Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Показване на резултати 221 до 228 от 228

Тема: Доклади ЕРА 19

Преторианец Гладиатор's Avatar

Question

Цитат Първоначално Добавил Face Преглед на мнение
    http://prikachi.com/images/788/7885788h.jpg
    В същото време "ohu_bohu" бе предводител на най-голямата империя, следван от "wincor" и "GODGAVEMETALANT".

Коко,коко,коко!
    Кви мултаци бре, да не полудя!
    погледни и други акк да видиш че всички са блокирани... иначе някакво друго извинение защо нямате хамъри и някакви други опери?
    ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ ШПИОНКИ https://www.youtube.com/watch?v=0j7nM6G1PBQ
    #4 17 ера с дуо Eclipse
    #3 20 ера с дуо Eclipse

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Гладиатор Преглед на мнение
    погледни и други акк да видиш че всички са блокирани... иначе някакво друго извинение защо нямате хамъри и някакви други опери?
    Какво ти пука, бре? Ерата свърши, ще има нова. Всичко ще както е било, винаги. Един ще е победител, друг загубил и т.н.
    Не схващам, много как можете да се филмирате толкова :):)?

П/С Живи и здрави. Ако на някой съм наранил нежната душа, се извинявам! Все още нямам лоши чувства към никой.

Паладин hispano's Avatar
    Местонахождение
    Калифорния

Cool

Ти какво направи тая, ера? Че нещо не те видях:)
    Само подскачаш тук във форума :)

Гледай и плакни окото ;) В акаунта добре е споменато кой играе

http://travian-reports.net/bg/report/68576d60035

Преторианец scarecrow's Avatar

По подразбиране

Честита победа на алианс FREAKS. Напук напук на злобата, завистта и простотията, този алианс отново е победител.
    Хората с голеееми усти, дето си чешеха езиците цяла ера колко са велики, как ще ни бият и т.н. отново се скриха в миша....ъъъ...змийска дупка.
    Къде си бе, Змей Горянин? Какво направи ТИ този сезон? Какво постигна? Освен да спамиш във форума?
    Нали щеше да ни взимаш атакърския град?
    Или Стефка- нищо лично в случая- само за ботове рева, а се оказа, че тя е най-големия спец по ботове и скриптове.
    Колкото до мултащината, забелязах, че крадеца вика "Дръжте крадеца"! И в другите сървъри сте същите- света вода ненапита. Ама под ключ. Защо ли?
    Иначе FREAKS били мултаци и ботаджии. ...
    Хайде, времето се затопля, гасете комповете и се върнете в реалния живот. Тук вече панаира свърши!

Заселник

По подразбиране

Здравейте,
    не бях играл 6-7 ери,ама сега видях останали са да играят 100 човека.
    Честито на победителите,ама струва ли си времето ,организацята и парите да играеш срещу никой.
    Браво на змията ,поддържаше ви форумния яд,та да имате страъв да играете срещу въображаем противник.
    Евала на Гота правиха си кефа през цялата ера.
    Няма го травиана от първите ери,скоро ще играете Иван и Драган срещу Стоян и Пешо.

Преторианец georgio's Avatar

По подразбиране

Ти да не полудя? Какво ти стана? :).
    Аз какво да направя, че сте мултаци :). Да ви мисли ония калъф МХ, къде се прави на разсеян.
    Аве малоумник ти с кои ацц си гледам те пишеш тука на велик се правиш мултаци или не прави го и ти ве тъпак я ми посочи някои които не влиза с пасса на колега коггато го помоли защото има проблеми стига си се правил на велик да не те заритам накрая

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил georgio Преглед на мнение
    Аве малоумник ти с кои ацц си гледам те пишеш тука на велик се правиш мултаци или не прави го и ти ве тъпак я ми посочи някои които не влиза с пасса на колега коггато го помоли защото има проблеми стига си се правил на велик да не те заритам накрая
    Малоумник ще викаш на сина си (ако имаш такъв), на брат си, баща си, майка си, сестра си, жена си и т.н.
    Тук в форума можеш много да ме "зариташ", колкото си искаш. (някакви мечти имаш явно, може и да изкараш късмет, да ме видиш и на живо, кой знае, всякакви неща се случват в тоя живот) :)
    Винаги играе с един и същ ник и той същия с който пиша. Никога не съм регистрирал, мултаци да ги каса или за злато и т.н., никога не съм влизал с акаунта на друг играч, нито някой друг е влизал в моя. Златото си го купувам,тоя сървър съм похарчил 240 лева. Ако МХ имаше еднакъв аршин за всички, щеше да е по-добре, другата ера, пак щях да похарча някой лев, сега вече нямам такива намерения.

п/с Ерата свърши, излез от филма, почини си. От толкова злоба и нерви ще вземеш да получиш някой инсулт :)
    Давай я, по-спокойно.

Преторианец

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил hispano Преглед на мнение
    Гледай и плакни окото ;) В акаунта добре е споменато кой играе

http://travian-reports.net/bg/report/68576d60035
    Супер, за други ери ще знам. Око се плакне по мацки :)

Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •