Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на резултати 61 до 75 от 75

Тема: Сезон 7: Нови теми?

Заселник kukuvica's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил selekta Преглед на мнение
    А не, нямахме войска, с прашки и камъчета натрупахме 1,5 мил. точки за 2 дни :D

Ето ти един хамър от лятото на 2011 г. Играчите са Надя и Voodoo:

http://www.travian-reports.net/bg/report/4270686f6a1

Какво ще кажеш за 951,203 кроп РИМСКА армия на БАВЕН сървър ?

Че и това нещо трябва да го докараш до чудото !
    С чужда пита помен правиш :)

По подразбиране

Не можеш да ме убедиш, че за вас
    Цитат Първоначално Добавил luckye Преглед на мнение
    Това е просто една игра.
    след като полагате толкова усилие да се хвалите в разделите на всички сървъри във форума, че сте направили 1,5 М точки от бой по натАри. Не познавам атакер, който се гордее с такъв показател

Кой ти е казал, че това е всичкия ни деф? Никой от нас не си е крил армиите цял сървър (вие сте тези, които са отказвали да участват в акции). Боя по оазиси за вдигане на герой е едно, бой по натАри за влизане в "листата на атакерите" и окичване с тиквен медал е друго. Не бери грижа за войската ми - може и да ти я пратя на теб. А може и да я оставя в сборния.... Пък то и натАри не останаха от вас - сакън някой да не ви вземе титлата.
    Последна промяна kukuvica; 18-04-14 в 13:39

Преторианец

По подразбиране

А на преден сървър, твоят приятел не отне ли титлата на истинският атакър в последния момент с пердах по натърите? Дори се говори, че сте се изпокарали в клана, кои да минава "чистеща"- за да обира точките атака! Излиза, че когато правиш нещо ти е правилно, а като е друг- ГРЕШНО!!!

Извинявай, но за мен това си е чиста проба- ЗЛОБА!
    Не смятах да се занимавам с дребни спорове, но след като постът ти е адресиран към мен и очевидно съдържа някакви обвинения, за които нямам грам спомен... Ще ми припомниш ли, за кой сървър говориш, кой клан и кой е този атакър? Понеже, не съм и не бих играл в клан, където хората биха се изпокарали за точки атака :)

Преторианец selekta's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил gotov Преглед на мнение
    И кой точно си ти велики играчо, би ли се представил с кой/кои/ никове си играл?
    Той си играе само с един ник
    И не играе на този сървър, не го търси тук

Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил kukuvica Преглед на мнение
    Не можеш да ме убедиш, че за вас след като полагате толкова усилие да се хвалите в разделите на всички сървъри във форума, че сте направили 1,5 М точки от бой по натАри. Не познавам атакер, който се гордее с такъв показател

Кой ти е казал, че това е всичкия ни деф? Никой от нас не си е крил армиите цял сървър (вие сте тези, които са отказвали да участват в акции). Боя по оазиси за вдигане на герой е едно, бой по натАри за влизане в "листата на атакерите" и окичване с тиквен медал е друго. Не бери грижа за войската ми - може и да ти я пратя на теб. А може и да я оставя в сборния.... Пък то и натАри не останаха от вас - сакън някой да не ви вземе титлата.
    Ама вас много ви вълнува кой ще е аткър на сървъра ?
    Май правилно съм сметнала, че само шок има такива шансове и затова сега скачате до небесата, че не е тя.
    Тая титла няма никаква стойност, важно е само кой е построил чудото !

Ама от всичко написано разбирам, че много добре сме схванали целта ви и сме ви я провалили !

Да, независимо от методите (във войната всичко е позволено ! ) - няма да допусна някой от врага да вземе каквото и да било - и така и сторих !

А за натарите - АМИ ДА СТЕ СТРОИЛИ , за да не се налага да бием натари!
    Ако не схващаш все още : не се хваля, а ви се подигравам !

Сами си плюете по себе си !
    Ако някой има да не е разбрал - K&R не можаха даже да започнат строеж -да, НЯМАТ ЧУДО!

В ръководството на играта е обяснено в какво се състои играта - да се построи чудо!!! За какво седите тука - за да си чешете комплексите май поединично

Колкото до това къде ще си забиете войската - целта на тая игра е да се построи чудо - ние и единстенно ние строим - така че къде ще си забиеш войските - няма никакво значение - ТОВА Е КОЛЕКТИВНА ИГРА И ПЕЧЕЛИ ЦЯЛ АЛИАНС - вкл. и последния в клана, който е пращал по 1 к. рес за чудото - и той е победител

Ревете и пищете колкото искате - незнам остана ли човек по кой да е бг сървър който още да не е разбрал че дори и не успяхте да вземете чудо да строите !

Божееее, сега изписах 100 пъти повече, отколкото до сега за няколко години!
    Що ли съм седнала да се занимавам с вас, та падам до вашето ниво на манталитет ...
    Последна промяна selekta; 18-04-14 в 18:30

Преторианец

По подразбиране За " СПЕЦА ПО КУЧЕТАТА"

Ама вас много ви вълнува кой ще е аткър на сървъра ?
    Май правилно съм сметнала, че само шок има такива шансове и затова сега скачате до небесата, че не е тя.
    Тая титла няма никаква стойност, важно е само кой е построил чудото !

Ама от всичко написано разбирам, че много добре сме схванали целта ви и сме ви я провалили !

Да, независимо от методите (във войната всичко е позволено ! ) - няма да допусна някой от врага да вземе каквото и да било - и така и сторих !

А за натарите - АМИ ДА СТЕ СТРОИЛИ , за да не се налага да бием натари!
    Ако не схващаш все още : не се хваля, а ви се подигравам !

Сами си плюете по себе си !
    Ако някой има да не е разбрал - K&R не можаха даже да започнат строеж -да, НЯМАТ ЧУДО!

В ръководството на играта е обяснено в какво се състои играта - да се построи чудо!!! За какво седите тука - за да си чешете комплексите май поединично

Колкото до това къде ще си забиете войската - целта на тая игра е да се построи чудо - ние и единстенно ние строим - така че къде ще си забиеш войските - няма никакво значение - ТОВА Е КОЛЕКТИВНА ИГРА И ПЕЧЕЛИ ЦЯЛ АЛИАНС - вкл. и последния в клана, който е пращал по 1 к. рес за чудото - и той е победител

Ревете и пищете колкото искате - незнам остана ли човек по кой да е бг сървър който още да не е разбрал че дори и не успяхте да вземете чудо да строите !

Божееее, сега изписах 100 пъти повече, отколкото до сега за няколко години!
    Що ли съм седнала да се занимавам с вас, та падам до вашето ниво на манталитет ...

Абе, бяса да не е станал вече лечима болест???
    Че вече 4 часа тишина, суша и без самоудавници в собствени секрети?
    Отивам търся филмче или книжка, че направо скука:(

Местонахождение
    София

По подразбиране

Ей, мислех че всичко съм видяла в травиана !

Ама да имаш 2 м. деф и да не строиш чудо, за да си пазиш столичките - ей това и не преполагах !

Че и няколко дни преди да построим чудото заплашват че щели да рутат столици

Сенатор luckye's Avatar

По подразбиране

Ей, мислех че всичко съм видяла в травиана !

Ама да имаш 2 м. деф и да не строиш чудо, за да си пазиш столичките - ей това и не преполагах !

Че и няколко дни преди да построим чудото заплашват че щели да рутат столици
    Остави ги да завиждат и злобеят! Не знам защо им се връзваш толкова?! "Троянският кон" е НАЙ-ГОЛЯМОТО предателство в историята на човечеството, но в историята влиза като- НАЙ-ДОБРИЯ тактически военен ход. Всичко е въпрос на гледна точка. Като се научат да играят, ще разберат и твоята, но за сега....

Кукувичке! Други забележки да имаш относно правописа ми? ;) Аз просто така си ги наричам! А с тази диплома дето я имам- 3.50, мога да ти покажа толкова твои, че няма да има място във форума! ;)
    УСПЕХ В УЧЕНЕТО НА ИГРАТА И... ПРАВОПИСА!!! ;) ;) ;)
    Eто защо ме мразят:
    http://vbox7.com/play:8f6be9f8&al=1&vid=865639

TWO BEER OR NOT TWO BEER

По подразбиране

Остави ги да завиждат и злобеят! Не знам защо им се връзваш толкова?! "Троянският кон" е НАЙ-ГОЛЯМОТО предателство в историята на човечеството, но в историята влиза като- НАЙ-ДОБРИЯ тактически военен ход. Всичко е въпрос на гледна точка. Като се научат да играят, ще разберат и твоята, но за сега....

Кукувичке! Други забележки да имаш относно правописа ми? ;) Аз просто така си ги наричам! А с тази диплома дето я имам- 3.50, мога да ти покажа толкова твои, че няма да има място във форума! ;)
    Троянски кон = предателство? Аз съм учил явно друга история ...

Моля те, обясни ми чие действие и постъпка сравняваш с троянски кон - може ми присъствоето ви в състава на алианса ДРУС-ВАРВАРИ? - Това се нарича паразитизъм и няма нищо общо с военна тактика и стратегия.
    Кой пък ти е казал, че това е "НАЙ-ДОБРИЯ тактически военен ход". Може би си го чул в голямото междучасие от учителката си по ДЪРВООБРАБОТВАНЕ (все пак коня е бил дървен)? ;)
    Мислех да не разбивам илюзиите ти, но все пак ще го направя - аз 300 к кроп в спийда ги броя за закуска, но щом за теб е огромно постижение - дерзай и се гордей!

Сенатор luckye's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил kukuvica Преглед на мнение
    Троянски кон = предателство? Аз съм учил явно друга история ...

Моля те, обясни ми чие действие и постъпка сравняваш с троянски кон - може ми присъствоето ви в състава на алианса ДРУС-ВАРВАРИ? - Това се нарича паразитизъм и няма нищо общо с военна тактика и стратегия.
    Кой пък ти е казал, че това е "НАЙ-ДОБРИЯ тактически военен ход". Може би си го чул в голямото междучасие от учителката си по ДЪРВООБРАБОТВАНЕ (все пак коня е бил дървен)? ;)
    Мислех да не разбивам илюзиите ти, но все пак ще го направя - аз 300 к кроп в спийда ги броя за закуска, но щом за теб е огромно постижение - дерзай и се гордей!
    За пореден път доказваш своята злоба и завист! Избираш САМО една част от изказването и почваш да злорадстваш! Нямам боички да ти го нарисувам, за това ще ти го напиша пак, ега го прочетеш внимателно! 300к. Римски кроп, САМО със ситър (които само ги храни), ДЕФЕНДЪР (а не атакър), при слаба активност и без НИКАКВО злато!!! Както и на СТАРАТА версия, където НЯМАШЕ тези предмети и сребро, които можеш да обърнеш в злато и да пуснеш поне +25% жито! И ИЗОБЩО не се хваля!!! Правил съм и повече, но като атакър. Просто казвах, ЧЕ Е НАПЪЛНО НОРМАЛНО И ВЪЗМОЖНО! Ундерстеанд?!?!

И прочети малко повече за "троянския кон"!

А с него исках да кажа, ЧЕ НА ВОЙНА- НЯМА ПРАВИЛА!!!
    Eто защо ме мразят:
    http://vbox7.com/play:8f6be9f8&al=1&vid=865639

TWO BEER OR NOT TWO BEER

Местонахождение
    София

По подразбиране

И ти и Astarot не ме разбрахте - то май аз не съм го казала както трябва:
    Докато си избивахме войската случайно поведохме листата на атакерите.
    Яд ме е че труда ни отиде на халост и вместо да сринем чудо от 99 до 0, ние трябваше да се чудим къде да си размазваме войските.
    Ти ни познаваш и знаеш, че не бихме били слабите и беззащитните без никаква полза от това ( да, в началото на играта се бият слабите , за да се откажат и да се отслаби противника, но след това вече е гавра)
    Поне провокирах лидерите на K&R , та по написаното от тях вече всеки може да сам да си направи изводите за тях.
    Жалко за хората, които са им се доверили и са играли за тях , а се оказа, че лидерите им не играят за хората си , а за своето его.
    Да имаш 2 мил. деф и да не вземеш на отбора си чудо да строят, за да има с какво да няколко човека да си пазят столичките ...

Понеже не играеш в този сървър , та да ти кажа - трагедията е такава, че в Алианса ни почнаха да се бият по между си - да си трепат офф и деф, да си рушат градове взаимно....

Паладин The Shadow's Avatar

По подразбиране

ем такова е в с1 няма ги и ЗВЯР вече
    Прав и тъп ъгъл:Правият ъгъл казал на тъпия:-Тъп си!Тъпият отвърнал:-Прав си!

https://www.youtube.com/watch?v=CD-E-LDc384

Your soul is mine

by Nevermore

Местонахождение
    София

По подразбиране

Поздравления за М@Х !

Ако бяха малко повече хора бая ядове щяхме да берем.

А ако имаха числено равенство с нас – сигурно щяха “да ни вържат шушоните на фльонга"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

K&R , малобройни сте, защото са все по-малко заблудените да играят с вас.
    Ако не може да се влиза през прокси щяхте да сте още по-малко.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ТРАВИАН Е ВОЕННА СТАРТЕГИЯ

Като нямаше чудо - сменихме целта :)
    и я постигнахме :)

Ако някой се чувства ощетен - да се жалва в Мюнхен да променят играта :D :D :D
    Последна промяна selekta; 24-04-14 в 11:41

Паладин The Shadow's Avatar

По подразбиране

Е защо да се оплакват в Мюнхен травиан е военна стратегия който не може да мисли по добре да не играе играта
    Прав и тъп ъгъл:Правият ъгъл казал на тъпия:-Тъп си!Тъпият отвърнал:-Прав си!

https://www.youtube.com/watch?v=CD-E-LDc384

Your soul is mine

by Nevermore

Thumbs up честита победа!

Поздравления за победителите от ДРУС и ВАРВАРИ!
    Заслужихте си победата. Успех на всички и весело изкарване на задаващото се лято

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •