Показване на резултати 1 до 3 от 3

Тема: арти

Хедуан q6ko's Avatar

По подразбиране арти

http://www.travianbulgaria.com/servers/
    тук пише 30.04.2013г. искам да попитам ама ако може да ми отговори някой от екипа не просто случайни хора с отговор мисля .. щото и аз мисля ама искам да съм на 100% сиг щото от тва ми зависи стратегията за следващия месец което е много важно та въпроса ми е на 30.04 се отключват или тогава се появява съобщението артите се отключват след ... някво време и ако на 30-ти не се отключват ами се появява съобщението колко часа ти дава до колкото помня в спееда беше 5 дни на бавен колко е?
    мъжа към жената:ти луда ли си маа в къщи нема ракия ти хляб си купила

Тевтонски рицар
    Местонахождение
    Перник

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил q6ko Преглед на мнение
    http://www.travianbulgaria.com/servers/
    тук пише 30.04.2013г. искам да попитам ама ако може да ми отговори някой от екипа не просто случайни хора с отговор мисля .. щото и аз мисля ама искам да съм на 100% сиг щото от тва ми зависи стратегията за следващия месец което е много важно та въпроса ми е на 30.04 се отключват или тогава се появява съобщението артите се отключват след ... някво време и ако на 30-ти не се отключват ами се появява съобщението колко часа ти дава до колкото помня в спееда беше 5 дни на бавен колко е?
    На тази версия натарите се появяват отключени. Тоест на обявената дата се появяват и са отключени за атаки. За това колко по-рано се появяваше съобщението не помня :)

Мисля, че никой от екипа не чете като не ги хулиме. Я им тегли една и ще ти отговорят :)
    Скъпи Дядо Коледа ....... Пиша ти, за да ти кажа, че бях лошо момче , но пък си струваше! :)

Местонахождение
    Точно зад теб :)

По подразбиране

На посочената дата вече са свободни за атаки. 120 часа преди тази дата ще се появи брояч, който ще обяви появата им.
    Имате въпрос? Може да откриете отговора тук:
    T3 Answers / T4 Answers
    Модераторската работа е на доброволни начела и не е налична 24 часа на ден.

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •