Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследнаПоследна
Показване на резултати 101 до 120 от 129

Тема: BG кланове

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Левак Преглед на мнение
    За кое?!?! Как го каза само.......

Няма ги нормалните и можещи лидери от s1 като Ани , Маги , Владо , Краси , Ицо , Нели от Каръците, Симето (Astarot), Фигълите, Транзистора от RED, Теди (NaaD) от бившето крило на Цунами......
    Сигурен съм, че ако бившите RED и K&R се бяха регнали в Балканския в едно бързо съюзче, конюнктурата щеше да е съвсем друга. Те знаят как се играе и ръководи...
    Ем , специално Каръците - дадена дума за с1 -удържана . Играеш един сървър и един акк - но да е както трябва ;) / нямаше начин да се почне и още един сървър - пък и май станаха много вождовете

Ред - те са си решили ,мога да кажа само -че сериозно играят и с желание / а то доста важно / :)

А Каръците станаха съвсем "чувствителнички" по темата "съюзи" - та няма начин се метнат в алианс с 12-15 или колкото и да е клана.

Но....играйте за честта БЪЛГАРСКА , страхотни играчи като индивидуалност има , сплотете се и като ОТБОР! - пожелание и надежда, стискам палци ! :)

Преторианец Hastati's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил shokk Преглед на мнение
    Ем , специално Каръците - дадена дума за с1 -удържана . Играеш един сървър и един акк - но да е както трябва ;) / нямаше начин да се почне и още един сървър - пък и май станаха много вождовете

Ред - те са си решили ,мога да кажа само -че сериозно играят и с желание / а то доста важно / :)

А Каръците станаха съвсем "чувствителнички" по темата "съюзи" - та няма начин се метнат в алианс с 12-15 или колкото и да е клана.

Но....играйте за честта БЪЛГАРСКА , страхотни играчи като индивидуалност има , сплотете се и като ОТБОР! - пожелание и надежда, стискам палци ! :)
    Аз колко съм чувствителен .........ум неможе да ти го побере ! Това за БГ сървърите.Балканския.......нямам думи просто ! Акълий по форумите бол,вкл. и аз ама елате там и сплотявайте ! Кожения го подаде БГ клан,който трябваше да е 90% дефски и да пази границата с румънците.А ние да се бухаме със 80 % атакерски клан ! Ок и какво стана..........минаха артите,взехме БСС и атаки от мамалигите на по 3ч с кати.............ОК и дайте деф бре БГ клане !? Топки,атака.........гушнаха арта ! ОК бием се......имали и те атаки дефили и те арти ОК.Псувание по чатове,мерене на пишки,набиране по клавятури и кво ли не ! ОК има го и това във филма.Айде да прави атаките на клaновете.......Лазар да прави дефа ! Тц и това неще ...тънката долниста причинка се криела в това да се избяга от Бг и да одиме да клекнеме на Румънягите . Хората играят,разпределени добре по картата,групирани в атакери и дефове,активни,стават по нощите и бият ! И два клана ни се изсипаха ! Деф йок,подкрепа от васалите йок.Другите Бг кланове по активните се набиха у гората да стават хамъре.Дезорганизе в алянса ! Всеки си цъка самостоятелно ! Прекръстихме се уж по по активните кланове но сме уви 4-5 пръснати по плюса ! Един болюк гърци и сърби и кви ли не ЕХ Юго кланове ........всеки се брани по отделно и така ! Събрах 250к деф от клановете но уви фейк ! Но 250к деф бе от 5 клана ! Това е ! Поне ние ще издържим още най много 1 седмица и фитка !
    Добре че взех глупак та го дадох на Румчу и тетова е то ! Гола вода и кал по гърбо ! С думи две три това е ситуацията дами и господа ! Майката си трака ! Ставаме само за форуми,чатове и да си правим уж игра в Бг сървърчета,а там си се знаеме що за фъшки сме !
    Просто сме мега мега назад от другите балкански страни ! Срещу тях да одим нема ги стигнем !
    Ай сполай ви че отново имам 38 атачки
    Последна промяна Hastati; 22-05-13 в 21:02
    КОМАНДА

Заселник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hastati Преглед на мнение
    Аз колко съм чувствителен .........ум неможе да ти го побере ! Това за БГ сървърите.Балканския.......нямам думи просто ! Акълий по форумите бол,вкл. и аз ама елате там и сплотявайте ! .......
    Ми там съм бре!! Semper Idem ми е ника. Ма как един не се излъга нещо писъмце да драсне, да покани...йок бе бате!!! Сите български кланове ми се изредиха да ме нападат от БГ 1 до БГ 666, сал едно хлапе се обади та направихме кланче 2-мата колко да фанеме Постиженията. Гърци до мене - една тумба, и те ми се изредиха, ама им попарих мераците. От немай къде ме поканиха гърчетата, но дипломатично им отказах. Не ме закачат, но докога - не знам. Няма да се трия, ей така на инат се изнесох на противоположния край на картата. А, излъгах......един пишман лидер (не помня кой вече) ми писа директно, (ама няма "здрасти", няма "здравей") "Ти що си без клан бе?" Айде ти отговори на такъв въпрос и на такъв подход На времето имаше един Паланков в спийда (май така беше) дето казваше: Дипломацията е като пиенето - не на всеки му се отдава.

Легионер

По подразбиране

Няма смисъл от излишни нерви,всичко е изгубено.Гледам че на "вожда" му липсват няколко артефакта в колекцията му,дайте да му помогнем да събере и останалите че да играеш с 3-4 не е работа:(

Хедуан
    Местонахождение
    софия

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил plams Преглед на мнение
    Няма смисъл от излишни нерви,всичко е изгубено.Гледам че на "вожда" му липсват няколко артефакта в колекцията му,дайте да му помогнем да събере и останалите че да играеш с 3-4 не е работа:(

Готин имаш ли на идея за какъв сървър се играе? Аз лично много пъти съм се заяждал с Димо , но сега той ще си класира хората на финала , а другите бг ще гледат.( и аз не искам Локо сф да изпадне ама ще е факт)
    Мога да се хвана на бас с теб ,че 90% от клана на Хуни е на финал.

Поздравявам всички от Левски
    Последна промяна мишок; 23-05-13 в 15:27

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил мишок Преглед на мнение
    Готин имаш ли на идея за какъв сървър се играе? Аз лично много пъти съм се заяждал с Димо , но сега той ще си класира хората на финала , а другите бг ще гледат.( и аз не искам Локо сф да изпадне ама ще е факт)

Готин,каква ми кажи е цената на това класиране ? За сметка на какво ?!
    Аз ще ти река какво мисля,мисля че хич неме брига на финал ли ще съм , медалист ли ще съм аз или клана ?! За мен е по важно достойнството друже ! А не да те сочат пък независимо дали ти пука или не и да ти казват,ай това е оня васала финалист ! където обърна гръб на сънародниците си , измисли три и триста причини да се одупи на враго за сметка на финалите ! Мани моля те неми говори смешки ! Знаеш ли на хорато колко им дреме за Димо ---------Хуни и финалите !
    И не е точно Димо да ти кажа черния,има един дуо ли му е трио ли му е жена ли му е ?! Е тоя Арлекино до голяма степен омаза нещата !
    Васали ц ц ц ц ц ц тва е най болното, хора без идентичност водени от лични амбиций и его,па ти се басирай с които искаш !
    КОМАНДА

Хедуан
    Местонахождение
    софия

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Hastati Преглед на мнение
    Готин,каква ми кажи е цената на това класиране ? За сметка на какво ?!
    Аз ще ти река какво мисля,мисля че хич неме брига на финал ли ще съм , медалист ли ще съм аз или клана ?! За мен е по важно достойнството друже ! А не да те сочат пък независимо дали ти пука или не и да ти казват,ай това е оня васала финалист ! където обърна гръб на сънародниците си , измисли три и триста причини да се одупи на враго за сметка на финалите ! Мани моля те неми говори смешки ! Знаеш ли на хорато колко им дреме за Димо ---------Хуни и финалите !
    И не е точно Димо да ти кажа черния,има един дуо ли му е трио ли му е жена ли му е ?! Е тоя Арлекино до голяма степен омаза нещата !
    Васали ц ц ц ц ц ц тва е най болното, хора без идентичност водени от лични амбиций и его,па ти се басирай с които искаш !
    ако си ми чел профила в балканския сървър нямаше да задаваш такива въпроси.явно с математаиката си зле или играеш с1 с римски чудеса? ела срещу Кфор или в спид срещу ( Анелия,ДИМО, КОС И ОЩЕ малко такива да не обидя някой) само да ти кажа 100:0 е обещано за всеки който играе срещу Кфор а за Фрикасета в спида ще се говори още много.

Заселник

По подразбиране

Малко встрани от темата ви с балканския сървър, ама има нещо общо, та ето затова се представяме зле на световно ниво - защото сме свикнали на мега съюзи и подобни глупости. Ето пример от с2:

Съюзи
    АЛИАНС MAX
    MAX
    МАХ 1
    МАХ2
    МАХ3
    М@Х
    МАХ10
    МАХ15
    MAX D
    АЛИАНС UNITED
    UNITED
    UNITED-Т
    UNITED Б
    UNITED-K
    UNITED-A
    UNITEDDZ
    UNITEDCC
    UNITED-S
    UNITED-N
    UNITED-M
    Още съюзи:
    ХУС
    Roma1
    АЛИАНС Roma:
    Roma
    Roma1
    Romа2
    Romа3

По подразбиране

ако си ми чел профила в балканския сървър нямаше да задаваш такива въпроси.явно с математаиката си зле или играеш с1 с римски чудеса? ела срещу Кфор или в спид срещу ( Анелия,ДИМО, КОС И ОЩЕ малко такива да не обидя някой) само да ти кажа 100:0 е обещано за всеки който играе срещу Кфор а за Фрикасета в спида ще се говори още много.
    Виж сега математико,боцна ли ти в манерката за какво се говори тук и какъв е проблема ? Та си седнал да ми говориш за спийд,Димо............Мимо,Кос , Мос и още други...........! Не Кфор ами и Унецеф да е,щом сиподложил трибуквието ...........за теб ще се знае че си робчо ! Уда българска ! Пък с тоя печат си играйте където искате !
    КОМАНДА

Паладин

По подразбиране

Реално така като гледам, не заслужаваме да имаме шанс за победа.
    (То и няма да имаме такъв.)
    Разгледах навсякъде - хората са се обединили, играят отборно, играят под едно знаме, под един знак, под един символ, под една дума - народ.
    Ние за жалост сме жалко подобие.
    Истината е следната
    БГ Играчите - всеки се мисли за най-великия, същевременно от сърце ненавижда ВСЕКИ който се мисли за по-велик от него. Тези две черти в комбинация ни правят най-слабата нация.

Нищо, поне имаме шанса докато се караме помежду си да гледаме с перфирното си зрение как други нации се обединяват, побеждават и постигат нещо.
    Какво ли може да се случи с една нация само за 150 г... след славни битки.
    Според мене, ние, сегашната България сме срам за великата ни история.
    Последна промяна Sobieski2008; 26-05-13 в 15:39

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Sobieski2008 Преглед на мнение
    Реално така като гледам, не заслужаваме да имаме шанс за победа.
    (То и няма да имаме такъв.)
    Разгледах навсякъде - хората са се обединили, играят отборно, играят под едно знаме, под един знак, под един символ, под една дума - народ.
    Ние за жалост сме жалко подобие.
    Истината е следната
    БГ Играчите - всеки се мисли за най-великия, същевременно от сърце ненавижда ВСЕКИ който се мисли за по-велик от него. Тези две черти в комбинация ни правят най-слабата нация.

Нищо, поне имаме шанса докато се караме помежду си да гледаме с перфирното си зрение как други нации се обединяват, побеждават и постигат нещо.
    Какво ли може да се случи с една нация само за 150 г... след славни битки.
    Според мене, ние, сегашната България сме срам за великата ни история.
    Правилна преценка и обосновка ! Така е ........някои би казал ?! Ако аз бях играл,ако те бяха играли...........ако ако ............да сте дошли да сте играли ! Аз спирам,не защото е проява на слабост,а поради факта че няма смисъл ! И 1 причина някои неможе да ми извади за да продължа ! Успех.......няма на кои да пожелая освен хамърите ни един ден да се бухнат в Румънското чудо ! За назидание на васала които прецака играта !
    Бъдете здрави колегини.
    КОМАНДА

Хедуан UtherX's Avatar

По подразбиране

http://travian-reports.net/bg/report...a0,4650396a4f0

Гърците нещо не са чували за машини.
    2182-кратен победител в БГ спийда !!!
    474-кратен победител в БГ1 !!!
    1119-кратен победител в БГ2 !!!
    643-кратен победител в БГ3 !!!
    903-кратен победител в БГ4 !!!
    1001-кратен победител в БГ5 !!!
    711-кратен победител в БГ19 !!!

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил UtherX Преглед на мнение
    http://travian-reports.net/bg/report...a0,4650396a4f0

Гърците нещо не са чували за машини.
    Браво за дефенето

Легионер wild thing's Avatar
    Местонахождение
    Добрич

По подразбиране

А ти знаеш ли какъв е реламента на този квалификация ? За финалния сървър се класират първите 1000 по популация ,има доста играчи които не са във фрийкс и ще продължат . За него(финала) ще се влиза само с покани по имеил няма да се пускат свободни регистрации , така че които си има мултита да си ги обгрижва до тия 1000 и дано да ги е регвал с валиден имейл , не с тези 10 мин.

п.п успех на всички които ще го играят

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил wild thing Преглед на мнение
    А ти знаеш ли какъв е реламента на този квалификация ? За финалния сървър се класират първите 1000 по популация ,има доста играчи които не са във фрийкс и ще продължат . За него(финала) ще се влиза само с покани по имеил няма да се пускат свободни регистрации , така че които си има мултита да си ги обгрижва до тия 1000 и дано да ги е регвал с валиден имейл , не с тези 10 мин.

п.п успех на всички които ще го играят
    Пич,
    два пъти сме ставали "топ-ферма" на сървър и ... знаеш ли защо?
    Заради игра и войска и клан.
    Мултита -трудно вкараш по тоя начин във финал,гледането му е номера/не е само златото, и акъл трябва;) /
    Друг е въпроса,че не трябва само ферменето да е критерий,че от "голо" фермене до "каса" много малко е разликата-да не казвам,че никак не виждам такава....
    Но пък всичко е относително във всяка класация-както и "атакер" да става с бой по натарите /"модата" в последните играни сървъри /,или дефендър-с подкрепата на чуждите войски....

Предлагам има и някаква комбинирана класация и то най-вече за клан / отбор/ , и да се отчитат общо точки и за популация и атака и деф - според мен това ще е по-реалистично като статистика :)
    Последна промяна shokk; 31-05-13 в 23:08

Легионер wild thing's Avatar
    Местонахождение
    Добрич

По подразбиране

[QUOTE=shokk;149845]Пич,
    два пъти сме ставали "топ-ферма" на сървър и ... знаеш ли защо?
    Заради игра и войска и клан.
    Мултита -трудно вкараш по тоя начин във финал,гледането му е номера/не е само златото, и акъл трябва;) /
    Друг е въпроса,че не трябва само ферменето да е критерий,че от "голо" фермене до "каса" много малко е разликата-да не казвам,че никак не виждам такава....
    Но пък всичко е относително във всяка класация-както и "атакер" да става с бой по натарите /"модата" в последните играни сървъри /,или дефендър-с подкрепата на чуждите войски....

Предлагам има и някаква комбинирана класация и то най-вече за клан / отбор/ , и да се отчитат общо точки и за популация и атака и деф - според мен това ще е по-реалистично като статистика :)[/Q

Това не беше за теб , а за сянка . 90 % от 60 човека клан е 50 акаунта които ще продължат за финала. Има място за още 950 така че не е задължително останалите да гледат от страни !

Здравейте,

благодарим за писмото Ви.

Първите 1000 по ранг от всеки квалификационен сървър продължават във финалния.

Екип Travian

-----

T4 Travian online help: http://t4.answers.travian.bg/
    Email: balkan-admin@travian.com

-----

> Здравейте , бихте ли ни обяснили какви са правилата на тази квалификация , ще има ли някакво продължения и как ще се определят тези които продължават - по ранг популация , атакуащи , защитници или само тези които направят чудо 100 ниво

А към теб - това че те радва да си топ ферма си е твоя работа. Разликата от ферма и каса е времето което имаш за игра , разликата от ферма до порутен акаунт е клана с които играеш . Това за воиската е ..... Всеки си има тертип на игра , някои играят само да касират други да бутат малки акаунти и рес села , трети да взимат градове . На мен и хората с които играя не ни пречи да се пуснем http://travian-reports.net/bg/report/4659729a3db ако имаше още един след нас опита за летене нямаше да е неуспешен , ама за някои било рисковано , други нямали нужда от арт (склад и хамбар) трети нямат време или съкровищница . Ако не се промени нещо на финала няма да има бг тийм или поне няма да се борят за бг победа.

Хедуан Molitva's Avatar
    Местонахождение
    Сливен

По подразбиране

Незнам кой и какви сметки си прави, но дали ще се класират 100 или 200 българи няма особено значение.
    При всяко положение ще трябва да се избира за кой да се играе, като вариянтите са 2:
    - Руснаци;
    - Анти-Руснаци;
    Българите по принцип сме с традиций при руснаците. Които има качествата да се задържи при тях може само много да научи.

ПП Антитата вероятно за пореден път ще има бъде разказана играта
    Ш*баната идея на ш*баната тема е ш*бани хлапетии КАТО ТЕБЕ да си ползват капандурите за нещо друго освен да си крепят шапките

Паладин

По подразбиране

Малко не са добре измислени тези предварителни кръгове. Явно за Германия - Балканския полуостров сме една държава.
    Докато руснаците ще могат да си класират 1000 човека на финала, ние за тези 1000 места се бориме с още няколко нации.

пп: Може да са гледали старата карта, където балканския полуостров е български и това всъщност да е българския кръг :P

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Sobieski2008 Преглед на мнение
    Малко не са добре измислени тези предварителни кръгове. Явно за Германия - Балканския полуостров сме една държава.
    Докато руснаците ще могат да си класират 1000 човека на финала, ние за тези 1000 места се бориме с още няколко нации.

пп: Може да са гледали старата карта, където балканския полуостров е български и това всъщност да е българския кръг :P
    Я сравни са населението на България и Русия :)

Има също и скандинавски сървър, там също на кюпче
    Скъпи Дядо Коледа ....... Пиша ти, за да ти кажа, че бях лошо момче , но пък си струваше! :)

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Баси и скуката и тоя сървар :)
    Скъпи Дядо Коледа ....... Пиша ти, за да ти кажа, че бях лошо момче , но пък си струваше! :)

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •