Страница 8 от 14 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 141 до 160 от 275

Тема: disbalans

Легионер

По подразбиране

хихи,ти интрижка ли се опитваш да вкараш нещо,като не си наясно с някой неща по добре не се обаждай неподготвен:Почнахте да търсите под вола теле,май вие се вкарвате в някакви филми..

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил plams Преглед на мнение
    хихи,ти интрижка ли се опитваш да вкараш нещо,като не си наясно с някой неща по добре не се обаждай неподготвен:Почнахте да търсите под вола теле,май вие се вкарвате в някакви филми..
    Непотготвен викаш , може и прав да си ама айде обясни ми тогава защо ЕФ взеха чудо и после и Дуло взеха чудо (тевтонско) , и защо стражи прецакаха 1 хамър на ДАНС.Иии усещам някакво фермене за чудо , а интригата няма да я вкарам аз , вие и сами можете :D

Легионер

По подразбиране

Казах ти не си напрягай мозъка излишно:)има кой да ги мисли тия работи,а хамъра се прецака сам,ама сигурно знаеш само неговата версия,защото така му изнася....

п.с Гледам МAGIC e поздравил kaloqn1207 за рождения му ден http://travian-reports.net/bg/report...a7,445787fc45b да е жив и здрав:) :)

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

Казах ти не си напрягай мозъка излишно:)има кой да ги мисли тия работи,а хамъра се прецака сам,ама сигурно знаеш само неговата версия,защото така му изнася....

п.с Гледам МAGIC e поздравил kaloqn1207 за рождения му ден http://travian-reports.net/bg/report...a7,445787fc45b да е жив и здрав:) :)
    Тия за хамъра ши ги пееш на некой друг , че с него сме приятели откакто играя травиан и бях в час със всичко още като се случваше... Кой викаш търси под вола теле?

Легионер

По подразбиране

мдааа,това че си избиваше комплексите и пусна пръв реални атаки към съюзник..безценно..сигурно и заради това си развали отношенията с хората защото е Дева Мария..Спирам да пиша да не занимаваме хората с глупости..
    Лек Ден и Пълни каси:))

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

Exclamation

Цитат Първоначално Добавил картофчо Преглед на мнение
    всесилните ДАНС нима ще оставят ++ да спечели сървъра?
    Че могат ли да направят нещо по въпроса? Все пак Цунами от началото на сървара играем с идеята това римско чудо на Бодил да спечели
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Хедуан картофчо's Avatar

По подразбиране

мдааа,това че си избиваше комплексите и пусна пръв реални атаки към съюзник..безценно..сигурно и заради това си развали отношенията с хората защото е Дева Мария..Спирам да пиша да не занимаваме хората с глупости..
    Лек Ден и Пълни каси:))
    Абе ти на ква трева си , щот гледам силничка е , искам и аз...Вземи се стегни , тва дет пишеш е донякъде вярно ама липсват подробностите ,а те са в същината , проучи случая и пак пиши , в прочем с кой акаунт си?

Преторианец

По подразбиране Накрая идва горския

Като ви чете човек, ще си помисли, че сте адски умни. Да ви светна как стоят нещата.
    Цунами - клан самозванци, които си мислят, че златото в травиана замества веществата между ушите. Уважение никому. Ние можем да бием, щото сме със злато. :) Чудесни хора, които просто нямат нужното възпитание да мислят. Ако прибегнем до аналогии - полицаите в държавата са същите. Само че, всеки полицай рано или късно разбира, че пистолетът има само 2 пълнителя, а тълпата не винаги е само от 15 човека.
    КОМАНДА - за тях кво? Ми нищо... То като им видиш как пише лидерът и вземаш, та се сещаш, дали па ония, дето го слушат, знаят що е то правопис. Играчи? Команда? Да бре !!! Както пише хастати - у лево! и у десно! и заяждане! (опа, много станаха възклицателните)
    РЕД? РЕД... Симо? Че кво общо? РЕД сътвориха "мъжки" номер по неясни подбуди. Само предполагам, че пак някой е твърдял, че "... до мен не търпя на 10 квадрата никой".
    Да не забравяме ЗВЯР, които засега се ослушват и ядат сравнително малко бой, но то пък тия са "парчета" от звяр и нямат нищо общо с истината за клановете звяр.
    С две думи - акълът, драги противници, не идва с папкане, злато и травиан. Той се обучава всеки ден при това, само с мислене.
    Дайте, да видим, можете ли да мислите, или само спамите.

П.П. За картофчо, щото е радетел - astigade ми е никът в играта.

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил dixi Преглед на мнение
    Като ви чете човек, ще си помисли, че сте адски умни. Да ви светна как стоят нещата.
    Цунами - клан самозванци, които си мислят, че златото в травиана замества веществата между ушите. Уважение никому. Ние можем да бием, щото сме със злато. :) Чудесни хора, които просто нямат нужното възпитание да мислят. Ако прибегнем до аналогии - полицаите в държавата са същите. Само че, всеки полицай рано или късно разбира, че пистолетът има само 2 пълнителя, а тълпата не винаги е само от 15 човека.
    КОМАНДА - за тях кво? Ми нищо... То като им видиш как пише лидерът и вземаш, та се сещаш, дали па ония, дето го слушат, знаят що е то правопис. Играчи? Команда? Да бре !!! Както пише хастати - у лево! и у десно! и заяждане! (опа, много станаха възклицателните)
    РЕД? РЕД... Симо? Че кво общо? РЕД сътвориха "мъжки" номер по неясни подбуди. Само предполагам, че пак някой е твърдял, че "... до мен не търпя на 10 квадрата никой".
    Да не забравяме ЗВЯР, които засега се ослушват и ядат сравнително малко бой, но то пък тия са "парчета" от звяр и нямат нищо общо с истината за клановете звяр.
    С две думи - акълът, драги противници, не идва с папкане, злато и травиан. Той се обучава всеки ден при това, само с мислене.

ZVQR се събират главно в 3,6 версия и то не винаги в пълния състав :) Рядко се виждат в т4 версиите

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Doc. Преглед на мнение
    ZVQR се събират главно в 3,6 версия и то не винаги в пълния състав :) Рядко се виждат в т4 версиите
    Така е, щото там ботовете работят. ЗВЯР винаги сте играли нечестно по параграфа "ботове" и няма какво да спорим по въпроса. Затова ви няма на Т4. Да речем, че ставате за съперници, но с "чисти" компютри сте гола вода :)

Преторианец

По подразбиране

Така е, щото там ботовете работят. ЗВЯР винаги сте играли нечестно по параграфа "ботове" и няма какво да спорим по въпроса. Затова ви няма на Т4. Да речем, че ставате за съперници, но с "чисти" компютри сте гола вода :)
    дълбоко си в грешка ;) не играем т4, защото е голяма анимация и доста е променен травиана. Лично аз съм играл 2-3 пъти т4 версия и въобще не ми харесва. Да, има играчи, които ползват ботове, но те са си платени и са на фирмата и са напълно легални (доколкото знам са за строежи). Колкото до ботовете, мога да ти цититам никове от противника от последния с5, за да ги поразпиташ детайлно за ботовете за атаки, понеже на там ти е мисълта за ботовете. Един играч вкарва 6 атаки в 3 секунди и видеш ли на края на сървара успява да вкара 7-8 атаки в една секунда, след като 7-8 от техния отбор "са се научили да ги вкарват". Обърка страната на ботаджиите ;)

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Doc. Преглед на мнение
    дълбоко си в грешка ;) не играем т4, защото е голяма анимация и доста е променен травиана. Лично аз съм играл 2-3 пъти т4 версия и въобще не ми харесва. Да, има играчи, които ползват ботове, но те са си платени и са на фирмата и са напълно легални (доколкото знам са за строежи). Колкото до ботовете, мога да ти цититам никове от противника от последния с5, за да ги поразпиташ детайлно за ботовете за атаки, понеже на там ти е мисълта за ботовете. Един играч вкарва 6 атаки в 3 секунди и видеш ли на края на сървара успява да вкара 7-8 атаки в една секунда, след като 7-8 от техния отбор "са се научили да ги вкарват". Обърка страната на ботаджиите ;)
    Док, не ми обяснявай за ботовете и платените им версии. Знам за какво иде реч. Принципът е прост - щом ползваш такова нещо, за да си помагаш, значи акълът ти не стига да се сетиш, че лъжеш само себе си, колко си добър. Относно Т4 и логиката на играта, да, има промени, но съществото се запазва. Трябва да смениш малко стратегията и малко повече тактиката. Туй то. Истината е, че Койчо, мойчо, пройчо и прочие велики зверове, просто нямат нужното в главата си, за да играят "Не се сърди човече", камо ли травиан. И стига по темата с ботовете. ЗВЯР имате организация, затова ви уважавам за противник. И толкова. Другото е същото навсякъде.

Преторианец

По подразбиране

Док, не ми обяснявай за ботовете и платените им версии. Знам за какво иде реч. Принципът е прост - щом ползваш такова нещо, за да си помагаш, значи акълът ти не стига да се сетиш, че лъжеш само себе си, колко си добър. Относно Т4 и логиката на играта, да, има промени, но съществото се запазва. Трябва да смениш малко стратегията и малко повече тактиката. Туй то. Истината е, че Койчо, мойчо, пройчо и прочие велики зверове, просто нямат нужното в главата си, за да играят "Не се сърди човече", камо ли травиан. И стига по темата с ботовете. ЗВЯР имате организация, затова ви уважавам за противник. И толкова. Другото е същото навсякъде.
    Запознай се и опознай хората преди да ги плюеш. Сигурен съм, че и на 10 процента от тяхната същност не знаеш, но явно злобата от предишни сървъри надделява.
    Спри да си противоречиш в постовете! Същите тези "Койчо, мойчо, пройчо и прочие велики зверове" правят организацията на ZVQR, заради която ни уважаваш за противник. Благодаря за което!
    Всеки противник е за уважение, стига да ти направи сървара интересен

Преторианец

По подразбиране

Но стига по темата, нека хората от този сървар постват доклади, да се радваме ние не играещите и наблюдаващите :)
    Лек и приятен ден ти желая dixi :)

Паладин gbaleva's Avatar

По подразбиране

....просто нямат нужното в главата си, за да играят ...
    Малееее, човек, ти направо ме разби! От всичко изписано от теб и прочетено от мен, останах с усещането, че ти си единственият умник тук. Вероятно само ти имаш нещо между ушите?!!! Вероятно, ама малко. Как пък така ти хрумна да слагаш всички под общ знаменател?!!! Всъщност 99,9% от играещите тук имат подобно мнение за себе си. Всеки се има за барабата на сървъра, само той знае как се играе, ако останалите слушат и се учат от него, ще прогресират и куп подобни простотии. Забрави само да си довършиш поста с едно "Аве на мен!" А дай малко по-скромно! Всеки трябва да играе тази игра така, както му харесва и разбира, защото основната цел на народа, регнал се тук, е да се ЗАБАВЛЯВА. За съжаление, все се намира някой умник да му развали забавата.

По отношение на Хастати - не го оправдавам, чепат клон е, пише безобразно, но няма как да го науча на правопис на тези години. Това не го прави лош човек обаче. Така че избягвай квалификациите по отношение на хора, които не познаваш. Това, че пишеш горе-долу правилно, не те прави по-добър. А! И като завършек - филолог съм и се справям добре с дешифрирането на полуграмотно написани текстове.

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил gbaleva Преглед на мнение
    По отношение на Хастати - не го оправдавам, чепат клон е, пише безобразно, но няма как да го науча на правопис на тези години. Това не го прави лош човек обаче. Така че избягвай квалификациите по отношение на хора, които не познаваш. Това, че пишеш горе-долу правилно, не те прави по-добър. А! И като завършек - филолог съм и се справям добре с дешифрирането на полуграмотно написани текстове.
    Омрам, Клеопатро, нефертитена :) Филолже, ненадмината, прости!
    Прости на мен, полуграмотният, научил се, че един въпросителен и един възклицателен знак стигат!
    Прости, нам - тъпаните, с мераци да сме умни! Но... я, стига съм ти искал прошки. Кратко и ясно - умен човек, неграмотен - няма.

А за играта и забавлението... забавляваме се. Ей, на, даже и време да се позаяждаме има.

Паладин gbaleva's Avatar

По подразбиране

Прости на мен, полуграмотният, научил се, че един въпросителен и един възклицателен знак стигат!
    Точно така. Стигат. Когато изразяваш емоции обаче и хиляда не стигат. :)

Преторианец

По подразбиране Точно!

Наистина точно описание на сървъра до тук , че като слушаш колегата Молитва - ще излезе , че да се бият с Каръците е най - голямата помощ за победа на Бодил ; а колежката Нефертити - че Симо с Ред си направил страхотната игра - сам със себе си ;) Ще поизчоплим малко доклади и за колегата Док , лошото на тая версия е - влизат само по 4 в сек .

Преторианец

По подразбиране

Много си падаш под нивото с този пост, Доб. Много.

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Astarot Преглед на мнение
    Много си падаш под нивото с този пост, Доб. Много.
    Вярваш ли? Аз пък си мисля, че като речеш на някого истината в очите, той вземе, че рече "падаш си под нивото" :) Избрал съм страна и винаги играя от тази страна. Не сменям позициите, независимо колко бой ядем или бием. Затова и никога не съм се трил по средата, защото има нещо по-важно от победата в играта. Нарича се лоялност и отговорност. Dixi!

Страница 8 от 14 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •