Страница 1 от 12 12311 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 1 до 20 от 228

Тема: Доклади ЕРА 19

Паладин

По подразбиране Доклади ЕРА 19

Поствайте тук някой друг интересен доклад. Първият е от мен атаката е по мой град, нападателят няма и 500 поп и вижте ко извади ----> http://travian-reports.net/bg/report/542503cf3d4

Легионер

По подразбиране

http://travian-reports.net/bg/report/542642c50c2

нападателя е от фриикс :D

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Cool Келепир Нема Уж

Цитат Първоначално Добавил ivakisa Преглед на мнение
    http://travian-reports.net/bg/report/542642c50c2

нападателя е от фриикс :D
    Пазете се от малките акаунти че понякога биват коварни :(

http://travian-reports.net/bg/report/542984408a2

Цонко ,защо тази ера леля ти Герa (свалячката) и кака ти Надя (тактика) неможаха да ухажват Ганадор достойно и достатъчно ?!?
    Последна промяна ZmIeNoSeZ; 02-12-14 в 17:21
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Паладин

По подразбиране

http://www.traviantoolbox.com/censur...vQ3kKZuu6iHK5M (Тук се защитавам ) http://www.traviantoolbox.com/censur...MmL4UI7YZApgAo http://www.traviantoolbox.com/censur...LE14ss933LDOC9 (а на тези атакувам).... Поствайте си докладите които смятате за интересни или за не чак толкова интересни хахаха все пак трябва да раздвижим форума !

Паладин The Shadow's Avatar
    Прав и тъп ъгъл:Правият ъгъл казал на тъпия:-Тъп си!Тъпият отвърнал:-Прав си!

https://www.youtube.com/watch?v=CD-E-LDc384

Your soul is mine

by Nevermore

Lightbulb Dido Defeat

http://travian-reports.net/bg/report...a5,543699ffcea

И за това ли беше цялото наливане да извади малък офф за този етап на играта и да си "прецака" играта този акаунт :D

P.S.: Нищо де ... другият път повече :P
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    by assen

Community Manager Georgi's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил xeqtr2 Преглед на мнение
    Какво се е случило с темата за Ера 19?
    Временно е изтрита, докато се успокоят страстите, защото някои прекалиха (те си знаят кои са), ще пуснем нова.

Edit: Спама е изчистен, пусната е новата тема.

Поздрави,
    Георги

Хедуан epoTuka`'s Avatar

Легионер

Thumbs up

Добра акция и добри офове браво!:)

Паладин magince's Avatar
    Местонахождение
    Търговище

По подразбиране

Време беше, че бяхме позаспали вече :)
    Тъкмо да ни стимулирате да се събудим ;)

Lightbulb Шмекерий

Браво ! Чудесна акция с бот тактик ! Мултита правите, с ботове и скриптове играете ..... с бот "тактик" пускате сега да видим "вашият" мултихънтър какво отношение ще вземе ,ако ли не има по-висша инстанция за тази работа ! Всеки зимен сървър да минавате метър май ви идва в повечко принципно ;)
    Весели празници ! :)
    Последна промяна ZmIeNoSeZ; 24-12-14 в 13:41
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    by assen

Легионер Blade3's Avatar

Exclamation Факт

Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение
    Браво ! Чудесна акция с тактик ! Мултита правите, с ботове и скриптове играете с тактик пускате сега да видим "вашият" мултихънтър какво отношение ще вземе ,ако ли не има по-висша инстанция за тази работа ! Всеки зимен сървър да минавате метър май ви идва в повечко принципно ;)
    Принципно не можеш да приемеш чудесните 2 акций които ви удариха яко :) и сега почна ревеш към МХ ... :D жалкко изказване ! ! !
    Всеки сървар се биете в гърдите, че сте много добри и всеки зимен сървар като играем сериозно ревете само ....
    Относно това за акцията че със скрипт сме пускаи ... това че ти неможеш да пуснеш 4 атаки в секунда, никой не ти е виновен.

Легионер steff666's Avatar

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Blade3 Преглед на мнение
    Принципно не можеш да приемеш чудесните 2 акций които ви удариха яко :) и сега почна ревеш към МХ ... :D жалкко изказване ! ! !
    Всеки сървар се биете в гърдите, че сте много добри и всеки зимен сървар като играем сериозно ревете само ....
    Относно това за акцията че със скрипт сме пускаи ... това че ти неможеш да пуснеш 4 атаки в секунда, никой не ти е виновен.
    Акциите са ви много добри , спор няма. Но нямаше да са така резултатни , ако не бяха заредени и пуснати от тактика. Трудно се долепя в секунда при много фейкове, трудно се пускат 8 вълни 4 по 4 с една секунда разлика. Ние не сме слепи, то е очевадно и двете ви акции са с ботове

Весели празници!Пожелавам Ви една Вълшебна Коледа, изпълнена с много приятни емоции и незабравими преживявания!
    Не спори с глупака, защото ще те свали до неговото ниво, а после ще те бие с опита си.

Паладин hispano's Avatar
    Местонахождение
    Калифорния

Cool ЧЕРВЕЙЧЕ

Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение
    Браво ! Чудесна акция с бот тактик ! Мултита правите, с ботове и скриптове играете ..... с бот "тактик" пускате сега да видим "вашият" мултихънтър какво отношение ще вземе ,ако ли не има по-висша инстанция за тази работа ! Всеки зимен сървър да минавате метър май ви идва в повечко принципно ;)
    я ходи се оплаквай на арменския поп,ако там нестане давай нагоре през патриарха,папата и господ ;)май те е яд,че ти и 2 неможеш да вкараш в сек тактикчо ;)

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ от акк SPOR69 :) очаквайте ни и през новата година,във вашето селце да ви сурвакаме :)

Паладин hispano's Avatar
    Местонахождение
    Калифорния

Cool

Цитат Първоначално Добавил steff666 Преглед на мнение
    Акциите са ви много добри , спор няма. Но нямаше да са така резултатни , ако не бяха заредени и пуснати от тактика. Трудно се долепя в секунда при много фейкове, трудно се пускат 8 вълни 4 по 4 с една секунда разлика. Ние не сме слепи, то е очевадно и двете ви акции са с ботове

Весели празници!Пожелавам Ви една Вълшебна Коледа, изпълнена с много приятни емоции и незабравими преживявания!
    Стеф с уважение към теб :) няма смисъл да си говорим кой какво ползва , все пак не се познаваме от вчера ,мултитата ,ботовете и скриптовете са навсякъде :) факт , но не доказан, пределно добре се познаваме за да се плюем по този начин , и да казвате че вие примерно такива неща , ма никой никога не ги в ползвал, а да плюем по другите че те ги , докато на всички им е ясно че и двете страни ползват гореспоменатите помощници :)

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !!!

Паладин Ники's Avatar
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране

И змията и Стефка ми паднаха в очите...
    Преди да въведат ограничението за най-много 4 атаки в секунда личния ми рекорд беше 8 в секунда пуснати без бот с клавиатура.И сега кое му е трудното да наредя 4+4 без скрипт.
    Предполагам трудно е за неможещите и незнаещите.
    Всяка година противниците на фрийкс така си обясняват боя който ядат: или МХ ни помага,или ползваме ботове -скриптове,или имаме мултита дори и в съседни сървъри и от там точим рес,или във всеки противников клан имаме по 10 шпиончета поне... и какви ли не още причини си измислят тия хора,само и само да не излезе в тях причината,че падат и ядат яко бой.
    Вземете сменете играта или си копайте едно кротко дефендърче.Пак не е гаранция за боя и хубава армия,но поне не е толкова сложно ;)
    И да светна змията аз лично ползвам бот навсякъде,тактика ми готви сутрин,обед и вечер и по едно ядене между всички останали бонус,пускам го да шофира колата нон-стоп,ходя до кенефа с тактика,вечер тактика спи вместо мен и през деня го пускам да ходи на работа пак вместо мен.... а забравих да кажа най-важното ,сложил съм си го в браузъра да гледа как се играе,барем научи нещо ;)

Lightbulb

Цитат Първоначално Добавил Ники Преглед на мнение
    И змията и Стефка ми паднаха в очите...
    Преди да въведат ограничението за най-много 4 атаки в секунда личния ми рекорд беше 8 в секунда пуснати без бот с клавиатура.И сега кое му е трудното да наредя 4+4 без скрипт.
    Предполагам трудно е за неможещите и незнаещите.
    Всяка година противниците на фрийкс така си обясняват боя който ядат: или МХ ни помага,или ползваме ботове -скриптове,или имаме мултита дори и в съседни сървъри и от там точим рес,или във всеки противников клан имаме по 10 шпиончета поне... и какви ли не още причини си измислят тия хора,само и само да не излезе в тях причината,че падат и ядат яко бой.
    Вземете сменете играта или си копайте едно кротко дефендърче.Пак не е гаранция за боя и хубава армия,но поне не е толкова сложно ;)
    И да светна змията аз лично ползвам бот навсякъде,тактика ми готви сутрин,обед и вечер и по едно ядене между всички останали бонус,пускам го да шофира колата нон-стоп,ходя до кенефа с тактика,вечер тактика спи вместо мен и през деня го пускам да ходи на работа пак вместо мен.... а забравих да кажа най-важното ,сложил съм си го в браузъра да гледа как се играе,барем научи нещо ;)
    Колкото и да плямпаш на дълго и на широко акциите ви са с бот тактик неможете да ме разубедите !
    Таймването на много места с точност в секунда неможеш да го направиш ,ако щеш да се изкривиш !
    Пък и не веднъж някой хора са споменавали че влизат през програма да пускат те докато се разучи бота от всеки атакер :D те си знаят за кой говоря така че да си проветряваш устата за да се унивините е смешно ;)
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    by assen

Паладин Ники's Avatar
    Местонахождение
    Варна

По подразбиране

Ама ти продължаваш да ми твърдиш ,че хич не я разбираш тази игра или че е много сложна за теб.Не разбрах кое от двете те тревожи.

Страница 1 от 12 12311 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •