Страница 10 от 14 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 181 до 200 от 272

Тема: Ера 19 BGX

Паладин pessssss's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил UtherX Преглед на мнение
    Има слух, че на плюсовете върлували много страшни извънземни и много биели - Натари им викали
    Предлагам на плюсовете да се обединят и всички вкупом да им ударят столицата на тия гадове кой с квото има, сопи, камъни, скали, джобни ножчета, боксове, брадви, абе кой с квото има и да ги затрият кат хлебарки :)))
    Събери десет кебапчета, получаваш куче

Преторианец Гладиатор's Avatar

Lightbulb чупим са

ааа такоЪ да добавя едно послание към STORM, като пускате фейкове към чудото нищо не правите... и реални атаки да пуснете ние пак ги възприемаме като фейкове
    ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ ШПИОНКИ https://www.youtube.com/watch?v=0j7nM6G1PBQ
    #4 17 ера с дуо Eclipse
    #3 20 ера с дуо Eclipse

Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Гладиатор Преглед на мнение
    ааа такоЪ да добавя едно послание към STORM, като пускате фейкове към чудото нищо не правите... и реални атаки да пуснете ние пак ги възприемаме като фейкове
    Може пък да Ви стане нещо неприятната примерно :)))))))

Легионер harpia's Avatar
    Местонахождение
    Varna

Angry

Излагате се с постоянните цитати от скайпове. Оляхте се да обиждате противниците си и то с какви ли не епитети. Забравяте, че и вие ще станете на възрастта на някой от играещите и като ви нахлузят килотите как ще се оправдавате?

Доминирате в играта, добре ама и яко простеете с постове, профили, чатове и разни стихчета в описания на кланове(дори и променени вече всички са ги чели).

Озаптете се, защото съсипахте смисъла на играта и я превърнахте в състезание по "Търсене на таланти по простотия".

Дано МОД се намеси!
    ~ Bane is the best~
    Който може го може :Р
    http://prikachi.com/images.php?nextid=3573367
    http://prikachi.com/images.php?nextid=2965797
    https://www.youtube.com/watch?featur...=84411374#t=89 - с моето най-добро дуо и отличен стратег Bisu

Паладин

По подразбиране За мишките и хората

Не ми се искаше да отговарям във форума но тъй като Песс и Коце и се покриха и не говориха с мен, когато решиха да преминат във Фрийкс ще го направя тук веднъж и няма да влизам в излишни полемики.
    Десо говори за уважение, Вие показахте ли уважение към мен след като избягахте във Фрийкс защото там ви е по удобно и "безопасно" ? Не показахте даже не говорихте с мен след като писах и на двама ви да ви питам какво е станало ??? Нищо подобно никой от двама Ви не отговори даже, че Коце ако не се лъже даже ме беше изтрил от абонатите си в скайп дори без да сме си казали една дума на въпреки. Шубето е голям страх и вие ми го доказахте тази ера :)
    Аз съм си в клана в който съм бил винаги, Вие сте във най големия противник на WL от СТРАХ и каквито и дъвки да ми разтягате за тоя и оня това са фактите. (мойте уважения към Фрийкс алианс със страхотна организация не искам да кажа за тях нищо лошо.)
    Имахте няколко възможни хода но тъй като Ви е СТРАХ за "безценното" Ви село с големия оф избрахте просто да си завъртите гъзовете към Фрийкс, мога да припомня на Коце за "еротичните килоти" на Гергана но явно избирателната памет там действа много добре.
    Не постъпихте мъжки и го знаете, сега ревете че сте били атакувани и ми говорите за уважение, Вие уважение не показахте към никой от остатъците на WL, както вие ги наричате, как очаквате да получите такова насреща ???
    Предпочтиам да се изтрия или да ме изтрият но аз за Фрийкс няма да играя имам си отбор и съм в него Вие сте във Фрийкс коментарите мисля са повече от излишни.
    Вие явно нещата ги разбирате по друг начин, хайде да не казвам какъв е вашия начин :)

Паладин

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Bolt Преглед на мнение
    Не ми се искаше да отговарям във форума но тъй като Песс и Коце и се покриха и не говориха с мен, когато решиха да преминат във Фрийкс ще го направя тук веднъж и няма да влизам в излишни полемики.
    Десо говори за уважение, Вие показахте ли уважение към мен след като избягахте във Фрийкс защото там ви е по удобно и "безопасно" ? Не показахте даже не говорихте с мен след като писах и на двама ви да ви питам какво е станало ??? Нищо подобно никой от двама Ви не отговори даже, че Коце ако не се лъже даже ме беше изтрил от абонатите си в скайп дори без да сме си казали една дума на въпреки. Шубето е голям страх и вие ми го доказахте тази ера :)
    Аз съм си в клана в който съм бил винаги, Вие сте във най големия противник на WL от СТРАХ и каквито и дъвки да ми разтягате за тоя и оня това са фактите. (мойте уважения към Фрийкс алианс със страхотна организация не искам да кажа за тях нищо лошо.)
    Имахте няколко възможни хода но тъй като Ви е СТРАХ за "безценното" Ви село с големия оф избрахте просто да си завъртите гъзовете към Фрийкс, мога да припомня на Коце за "еротичните килоти" на Гергана но явно избирателната памет там действа много добре.
    Не постъпихте мъжки и го знаете, сега ревете че сте били атакувани и ми говорите за уважение, Вие уважение не показахте към никой от остатъците на WL, както вие ги наричате, как очаквате да получите такова насреща ???
    Предпочтиам да се изтрия или да ме изтрият но аз за Фрийкс няма да играя имам си отбор и съм в него Вие сте във Фрийкс коментарите мисля са повече от излишни.
    Вие явно нещата ги разбирате по друг начин, хайде да не казвам какъв е вашия начин :)
    Не са само те. Пропускаш и Shaggy, който от страх игра и при LAW, и при FREAKS, когато знаеше, че шансовете за победа бяха по-малки. Просто такива "големи" хамър играчи като тях ги е страх да цъкат и да им пари под обувките, но после "гледай каква армия изкарах!!!". :) Заради такова мишкареене не си довърших 11-та ера на -/- и сега поне сам се убеждаваш, но по-обидното тогава беше, че като си зарязах развитието и ме наливаха да изкарам армия бързо, някои хора (те си знаят кои) казаха, че се наливам да фермя и това беше човек, който беше отишъл далеч да ферми.

С риск да провокирам някои -/- играчи, радвам се, че каквото -/- надроби на 12-та ера си го получи тъпкано. Респект и Райд от омраза към нас помагаха на ТТБ и след няколко ери чух, че ТТБ са им забили нож в гърба и на тях.

П.С. Поради същата причина не успяхме веднъж завинаги да изчистим LAW и по-специално на 8-ма ера... много мишкареене и всеки гледа себе си.

П.С.2 Ако Фрийкс искат да им е интересно, нека следващият път да взимат по-малко любители на "силните на деня" при тях, за да им е по-интересно.
    Последна промяна Bane; 26-01-15 в 00:30

Паладин

По подразбиране

Змия, щом са ви били е редно да го приемеш. Дали ползват мултаци или не няма значение щом и другите ползват. Където съм играл, все мултаци са се ползвали. Няма 100% чист алианс. Единствено може да си мерите кой повече мултаци има от другия. :)

Когато ми казваше, че зимата ще се готвите да биете Фрийкс, сещаш ли се какво те посъветвах? Колкото и да е тъп такъв формат, да се обедините всичките алианси (ббр, -/-, ++ и тем подобни) и всички да заровите томахавката и да играете срещу Фрийкс. Като гледам сте се провалили с GOTA, а с -/- не ви знам дали играете, но ето ви една от по-големите грешки. Сещаш ли се на 8-ма ера как -/- загуби? Нещо такова трябваше да направите, защото сам алианс вече не може да бие Фрийкс с новите им придобивки от 10-та ера насам.

Местонахождение
    София

По подразбиране

Единственият ми коментар е че не смятам да хвърлям време и пари в загубена кауза, други коментари верно са излишни. Защото и дефендери не ни заселихте, а това че и чудо няма алиянса Ви ептен няма нужда от коментар.

Местонахождение
    София

По подразбиране

аааа и една вметка, така се пази човек който искаш да играе с теб, а не на коце минали ери да му изчезва градът, на килър и на кой ли не. други в жокери в ръкава имате ли :))) или ще си продължите да се пазите себе си, ай сиктир

http://travian-reports.net/bg/report...83,61198c8db01

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Bane Преглед на мнение
    Не са само те. Пропускаш и Shaggy, който от страх игра и при LAW, и при FREAKS, когато знаеше, че шансовете за победа бяха по-малки. Просто такива "големи" хамър играчи като тях ги е страх да цъкат и да им пари под обувките, но после "гледай каква армия изкарах!!!". :) Заради такова мишкареене не си довърших 11-та ера на -/- и сега поне сам се убеждаваш, но по-обидното тогава беше, че като си зарязах развитието и ме наливаха да изкарам армия бързо, някои хора (те си знаят кои) казаха, че се наливам да фермя и това беше човек, който беше отишъл далеч да ферми.

С риск да провокирам някои -/- играчи, радвам се, че каквото -/- надроби на 12-та ера си го получи тъпкано. Респект и Райд от омраза към нас помагаха на ТТБ и след няколко ери чух, че ТТБ са им забили нож в гърба и на тях.

П.С. Поради същата причина не успяхме веднъж завинаги да изчистим LAW и по-специално на 8-ма ера... много мишкареене и всеки гледа себе си.

П.С.2 Ако Фрийкс искат да им е интересно, нека следващият път да взимат по-малко любители на "силните на деня" при тях, за да им е по-интересно.
    Мисля че с достатачно кланове и играчи се разделихме за да е по интересни..или ме поправи ако греша..Точно тея който са най активни тук в форума играха сумати ери при нас-и тази ера не взехме един клан който беше на -/- които после се сля имено с лордовете,даже се бяха кръстили FREAKS...
    А и е нормално всеки нормален човек да иска да играе с силния на деня..Това че при нас има организация и всеки знае какво прави -невиждам нищо лошо в това..Цялата карта са срещу FREAKS от всякаде ни атакуват -ама явно ти нямаш наблюдениевърхо спида.FREAKS е срещу всички на картата:)
    http://travian-reports.net/bg/report/38868327ae6 - рекорд на сървара-2
    http://travian-reports.net/bg/report/45110121ad2 - рекорд на сървара
    http://travian-reports.net/bg/report/51573343288 - рекорд в бг травиан
    http://prntscr.com/5z8fre рекорд-19 ера

Местонахождение
    София

По подразбиране

Всеки иска забавлявайки се да е победител, а не губещ времто си "играещо за кеф". И не мога да разбера защо като не потръгне играта на някой алиянс решават, че не играят за победа, а за кеф, без амбиций и без никаква стратегия. Цъкайте Astro farm там нема амбиций за нищо. Въ военна стратегия да поведеш 120 човека е така за спорта е меко казано глупаво.

Ps Аааа и Иво евала за атаките, екстра организейшън, вкарвайте "остатъците от Уарлорд", деф има.

Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил SPOR69` Преглед на мнение
    Мисля че с достатачно кланове и играчи се разделихме за да е по интересни..или ме поправи ако греша..Точно тея който са най активни тук в форума играха сумати ери при нас-и тази ера не взехме един клан който беше на -/- които после се сля имено с лордовете,даже се бяха кръстили FREAKS...
    А и е нормално всеки нормален човек да иска да играе с силния на деня..Това че при нас има организация и всеки знае какво прави -невиждам нищо лошо в това..Цялата карта са срещу FREAKS от всякаде ни атакуват -ама явно ти нямаш наблюдениевърхо спида.FREAKS е срещу всички на картата:)
    Те сега играчите на тез кланове леко са си млъкнали, ситни душички. 2-ра акция, пак гредоред / не греда /. Дайте по сериозно.

опс толкова си можете, ивчо мъцни нещо грандиозно велико, може да се стегнат, или ти пишеш само в неделя

Преторианец

По подразбиране

Изкарахте, цяла ера с мултаци (FREAKS). То не се касирахте(мулташките акаунти), то но не бъркахте из акаунтите (на другите). Като правите акция, половината идваха на подкрепление. Даже оф изпратихте подкрепление, вместо да бие (на вълни идва), не излезе от градът тоя оф като дойде, ама няма значение :). То МХ се чупи да проверява акаунтите по време, когато имахте акции по нас (визирам два пъти, при мойте дефове). По време на акциите ония (МХ) в акаунта на дефовете ми (оправданието, че влизал бил ситъра, няма значение, че акаунта няма ситър).
    На два пъти деф-а една част от деф-а остава в акаунта, защото МХ проверява. :)
    Цирково изпълнение си беше. Но все тая :) Ерата свършва идва друга.

п/с Едно е ясно отдаван сте изгубили удоволствието от играта, какво търсите в нея само не ми е ясно? (явно се кефите да се нервите и да се храните)

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Lightbulb

Цитат Първоначално Добавил Bane Преглед на мнение
    Змия, щом са ви били е редно да го приемеш. Дали ползват мултаци или не няма значение щом и другите ползват. Където съм играл, все мултаци са се ползвали. Няма 100% чист алианс. Единствено може да си мерите кой повече мултаци има от другия. :)

Когато ми казваше, че зимата ще се готвите да биете Фрийкс, сещаш ли се какво те посъветвах? Колкото и да е тъп такъв формат, да се обедините всичките алианси (ббр, -/-, ++ и тем подобни) и всички да заровите томахавката и да играете срещу Фрийкс. Като гледам сте се провалили с GOTA, а с -/- не ви знам дали играете, но ето ви една от по-големите грешки. Сещаш ли се на 8-ма ера как -/- загуби? Нещо такова трябваше да направите, защото сам алианс вече не може да бие Фрийкс с новите им придобивки от 10-та ера насам.
    Благо това че Гота си повярваха и играят за себе си е едно на ръка и че прецакаха играта ни , но то им се връща дадоха си г*за на половина (на Фрийкс) само дето не си смениха името и именно заради това им го набиват ! Вече е късно ,някой от тях ми се оплакват че са сгрешили! След дъжд - качулка ;)
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Паладин

По подразбиране

Да, не цъкам спийда от 12-та ера и сигурно доста вода е изтекла от тогава. Единственото жалко нещо е, че -/- от основен претендент за победата се превърна просто в участник, който дори няма чудо както чета тук. Не знам защо, предполагам заради голямото самочувствие на този и онзи и най-вече претенциите им. Помня колко трудно беше на 7-ма ера като водих (1-та ера на Destiny), всеки имаше претенции и някои дори заплашваха със самоизтриване, ако не си получат своето, но затова Bolt го има(ше) на -/-, за да ги кротне, но някои вече не го слушат. :)

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил ZmIeNoSeZ Преглед на мнение
    Благо това че Гота си повярваха и играят за себе си е едно на ръка и че прецакаха играта ни , но то им се връща дадоха си г*за на половина (на Фрийкс) само дето не си смениха името и именно заради това им го набиват ! Вече е късно ,някой от тях ми се оплакват че са сгрешили! След дъжд - качулка ;)
    Това,че добри ваши кланове ви напускат -мисля не е наша грижа..Трябва да се замислите защо това се случва..И дотова че GOTA са били с FREAKS то си личи...и тяхното чудо е постояно бутано-едвали е от STORМ;)

На никой не го набиваме...бием по всички дет не са FREAKS така е било всяка ера..GOTA мисля че са знаели,че и по тях ще бием...
    http://travian-reports.net/bg/report/38868327ae6 - рекорд на сървара-2
    http://travian-reports.net/bg/report/45110121ad2 - рекорд на сървара
    http://travian-reports.net/bg/report/51573343288 - рекорд в бг травиан
    http://prntscr.com/5z8fre рекорд-19 ера

Преторианец

По подразбиране

Това,че добри ваши кланове ви напускат -мисля не е наша грижа..Трябва да се замислите защо това се случва..И дотова че GOTA са били с FREAKS то си личи...и тяхното чудо е постояно бутано-едвали е от STORМ;)

На никой не го набиваме...бием по всички дет не са FREAKS така е било всяка ера..GOTA мисля че са знаели,че и по тях ще бием...
    FREAKS - 10 човек с по 5 мултака (някой и повече) и МХ под ръка, строим чудеса! - честито :)

Легионер
    Местонахождение
    България

По подразбиране eййй

Цитат Първоначално Добавил Face Преглед на мнение
    FREAKS - 10 човек с по 5 мултака (някой и повече) и МХ под ръка, строим чудеса! - честито :)
    Клоун недей писа празни приказки, който е блокнат има за какво. Имаше блокнати и от фреакс и от сторм видя се . И от двете страни се ползват ботове дали правилно или не това зависи от играча .
    Ся се кротни и се скрий в някоя дупка , защото ако аз бях на теб дори нямаше да си пусна смешното офче в форума .

Тевтонски рицар ZmIeNoSeZ's Avatar

Cool

Цитат Първоначално Добавил Boko Преглед на мнение
    Клоун недей писа празни приказки, който е блокнат има за какво. Имаше блокнати и от фреакс и от сторм видя се . И от двете страни се ползват ботове дали правилно или не това зависи от играча .
    Ся се кротни и се скрий в някоя дупка , защото ако аз бях на теб дори нямаше да си пусна смешното офче в форума .
    Стига си наричал хората неподобаващо ! Смешника си ти - цирков артист от класа , зомбиран on-line маняк през 2 часа ревеш за жито в чудото ви ..... с тази активност е ясно че момиче не си докосвал :D кажи на братчеда в чата ви да пуска жито от мултаците не се пъни тук да спамиш постоянно и ти стана на всяка манджа - мерудия ;)
    11-кратен победител в БГ спийда !!!
    Слънцето се вече скрива,
    ала бронята блести,
    десницата бавно меча издига,
    Змията за нова победа вести.
    by assen

Паладин
    Местонахождение
    Пловдив

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил pessssss Преглед на мнение
    Те сега играчите на тез кланове леко са си млъкнали, ситни душички. 2-ра акция, пак гредоред / не греда /. Дайте по сериозно.

опс толкова си можете, ивчо мъцни нещо грандиозно велико, може да се стегнат, или ти пишеш само в неделя
    Срам нямаш да говориш за хората с които си играл сума ери, поне от уважение замълчи, не си толкова велик за колкото се мислиш. С тези жалки коментарчета се излагаш!!
    Последна промяна killer_pld; 26-01-15 в 19:16

Страница 10 от 14 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •