Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 61 до 80 от 129

Тема: BG кланове

Паладин gbaleva's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил sithius Преглед на мнение
    Няма караници, няма обиди, всичко е спокойно, просто всеки си е свикнал с чата и хората, не че в клана 70-80% не са непознати....
    Добре дошли на Команда в калабалъка....
    :))) Ми добре заварили! Реших да надникна да видя какво е това ново чудо Т4.2 и да повоайорствам, пък то се оказа, че съм и с компания и лека-полека цял ден се смеем с командерите с тоя балкански сървър. Може пък и да е забавен. Така и така с1 е някаква пародия на игра и откровено ми иде да си пусна и аз брояча, но има хора, на които им се стои докрая. Иначе не е зле да последваме РЕД и Цунами и да останем да цъкаме само на балканския.

А по отношение на клановете - Симо, знаеш, приятелю, че името не прави алианса алианс. Няма и как да играем всички в един клан, да не говорим на тоя етап струва ли си да се дава толкова рес за посолство. После ще се пооправим. Сега това не е важно. Важното е купон да става. :)))

Легионер sithius's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил gbaleva Преглед на мнение
    :))) Ми добре заварили! Реших да надникна да видя какво е това ново чудо Т4.2 и да повоайорствам, пък то се оказа, че съм и с компания и лека-полека цял ден се смеем с командерите с тоя балкански сървър. Може пък и да е забавен. Така и така с1 е някаква пародия на игра и откровено ми иде да си пусна и аз брояча, но има хора, на които им се стои докрая. Иначе не е зле да последваме РЕД и Цунами и да останем да цъкаме само на балканския.

А по отношение на клановете - Симо, знаеш, приятелю, че името не прави алианса алианс. Няма и как да играем всички в един клан, да не говорим на тоя етап струва ли си да се дава толкова рес за посолство. После ще се пооправим. Сега това не е важно. Важното е купон да става. :)))
    А те точно де, купон и разбирателство пу, пу,....и како каза Doc - масата трябва да е голяма....

Легионер

По подразбиране

като попрочетох и поразпитах кои сте се събрали и кои ще лидерстват, от сега ми е жал за вас. всичкото куц кон и доказан ламер - с нов опит да опита да се направи на шеф и важно.
    :D

Заселник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZlaGad Преглед на мнение
    като попрочетох и поразпитах кои сте се събрали и кои ще лидерстват, от сега ми е жал за вас. всичкото куц кон и доказан ламер - с нов опит да опита да се направи на шеф и важно.
    Ужас!!!!
    Петнадесет, че и повече БГ кланове!!!! Лидер до Лидера, мила моя майно льо, юнак до юнака......
    Явно ще бъда "воайор" да попрегледам интерфейса.....за пореден път се убеждавам, че от нас, българете, нищо не става.

Паладин magince's Avatar
    Местонахождение
    Търговище

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZlaGad Преглед на мнение
    Зло, ела да се позабавляваме малко там

Легионер sithius's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Левак Преглед на мнение
    Ужас!!!!
    Петнадесет, че и повече БГ кланове!!!! Лидер до Лидера, мила моя майно льо, юнак до юнака......
    Явно ще бъда "воайор" да попрегледам интерфейса.....за пореден път се убеждавам, че от нас, българете, нищо не става.
    Къде ги видя тия лидери, трети ден си търсим шеф на клана Има народ за още най-малко 15 клана.

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Лидер до Лидера
    А тука у форума за най-тъпо клоунско изказване ли сте обявили награда бре. Един след друг ръсите бисери. Като не става нищо от българите марш в Гърция да миеш чиниите и да лижеш ..... Дребни душици
    Скъпи Дядо Коледа ....... Пиша ти, за да ти кажа, че бях лошо момче , но пък си струваше! :)

Паладин gbaleva's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил sa6ko_86 Преглед на мнение
    А тука у форума за най-тъпо клоунско изказване ли сте обявили награда бре. Един след друг ръсите бисери. Като не става нищо от българите марш в Гърция да миеш чиниите и да лижеш ..... Дребни душици
    Саше, споко, друже. Дишай дълбоко и брой до 10. Ако не помогне - карай до 100. :))))) А наздраве!

Легионер

По подразбиране

Ужас!!!!
    ами сигурен съм, че ако успееш 250-300 човека да ги събереш в 1-2 клана повечето от лидерите, веднага биха се съгласили

Преторианец

По подразбиране

Стига тая тишина - дайте малко инфо : как е сървъра , има ли вече очертан враг и метнете и някой доклад ?

Като не играем - не пречи да ни е интересно и любопитно ? ;)

Паладин gbaleva's Avatar

По подразбиране

Ми интересно е. :))) Има живец, има забава. Дано така и да си остане до края де.

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил gbaleva Преглед на мнение
    Ми интересно е. :))) Има живец, има забава. Дано така и да си остане до края де.
    Това хубаво , но дайте някое докладче - вече трябва да има?

Кого от комшиите ще биете?

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил magince Преглед на мнение
    Зло, ела да се позабавляваме малко там
    много прилича да отида на комски 3.6 магинце :)
    ай там се забавляваме? нашият стаф си пипа ушите и ще се скъса от бездействие, ама няма ни пуснат нищо свястно или да опитат дори да издействат. мързели, чак не отговарят !
    седят там уядени и стафстват и модстват и се мислят за голямата работа. пф.....
    а това е прясно от фейс на травиан ком:

"Dear Community,

We are amazed by the feedback we received about the proposal we made to you regarding the creation of a new 3.6 classic world!

In less than 24 hours we got all the votes we needed and we are happy to announce that the new international version of the Travian classic will open its doors in the middle of April 2013!

We read your comments and suggestions carefully. Some of you would love to see the new 3.6 classic world as a 3x speed server. Others suggested a Travian 2.5 version instead, some of you mentioned they would need a bit of time… So we decided to start the 3.6 classic world in 4 weeks. This should grant enough time to rally up!

And for the other suggestions:
    Let´s see how many players will join your 3.6 classic server from mid April to mid May. If you surprise us again, we will think about your suggestions to start a Travian 3.6 classic version with 3x Speed, a Travian 2.5 version or even a second Travian 3.6 classic world.
    Of course, what happens next depends on your choice, but only if this Travian 3.6 classic world starting in middle of April reaches our expectations! :)

Once again, thank you so much for the participation in this event, the Travian community is awesome!
    Stay tuned to our Facebook channel to get all the info about our upcoming events.

See you soon,
    Your Travian Team"

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил shokk Преглед на мнение
    Това хубаво , но дайте някое докладче - вече трябва да има?

Кого от комшиите ще биете?
    Абе протекцията падна вчера :) Избиване на 30-40-50 бухалки с героя не мисля че са интересни

А иначе сърби и гърци са на наши координати
    Последна промяна sa6ko_86; 22-03-13 в 17:49
    Скъпи Дядо Коледа ....... Пиша ти, за да ти кажа, че бях лошо момче , но пък си струваше! :)

Преторианец

По подразбиране

Абе протекцията падна вчера :) Избиване на 30-40-50 бухалки с героя не мисля че са интересни

А иначе сърби и гърци са на наши координати

Супер , щом има враг - ще има бой и купон , пожелавам и се надявам да сте обединени и едно цяло - тогава няма кой ви се опъне

Като почнат интересните доклади - мятайте тук , да се покефим и ние

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

По подразбиране

Супер , щом има враг - ще има бой и купон , пожелавам и се надявам да сте обединени и едно цяло - тогава няма кой ви се опъне
    След един месец който сме оцелели ще постваме доклади
    Няма нищо по-хубаво от "Естествения подбор" в травиян.

ПП Някой "вождове" почнали да учат сръбски, македонски и дръцки интересно ми е защо ли?
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Molitva Преглед на мнение
    След един месец който сме оцелели ще постваме доклади
    Няма нищо по-хубаво от "Естествения подбор" в травиян.

ПП Някой "вождове" почнали да учат сръбски, македонски и дръцки интересно ми е защо ли?
    Кои вождове , Ники?

Аз на тия езици - само псувните ги знам

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Кои вождове , Ники?

Аз на тия езици - само псувните ги знам
    Не са много интересни ама да запчонеме

http://travian-reports.net/us/report/2132496b89c сутринта залепи още 1 път гея

http://travian-reports.net/us/report...d3,21336653c1c

Преторианец

По подразбиране

Не са много интересни ама да запчонеме

http://travian-reports.net/us/report/2132496b89c сутринта залепи още 1 път гея

http://travian-reports.net/us/report...d3,21336653c1c

Хихи , Захари и той да не е с моите знания само , че такова "ухажване" му правят

Да ви чакам другата седмица с кати ?

Паладин LakeBodom's Avatar

По подразбиране

Добро утро!

В първия момент, като ми казаха за тоя сървър, си мислех да не играя ... обаче ся като чета всичките изказвания "Ще се изтриете още първия месец" , "Големи ламери сте се събрали" и т.н. ... започвам да се замислям дали да не се включа, ама понеже нямам време да играя сам ... ще разпитвам дали някой няма нужда от дуо.

Инак много се забавлявам на форумните геройчета, дето са много силни на думи, пък инак не щат да се мяркат по картата.

Ще помисля още някой друг ден дали да се включа, но дори да не съм на линия, пожелавам успех на останалите БГ играчи, без значение кои са :)

Приятен и успешен ден!

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •