа на ... ВСИЧКИ! :D :D

Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •