Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследнаПоследна
Показване на резултати 221 до 240 от 275

Тема: disbalans

Заселник

По подразбиране

Не мисля, че да се изтриеш е правилното решение в такава ситуация. Бил съм и от другата страна, но нормално мислещи играчи не се трият. Просто приемат истината - че това е игра и си цъкат.

Аз тук пиша за друго обаче. Оставете различията настрана и се регистрирайте в балканския сървър да играем заедно. Видяхме сериозни играчи и от двете страни тук - айде да видим дали можем заедно да поиграем.

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

Question

Цитат Първоначално Добавил neverm0re Преглед на мнение
    Не мисля, че да се изтриеш е правилното решение в такава ситуация.
    А каква е ситуацията? Загряхме добре за Балканския, какво ни задържа вече в с1?
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил neverm0re Преглед на мнение
    Не мисля, че да се изтриеш е правилното решение в такава ситуация. Бил съм и от другата страна, но нормално мислещи играчи не се трият. Просто приемат истината - че това е игра и си цъкат.

Аз тук пиша за друго обаче. Оставете различията настрана и се регистрирайте в балканския сървър да играем заедно. Видяхме сериозни играчи и от двете страни тук - айде да видим дали можем заедно да поиграем.
    Зависи за какво си се регнал. Ако си за боя и фъна, играеш, докато ти е кеф. След това не си губиш времето :)

Паладин

По подразбиране

Вече 4-та година си губя времето с тази игра...
    но по-слаб и страхвлих противник от RED и ЦУНАМИ и КОМАНДА не съм виждал
    След тотална омазвация и загуба, подвили опашки, под предлог че има други сървъри, че не били равнопоставени, че вечеее не е забавноооо (е как ще е забавно съдрахме ви задниците :D :D :D ) те се изтриха
    Е за 5 сървъра те такава тотална и поразяваща загуба не съм виждал :D
    Останаха КОМАНДА, които като им гледам армиите и опитите за атаки, съм сигурен че ще подвият опашки до 1 седмица и ще изчезнат от карата на сървъра безславно и всеедно никога не са били там :D
    Сигурно ние сме виновни че нямат армии, а не това че са едни от най-слабите отбори виждани някога.

Цял сървър ми разправят колкооо са великиии КОМАНДА и ЦУНАМИ.. и аз да последно си викам тия са извадиха хамърите с 100к цезари :D... кви хамъри братко.... нема такъв смеееех :D
    Вървете си със здраве и помнете винаги как ви наритаха канчетата и как като женски полови органи се покрихте :)) Може би това е вашата същност и вие я показахте тук и сега

Пожелавам ви да успеете и вие да победите на някои друг сървър :))

Хедуан

По подразбиране

sobieski заслужена титла на най-неадекватно мислещ играч или по скоро каса

изброи 3 клана с/у които играете... айде ся изброй тия 3 клана с/у кого играят.. доста време ще ти отнеме че списъка голям

казах ви ламенца спийда... там няма как да се скриете на 20-30 часа

Паладин gbaleva's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Sobieski2008 Преглед на мнение
    ...но по-слаб и страхвлих противник от RED и ЦУНАМИ и КОМАНДА не съм виждал
    След тотална омазвация и загуба, подвили опашки, под предлог че има други сървъри, че не били равнопоставени, че вечеее не е забавноооо (е как ще е забавно съдрахме ви задниците :D :D :D ) те се изтриха
    Е за 5 сървъра те такава тотална и поразяваща загуба не съм виждал :D
    Останаха КОМАНДА, които като им гледам армиите и опитите за атаки, съм сигурен че ще подвият опашки до 1 седмица и ще изчезнат от карата на сървъра безславно и всеедно никога не са били там :D
    Сигурно ние сме виновни че нямат армии, а не това че са едни от най-слабите отбори виждани някога.

Цял сървър ми разправят колкооо са великиии КОМАНДА и ЦУНАМИ.. и аз да последно си викам тия са извадиха хамърите с 100к цезари :D... кви хамъри братко.... нема такъв смеееех :D
    Вървете си със здраве и помнете винаги как ви наритаха канчетата и как като женски полови органи се покрихте :)) Може би това е вашата същност и вие я показахте тук и сега

Пожелавам ви да успеете и вие да победите на някои друг сървър :))

Вервам се радваш на написаното и за КОМАНДА, и за останалите. :)))

Всеки може да си пише, каквото си иска. За нас играта приключи. КОМАНДА наистина загърбва тоя сървър, без смисъл и цел. Е, за някои може би има, ама за нас не. Гледаме 1-2 чудеса, които са дори в един клан. За мен чудото е едно и айде да се построи по-бързо, та да си празнувате на спокойствие Великден.

В момента зануляваме това, което имаме. Малко или много, няма значение. Пренасяме се на балканския, щото е по-интересно и има идея.

Още от началото на регването ни повтарям, че с тия съюзи и мегаалианси в някакъв момент ще се стигне до задънена улица и всичко ще си загуби смисъла, но никой не ме чуваше, вероятно защото никой не искаше да си разваля рахата. Както и да е. Ние имахме търпението и почакахме. В крайна сметка ЦУНАМИ и РЕД се отцепиха от алианса и си казахме - ето, стана интересно. ЕФ и каръци ще строят, ДАНС и компания ще строят и ЦУНАМИ с РЕД и КОМАНДА също. Да, ама не. ЦУНАМИ казаха - ние няма да строим, щото няма да имаме ресурс. Ще вкараме хамърите в боя и ще се бием докрай, без да строим. От този момент нататък нещата взеха друг обрат. По ЦУНАМИ биеха всички (не знам защо, явно е имало някаква скрита мисъл, която не съм схванала), каръците биеха РЕД и фейкаха нас, а ЕФ веднъж или два пъти нападнаха нас. Попитах ДАНС те ще строят ли. Мислехме, ако те строят, да им дадем уникалната шапка. На ДУЛО също. Доколкото разбрах, всичко било изтълкувано като опит да ги скараме с ЕФ и компания. Света Недельо! ЕФ ще спечелят сървъра така или иначе и няма нужда някой да ги скарва с когото и да било друг. И в тяхната победа съм убедена. Просто няма кой друг да е. :))) ЕФ, за разлика от много други, са добри политици, особено по отношение на това да си оплетат кошницата, така че там няма кой да им стъпи на малкия пръст.

Сега ви е яд, че няма по кого да биете ли?! Ми то това беше ясно отдавна. Докато ги имаше РЕД и ЦУНАМИ, беше лесно. Остана КОМАНДА, ама сега и ние се делкаме и на практика ви остава месец и половина фермене с все по-потискащата мисъл - къде сега да бием, щото атакерите скучаят и играта им става тъпа без противник. Ми това си е за вас. Ние вече мислим за други работи. То и на нашите им беше скучно, затова чао. :) Отиваме да се забавляваме. А вие можете да си плюете, ако от това ще ви стане по-интересно, и ако наистина ще се почувствате победители. Ако копаш и строиш без противник победата е гарантирана. Тука не вярвам да има съмнения, нали?! :)))))

Радвам се, че играхме заедно с РЕД и ЦУНАМИ. Готини хора са и се радвам, че се срещаме пак и на балканския. То хубави хора навсякъде има, във всички кланове, ама все се намери по някой лидер да им скапе играта. :)))

Успех и се забавлявайте!

А! От няколко дни моля с артефакти, ама никой не се е обадил. След 10-20 часа много от тях вече няма да ги има, та ако все пак някой иска да продължи на с1, да казва, докато не е станало късно.

Паладин

По подразбиране

И нека парада
    на оправданията и дългите постове с нищо написано в тях да започне.

Бихме ви бихме ви.. и накрая от отчаяние се изтрихте, пък вие както искаите го наричаите :D

слаба ракия.
    не издържахте на темпото
    вътре вътре вътре вътре сухо сухо сухо сухо

Паладин gbaleva's Avatar

По подразбиране

И нека парада

Бихме ви бихме ви.. и накрая от отчаяние се изтрихте, пък вие както искаите го наричаите :D

слаба ракия.
    не издържахте на темпото
    :)))))))))))) Ок.

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

И нека парада

слаба ракия.
    не издържахте на темпото
    Винаги съм се чудел какъв е ефекта на LSD-то но сега направо ме отказа от употреба на въпросния наркотик...Ти вобще , такова кой сървър игра? Цунами (60 души) , РЕД (31души) , Команда (30души) което общо прави около 120 , срещу мега-алианс от над 600 човека и ако не забелязваш ти си единственият от алианса ви (600 човека) който се хвали и то по един доста пошъл начин приличащ на 12 годишно циганче с умствени увреждания.Като толкова много ни ,,бихте,, щот в топ 20 на нападатели на сървъра , имаше 6 от цунами , над 5 от ред 2 или 3 от Команда (това по времето на изтриването на ред) и никой не се е изтрил от отчаяние а от скука...

Преторианец

По подразбиране

Бла-бла-бла... Търся си тоалетна за словестното разстройство бла-бла-бла...
    Ти кое беше, бе малко тролче? :) Че с батковците и каките се закачаш по форумите?

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Astarot Преглед на мнение
    Ти кое беше, бе малко тролче? :) Че с батковците и каките се закачаш по форумите?
    Май беше от утайките на ЕФ , щото го помня че един път се чуваше силен рев от североизтока , на неква скъпа водка... :D

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Astarot Преглед на мнение
    И да ти кажа ти си се изтрил :D
    Все пак избяга от страх ;]

ако бехте толкова активни в играта с лафове и писане, колкото тука може би щяхте да изкарате още 1 месец :D :D :D
    Последна промяна Sobieski2008; 22-03-13 в 15:24

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

И да ти кажа ти си се изтрил :D
    Все пак избяга от страх ;]
    Той се изтри ама неговото име всеки го знае... ;) дай твоето :)

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил kotora Преглед на мнение
    sobieski заслужена титла на най-неадекватно мислещ играч или по скоро каса
    Добре че се изтрихме да може да отдъхне и да напише някой ред във форума. 5 минути слава и за него, нека се радва детето.

ПП В Балканския ако не се е изтрил още веротятно скоро ще го направи, нали е про и само по форумите лае.
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Паладин

По подразбиране

Някакъв надъхан си ахахахах
    е що не беше надъхан на 1-цата, а избега като момиченце :D
    аха.. ясно :D

Заселник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил картофчо Преглед на мнение
    Винаги съм се чудел какъв е ефекта на LSD-то но сега направо ме отказа от употреба на въпросния наркотик...Ти вобще , такова кой сървър игра? Цунами (60 души) , РЕД (31души) , Команда (30души) което общо прави около 120 , срещу мега-алианс от над 600 човека и ако не забелязваш ти си единственият от алианса ви (600 човека) който се хвали и то по един доста пошъл начин приличащ на 12 годишно циганче с умствени увреждания.Като толкова много ни ,,бихте,, щот в топ 20 на нападатели на сървъра , имаше 6 от цунами , над 5 от ред 2 или 3 от Команда (това по времето на изтриването на ред) и никой не се е изтрил от отчаяние а от скука...
    Какви 600 човека алианс,едва ли сме повече от 100 активни играча.Това ,че на вас ви е слаба организацията и незнаете как се пускат атаки не прави другите 600 човека .Незнам явно как се цъка травиан но поне се опитвам,а такива като тебе явно само плюят по всеки който не е от алианса ви.Цял травиан гледам само вървиш и мрънкаш по форума.Научи себе си първо на самоуважение и после пиши тука ,че направо се излагаш.

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

Question

Цитат Първоначално Добавил tonymutanta Преглед на мнение
    едва ли сме повече от 100 активни играча
    И от тези сто 90 като играят с по повече от един акаунт, а някой влизат и направо в сели кланаове ето ти вярна бройка. Това е БГ и става все по зле. Едва ли е случаен толкова големия интерес към балканския.

ПП Ето как се прави
    From MH: "Thanks for trying to point out potential problems. In this case there is no violation of the rules."
    Оставям коментара за вас.

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил gbaleva Преглед на мнение
    Вервам се радваш на написаното и за КОМАНДА, и за останалите. :)))

Всеки може да си пише, каквото си иска. За нас играта приключи. КОМАНДА наистина загърбва тоя сървър, без смисъл и цел. Е, за някои може би има, ама за нас не. Гледаме 1-2 чудеса, които са дори в един клан. За мен чудото е едно и айде да се построи по-бързо, та да си празнувате на спокойствие Великден.

В момента зануляваме това, което имаме. Малко или много, няма значение. Пренасяме се на балканския, щото е по-интересно и има идея.

Още от началото на регването ни повтарям, че с тия съюзи и мегаалианси в някакъв момент ще се стигне до задънена улица и всичко ще си загуби смисъла, но никой не ме чуваше, вероятно защото никой не искаше да си разваля рахата. Както и да е. Ние имахме търпението и почакахме. В крайна сметка ЦУНАМИ и РЕД се отцепиха от алианса и си казахме - ето, стана интересно. ЕФ и каръци ще строят, ДАНС и компания ще строят и ЦУНАМИ с РЕД и КОМАНДА също. Да, ама не. ЦУНАМИ казаха - ние няма да строим, щото няма да имаме ресурс. Ще вкараме хамърите в боя и ще се бием докрай, без да строим. От този момент нататък нещата взеха друг обрат. По ЦУНАМИ биеха всички (не знам защо, явно е имало някаква скрита мисъл, която не съм схванала), каръците биеха РЕД и фейкаха нас, а ЕФ веднъж или два пъти нападнаха нас. Попитах ДАНС те ще строят ли. Мислехме, ако те строят, да им дадем уникалната шапка. На ДУЛО също. Доколкото разбрах, всичко било изтълкувано като опит да ги скараме с ЕФ и компания. Света Недельо! ЕФ ще спечелят сървъра така или иначе и няма нужда някой да ги скарва с когото и да било друг. И в тяхната победа съм убедена. Просто няма кой друг да е. :))) ЕФ, за разлика от много други, са добри политици, особено по отношение на това да си оплетат кошницата, така че там няма кой да им стъпи на малкия пръст.

Сега ви е яд, че няма по кого да биете ли?! Ми то това беше ясно отдавна. Докато ги имаше РЕД и ЦУНАМИ, беше лесно. Остана КОМАНДА, ама сега и ние се делкаме и на практика ви остава месец и половина фермене с все по-потискащата мисъл - къде сега да бием, щото атакерите скучаят и играта им става тъпа без противник. Ми това си е за вас. Ние вече мислим за други работи. То и на нашите им беше скучно, затова чао. :) Отиваме да се забавляваме. А вие можете да си плюете, ако от това ще ви стане по-интересно, и ако наистина ще се почувствате победители. Ако копаш и строиш без противник победата е гарантирана. Тука не вярвам да има съмнения, нали?! :)))))

Радвам се, че играхме заедно с РЕД и ЦУНАМИ. Готини хора са и се радвам, че се срещаме пак и на балканския. То хубави хора навсякъде има, във всички кланове, ама все се намери по някой лидер да им скапе играта. :)))

Успех и се забавлявайте!

А! От няколко дни моля с артефакти, ама никой не се е обадил. След 10-20 часа много от тях вече няма да ги има, та ако все пак някой иска да продължи на с1, да казва, докато не е станало късно.

Балева , я ми припомни че паметта явно ми е къса, миналия с1 вие и вашите протежета ТКЗС не бяхте ли в подобни мега-алианси? или всичо ви е "според зависи..."

Паладин gbaleva's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил kaloqn1207 Преглед на мнение
    Балева , я ми припомни че паметта явно ми е къса, миналия с1 вие и вашите протежета ТКЗС не бяхте ли в подобни мега-алианси? или всичо ви е "според зависи..."
    :))) Ми знам ли. Я си спомни точно кои играха миналия с1 и имаше ли изобщо ТКЗС. Доколкото си спомням миналия сървър всички ни се цупеха, че не взехме страна във войната на ДАНС със ЗВЯР и се бихме до края, без да участваме в чудеса. Ако ти имаш други спомени, можеш да споделиш.

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил gbaleva Преглед на мнение
    :))) Ми знам ли. Я си спомни точно кои играха миналия с1 и имаше ли изобщо ТКЗС. Доколкото си спомням миналия сървър всички ни се цупеха, че не взехме страна във войната на ДАНС със ЗВЯР и се бихме до края, без да участваме в чудеса. Ако ти имаш други спомени, можеш да споделиш.
    лол, май твоята памет е къса, или много услужлива относно тезите които искаш да доказваш. ТКЗС имаше, даже не едно а две, и много бързо стана ДАНС за да ви гарантира мира с въпросния мега-алианс. а вие с кой се бихте? с оазисите ли ? или пак си намерихте някое кланче от 10-15 човека което пак ви е направило смешно по подобие на ТС на blondinka или VD? хайде припомни не на мен а на аудиторията!!!

Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •